Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
8. feb 2010

moni ani by si neverila jak by ma potesil keby isiel 😀 😀 😀 asi pojdem ja aj s detmi 😅 ale nevim co tam budem robit potrebuju iba zdravich chlapov

mirustek1
8. feb 2010

jeliska-asi uz je dlho doma,co?????treba zmenu.....ja si neviem ani predstavit byt doma s muzom cele dni 🙂 😀

monikat75
autor
8. feb 2010

mirustek, inak aká náhoda, aj ja som už po prvom pôrode povedala, že jedno dieťa mi stačí, ani nie tak pre traumu z pôrodu ale potom som mala viackrát zápal prsníkov, takže som si užila, ale teraz som rada, že som sa dala mužovi nahovoriť a máme aj nášho Mareka 🙂

jeliska
8. feb 2010

ani my uz neplanujeme mozno za 10 rokov xixixi preto som uvazovala a o vnutromater. teliesku ale citala som o nom strasne neg. sprav 😠 takze asi mi zostanu hormony ☹

jeliska
8. feb 2010

mirustek to hej vsak uz je to vyse mesiaca vsak furt sa hadame a lezeme si na nervy teda furt zacinam ja ale vsak mam aj preco 😀 😀 😀 😀 😀

mirustek1
8. feb 2010

to ti verim jeliska,a nic si zatial nenasiel,aj tam v cechas sa zle asi teraz robota,ozaj on je cech ci slovak????ty si sa tam vydala? 🙂

mirustek1
8. feb 2010

monikat-clovek rychlo na to zle zabudne,pri tych nasich drobcoch 🙂 😉

jeliska
8. feb 2010

on je slovak on dosiel za mnou 😀 😀 no nebolo mi dobre bez neho, teraz mam len same starosti je horsi jak elina 😀 😀 😀

xxveronikaxx
8. feb 2010

Ahojte ste tu niekto z Michaloviec?

mirustek1
8. feb 2010

takze mas tretie dieta doma???? 🙂 😉 mali by ti zvysit pridavky..... 😉 ako sa hovori,tazko s nimi,este tazsie bez nich...ci ako je to 😀

cessy
8. feb 2010

xxveronikaxx nie 😉

xxveronikaxx
8. feb 2010

cessy
🙂 🙂 to nevadí

cessy
8. feb 2010

sme tu z roznych miest, ale z Michaloviec ani jedna

jeliska
8. feb 2010

mirustek to hej 😀 😀 inak u nas je to tak, ze ja som asi za chlapa a tibco je za zenu aj elina mu hovori mami 😀 😀 😀

mirustek1
8. feb 2010

jeliska-aj som sa zasmiala 🙂 😉 ,tak nech ide na matersku...no skoda ze nema mlieko.... 😒

xxveronikaxx
8. feb 2010

cessy

No niekedy tu sú chcela som troška tu s niekým popísať ako sa inač máte?Aj tu ste niektorý tehotné?

jeliska
8. feb 2010

mirustek hned by som ho poslala vsak este tri mesiace a moze ist 😀 😀
veronika je tu dendi

monikat75
autor
8. feb 2010

a aké veľké máš dievčatko xxveronikaxx?

xxveronikaxx
8. feb 2010

monikat7Má 5 mesiace už veľká slečna je z nej 🙂 🙂

mirustek1
8. feb 2010

jeli-no som zvedava,ako by to zvladol 😀

monikat75
autor
8. feb 2010

aha, tak my tu máme trošku staršie detičky, akurát jeliska má chlapčeka takého maličkého, teda trošku menšieho 3-mesačného

xxveronikaxx
8. feb 2010

monikat75

No moje je ešte maličké ale je z nej veľka slecna

cessy
8. feb 2010

ahojte......jeliska a potom by si na vsetko uplne sama.....ako by potom fungovala rodina bez mamicky?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
8. feb 2010

tu zas nikto???
neako to tu poslednu dobu umiera 😒

jeliska
8. feb 2010

ahoj cessy a veronika vitaj medzui nami ako sa vola tvoja mala ?
cessy no to by som najprv vyskusala ci by sme aj fungovali 😉 😉 mozno lepsie ako teraz 😅

jeliska
8. feb 2010

inak poobede sme boli v tom obchodaku a super akcie su, len keby bolo penazi ☹ ale eline som kupila sadu capicu s rukavickami za 90 cz a je to az do 4 rokov a je jej dobra uz aj teraz krasnucka

denduska
8. feb 2010

ahojte, no dnes akurat ked som mala viac casu na obed nam vypadol net a nesiel az kym sa Emmka nezobudila 😠 takze som popisala zas 😅

no my sme sa isli dnes prejst do mesta, ale Emmka mala zas jeden zo svojich trucovitych dni, takze to bolo na.. a potom sme sli do potravin a sa tam najedla, tak mozno bola len hladna chuderka 😅

veronika vitaj, hej ja som tehu teraz ale uz sa mi tu krati 😉 a dokonca som povodne vychodniarka, ach Kosice moje milovaneeeee 😢

mirustek1
9. feb 2010

ahojte,tak ja som sa dnes zas trapila z mocom,asi 2hod.som cakala,kym chitim do tej flasticky,lebo na sekundu som jej isle utret soplik a ona sa akurat vtedy vycikala na zem...skoro ma siblo.... 🙂

jeliska-asi mas obdobie,ked ti ide drahy na nervy,to mavame asi vsetky.... 😀

veronika-vitaj.... 🙂

denduska-ani si neviem predtsvit nahanat to tvoje male sidielko po obchodoch a este aj s bruskom..... 🙂

mirustek1
9. feb 2010

cessy???????????????????????????????????????? 🙂 😉

cessy
9. feb 2010

mirustek???????????????????????????????????????????? 😕 😕 😕
sme tu???alebo na fb??? 😅