Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

romanelka2
29. dec 2009

ahijky monikat ako sa ti dary 😲 my sa mame fajn ja som mamina 30.mesacnej dcerky romanky. 🙂

cessy
29. dec 2009

ahojte, tak ja som dnes tak uspavala maleho, ze som zaspala skor ako on 😀 . neako ma to zmohlo....rano som robila kolacik a upratovala, lebo poobede cakame navstevu....

inak 😒 dnes 😒 to 😒 tu 😒 jak 😒 zije 😕

cessy
29. dec 2009

mirustek ani teraz nenahliadnes a nepopises ked ti emka spinka??? 😵 😵 😵

denduska
29. dec 2009

ahojte vsetky, tak ja mam dost..bol tu opravar, som sa nabehala okolo neho...medzitym davat pozor na Emmku lebo ona vymysla stale...a este aj ohen udrziavat..no hroza...a samozrejme muz mi nenechal peniaze ale opravara poslal, tak som este od susedy poziciavala....ale nastastie nie vela...

poobede pride navsteva, este ze som rano popratala lebo teraz som sa ledva najedla...a to som este popri vareni zehlila chytro....

cessy, inak predsa sme sa len rozhodli pre ten casualplay S4 s prima easy vajickom...zajednala som si ho cez inzerat ale az po novom roku ponho idem...lebo nech sa na mna nehnevaju strasne to je drahe v obchode aj ked je akcia, teda kocik s vajickom ani nie, ale vsetky tie doplnky, panabeka..a ja fakt 80% casu mam kocik na dvore pod oknom...malinka sa narodi na jar takze ide do leta a bude teplo..tak ho snad neznicim 😀

cessy
29. dec 2009

ahoj denduska, videla som ta aj na skype,uz som ti aj chcela napisat, ale maly sa zobudil ☹
a aku farbu ste vybrali, myslim toho kocika??a budes kupovat aj hlboku cast, alebo budes pouzivat namiesto toho tu primu???lebo vela ludi to tak pouziva, no mne sa to zda byt pre to dietatko nepohodlne, ale to je len moje zdanie... 😅
kolko teraz ten kocik stoji??ja som ho kupoval v 2008 a stal 27000sk, ale co viem, tak isli pekne na cene dole 😠

denduska
29. dec 2009

aj mne sa emmka uz zobudila..kociarik je oranzovy, ja som na to asi zatazena, aj emmka mala oranzovy aj sportak aj fusak aj deku 😀
zatial hlboku cast nemam, uvidim ako bude vo vajicku a potom...vies co, co som ja pozerala na nete, tak ked nie je akcia, stoji sportak okolo 540 eur + prima nejak okolo 250...plus podlozka okolo 50..takze este stale pekna sumicka... 😒

monikat75
autor
29. dec 2009

ahojte, ďakujem vám babenky za prianie skorého uzdravenia pre môjho Marečka, dnes sme boli u dr. na kontrolu, len malý ešte stále strašne kašle ale už vykašliava, takže snáď to už prejde, a už našťastie ani teplotky nemá, takže už zaberajú ATB, tak snáď sa čoskoro uzdraví 😉
inak denduska ty si doktorka aký máš názor na odsávačku hlienov pripojiteľnú na vysávač, ja som si myslela donedávna, že je to dobrá vec a dnes mi moja doktorka povedala, že radšej nech neodsávam, že to dráždi sliznicu, že stačí keď budem dávať spray do nosa, tak načo ich potom vyrábajú 😝

denduska
29. dec 2009

monci, ja nie som krciar, ale do roka som odsavala emmke takmer kazdy den..stale som jej strekla physiomer a sup sup som odsala...nie nasilu vsetko, k jednej dierke, druhej, hotovo, co islo islo. jej to vobec neslo vybrat tycinkou, mala toho malicko ale take lepkave. A nikdy nebola chora na dychacie cesty, klop klop, ani nadcha nic. Takze pre mna je to super vec. Od roka som jej odsavala uz len obcas, ale kazdy den jej striekam... keby to az tak drazdilo, urcite by jej sla krvicka z nosteka, ale nikdy sa to nestalo, vtedy by som neodsavala. tak neviem... 😕

monikat75
autor
29. dec 2009

díky denduska za názor, veď ja som tiež doteraz stále odsávala, lebo dr. povedala, že vybrať vatovou tyčinkou soplíky, ale veď to dokonale aj tak ten noštek nevyčistíč a mne síce malý pri tom plače ostošesť ale krvička mu vôbec nikdy nešla a tiež to nesilím, odsávam len kým idú soplíky, takže potom budem odsávať naďalej

cessy
29. dec 2009

ahojte, ak chcete kukuk na FB, dala som zopar novych fotiek 😉

cessy
29. dec 2009

ja som veru neodsavala....u nas odsavacka najvacsi nepriatel ☹

denduska
29. dec 2009

cessy, no u nas teraz uz tiez..teraz jej vzdy len tyckou vyberiem co sa da a ostatne ee..cakam az vypadne 😀
fotky su krasne, maly je fesak 😉

cessy
29. dec 2009

dendi uz si aj pozrela??no dala som len zopar 😉

mirustek1
29. dec 2009

cessy-mne ked cez obed Emka spala,ja som zaspala v obyvacke tiez 🙂 a dnes prisiel muzik na obed domov,tak som tu ani nebola 🙂

denduska-to si malej odsavala sopliky kazdy den,aj ked nemala nadchu?????

laurinkadanielka
29. dec 2009

ahojte cessy pekny stromček aj mali je zlaty a v tom Senci je to super aj pre deti 🙂

mirustek1
29. dec 2009

cessy-pozrela som fotky,maly je zlaty,a hned som si spomenula,ze ked mala Klarka asi 2,5rokov sme boli v Senci na dovolenke a chodili sme do toho aquparku a v tom detskom bazene sa kamoskina mala pokakala tak,ze to vyslo aj cez tu plienku co sa pouziva do vody 😀

denduska
29. dec 2009

cessy, hej nahodou som vtedy zapla ako si napisala, tak som hned isla kuknut, lebo ja ked si poviem ze neskor pozriem, tak uz nepozriem a taka som vo vsetkom 😀 bud hned alebo nikdy 😅

mirustek sila s tym pokakanim...dobry trapas 😀 😀 😅 hej odsavala som kazdy den, potom kazdy druhy...ale ozaj len tak lehce, to co bolo hned v dierke vidno, lebo mi to neslo vybrat tycinkou...a emmka pri tycinke zurila a s tym to bolo fakt 10 sekund vseho vsudy. Ja som sa pytala aj krciarky, lebo sme tam raz boli ked sa emmke dostal do nosa Ajsin chlp a ona vravela ze radsej odsat ako tam nechat soplik donekonecna, lebo ked to je lepkave, samo nevyjde... ale zas jasne ze to netreba prehanat, ak nic v dierke nevidno, naco odsavat.

mirka099
29. dec 2009

ahojte..cessy maly je na tych fotkach zlatucky..
ja som dnes sama, muz siel na nocnu.
co sa tyka soplikov, mala som tu klasicku odsavacku, ale ta stala za prd..nastastie som nepotrebovala, ale na tie na vysavac som pocula chvaly, asi mu kupim taku, ked budeme potrebovat.. zatial ked tam nejaky vacsi soplik, vyberame tycinkou.

cessy
29. dec 2009

ahojte dakujem....
mirka ahoooj, s tebou som sa tu uz roky nestretla 🙂

denduska
29. dec 2009

baby idem ja hajat..povodne som chcela pobudnut lebo muz je v nocnej (ahoj mirka 😉 ) ale mam dost..zajtra ideme na krv aj s emmkou aj ja potrebujem zobrat, tak budeme mat taky upirsky den 😖 inak som dvakrat volala muzovi teraz a presne v tom case im ohlasili vyjazd tak ma poprosil nech uz nevolam... 😅 bru nocku vsetkyyyym 😵

cessy
29. dec 2009

denduska vy cakate dievcatko??od kedy to viete??neako som to nepostrehla, takze som si dobre tipla???este neviem ci aj jeliska netipovala dievcatko 😉

cessy
29. dec 2009

mirka a vy co???bude dalsie babo??buduci rok pod stromcekom??? 😵

mirka099
29. dec 2009

tak teda bru noc dendi 😉
inac aj svagrinna, co ma rodit vo februari, caka dievcatko 🙂 tak sa tesi
cessy a este si tu? 😕

mirka099
29. dec 2009

cessy, to ja neviem co bude buduci rok pod stromcekom 😅 opytaj sa jeziska, ci ma v plane taky zivy balicek 😀
mozno ano mozno nie 😉

monikat75
autor
29. dec 2009

ahojte, aj ja mám mužíka v nočnej a v telke nič, tak som prišla sem nakuknúť 😉
bola som pozrieť aj na FB - cessy krásne fotky, malý je zlatučký 😉 a mirka a tvoje nové tie upravované fotky sú krásne 😅

mirka099
29. dec 2009

moni dakujem... chystam sa dat aj vianocne, ale este som na to nemala naladu 😖
ako je malemu? dufam ze uz lepsie 🙂

mirka099
29. dec 2009

Inac ste niektora na FB v tom STALKER CATCHER? vraj to ma ukazovat ked si niekto pozera moj profil..mne to nefunguje... 😠

monikat75
autor
29. dec 2009

mirka maličkému je už lepšie, dúfam, že aj táto noc bude už lepšia, lebo ti predchádzajúce tri boli hrozné, každú chvíľu sa maličký budil na kašeľ, alebo na plný noštek, takže som sa vôbec nevyspala a keď už som si mohla konečne pospať tak bolo 5 hod. ráno a začal zvoniť budík lebo vtedy dávam malému ATB, ale teraz mám pri sebe vysielačku a už dlhšie ani nezakašľal, tak hádam sa to konečne lepší 😉

monikat75
autor
29. dec 2009

mirka neviem čo to je ten stalker catcher, ja sa totiž na tom FB dodnes vôbec poriadne nevyznám, takže ti neporadím - a nemá mi to kto ani ukázať, aby som sa lepšie vyznala, no čo už, nevadí 😝

cessy
29. dec 2009

no uz som tu bola som pod sprchou 🙂