Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
22. feb 2010

ahojte babenky, teda k nám sa dneska asi vracia zima, celý deň len sneží a sneží ☹ a ja že už konečne príde jar 😉
cessy tak to je super, že ste sa tak dobre zabavili a že ti malý tak dobre spinkal, mne minulý týždeň Mareka strážila mama, ale mne bol dosť často hore, takže mama si veľmi nepospala 😒 a čo sa tej tomboly týka, teda, to ste mali fakt super prvú cenu, to už hej, že zájazd do Francúzska, u nás bola prvá cena mikrovlnka, a my sme vyhrali nejakú 29. cenu, ale to sú len také maličkosti - fotorámik, pentelka, brošňa a šatka, takže to som vám ani nespomínala, ale aspoň naša Veronika sa potešila 😉
denduska malá musí byť rozkošná, keď ti takto začala debatovať, aj Marek sa posledne snaží viac rozprávať, keď sa to tak dá nazvať - rybu volá va, ale aj voda je va, na svokra povie pekne dedo, keď ide spinkať povie bu-va, Veroniku volá na, zdraví sa každému pekne cau, manžela volá oco - s takým čudným c - a ešte vie napodobniť asi desať domácich zvieratiek - najlepšie napodobní ovcu - také podarené a hlasné beeeeee 😉 už sa teším, keď bude viac rozprávať 😝

mirka099
22. feb 2010

Ahojte...
tak my sme sa vcera vratili z chalupy, bolo tam krasne, ako v rozpravke.... Akurat maly mi asi prechladol, od soboty teplotuje, inac mu nic nieje ani sopliky.. a nasa dokina ma dnes zajtra dovolenku, a zastupujuca dokina mala ludi ako na trhovisku..tak som z tade odisla 😖

mirka099
22. feb 2010

a este jedna novinka..uz to mozem zoficialnit, uz dva mesiace sme oficialne "snazilkovský párik" ... 😵 zatial nic, ale vsak aj na prvy krat to vyslo len po treti raz 😵

cessy
22. feb 2010

ahoj mirka, ja som uz na teba myslela, ze ani na FB ta nestretam, ani tu na konovi nepises 😕

takze takto ste sa rozhodli??druhe babo?? mirka a to ma tu nechas samu s jednim dietatom 😠 😠 😠 ??

cessy
22. feb 2010

jej mne teraz maly zaspal bez kojenia.... 😒 okupkala som ho, obliekla do pyzamka, dali sme si papa do zrkadla...ritual ako kazdy den a maly sa mi ulozil na plece a zaspinkal.... 😕 😕 😕
sice cez obed spal 3 hod, myslela som ze bude problem ho uspat a on ma takto prekvapil 😨 😵
co si mam o tom mysliet??? 😕 unava???? 😕

mirka099
22. feb 2010

cessy, mne dnes maly na obed spal 4 hodiny!! dospaval chalupu.. no a o pol osmej uz vyzyvoval, ledva sme dosli domov a zaspal... ja vzdy vravim ze cim viac spia, tym viac aj budu..takze je to podla mna normalne 🙂

mirustek1
22. feb 2010

mirka.tak super,ze ste sa dali na to,drzim palce a nestresuj sa ze to nevychadza hned,my sme sa tiez dlhsie trapili a ani neviem kedy a bola Emka 🙂

cessy-tak ty mas naozaj dobre dieta 🙂 no som zvedava ako prespi,ci nebude potom hladat cicik 🙂 a zeby ta mirka inspirovala a pojdete aj vy na to???????? 🙂

ada11
22. feb 2010

ahojte, som tu na skok, lebo Anet tu behá, ešte nemá vybité baterky 😝 , včera zaspinkala až po 22,00 a do polnoci bola 5 krát hore, no a od polnoci som to ani nerátala 😝 ja keď sa vyspím, teda keď Anet prespí celú noc, tááááák sa ožeriem .... 😀

cessy
22. feb 2010

mirustek ahooj si aj na FB, idem tam.. 😉

zatial maly spinka ako vzdy, bez pohnutia. inak cely den mi natahoval tricko a ham, ham...a teraz vecer nic...normalne my to chyba ze som si ho nepritulila ☹

mirustek1
22. feb 2010

ada-tak to mas riadne silne baterky do Anet 🙂 mne Emka spi od 7.30,ale uz 2xplakala a za noc posledne dni place aj 20x,ja neviem ci su to rubky,alebo co..... 😀

cessy-som na fb,len ma vyhodilo,idem znovu

ada11
22. feb 2010

mirustek, veru, musím kúpiť slabšie 😀 ja by som chcela mať tak aspoň od 21,00 pokoj 😉 teraz sa učupila do kúta a tlačí o 106 😀

mirustek1
22. feb 2010

aj Emka chodi kakat do kutov apotom mi pride povedat ka-ka, 🙂 a o kolkej rano vstava a kolko spi cez den,ked takto vydrzi????a ako skolacka,aj vy mate prazdniny???

jeliska
22. feb 2010

ahojte 🙂
Tak my s rozpravanim sme na tom biedne ☹ ☹ ☹ iba mamiiiiii co je vsetko a ostatne len take me be a vselijake zvuky najcastejsie eeeee 😀 😀 no hadam sa rozkeca, ak bude po mne tak ja som zacala normalne az v 5 rokoch dovtedy len take co mi iba nasi rozumeli 😅 😅
inak uz sme zacali s nocnikom tak som zvedava ako nam to pojde dalej.Blbe je ze eli nevie povedat kako alebo cikat tak sa jej furt len vypytujem a posadzujem 😅 😅 a co vy ako ste na tom?
Jeej Adi dlho sme si nenapisali . teda Anet chodi dost neskoro spat no nasi ti uz su tuhi od 19,30 ale tiez sa eli budi v noci .Horsie ako David inak ty Anet este kojis?
mirka drzim palce pri snazilkovaniiii 😉 😉 😉 😉

mirustek1
22. feb 2010

no my sme s nocnikom biedne,uteka z neho,skor ju davam na zachod so sedatkom,ale pravdu poviem,nie casto,nebavi ma to stale ju davat a ona posedi a nic... 🙂 ale kazdy den si hovorim,ze od zajtra zacnem.....tak uvidim 😀

ada11
22. feb 2010

jeliska, áno ešte kojím 😉

poslala som muža aby ju prebalil a táááák strašne plakala, len na mne by bola nalepená, lenže ja potom nemám kľud ani cez deň, ani večer a ani v noci, už mám toho niekedy fakt dosť 😝 musela som ísť za nimi ale len na kontrolu a stále plače ☹

mirustek1
22. feb 2010

ada-ona bude plakat narocky,aby si vynutila teba 🙂 aj Emka place muzovi vecer,ale ked sa objavim ja,hned sa smeje
asi budes musiet pomaly prestat kojit,lebo cim dalej si viac na teba navykne a nemoze byt v noci aj hladna?????

mirka099
22. feb 2010

baby aj moj kubik je taky isty..ako bol dobrucky a kludny ked bol u starkovcov alebo tety, tak teraz reve za mno aj ked idem na zachod bez neho... svokra si ho bravala raz za cas, ale minule povedala ze uz to bolo naposledy..celu noc reval za mnou..predtym jej prespal..som sa aj hnevala potom na nu, ze preco ma nezavolala, ze by sme pre neho prisli 🙄

jeliska
22. feb 2010

tak u nas je to skor naopak 😅 eli place ked je tatino prec ona je na nom uplne zavisla a mna vobec nechce 😅 😅
nevadi esteze mam davida 😀 😀 😀

denduska
23. feb 2010

ahojte, Adi nic si z toho nerob, mne Emmka tiez chodi okolo deviatej spat..vacsinou o pol deviatej ale aj o deviatej...a tiez bola furt hore, kym som ju neodstavila...potom zrazu spala celu noc 😠 ako budi sa niekedy, aj teraz viackrat, asi jej ide zub, ale to sa neda porovnat..aj sa vyspim.... 😀 A inak je tiez zavisla na tatovi, rano sa zobudi, vidi prazdne miesto a uz s placom - Tato? Tato? no...🙄 to iste ked vystupi z auta na pumpe alebo tak...

U nas je dnes hnusne, vcera bolo krasne, akurat mojmu muzovi sa vykydli pomyje pre svinu v kufri ked ich viezol domov, takze o program bolo postarane 🙄 🙄 🙄

mirustek1
23. feb 2010

denduska-u vas je stale veselo,tak mas co upratovat 🙂 😀

u nas je zase krasne,slniecko,skoro ako na jar,ja som bola v meste s Emkou na kave,a teraz uz lezi 🙂 tak ja rychlo vysavam a umyvam podlahy 😉

tato noc bola o cosi lepsia,tak uvidim ci sa trosku Emka polepsi 😉

monikat75
autor
23. feb 2010

ahojte, mirka aj ja držím palce pri snažilkovaní 😉 takže možno onedlho už nám tu ostane len cessy a laurinkadanielka s jedným dieťatkom 😉
inak môj malý dnes zase mal nejajú zlú noc, bol hore asi 7 x,inokedy zvykne byť maximálne 2 x ale ešte stále mu nevyšli tie stoličky, tak možno zase ho tie trápili 😒
adi som rada, že si sa konečne ozvala, aspoň čo to o tebe sme sa dozvedeli 🙂
baby môj manžel má dnes narodeniny a chudák musí pracovať až do večera do 18.00 a to v jeho prípade môže byť kľudne aj dlhšie, tak mu možno ani nebudem mať kedy zablahoželať, ale našťastie zajtra má konečne voľno, tak môžme osláviť 😉

monikat75
autor
23. feb 2010

mirustek, teda to počasie ti závidím, u nás je od rána zamračené a prší alebo mrholí, no otras 😠

mirustek1
23. feb 2010

monikat-asi maju nase deti zle obdobie na spanie 🙂
a moj muzik je stale tak v robote,uz sa nad tym ani netrapim 🙂

mirka099
23. feb 2010

Ahojte ..dakujem za priania, uvidíme čo z toho bude 🙂
Nestiham velmi reagovat na vase prispevky, aj ked icj mam vsetky precitane.. zavislacim na farme podobne ako jeli.. 😅
prave sa chystame na perchadzku, aj u nas bolo dnes celkom pekne

denduska
23. feb 2010

my sme boli vonku, mame super bahno na zahrade po tej potope aj emmka vyzerale adekvatne tomu..inak sme jej kupili smykalku tak akurat mozem cely den hysacit, ze kedy z nej zleti 😠 bolo nam to treba, hm...

mirka drzim palce, no mozno sa ani nenazdas a bude to 😎

mirustek1
23. feb 2010

ahojte-my sme mali navstevu,tak az teraz som tu, 🙂

denduska-mozno by sa Emmke pacila ta smykalka vonku v tom bahne 🙂 😉

mirka-ja ani nechcem skusit tu farmu,dost co som tu zavisla,este aj tam?????radsej nie 😀

jeliska
23. feb 2010

ahojte 🙂
teda mirustek ani neskusaj ,lebo potom dopadnes ako ja co este o polnoci okopavam 😀 😀 😀 😀
uinak aj my sme boli dnes na navsteve u ena a elina sa poriadne vyblaznila .Chudak Davidko ten zase nemohol u nich zaspat az v aute a teraz cakam, ze sa zoudi, aby som ho nakojila , ale spinka ako drevo 😵 😵
dendi u nas zacalo prsat 🙄 🙄 inak posli foto smyklavky aj emky 😵 😵

denduska
24. feb 2010

mirustek, no ver tomu ze by sa jej pacilo - ale mne uz menej...foto zatial nemam, ale urobim urcite.
ja tiez radsej neskusam, lebo uz by som to nevykryla 😀

inak dnes rano ma zobudil muz, ze mi ide urobit odber krvi, co sme sa dohodli ze urobi v piatok, ja si kludne spinkam a on sa tam vynoril v pritmi aj s ihlou a skumavkami a vravi mi ze sviet mi mobilom...no cisty masaker 😀 ja som vobec najprv nechapala co tam chce odo mna a este sviet mi.. 😠 😀

mirka099
24. feb 2010

dobre rano
dendi no super prebudenie 😀 este ze nieje chirurg a neberie si pracu domov, to by uz bolo ine kafe ked by ti potom povedal sviet mi mobilom 😀 😀 😀

jaaj baby ja ako prava fanynka sa teraz vytesujem... sice som vela nenaspala ale nevadi... ako jeli vravi este o polnoci sme okopkavali priesady 😀

jeliska
24. feb 2010

ahojte
teda deni ten tvoj muzik, ale je cislo.Hned z rana taka nocna mora 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my ideme dnes doktorke , potom na danovy do banky a este nevim teda este musime ist kupit Eli nohavicky 😅