Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
17. dec 2009

najhorsie je ze sa nemozem velmi rozhadzovat teraz, lebo sme platili z tehtomesacneho prijmu naraz 3 celorocne poistky 😠 😠 😠
a ako sa ma Alexko? uz je dufam uplne zdravy..? a v noci spava pekne? nebudi sa na kojenie? 😕

mirka099
17. dec 2009

cessy musim odbehnut... s muzom sme sice akosi rozhadani ale vola ma do obyvacky 😕 😕 😕 😅

mirustek1
17. dec 2009

ahojte-tak ja som konecne skoncila,cely by t mame vyzdobeny balonmi a takymi somarinkami 🙂 este sme robili s Klarkou banany v piskote a macali v cokolade 🙂 a piekli take vianocne pecivo lepene dzemom...tak mam toho dost 🙂 😀

mirustek1
17. dec 2009

mirka a co chcel????zeby to male brckave 🙂

cessy
17. dec 2009

mirka nooooo mozno bude neaka pol hodinka matematiky!! 😀 😀 😀

cessy
17. dec 2009

mirka malyy je uz ok, aj lekarka sa pytala kedy prideme na ockovanie. este stale sme neboli

mirustek ja som dnes piekla neake vianocne kolaciky....uz nam to tu vonia ako na vianoce 😵

mirustek1
17. dec 2009

cessy uvidime,ci sa este mirka vobec sem vrati... 🙂 😉

cessy
17. dec 2009

no pochybujem..............., ale ved mi jej to prajeme, pravda 😀 😅

cessy
17. dec 2009

mirustek na vianoce si uz nieco piekla??? 😕

mirustek1
17. dec 2009

cessy-ani ja nemam este Emku stale zaockovanu,po novom roku mam dat vysetrit moc a uvidi sa,ale dam ju az ked sa vratim,aby mi nemala v belgicku nebodaj teploty

cessy
17. dec 2009

moja lekarka mi uz aj volala, ze kedy dojdeme.... 😠

mirustek1
17. dec 2009

toto som piekla a hadam ostane aj na vianoce,este idem v sobotu pernicky a my mame nedelu oslavu Klarky s rodinou,tak som jej dala objednat tortu,zakusky a s nich si dam do mrazaku a nejdem piect na vianoce,my toho nepojeme,pojdeme na navstevy a my chodime cez sviatky lyzovat

jeliska
17. dec 2009

krasny vecer prajem 😉 ja budem asi jedina co nepecem na vianoce 😨 teda upecem asi az bududuci tyzden ale to len 1-2 zakusky.Ziadne medovniky a lepene. 😅 ideme aj tak na slovensko takze tam budeme mat zakuskov habadej

jeliska
17. dec 2009

mirustek tak sme dve 😅

cessy
17. dec 2009

my to tiez nejeme, len som si spravila cokoladove rohlicky, aby som aspom nieco mala na stol ked niekto pride, tiez nepeciem medovniky a podobne veci.....zakusky ziadne 😉

mirustek1
17. dec 2009

jeliska-ja nepeciem zakusky na vianoce,aj tak by som ich len ja jedla 🙂 a tak potom moje brucho vyzera 😀 ,lebo my sa vzdy dojeme na oslave a starke mi z kazdeho poslu 🙂

denduska
17. dec 2009

ahojte, ja este pratam, mali sme dnes navstevu, muz tu neni tak kmitam..

cessy a to na ktore ocko idete? 😕

ja tiez nepeciem, pecie moj muz 😀 ja som len lacna pomocna sila 😝

mirustek1
17. dec 2009

tak uz sme tri 🙂 😉

jeliska
17. dec 2009

cessy ja mam strasne rada kremove tak to spravim jeden alebo dva druhy , tiez to jem iba ja a navstevy.Lenze aj tak sme vzdy cez sviatky v tt tak to zoberem asi so seboui

mirustek1
17. dec 2009

jeliska-to sq ti chce nosit ,???

denduska-no toto,aky sikovny muz,pozicaj.... 🙂 😉

cessy
17. dec 2009

ahoj denduska, ockovanie v 15 mes. 😉

jeli juuuj ja kremove vobec nemusim, ale zas kazdy ma rad nieco ine 😉

cessy
17. dec 2009

denduska aj k nam by mohol dojst 😅 😉 nieco napiect 🙂

denduska
17. dec 2009

mirustek, no on strasne rad vari aj pecie, tak mu to neberiem...ja robim len pre emmku, ak to co urobi on mne na obed ona nemoze...

cessy, jaaaj, cize osypky...no to by som sa vy..la na to, mozes to posuvat ako daleko chces - minimalne na koniec 18.mesiaca a proti tomu dokina nemoze nic 😉

cessy
17. dec 2009

denduska ano presne to, len uz stresuje, ze mal byt zaockovany do konca 15 mes

jeliska
17. dec 2009

cessy aj my sme boli na tom ockovani nedavno Eli mala 17 mesiacov 😉
denduska tak moj muz iba rad vari , sem tam napece, ale vacsinou nic moc 😝 aj v nedelu robil bublaninu a skoncila v kosi 😅

jeliska
17. dec 2009

cessy poznam mamicky co dali ockovat deti az v druhom roku 😒 vswetko zavisi od doktorov nasa nas objednala v 16 mesiaci ale to sme nestihli ,lebo vtedy som bola akurat v porodnici tak nas posunula az na zaciatok decembra a povedala, ze ak by sa mi to nehodilo tak mam prist v januari,ale to sme uz boli

denduska
17. dec 2009

cessy, nedaj sa odradit, cim neskor sa toto ockuje, tym lepsie, doktori - neurologovia, imunologovia davaju svoje deti zaockovat na osypky najskor v 2 rokoch, asi vedia preco to robia 😒
my ideme tiez na imunologiu, 28.decembra (uzasny termin 😀 ) no a potom uz aj my budeme musiet naostro riesit 🙄

mirustek1
17. dec 2009

baby-ja vas opustam,idem sa umyt a pomaly lahnut,v noci som zle spala azajtra mam tazky den,drzte palce,nech ta oslava dobre dopadne a hadam sa nikomu nic nestane 🙂

mirka099
18. dec 2009

dobre ranko.... u nas celu noc snezilo, pozriem z okna avsetko vsetulinko biele 😵 00

denduska
18. dec 2009

ahojte tak my sme sa teraz vratili z vonku..uz sa emmke viac pacilo...najviac lezat v snehu a vyhrievat sa na slniecku..lenivec maly 😀

mirka uz je kubik zdravy?

monci, hej zmazala som album, ze ho idem prerobit no neviem sa k tomu dostat...mam strasny bordel v tych fotkach v pc tak musim najprv tam urobit velke upratovanie... 🙂