Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
9. feb 2010

moni-tak to nespal moc,a stale sa mu neda vykakat,to je hrozne....chudacik ☹

cessy
9. feb 2010

kolko spinkal??

monikat75
autor
9. feb 2010

cessy no tak mám takú dlhú čiernu saténovú sukňu a k tomu čieny korzet - to som si kupovala ešte keď sme mali len Niku, takže som musela schudnúť aspoň 1 a 1/2 kila - viac sa nedá ani za svet, lebo inak sa mi dala ledva zapnúť sukňa 😕

cessy
9. feb 2010

fiha.....ja mam tie rada ciernu

mirustek a vy sa kedy vratite???

mirustek1
9. feb 2010

aj ja som sa chcela spytat na tie saty......

cessy-no co dobre papas::::::?????????????

denduska-ale uz sa ti to naozaj krati a kde budes mat Emmku,pokial budes v nemocke,ci s muzom???? 🙂

monikat75
autor
9. feb 2010

no spinkal iba hodinu a päť minúť, ale už som dnes volala známej, ktorá robí v lekárn a dala som objednať tú vlákninu pre deti, čo mi poradila mirka - inak ani ona tu už dosť dlho nebola - asi ešte prerábajú
cessy veď aj ty si minule spomínala, že ideš na ples - idete tiež túto sobotu - a čo si ty obliekaš?

mirustek1
9. feb 2010

my do nedele budeme,moj muz dlhsie nemoze 🙂 ale to mne staci az-az,na velku noc ideme zas 😒

ja zas nemam rada ciernu,este na taketo akcie moze byt,ale normalne nenosim tmave, 😒 🙂

cessy
9. feb 2010

mirustek keksik kavenka a cajik.....jejda...ta moja dieta ........

monika ja som si kupovala saty a ideme az 20.2. mali sme si ist uz v januari, ale zrusili ples

cessy
9. feb 2010

ja veru ciernu mozem 🙂

mirustek1
9. feb 2010

mnam kavenka.... 🙂 😉 nerob chutky,ja som vcera vecer normalne robila brusaky a dnes idem vecer cvicit,hadam sa premozem a pojdem a zajtra idem k tej dr.na to brucho...no som zvedava 😀

cessy
9. feb 2010

mirustek tak na to som veru aj ja zvedava 😉 potom mi das cez FB vediet 😉

inak prave vcera som pozerala o neakych skoricovych zabaloch co zostihluju, hned po aplikacii o par cm..nepozerali ste to niekto???ale tu u nas to nikde nerobia...ja by som to veru vyskusala.

monikat75
autor
9. feb 2010

no ja čiernu tiež inak veľmi nemusím, keď tak len takto na ples, mne príde veľmi smútočná tá farba a ja som dosť bledá, takže mi až tak nepristane
inak kávenky aj ja lúbim a s tými brušákmi by som aj ja už mala začať, ale sa mi tak nechce ☹

mirustek1
9. feb 2010

cessy-veru nevidela,ked tu je takychto moznosti malo,vacsinou v BA,ale kto tam bude stale behat 😖

ozaj o tej ivet,neviem stale nic.......ale nasla som jej t.c,tak neviem ci jej mam zavolat,ale ved keby chcela tak sa s nami vie spojit....

monikat75
autor
9. feb 2010

cessy u nás robia tieto škoricové zábala v jednom masážnom salóne aj ja som už o tom rozmýšľala, hoci je to dosť drahé a je to vraj dobré hlavne na celulitídu

monikat75
autor
9. feb 2010

no s tou ivet je to fakt záhadné, hádam je v poriadku 😕

mirustek1
9. feb 2010

moni-kolko je to drahe?????keby som vedela,ze nieco urcite pomoze,hned idem 🙂

cessy
9. feb 2010

mirustek ja by som asi tiez nevolala 😕 , inak napadlo ma ci nahodou nema problem s netom 😕 😕 😕

monikat75
autor
9. feb 2010

mirustek teraz v eurách neviem presne koľko to stojí - ale pred takými dvoma rokmi to vyšlo asi na 1500 korún, lebo to nestačí absolvovať raz, treba tam ísť niekoľko krát - mne to vtedy tá masérka vypočítala na takúto sumu, čiže tipujem aj teraz, že okolo tých 50, možno aj 60 eur

denduska
9. feb 2010

no uz emmka bola hore, tak som ju musela znovu ulozit
mirustek, na neviem, muz bude mat dovolenku v tom case ked mam termin, predtym aj potom tu bude svokra aj moja mama a keby sme sa aj tak netrafili ze on bude v praci a ja doma sama, tak si jednoducho musim zavolat sanitku (nastastie su to jeho kolegovia 😀 ), nalozit aj Emmu a ju vylozia unho v robote...to dufam nenastane 😅

kavenky bozeeee mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam uz sto rokov som nemala!!!

cessy
9. feb 2010

momi ze aj par centimetrou pri jednom zabale odbudne 😕
nevieš co to asi stoji????

mirustek1
9. feb 2010

cessy-ved prave,ci nieje odpojena,no ved uvidime,ci sa ozve 🙂

monikat75
autor
9. feb 2010

ale ešte som zabudla, najprv sa robí test tej škorice na pokožku, lebo niekto z toho môže mať alergickú reakciu, až potom, keď nie je alergia, tak sa to môže aplikovať

mirustek1
9. feb 2010

denduska-tak to mas rozplanovane,len aby si stihla aj sanitku volat 🙂

monikat-tak to by nebolo vobec vela podla mna,ak by to fakt pomohlo.ale neviem ci je to aj na brucho,ja hlavne z neho potrebujem odrezat.... 😀

monikat75
autor
9. feb 2010

no žienky, hoci nerada, musím vás opustiť, musím ísť učesať tú moju slečnu, aby bola kočka na tom zápise, tak pa, pa 😅

mirustek1
9. feb 2010

no tak drzime palce,a potom za to nezabudni niaku sladku odmenu dat skoro "uz skolacke"

denduska
9. feb 2010

to s tou skoricou bolo vcera v damskom magazine 😀

no dufam ze nezacnem rodit z minuty na minutu, asponze dedina ma tu vyhodu, ze tu uz sa len najde nejaky sused co mi pomoze

mirustek1
9. feb 2010

no uz mi aj dopralo,idem to povesat 😀 a asi zacnem aj zehlit 😀

mirustek1
9. feb 2010

tak som tu asi sama....uz mam skoro polovicu pozehlene,idem dalej 🙂

cessy
9. feb 2010

dosiel mi muz domov na obed, tak som musela vipnut net a venovať sa 😉

moni ani mne sa to nezda vela 😕 a to je jedno sedenie tych 50eur??lebo hovorili ze treba 5-7 sedeni.
jeeej ja by som isla hned

denduska presne tam som to videla
😅

jeliska
9. feb 2010

ajojte 🙂
teda dnes ste toho popisali. 😉 No moni ja som vcera videla krasnu barbiu aktovku z 990 cz na 220 cz taka bola krasna , ze som ju chcela Eline kupit 😀 😀 😀 teraz sa oplatia kupovat, ked su take super akcie.
No my na ples nechodime 😝 naposledy sme boli este pred dvoma rokmi ale s muzom iba raz, inak chodila som iba ja sama a s vacsinou nejakym kamosom 😀 😀
Cessy aj ja by som taky skoricovy zabal brala , co som si dala predsavzatie, ze budem cvicit tie brusaky tak sa mi nechceeee 🙄 🙄 akurat ked zacnem tak vzdy po mne skace Elina a uz je po cviceni 😀 😀