Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
17. feb 2010

ahojte 🙂 tak my sm,e chori teda eli a trochu davidko ☹ Nastastie ma iba nadchu a Eli kasel ale ten uz trva vyse mesiaca.V stredu ideme na kontrolu a na vyledok vyteru tak som zvedava 😅
mirustek tak vasa Emka je cela nasa Elina 😀 😀 😀 aj ona sa stale len natiera so vsetkym co jej pride pod ruku.Minule som isla kojit maleho a pridem do izby :Eli mala vyzlecene pancusky a uz sa natierala tekutym pudrom od hlavy az k pate, tak ma skoro porazilo.Minuly tyzden si zase prew zmenu vyliala na hlavu slnecnicovy olej 😀 😀 😀 ona vsetko co vidi co robime davidkovi tak opakuje 😀 😀

jeliska
17. feb 2010

denduska inak ako sa citis? Uz mavas nejakych poslikov?

mirka099
17. feb 2010

jaj baby dnes bolos super, po dlhom case sme sa boli prejst po meste s muzikom... akurat kym som sa sprchovala tak muzik zaspal, a nemam ho to srdce zobudit 😀 no co uz aj zajtra je den, kubik pride az poobede 😉
par dni sa neozvem zajtra odchadzame na chalupu... tak Vam vsetkym prajem pokojne dni s ratolestami 🙂
dpbru noc

inac dendi.. akoby si opisovala mojho muza..moj je navyse aj nervak, a ked je nervozny tiez hadze veci, a je zlostny ako cert..a kubik je presne taky ako on.. 🙄 ako to len z neho vytllct??? ach jaj 😀

denduska
18. feb 2010

krasne ranko,
mirka pekny vikend bude vam super sla by sooom. a s malymi certmi neviem co urobime..vravi sa ze genetika je viac nez sme si ochotni pripustit 🙄

jeli, noo, obcas mi tak dost tvrdne brucho...a dnes ked som sa zobudila sa mi zdalo ze uz je nizsie nez bolo...ale ked sa divam do zrkadla tak sa mi asi len zdalo 😀 no ale mam nejaky divny pocit, asi radsej zacnem balit tasku aspon pre seba 😅 😅 aj ked teraz som bola na poradni a doki vravel ze je to uplne vysoko a vsetko zavrete..tak este aspon mesiac nech ostane 🙂

cessy
18. feb 2010

ahojte, takze sa po case hlasim....nesiel nam net....
jejda denduska, ved ty uz za chvilku ides 😕

mirustek1
18. feb 2010

🙂 denduska-no uz by si asi mala byt radsej pobalena 🙂 lebo vsetko je mozne....a to centrum sa vola Slniecko a je na sidlisku Zabnik,byvala materska skolka,ja tam teraz nechodim,niako nemam cas,ale tiez som uz na to myslela,za pojdem,lebo s Klarkou som chodila pravidelne,jej sa velmi pacilo a bola medzi detmi a hovorili aj v skolke,ze vidno ze je zvyknuta na deti,ja som ju tam vtedy nechavala aj samu a ja isla pobehat po meste 🙂

mirka-ako to dobre padne taky vylet do mesta z muzikom,mala si ho este na veceru vytiahnut.... 🙂 a ako to dopadlo,zobudila si ho:::: 🙂 😉

mirustek1
18. feb 2010

cessy-ahoj,uz sme ta spominali,co je s tebou 🙂

monikat75
autor
18. feb 2010

ahojte, mirustek včera som sa dobre pobavila na tej tvojej Emke, aj keď teba to asi veľmi nepotešilo 😀
no to materské centrum je super vec, ja som s Veronikou tiež chodievala a presne v škôlke hovorili, že je to dobre, že je aspoň zvyknutá na iné deti, lepšie sa adaptovala do kolektívu a už aj s Marekom som rozmýšľalam, že začnem chodiť, keď sa trošku oteplí, len som sa akurát minule dozvedela, že nám idú naše MC zrušiť, tak dúfam, že sa to nestane 😉

mirustek1
18. feb 2010

denduska-a odkial si ty,neviem si spomenut,ked chces ist k nym do centra,nemas to daleko,nie si niekde od Trencina alebo Turc.Teplice?

denduska
18. feb 2010

no my byvame pri Turcianskych tepliciach, do PD mame asi 22 km...aj celkom casto tam chodime na nakupy a tak..aj vcera sme boli 😀 emmka si zajazdila na tych zvieratkach na pruzine co su tam na namesti 😀

monikat75
autor
19. feb 2010

babenky, kdeže ste všetky 😕 ja, že si vás idem podočitovať, čo ste popísali počas večera a tu nič 😉 no idem to aspoň ja - ako zakladateľka témy, trochu oživiť 🙂 asi ste častejšie na FB, ako tu, nie
mne dnešnú noc Marek bol hore len raz, konečne sa to možno začína lepšiť, lebo niekedy chce čajík aj 3x za noc
dnes mám doma aj Veroniku, lebo vonku je také sychravé počasie, tak som ju radšej nechala doma, lebo tuším začina na ňu liezť nejaká nádcha, tak dúfam, že neprepukne 😒

denduska
19. feb 2010

ahojte,
monci ja tu nakukujem ale uz radsej cakam ze niektora sa ozvete lebo mam pocit ze som tu vacsinou sama 😅

no my sme vcera boli v tom MC, celkom fajn, aj ked tam boli same vacsie deti, hlavne jeden bol nebezpecny...ten by emmu aj zabil 🙄 vobec nedaval pozor co robi... a emmka celkom v pohode, akurat nechapala ze nie je vsetko jej a nemoze kazdeho dirigovat tak chytila jeden zachvat vresku ale potom sa ukludnila, budeme musiet castejsie chodit nech sa uvedomi 😅

laurinkadanielka
19. feb 2010

ahojte no aj ja to tu nejako zanedbavam chodim často na fb 😉 ale aj sem nakuknem no aj my tu mame nedaleko detske centrum ale ešte sme tam neboli chodime každy den von su tu ešte dve mamičky čo maju v rovnakom roku detičky ako moja mala tak trošku sa vyblaznia vonku 🙂

cessy
19. feb 2010

ahojte, pisete o MC a tu u nas asi ani nieje...ani neviem, neako som sa o to ani nezaujimala.

a este otazka, planujete niektora dat dietatko do jasli?? 😕

denduska
19. feb 2010

cessy, ja planujem, preto sme tam sli a vidim ze to treba, aspon emmke lebo ona je nervak, nech sa ukludni... no a jasle su v Martine a su take prepchate ze ani www nemaju..tak neviem...

mirustek1
19. feb 2010

ahojte-tak ja zatial nerozmyslam nad jaslami,ani neviem ci tu su,ja planujem byt doma,uzijem si poslednu matersku 🙂

ja som bola dobeda s kamoskou v meste,ale s detmi to bolo vesele,raz jedna kricala,potom druha, 😀 tak sme rychlo pokupili a isli na kavu,kde bol aj detsky kutik,tak sa hrali 🙂

denduska-ak pojdes este niekedy do toho MC,daj mi vediet,mozem tam dobehnut s Emkou 🙂

cessy-uz buvate?

cessy
19. feb 2010

ahoj denduska, mirustek
mne sa maly uz aj budi spinka od 11:00
ja som rozmyslala ze by sme jasle skusily od septembra, teda este nie som o tom presvedcena, ale planujem 😅

mirustek1
19. feb 2010

cessy-ale ty budes doma,ci pojdes do roboty?

cessy
19. feb 2010

mirustek jasne ze do roboty,keby som chcela byt doma tak samozrejme ze maly je doma somnou.ale clovek mieni......

denduska
19. feb 2010

pockaj cessy ci dovtedy nezamiesite druhe 😅

mirustek1
19. feb 2010

cessy-mozno ma ja denduska pravdu 🙂

hallo-kde ste vsetky???? 🙂

cessy
19. feb 2010

nooo denduska hadam aj....ale zatial som na tom tak ze by som isla radsej do robotky 🙂

mirustek halo??

jeliska
20. feb 2010

ahojte tak my sme este trochu chori 😒 ale uz sa doliecujeme ,Teraz ideme kamoske na obed , byva hned za nami .Takze aspon nemusime nic varit 😅 a poobede sa chystame na jeden bazar , tak som zvedava co to bude zac . 😅 inak aj ja som vacsinou na fb a hravam farmu 😖 nejako som sa toho chytila , hmmm musim sa napravit 😕
no my nad jaslami neuvazujeme , skor rozmyslam , ze ja pojdem do prace a Tibor bude na materskej 😅 no ale to by som isla asi od aprila ..
idem zobudit maleho a pojdeme tak vam prajem krasny den 😵 😵

denduska
20. feb 2010

ahojte,
tak my sme sa skvele zobudili, lialo u nas celu noc, zalialo nam zumpu, nemozeme splachovat 😖 a to by nic nebolo, ale strasne sa topi sneh, my mame za domom kopec a vsetko nam to leje do dvora a uz mam okolo domu potok...neviem co bude ak to takto pojde dalej, dufam nas to nepodmyje...my nemame pivnicu...

mirustek, urcite tam este pojdeme, len to u mojho muza je asi take, ze pride z roboty a zaveli hrr ide sa, takze ja nikdy dopredu neviem....uz sa tesim ako sa narodi malicka a on pojde zatial pekne s kocikom prechadzat 😀

mirustek1
20. feb 2010

ahojte-tak dnes nas tu nebolo vela,ja som spala cez obed aj s Emkou 🙂

jeliska-a este kojis,ci prestanes,ak by si isla do roboty,a muz by zvladol 2deti? 🙂 😉

denduska-tak mate okolo domu more?keby to tak bolo v lete,radsej..... 😉 🙂

mirustek1
20. feb 2010

cessy-no ako dopadol ples,zabavili ste sa??? 🙂

cessy
21. feb 2010

mirustek ahooj
no ples dopadol paradne, zabavili sme sa zatancovali dobre najedli.....ale vtombole sme nic tento krat nevyhrali...mozno na buduce 😉
maly spinkal ukazkovo, vobec sa nazobudil az rano o 7.30.takze aj svokra savyspala 😅

mirustek1
21. feb 2010

cessy-kto namy stastie v hre,ma stastie v laske....tak super,nie????????????????? 🙂
a vidis kaeho mas maleho zlatuckeho 🙂

cessy
21. feb 2010

mirustek presne tak....ale prva cena bola zajazd do francuzska pre dve osoby, to by som veru brala 😅

maly je zlatucky,normalne mozempovedat, ze mam dobre dietatko. 😵 .

denduska
21. feb 2010

ahojte baby, tak dnes som sledovala inu diskusiu, som cakala ze tu dakto napise, ale typicka nedela 😀
no ja som sa dnes sulala z Emmky, zacina trochu rozpravat, ale tie vyrazy - bugľa = ryba....dajda= stolicka...a podobne a este s akou vaznostou mi to ukazuje 😀 moja krasna 😵

cessy ti zavidim, fakt uprimne, tiez by som sla trsat 😎