Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ivet100
4. jan 2010

ahojte,do noveho roku aj ja zelam vsetkym vela zdravia,stastia a rodinnej pohody
zacal sa nam nejako kazit notebook a stava sa mi,ze nam nejde aj 2 dni a potom nabehne,teraz nesiel cele sviatky, vlastne pocitac ide ale monitor sa nam nechce zapnut,dnes sa to podarilo po par dnoch,tak preto som tu tak malo
opravnu skusku mam az 29.1.,takze len dufam,ze do vtedy nezabudnem uplne jazdit,lebo v tom pripade sa mozem s vodicakom uz rozlucit
Tobiasko je tiez poriadne sidlo,ale o o tom som nejeden krat pisala a tiez som niekedy s nervami na koncoch a stale skace po posteli a gauci a nejeden krat uz capol na zem,ale pre neho z toho nevyplyva ziadne ponaucenie,vyvadza stale ako keby v nom bdel nejaky skriatok 🙂

denduska
5. jan 2010

ivet, my ideme s emmkou 29.na krv a dostali sme vystrahu ze musi vypit aspon 150 ml vody rano, lebo jej budu brat az 10 ml mozno viac...tak som zvedava......tak si mozeme navzajom drzat palceky 😉

wolawka
5. jan 2010

ahojte,je tu dnes niekto? Ci ani nie? nieje s kym popísať 🙂)

mirka099
5. jan 2010

ahojte, wolawka uz sme ta spominali, som rada ze si sa vratila 🙂 inac malokedy sa tu stretneme ako na tzv. live chate... cize si len napiseme a ked sa niektora prihlasi, podocituva co sa napisalo, zas nieco prida a tak... to ze tu momentalne nik nieje, neznamena ze nemozes napisat 🙂

ivet, tak to teda riadna pauza...a mavas aj nejake jazdy este? uf, budem ti silno drzat palce, ako sa hovori do tretice vsetko dobre 🙂

dnes je muzik doma, a iba co sme sa zas ofuneli na seba 😠 nahorsie je ze sa mi s nim uz ani nechce hadat 😖

ivet100
5. jan 2010

ahojte,denduska budem aj ja na teba mysliet toho 29.1.
mirka,snad ste sa uz s muzikom udobrili a ak nie,drzim palce nech je to cim skor 😉
wolawka, chcem ta aj ja medzi nami privitat a som rada, ze si s nami pises a hlavne,ze si vydrzala

mirka099
5. jan 2010

ivet dakujem, no nejak sa to sama vsaaklo, akurat dnes odpadla hodina matematiky 😅 😅 😅 😅
dnes tu nikto??? halooo 😕 baby podte sem ku mne, lebo inac budem nutena ist zehlit ☹

cessy
5. jan 2010

mirka nezehli.........

😉

denduska
6. jan 2010

ahojte, tak ja som prave prebrala Emmkine stare malinke vecicky...zistila som ze disponuje vacsim satnikom nez cladia schiffer... 😀 snazim sa vytriedit co sa nam zide a co nie, pocujte, myslite ze zavinovacku do autosedacky - hrubu - budem potrebovat ak sa babo narodi v aprili? 😕 neviem sa rozhodnut co s nou, ci si nechat alebo predat, dost je to objemne... ja som ju davala aj do kocika, no ale to uz bude asi teplo v nej...

mirkaa...este ste pohastereni? to je taky hlupy pocit ked sa ti uz ani hadat nechce...poznam 😒

laurinkadanielka
6. jan 2010

ahojte dendi radšej si hu nechaj možno hu ešte použiješ ja som to nemala ale deku sme mali do sedačky ale moc sme hu neviužili až teraz mala sa na nej hra aj mne sa mala narodila v aprili a potom bolo take teplo že už nechcela byť ani v zavinovačke

denduska
6. jan 2010

no ved to, zalezi od toho ake bude pocasie, to si pamatam april 2008, lebo sme mali svadbu a bolo uplne teplo...vonku sme sa fotili a mala som len saty - korzetove a hole ramena a uplne v pohode..

cessy
6. jan 2010

denduska podla mna ju uz nebudes potrebovat, asi ju nevyuzijes, lebo je to moc hrube aby sa v tom babulka moc nepotila 🙂

monikat75
autor
6. jan 2010

ahojte, akurát som malého dala spinkať a dcérka s manželom sa išli korčuľovať - Veronika sa ešte len učí ale ide jej to celkom slušne, na to že je začiatočníčka 😉 tak som sem prišla nakuknúť, či tu budete niektorá, či nie 🙂
denduska ja si tiež myslím, že v apríli už nevyužiješ tú zavinovačku, môžeš je podľa mňa spokojne predať

denduska
6. jan 2010

tak ju asi hodim niekde na inzerat...ved tak skoro sa mozno ani nepreda...a mozno hej 🙂
my sme boli teraz von, Emmka ma inak doziera, posledne dni odkedy sme u nasich, je hrozna, vsetko si dovoluje a na mna kasle, dokonca ma bije 😖 ....tak to uz aj mne kypi zlc...je to zacarovany kruh...teraz hajka, take krasne dievcatko je z nej 😀 ale nie, kym sme tu sami, v pohode, aj dnes so mnou triedila veci, akonahle sa objavia moji rodiica, vystraja ako besna 😠

mirustek1
6. jan 2010

ahojte-tak oneskorene este prajem vsetkym vsetko dobre v novom roku 🙂 😉

nestihla som vas este precitat,my sme sa vratili dnes vecer z lyzovacky,bolo super,este sme boli aj korculovat,tak sme mali nabity program na kazdy den 🙂 Emka to zvladala super,spavala cez obed v kociari uplne v pohode a my sme sa s muzom striedali v lyzovani

a silvester nam dopadol dobre,do rana sme tancovali az som mala svalovicu,no co uz asi starnem 😀 🙂 alebo potrebujem pravidelnejsi trening 😉

mirka099
6. jan 2010

Mirustek vitaj doma..super ste sa mali teda...jaaaj fajne vam bolo 😵
dendi nabuduce capni po riti aj vasim 😉 ..pozname pozname.. stari rodicia..no co uz s nimi, aj ja som ich milovala ako dieta, tak aj nase deti ich budu rovnako 😅 oni vsetko dovolia

denduska
7. jan 2010

ahojte no mne vcera nesiel kon 😒 a to som mala akurat cas na nejaku debatu 😠
mirustek, jaaj ja som zabudla ze idete na lyzovacku, uz som sa bala ze si skoncila niekde pod stolom 😀
nam pride dnes poobede kamoska, tesim sa, sto rokov som ju nevidela, odstahovala sa do brna....juj... inak Emmka celu noc buntosila, vytlacala ma, skriabala po tvari, vobec nespala tak som zvedava co bude dnes za den..... 😕

mirka099
7. jan 2010

Bre ranko 🙂
U nás včera napadol veľký sneh, boli sme sa sásnkovať. Avšak Kubik cely cas plakal, lebo mu vadil padajúci sneh.. 😖

laurinkadanielka
7. jan 2010

ahojte aj my sme sa boli sanovať malej sa lubilo mame čiapku so šiltom tak snežik nepada na noštek no o tych starich rodičov to je aj u nas všetko dovolia a ja si potom nemožem dať radi doma teraz ich le n stale upozornujem 😉ani mne včera večer nešlo načitať stranku

monikat75
autor
7. jan 2010

ahojte, aj u nás napadlo dosť veľa snehu, tak manžel zobral detičky a išli sa sánkovať a Nika bobovať a ja som zatiaľ varila a pratala - ale Marekovi sa veľmi nepáčilo, asi je ešte maličký na to - tak sa s ním manžel musel vrátiť - Niku zatiaľ strážil kamarát a on sa potom ešte vrátil na kopec - ešteže to máme tak blízučko - z okna vidím na vrch kopca - cca 5 min. cesty - aspoň nejaká výhoda, lebo inak je náš dom vzdialený od centra až 20 minút pešej chôdze, takže keď chceme nakupovať tak sa nachodíme, ešteže máme auto 😉
mirustek tak vitaj doma, takže ste sa dosýtosti nalyžovali, čo? a Emka zlatučká, keď ti tak pekne v kočíku spinkala, mne už Marek vôbec nechce v kočíku spať, to musí byť straaaašne veľmi unavený, on je naučený len na postieľku
no starí rodičia, to je aj u nás podobné, tiež dovolia viacej ako my, ale my s MM sme to ešte pri Veronike tak zariadili, že si nedovolia nejak veľmi rozmaznávať, lebo sme im dali jasne najavo, že si to neželáme, ale je jasné, že keď sú s nimi sami, tak dovolia im viac ako my, no čo už 😝

mirustek1
7. jan 2010

ahojte-som tu len na skok,prave som dosla domov,bola som na nechtoch a idem zehlit 😀

monikat-aj ja som sa radovala,ze Emka spavala v kociari,lebo doma spava len v postielke 🙂

denduska
8. jan 2010

ahojte, ja som vcera pisala trosku s kamoskou na skype....uz si s nou nebudem pisat, lebo ona robi na detskom ARE, a co mi len daco spomenula ake maju pripady, tak mi bolo normalne do revu a nevedela som zaspat.... 😔

no mne Emmka tiez vobec nespi v kociku, teda ona tam vobec nie je, max. takych 15 minut ked som u nasich a zabehneme na postu alebo do bankomatu..inak nic...no mozno druha bambulka bude viac kocikova 😅

dnes mi dojde muzik za nami do KE, len ma byt velmi zle pocasie, tak som zvedava..a on je dost cestny pirat..s nami chodi slusne ale sam viem ze nie..aj ked vravi ze hej, ale to by inak nepresiel za 2,5 hodiny to co s nami za 4..aj ked spolu mame prestavku ale zas nie 1,5 hodinovu 😀 no ale co mozem chciet od cloveka co najradsej soferuje sanitku 🙄

a kde ste babenky, co budete dnes robkat? ozaj vysiel nam prvy ocny zub, huraaa!!! 😎

laurinkadanielka
8. jan 2010

ahojte pekne nam nasnežilo tak sa budeme sanovať no nam tie očne nie a nie vyjsť

mirustek1
8. jan 2010

ahojte-aj u nas trochu nasnezilo,tak Klarka s vonku sankuje,Emka uz lezi,ja zehlim 😀 a pomaly balim veci do kufra a musim sa krotit,aby s mi to pomestilo aj do vahy 🙂 😉 takze uz mam nervozitu,ako to vsetko dopadne,lebo ked som vcera vecer robila chek-in,skratoval mi pocitac,tak som to musela zopakovat,ja mam smolu niako,asi mi nieje sudene tam ist.....tak mam nervy 😀

monikat75
autor
8. jan 2010

mirustek akurát rozmýšľam, že kde sa to ty chystáš - a už som si spomenula, že za sestrou do Belgicka -ak si dobre pamätám - a kedy presne odchádzate?
denduska gratulujem Emke k zúbku, tak už ju aspoň nebude trápiť tá bolesť 😉 a čo sa tých cestných pirátov týka, tak aj môj manžel keď chodí sám, tak chodí rýchlo, on to má tiež z práce, lebo keď sa ponáhľajú na nejaký prípad, tak tiež musia ísť niekedy riadne rýchlo, ale hlavne že s nami chodí v pohode - pomaly 😝

cessy
8. jan 2010

ahojte, akosi nestiham. robim malemu tortu k meninkam, ak sa podari tak dam fotky na FB 😅
inak kolko vam deti spia cez obed???mne maly zacal spavat 2,5-3 hod....nieje to vela?? 😕

cessy
8. jan 2010

mirustek zabudla a kedy idete??? 😨

ada11
8. jan 2010

ahojte 😉

denduska, tak gratulujeme k očnému zúbku 😉 už aby mala všetky, že? neboj druhá bambuľka bude kľudnejšia ako Emmka, teda u nás to fakt platí, že obe deti nebudú rovnaké - Maťka bola kľudnučká a Anet taký čertík 😕 tak dnes som bola po výtery - Anet OK, Maťka ojedinele S. aureus, ale sviňa rezistentný na penicilíny, betalakt. ATB, cefalosporíny a oxacilíny. 😕 ale ATB jej nedávam, tak uvidíme ako sa to bude vyvíjať. kašle dosť, ale kašlala aj pri negat. výtere, tak ja som z toho už fakt jeleň 😕

cessy, ako si prosím dosiahla, že ti Alex toľko spinkáva 😕 mám aj ja nádej? 😀

mirustek, neboj tak ako sa to zle vyvíja, tak to dobre dopadne a budete všetci spokojní 😉 potom napíšeš zážitky, že 😉

monika, ani Anet zo sánkovania a vôbec zo snehu nie je nejako extra vo vytžení, neboj budúci rok ich zo saní ani neodlepíme, ak teda bude 😀

laurinkadanielka, neboj sa aj Laurike výjdu očné a možno ani o nich nebudete vedieť 😉

mirka, aj si ožehlila vtedy keď tu nikoho nebolo, lebo ja sem málo chodím a aj tak nemám ožehlené 😀

laurinkadanielka
8. jan 2010

cessy aj mne začala mala nejako lepšie buvať tieš tak 2,5hod uvidim ako to bude dalej mirka a to idete cela rodinka?no adi neviem lebo je taka mrzuta všetko hryzie

mirka099
8. jan 2010

ahojte

mirustek, tebe je z nas asi teraz najviac sveta zit..z lyzovaacky na vylet..komu lepsie 🙂 tak si to pekne uzite, nech sa vylet podari 😉

cessy-mne maly takisto cez den potiahne od dvoch hodin, do troch... dakedy spaval tak hodinku a pol a teraz sa nestiham cudovat.. vy ale pokial viem vstavate o siestej, nie? no lebo tento moj spachtos je schopny spat od osmej vecer do deviatej rano, a poobede este tri hodky.. ma teraz take spave obdobie asi 😅

adka, ale kde... vymyslela som si vyhovorky..k zehleniu som sa ani nedostala 😀 a snad tie vase diagnozy znamenaju ze baby budu uz len zdravucke 🙂

dendi, jaaj ak je zvyknuty na sanitku..ze sa mu kazdy uhyyna 😀 no potom sa mu to ziada aj v osobaku 😀

denduska
8. jan 2010

mirustek ty si riadne akcna, pocuvaj! teba si moj muz mal zobrat za zenu, stale sa stazuje ze ja kym sa niekam vyteperim.... 😅 😀

no mne emmka praveze skracuje tradicnu hodku a pol na hodku dvadsat 😠

hej mirka, ale asi sa mu aj tak uhnu, ved sa nechcu nechat zabit 😀 ale on je taky agresor, vies nalepi sa totalne a potom vyblikuje, ze toho pred nami musi od nervov porazit 😅
inak ostal este doma, lebo musel ostat dlhsie v praci nez planoval, a bol hrozne unaveny uz tak som vravela ze nech si to dobre rozmysli ci sa tak vyda na cestu....nastastie isiel spat..tak sa uvidime az zajtra..ale dobre urobil.