Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
26. jan 2010

monika, nic si z toho nerob, hygiena je dolezita ale to zubarka musi vidiet ze si ich umyva, lebo kto si neumyva, nemusi mat kazy ale na 99% ma zapalene dasna, krvacajuce pri dotyku atd atd..asi mala dzubkaci den 😅
A strojceka sa vobec neboj, prave dnes inak o tom bola tema v Damskom magazine tak skus kuknut v archive. Deti ktorym sa prave vymienaju zuby, nosia vacsinou len na noc. A aj keby dostala na fix, bude to mat rok dva a bude mat krasne rovne zubky, lepsie akoby sa jej v puberte vysmievali ze ich ma krive a okrem toho dnes su take vymakane strojceky s obrazkami, kamienkami farebnymi 😉 A moja mama zubarka mala cely zivot krive zuby a v 50-ke si dala nasadit strojcek! Vies si to predstavit? Stara baba 😅 A povedali jej ze ho bude mat polroka, lebo to len jeden zub mala krivy a nosila ho tri roky!!!! Potom si nevedela bez neho zvyknut ani jest 😀

mirustek1
26. jan 2010

jeliska-takze by ste si potom urobili tretiu hracku 🙂 inak to vela zien,co mali deti za mlada,ked in deti vyrastu trosku chcu este potom na take vychutnanie 🙂

mirka099
26. jan 2010

Ahojte... tak nam už vidno špičku dolneho očáka..POMALY ALE ISTE bojujeme 😅
Moni z tej zubarky si urcite nerob hlavu... len ty vies ako sa staras o deti, a nejaka zenska co ma blby den nech ta nerozhadze 😉 ale presne viem ako sa citis, ako ked nam nasa dokina povedala aby som mu vylepsila stravu ze stolica sa nam upravi..akoby som ho chovala cukorom a medom iba 🙄

mirustek1
26. jan 2010

ahoj mirka-tak aspon ze uz zubok je vidiet 🙂 este zo par a bude fit 🙂
muzik je na nocnej?

mirustek1
26. jan 2010

a cessy tu dnes vobec nebola.......

mirka099
26. jan 2010

muzik je doma, akurat vybehol vonku fotit mesiac 🙄 to vies novy fotak, tak nech sa vyhra 😀

denduska
26. jan 2010

nam tiez vidno spicku dolneho...ach joj chuda moje...ja som sama ale idem si k nej lahnut, lebo velmi zle spi aj poobede buntosila, tak nech ju nemusim nanovo uspavat...

ja neviem ci budeme mat tretie, manzel kategoricky odmieta ale zaroven sa boji ze vyhynie po meci 😀

mirka099
26. jan 2010

dendi, tak ked sa boji, bud si ista ze sa bude este pokusat o dedica mena 😀 to su uz chlapi raz taki 😀

mirustek1
26. jan 2010

mirka-tak tvoj muzim ma naozaj hracku 🙂
moj muz netuzil az tak moc po synovi,jemu to bolo jedno co to bude,a napriek tomu ze ma baby,uz nechce ani syna,povedal,ze on s detmi skoncil 🙂 ale dodal, s touto mojou prvou zenou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirustek1
26. jan 2010

denduska-ty si tiez stale sama s Emmkou,budes to mat vesele aj s babom

denduska
26. jan 2010

no veru len asi budem musiet k nejakej vestici ist ze kedy vyjde chlapec, lebo nemienim tak pokracovat dalsich desatkrat 😀

ach jo baby, idem teda do hajan.... uz nech tie zubiska vyjdu nech zasa pekne hajka a maminka moze sediet po veceroch na nete 😅 bru nocku 😵

jeliska
26. jan 2010

dendi dobru nocku 😵

mirustek1
26. jan 2010

denduska-u nas v dedine,kde som byvala,mali jedni 11synov a ziadnu dceru,tak mate co robit 🙂 😉

denduska
26. jan 2010

mirustek nestras😲 😲 😲 tak caute 😀

mirustek1
26. jan 2010

dendi-dobru nocku 🙂

mirustek1
26. jan 2010

idem aj ja,lebo teraz tiez zle Emka spava,a moj muzi uz zaspal 🙂 ahojte a dobru noc.... 🙂

mirustek1
27. jan 2010

ahojte-tak to som tu zas len ja 😀 bola som s Emkou k dokiny,lebo tak chrci,ale ze dychanie ma ciste,tak to len s tych soplikov,ale aspon budem kludnejsia 🙂 a dala nam pamycon do nosa 🙂

denduska
27. jan 2010

ahojte my sme dnes neskoro vstali, az o pol deviatej sa Emca zobudila a ja s nou
😀 tak som rychlo dorabala co sme mali casovy sklz, boli sme von a teraz uz sme dnu, a snad o jednej pojde spat..no uvidime 😀

mirustek1
27. jan 2010

adoh dendi,tak ste si pekne pospali 🙂 keby to tak bolo kazdy den 🙂

denduska
27. jan 2010

no veru..len som zvedava co teraz...vobec nevyzera na spanok, ciperna je az hroza 😅

cessy
27. jan 2010

ahojte 🙂

cessy
27. jan 2010

uz som vas aj zbezne precitala,
mirustek vcera som bola na skype, lebo som cez obed cez brata objednavala neake veci a vecer som bola chvilku na pokeci....inak som vobec nemala cas.....povybavovala som co som potrebovala a net som vypla ☹

emka ti spinka??mne alex od 12:00

denduska ta tvoja malicka je aka aktivna 😅 kedy chodi spinkat??

cessy
27. jan 2010

mirustek???? 😕
denduska??? 😕

🤐

kde ste??

mirustek1
27. jan 2010

ahoj cessy,ale pisala som s kamoskou na skype,periem a vesala som,Emka spi asi uz 20min.

mirustek1
27. jan 2010

viete co mi zas vyviedla Emka,tak v nedelu som oprala potah s vajicka,cele ho vyumyvala,ze muz ho odvezie do bazaru,tak sa mi ho nechcelo davat uz do pivnice,nechala som ho polozene v spalni a rano mi Emka usla z nocnika a vycikala sa do toho vajicka,skoro ma porazilo.... 😀 tak ho periem znovu 😀

jeliska
27. jan 2010

ahojte mirustek tak to je na nervy, ze 😀 😀 😀
inak eli dnes spala uz od 11,00 a zobudila sa az teraz super 😉
ak chcete tak si mozte pozret fotky co bola u nas sestra s malym tu je linkhttp://picasaweb.google.sk/anezka.hrda/Praha222...

cessy
27. jan 2010

mirustek no parada...ale zas je to posun v odvikani od plienok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirustek1
27. jan 2010

cessy-ale asi pol hodky sedela na nocniku a potom toto.......

jeliska.to ste museli mat ale veselo u vas doma 🙂 to bol tem trening na to tretie 🙂 ale zlate boli deti,super im bolo.... 🙂

cessy
27. jan 2010

mirustek mala este spinka??

denduska
27. jan 2010

mirustek 😀 tvoja Emka stale nieco pokrsti 😀 😀 😀 no my trenujeme nocnik, stale po poobednom spanku, predvcerom sa vycikala po hodine a pol, vcera po hodine dvadsat...som zvedava co dnes bude...akurat ona ked zacne tak sa zlakne ze kde to ide, hned vstane a rozplace sa... 😖 chudatko 😅