Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
24. jan 2009

napis do babatiek do "dakujeme annag" lebo ona vie o kojeni vsetko, fakt, mozno ti poradi a bude vediet co to je...za to nic nedas

ada11
24. jan 2009

jeliska a máš prsník aj tvrdý? Ja som mala už 3 razy retenciu mlieka, tvrdý jeden kvadrant, vytiahla som odsávačku a odsala som 20ml, išlo ma poraziť, aj som si vyhrievala a pod., kolegyňa mi poradila dať si na postihnuté miesto slivkový lekvár a ono to pomohlo /ona robila dlhé roky na gynde, ale keď mi to povedala, že lekvár, tak som bola vyoraná ako myš a moc som tomu nedávala nádej a.../

jeliska
24. jan 2009

jej zabudla som link pardooonhttp://www.juli.sk/KrstneMena.htm

jeliska
24. jan 2009

dendi ja uz som raz annag pisala skusim si davat ten lekvar adi i ked mam iba marhulovy to je asi chyba,ze 😀 prsnik nemam tvrdy iba tu boulu alebo co to je pupak 😠

denduska
24. jan 2009

to bude asi nejaky furunkul, pardon nejaka velka vyrazka, podla mna to casom sa otvori navonok.... a co cajovnikovy olej?

ada11
24. jan 2009

jeliska, marhuľový asi nezaberie 😀 , tak ak nemáš tvrdý prsník, tak si ten lekvár daj radšej na chlebík 😀 😀 😀 Ale veď vyskúšaj, za to nič nedáš, kúp si slivkový, veď to sa doma vždy zíde /teda my ho varíme takže u nás musí byť/

denduska
24. jan 2009

apropo slivkovy lekvar je dobry aj ked vam praskne vyfuk na aute...ze fakt....ze to tak zalepi, ze domov dojdete v pohode... 😀

jeliska
24. jan 2009

teda co este nevymyslite 😀 napisala som annag tak uvidim co mi odpise 🙂

jeliska
24. jan 2009

skoda ja by som si dala slivkovy ale nasi nerobia a ja varit teda nemam z coho 😀

ada11
24. jan 2009

denduška a to sa dozviem až teraz, keď sme kúpili nový výfuk 😀 😀 😀 Zajtra hneď odoberiem do pohára a nechám v základnej výbave auta. 😀

jeliska
24. jan 2009

my este auto nemme ale ked bude tak idem na nakupy slivek 😀

ada11
24. jan 2009

jeliska u nás je to v lete ako v konzervárňach - uhorky, marhule, slivky, jablká, hrušky, lečo, džemy, lekvár, paprika v oleji a tak. 😀 😝 Máme záhradu, ale tento rok nesadíme nič, lebo záhrada je u svokra asi 7 km od nás, takže muž tam chodil často a videli sme sa len večer, tak som to tento rok zatrhla. 😉 Ale ovocie hádam nejaké bude. 😉

denduska
24. jan 2009

to nam vraveli znami, neviem od koho to mali ale uz oskusali a fungovalo....
to je asi liek na vsetko... 😀
jaj babulky, idem ja pomaly...daco pospat do dalsieho kojenia...

jeliska
24. jan 2009

ok dendi tak ti prajem dobru nocku a krasne snicky a co inak uz mas baterku na notebook 😀

jeliska
24. jan 2009

adi teda vy sa mate takto varit ze sa vam aj chce?

jeliska
24. jan 2009

adi chudak manzel takto mu zatrhavas jeho konicek 😀 😀

denduska
24. jan 2009

teraz mam aj kabel ale baterka sa vybila uz mne 😀 tak aj vam dobru nocku 😉

ada11
24. jan 2009

jeliska, no niekedy sa mi nechce, ale čo mám robiť, keď to už a tom strome narastie, je mi to ľúto nechať zhniť 😉 Ináč u nás kompóty idú na odbyt /ja a muž/ a aj uhorky/Maťka/ 🙂

jeliska
24. jan 2009

tak pojdem aj ja este cakam na annag ci mi nieco odpise

ada11
24. jan 2009

denduska, dobrú a sladké sny 😔

jeliska, no musela som 😉 Povedala som mu, že Maťka mu začne onedlho hovoriť ujo, lebo je s ním málo, ale teraz je to lepšie /ešte je zima, ale hádam fakt nič sadiť nebude/ 😉

ada11
24. jan 2009

jeliska tak aj tebe dobrú a sladké sny 😔 Dojem jogurt a idem aj ja. 😉

jeliska
24. jan 2009

ok adi pojdem aj ja akurat mi pise annag tak uz budem vedet co to mam 😉 prajem ti krasne snicky a dobru chut urcite mas nizkotucny 😝

ada11
24. jan 2009

jeliska, ja také ani nekupujem, len smotanové 😉 Ja nemám s tým problém, veď línia nie je to najdôležitejšie 😀 Tak už fakt dobrú.. 😔

tana012
25. jan 2009

ahoj baby,dnes som vas zanedbala,prepacte.mam tu maminu,tak sme boli na veceri.ozvem sa co najskor.krasnu noc a pekne snicky.xxx

monikat75
autor
25. jan 2009

Ahojte aj ja som vás včera zanedbala nejak mi to nevyšlo sa sem dostať lebo maličký bol nejaký mrzutý každú chvíľu bol hore kým definitívne zaspal a potom som už zaspala aj ja s ním ani neviem ako. Vidím, že vy už máte cestovateľské plány na leto 🙂
Inak jeliska neviem či ti niečo poradila tá annag, ale ja by som na tvojom mieste radšej išla s tým prsníkom za gynekológom, lebo môže z toho byť zápal prsníka teda nie som odborník ale ja som mala podobné príznaky a tiež mi z toho prsníka vôbec nechcelo tiecť mlieko lebo som mala upchatý ten jeden mliečny vývod.
A ozaj jeliska už sme kúpili malému ten mundisal gel ale chcela som sa poradiť teraz mu má striedať ten gélik a jednu a druhú vodičku alebo mu skúsiť teraz len gél?
No idem pokračovať v príprave obeda, budem tu neskôr zatiaľ pekný deň. 🙂

jeliska
25. jan 2009

moni kludne skus davat iba ten mundisal gel a uvidis ci zabere 😀

jeliska
25. jan 2009

inac uz som si ten bedar alebo co to bolo na toej bradavke vystiskla a isel mi hnis tak som si ho vydezinfikovala a dala framykoin tak uvidim ci to budem mat ok

jeliska
25. jan 2009

inac moni mne z toho prsnika tece mlieko v pohode a inac co vy cez leto tiez mozete dojst do PH a tani aj pre teba to plati

monikat75
autor
25. jan 2009

Inak jeliska diky za radu a som rada, že už ti je s tým prsníkom lepšie. A ďakujem za pozvanie, uvidíme, ako sa vraví treba dožiť. My máme teraz trošku finančné problémy - nie vlastnou vinou - musíme plniť ručiteľské záväzky lebo môj manžel asi natrafil na dvoch najväčších blbcov na celom Slovensku. Takže za jedného sme vlani zaplatili nemalú čiastku a dali sme ho na súd, ale keďže je v Čechách a poštu neprebral, takže netuším, či sa jedného dňa dožijeme že nám tie peniaze splatí. A akoby to nestačilo teraz vo štvrtok nám prišiel list za toho druhého a za neho ideme splácať ešte vyššiu čiastku a to až po dobu 2 a 1/2 roka lebo za kratšiu dobu by sme to nezvládli.
Takže takto my máme ale už sa na tom s manželom smejeme a vravíme si že hlavne že sme všetci zdraví hoci radšej by sme šli niekam na dovolenku k moru ale takto nám nič také nehrozí. No čo už ludia sa delia no dobrých a zlých. Ale žienky ak niekoho veeeeeľmi dobre nepoznáte neodporúčam vám ísť za ručiteľov pri pôžičkách aby ste neskončili ako my.
No tak trošku mi odľahlo lebo sa nemám ani komu posťažovať, s výnimkou rodičov a svokrovcov, možno sa mi uľaví. 😢

lenkasimco
25. jan 2009

Jeliska to o tych menach super. Moje uslo, manzelove som sa zhrozila skym zijem a synove tiez fajn.