Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
18. jan 2010

ahojte, tak my sme dnes mali celkom fajn den.... akurat ked som jedla obed v obyvacke, pocula som ze sa emmka budi, sla som za nou...a potom pocujem z obyvacky mlask mlask - Ajsa mi zjedla celu porciu!!!! Ste ju mali vidiet jak sa skrcila ked ma zbadala vo dverach, zrazu bola mensia nez civava 😀

jeeej, to uz je rok?? zajtra ma Emmka 17 mesiacov, zachvilu ma rok a pol, strasne to bezi 😅

jeli to mi je luto..ale uvidis, najde si nieco, a prinajhorsom stale mozes ist do prace ty, keby to bolo velmi zle.

mirustek1
18. jan 2010

denduska-tak si mala dnes dietu????? 😉

mirka-aj Emka velmi lubi parky,ona zje aj 1,5parky s rozkom a kecupom 🙂

tak ako to zajtra oslavime??????????????????????????????? 🙂

mirka099
19. jan 2010

Vidím, že dnes som tu prvá:
V prvom rade, ďakujem Monike, že založila túto tému. Našla som si tu okrem nej aj dalsie super baby na pokec, dá sa povedať že už kamarátky 😵 😵 😵
Tak štastne výrocie babenky..aj ked tu niesom od zaciatku, som uz z touto temou zrastena 🙂

monikat75
autor
19. jan 2010

ahojte, mirka ďakujem, normálne si ma dojala 😉 aj ja som rada, že som tému založila a vôbec som netušila, že tu vydržíme až rok a ako strašne rýchlo to ubehlo 😕 až sa mi to nechce veriť, veď pred rokom naše detičky ešte nevedeli ani sedieť a teraz sú už z nich takí malí huncúti, čo chcú byť všade... 😅
a tiež som rada, že sme sa tu stretli taká dobrá partia 🙂 šťastné výročie a nech nám to vydrží aj naďalej 😅
ozaj babenky, žeby sme večer otvorili šampaňo ako radila jeliska - a budeme si virtuálne pripíjať 😀

a ešte k počasiu - máte sneh - lebo mi skoro žiaden a keď som videla v správach tú Blavu, normálne im závidím, dúfam, že nasneží aj u nás, aby sa deti ešte trošku vyšantili 😉

jeliska
19. jan 2010

ahojte 🙂 aj ja sa pridavam ku gratulaciam 😀 😀 😀 a vecer dufam, ze sa vsetky stretneme mohli by sme, nie? 😀 my nemame sampano akurat iba domace vino, ale to staci 😵
v Prahe snezilo cely tyzden tak vcera ked se prisli som bola velmi prekvapena, ale uz sa to pomaly topi, tak je sama mlaka a blato 🙄 u nas v trnave zacalo od vcera snezit co som pocula.

denduska
19. jan 2010

ahojte, tak my sme ako na potvoru stale v ke, a vraj u nas doma je 20 cm snehu, sa stavim ze do piatku sa roztopi ked sa vratime 😠
aj mne Emmka lubi parky, ja jej kupujem tie male kinder a tie zje aj 3 😅 ale ona radsej horcicu lebo kecup ma zakazany kvoli ekzemu 😀

jeli, len nech to nie je nejake čučo 😀 😀 😀

laurinkadanielka
19. jan 2010

ahojte aj ja sa pridavam ku gratulaciam 🙂 🙂 aj u nas je dosť snehu včera sme sa sanovali aj deti aj dospelaci no parada

mirustek1
19. jan 2010

ahojte-tak aj ja sa pridavam ku gratulaci a budem sa tu snazit byt aj vecer,na ten pripitok 😉som rada,ze som nasla tuto temu a ze ste ma k sebe vzali,lebo som tu asi medzi poslednymi prisla🙂

my mame sneh,ale pomaly sa aj topi a je mokro,ja som bola dnes na urade vybavit si ten prispevok a potom pobehat po meste,kupila som Emke nohavice,take ako oteplovacky,tak nech este snezi 🙂 a ja som si v Belgicku oblubila veeelmi hrianky,tak som si bola kupit hriankovac 🙂 a budem sa napchavat

cessy
19. jan 2010

ahojte...
neako zas nestiham....
uz davate detom parky??ja som ich veru este ani neskusala dat. mam pred nimi neaky respekt 😒 ani sama ich nepapam

jeliska
19. jan 2010

dendi neniii zevraj to je to najlepsie v trnavskom kraji mnam uz som mala u nasich a bolo super 😀 😀
aj elina lubi parky ale samotne bez niceho a bez chleba 😀 😀
mirustek ozik ako bolo v belgicku?a co si si kupila pre seba?ak si to pisala predtym tak to si budem muset vsetko docitat ale nejako sa mi nechce 😖
dnes chcem ist do ikey ,ale elina este stale spi uz vyse 1,30 tak som zvedava kedy vstane aj s muzom 😖
asponze mame navarene od krstin 😀 😀

mirustek1
19. jan 2010

cessy-niako sem malo chodis cez obed 🙂 ja uz pozeram Turecko.....mam katalogy,mojho muza aj sibne

🙂 jeliska-sbe som kupila len 2pulovre,detom som pokupila saty,pulovre.opasky,sukne amniake drobnosti,nemohla som vela,lebo by som sa nepomestila do kufra,koli vahe 😀

kkkatarinkaaa
19. jan 2010

ahojte vsetky super mamicky......citam co mate nove...deticky uz poriadne vyrastli ako pozeram a jeliska-ty uz mas velkeho chlapa-dodatocne Ti gratulujem k babatinku! Ja viem, ze ked som este bola tehu, tak som pisala, ze sem budem chodit,aj ked sa Viki narodi..........a vidite ako som dodrzala slovo 😒
Ok, priznavam, ze som to nedodrzala ani scasti ☹ ale som dost casto na facebooku ked mam teda cas a moja hviezdicka spinka....Az ste tam niektora, budem len a len rada, ked sa tam s vami najdem, mam tam aj kopec fotiek malickej...som tam ako Katarína Mišutová Dorková a mam tam foto s malou na rukach...
tak sa drzkajte a vsetkym zelam vsetko dobree 🙂

mirka099
19. jan 2010

katarinka, tak toto bol krasny darcek k nasmu skromnemu jubileu 😵
chcela som ta vyhladat na FB, ale neviem ci mi to blbne...abslolutne ta nenaslo 😕 😕 .. ak budes mat cas, najdi ty mna. Mirka Štullerová.. a potom cezo mne sa uz nakontaktuju aj ostatne babenky 😉
Viktorka je krásne dievčatko.. ozaj a ma naozaj krasnu postielku, ako z rozpravky 🙂 a aj krásne vlásky 🙂

mirka099
19. jan 2010

upsla 😅 uz som ta nasla.. staci potvrdit 😉

cessy
19. jan 2010

mirustek vacsinou som na FB...neako ma to chytilo....ved ked tu budes ohlas sa a dobehnem 😉 😉 😉

Turecko??nooo dala by som si povedat 😉

cessy
19. jan 2010

kkatarinkaa aj ja ta idem pohladat...mozem?? 😕

cessy
19. jan 2010

ozaj a ako si vase deticky uzivaju sneh??? 😵

mirka099
19. jan 2010

ahoj cessy
veru, ja uz na mirustek nenachadzam slov... vyhlasime ju za zenu roka 2010 😀
cessy, jakubko sa konecne osmelil... a sneh sa mu paci 😵

cessy
19. jan 2010

nooo dobre davam jej svoj hlas 🙂 😀

cessy
19. jan 2010

mirka aj my sme sa taaak dnes vyblaznili...cez obed potom spinkal ako keby obrabal celu zahradu 😀

mirka099
19. jan 2010

🙂 ja sa zvyknem tak smykat po chodniku, a mala si vidiet ako sa na tom sulal.. si myslel ze to naozaj padam asi... tak sa rehotal na mne, ze si musel lahnut, nevladal sa uz smiat 😀 skodorastnik maly 😀

mirka099
19. jan 2010

cessy ale teraz niesi na FB.. co tam zvyknem robir? ze pises, ze ta to chytilo

cessy
19. jan 2010

no parada, takze ste sa bavili.....nas maly ma teraz najradsej to kladivo so zvukom pride ku mne napr.ked varim a zacne mi s nim trieskat po prstoch na nohach a velmi sa rehoce 😀 a ja skoro od bolesti placem ☹ .

cessy
19. jan 2010

no teraz nie som....lebo tam je jedna osoba a nechcem sa s nou stretnut 😕 🙄

cessy
19. jan 2010

no pisem tam s priatelmi s tebou napr....ale hry ziadne nehram....to vobec 😉

mirka099
19. jan 2010

inas sksoda, ze nema funkciu ako skype..ze sa zatajis.. mohli by to este dopracovat
jeeej tak milucky je potom Alexik 🙂 maminke takuto masaz prstov poskytuje 😅

cessy
19. jan 2010

no presne ......hned ma tam kazdy vidi...... 😠
ale ak chces mozme sa presunut tam...neako to pretrpim 😔 😅

alexko je moj milacik....onmoze....aj ked budem mat fialove prsty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie...nieje to az take strasne 😉

mirka099
19. jan 2010

😀
ja som tam... zase sa nudim, a pritom roboty mam vyse hlavy..ale sa mi nechce nic 😖 nejaka som nanic, cely tyzden 😒

mirka099
19. jan 2010

nehravas tie hry na fb? ja som jeden cas hrala s brarancom bowling buddies.. sranda je to 🙂

cessy
19. jan 2010

aj ja by som sa mala ist osprchovat, v kuchyni ma cakaju riady...ale tiez sa mi nechce...aj zehlit by som mohla 😒