Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
6. mar 2010

tak my sme dosli z prechádzky a uz aj spinká. Boli sme s kamarátkonou dcérou, je to malá slečinka, na fb sú aj fotky 🙂 akurat jakubko chytil do ruky nejake sklo, a rozrezal si rucicku ☹ ..nastastie nie velmi ale krvicka mu tiekla dost...juj ci by som za nieco chytila a cvikla to individum co na ihrisku rozbija sklo 😠 😠

mirka099
6. mar 2010

dendi jeeej zoo 😵 uzite si to

denduska
6. mar 2010

mirustek, niee, este sme stale v kosiciach. Tu este v zoo emmka nebola, v bojniciach sme boli, ale to bola este mala a nic z toho nemala...ale uz hadam by aj mohla mat, tak hned ked sa otepli tak pojdeme...lebo minule sme boli v bojniciach na valentina a bolo to tam vymrete...v lete je tam ovela lepsie. Len ona sa tvari akoby sa chystala spinkat, pritom doobedu uz spala hodinu tak neviem co to ma byt...no a vraj ranni vtace dal doskace...vidim 😀

mirka, vies co, ja sa stale tak tesim do ke, ze normalna civilizacia ale ked vidim co tu je po zemi pohadzane, som rada ze emmka vyrasta v diere a ze si mozem byt ista ze na zahrade nema ziadne crepiny...presne vcera som vravela, ze kazdy sa stazuje na psie hovna s prepacenim, ale aj ked vadia aj mne, radsej spadnem do toho ako na nejake sklo alebo plechovicu... 😠

mirustek1
6. mar 2010

mirka.tak chudacik,foto som videla,zlati 🙂 ako rychlo sa zle stane,ale hlavne ze si to nerozrezal velmi

deduska-tak prajem pekny vylet a uzite si,ozaj a ty budes vladat behat este aj po Zoo?neprehanaj to,setri sa uz 🙂

lela83
6. mar 2010

😉 no ahojte ja som sa prave vratila z dubnice bola som tam s muzom u jednej liecitelky a vikusa ma narodky az 28 neslo mi to tam pri registracii spravne napisat co mate nove okrem torty a zimy co je

monikat75
autor
6. mar 2010

ahojte, tak torta sa vydarila, hoci chutí trošku inak ako tá v Rakúsku, no darmo, oni si strážia svoj starý recept, takže toto je len napodobenina, ale je dobrá a to je hlavné 😉
denduska tak si to užite s Emkou v tej ZOO, potom napíš ako sa jej páčilo 🙂
mirka tak to ma mrzí, že Jakubko si porezal ručičku 😢 a ten neporiadok v meste máme aj my, tu okolo rodinných domov si každý z nás uprace ale okolo činžiakov je to katastrofa ☹ a pritom smetné koše sú na každom kroku, ale ľudská lenivosť je silnejšia 😒
lela a už si bola predtým u tej liečiteľky, či nie, aký si mala z nej pocit - napíš, ak môžeš

denduska
6. mar 2010

no my sme sa prave vratili, bolo celkom fajn, len strasna kosa, ale emmka sa cestou naspat v aute povracala..nechapem preco, ale to uplne z nicoho nic...ticho sedela a zrazu grc poriadny..chuda moje, neviem co to je, snad nebude chora 😖 uz len to mi chyba...boli tam sice zakruty ale ona je stary cestovatel tak neviem...

lela no veru napis, ako ste dopadli. Mna uz aj napadlo, ci neskuste nejakych liecitelov ked muzovi nevedeia trafit lieky...

monikat75
autor
7. mar 2010

haló - kdeže ste všetky? asi typická nedeľa, čo 😝
u nás už asi hodinu vkuse sneží, keď to takto pôjde ďalej, tak do rána máme možno aj 20 cm snehu a zajtra môžme stavať snehuliakov ☹ a ja už som chcela jar 😒

mirustek1
7. mar 2010

monikat-u nas bolo sice chladno,ale slniecnko svietilo 🙂

ja som bola cely den u mojich rodicov,zobrat Klarku domov a pobede som bola na nakupoch,pokupila som uz babam topanky na jar a leto 🙂

zajtra mi zoberie moj muz noteboke,tak neviem kedy ho zas donesie,potrebuje ho poziciat do firmy...ako to ja vydrzim 😀 😀zavislacka 🙂

denduska
7. mar 2010

jaj ludia teraz som to tu otvorila...dnes som cely den robila testy pre medikov muzovi do prace, chudaci, take hnusne otazky budu mat 😀 ale no co uz, kazdy si tym presiel 😅

inak zacinam byt dolamana, boli ma cela lava polovica chrbta aj krk, ked sa najem je mi zle, brucho mam vysoko, tlaci mi na zaludok na pluca, ani jest, ani dychat...veru uz som zabudla ako som nervacila posledny mesiac pri Emmke, aka som bola zo seba ufnukana...a uz to na mna zase ide 😀 A Emmka teda nepomaha, lebo sa jej tlacia dolne stolicky chudere a stale si dava palec aj ukazovak do pusy akoby chcela piskat a zuzle a zuzle a v noci placka. Ale nadruhej strane - dnes mi zacala spievat tancuj tancuj vykrucaj...teda vo svojom jazyku nieco ako tancin tancin ale normalne s melodiou som myslela ze odpadnem na mieste....maly mozart mi rastie 😀 😀 😀 😀

no tak sa idem natiahnut, zasa rano vstane o 6. tak nech sa vyspime...bru nocku..

mirustek no teda, budes si okusovat nechty 😀 aspon si potom budes moct zajst na manikuru po nejake pekne nove 😉

ada11
7. mar 2010

my sme sa dnes vrátili z chaty zo Súľova, lebo švagrinná tam oslavovala 50-tku, bolo super, tak sa naše kočky vybláznili, tancovali o 106, no mali duracel, lebo vydržali do 22,00 ale fakt aktívne, žiadne ulievance 😀 na cestu som im dala Kinedryl, Maťka hádzala rôzne farby, raz ju aj natiahlo ale bez výsledného produktu 😉

denduska, vydrrrrrž..už len mesiac, resp. aj 2 týždne by stačili 😉 i keď viem, že to nemáš ľahké 😉 ja som bola pri Anet už ako na nervy, keď ma niekde pichlo /a tvrdlo mi brucho od 28.t.t. ale sakramensky/ 😕 júúúúúj...ale ten pokladík, ktorý si prinesieš 🙂 a takto s tými testami....chudáci 😀 😝 denduska, ale zase aby bola aspon jedna odpoved správna 😀

ada11
7. mar 2010

inak sladké sny 😔

mirka099
7. mar 2010

ked ja sem pridem, vy uz davno v posteli manzelom plecia slintate 😅 moj ma zas nocnu, tak zavislacim na farme...
dnes som robila jakubkovi krasne detailne fotky.... poobede u svokry spadol na roh stola( aaaaaac toto sa nam stalo uz druhy raz, neznasam rohy stolov!!!!!) a vysledok? trzna ranka asi 3 cm dlha cez cele celo..troska to aj krvacalo, ale DUFAM ze nebude dalsia jazva, nieje to aj take hlboke ako prvykrat 😖 ach jaj, certisko je riadne... nema ani dva roky, a mohol mat na cele druhu jazvu..kam takto zajdeme 😢

inac vyzera akoby z vojny dosiel... modra krvava obrovska hrca na cele, porezana ruka 😖 mi ho este zo socialky zoberu 😀

mirustek1
8. mar 2010

ahojte-tak dnes este ma pc,tak som tu 🙂

mirka-no vy mate smolu,a to mu aj zasivali?ci nie 😀

dobeda sme boli vonku na peso,lebo nam nejde od vcera vytah,tak sa mi nechcelo niest kociar zo 4.poschodia,ale je vonku zima,take mala Emka cervene licka 🙂

denduska
8. mar 2010

mirka, ja by som rada muzovi plece slintala 😀 ale ten bud nie je doma alebo ked je tak medzi nami spi emmka a ona ho okupuje a on je z toho cely stastny.. uz sa chysta kupit mi postel a odstahovat ma aj s postielkou a malym babom 😠

mne vcera emmka vliezla do vane 🙄 mohla sa tam zabit 😠

jeliska
8. mar 2010

ahojte 🙂
mirka tak to ti nezavidim ☹ u nas nastastie eli je strasne odvazna , ale este strasnejsie opatrna .Vcera sme boli u kamosky a isli sme von aj s motorkou.Kym som sa obuvala naraz eli uz dole schodmi isla 😅 v jednej ruke motorku a s druhou sa pridrziavala.Tak som rychlo utekala za nou a ona este rychlejsie zliezala 🤐 tak som ju nechala nech ide sama a nastastie to zvladla 😉
prave sa muz vratil a slak ma trafi, nejaka sprosta zenska donho buchla s autom 🙄 🙄 ale nastastie nic vazne sa autu nestalo 😅 😅 ona pravda zdrhla inak by jej asi jednu uvalil 😅 nedala mu prednost
miri aj ja chodim po veceroch farmacit a na konika moc nie, lebo si myslim ,ze tu uz nikto o 23,00 nebude 😨

jeliska
8. mar 2010

deni u nas je to iste ja chcem sex, ale ked je medzi nami Eli tak to sa nedaaa 😀 😀
adi no super aspon ste mali srandu 😀 😀 aj ja by som si zatancovala 😀

monikat75
autor
8. mar 2010

ahojte, u nás sú vonku druhé Vianoce - všetko biele - asi 10-15 cm snehu, jedine Nika sa z neho tešila, ja už nie, lebo už chcem jar, zase kým sa roztopí sa načakám 😖
mirka tak ten tvoj Kubko má fakt smolu, stále nejaký úraz, snáď nič vážne, a s tou sociálkou to bolo dobré 😀
denduska tak verím, že už nevládzeš a že si unavená, veď tie posledné štyri týždne sú najhoršie, nevieš ako sedieť, ležať, všetko ťa bolí, puchnú nohy, ale keď si vezmeš že si vydržala 8 mesiacov, tak už mesiac vydržať to je malina a ako aďa písala, to krásne bábätko, ktoré porodíš, to bude stáť za to 😅

mirustek1
8. mar 2010

monikat-ja uz nechcem sneh 🙂 ale my tu uz nemame ani trochu 🙂
jeliska.tak na stastie ze sa nic vazne nestalo nikomu ni autu

denduska-tak teba takto chcu vystahovat 🙂
ňmy sme na stastie v posteli sami,ale ked lahnem som rada ze spim 🙂 😀

cessy
8. mar 2010

ahojte....jej mirka to poznam, ja som dnes bola s maly v meste a spacol a bup pusinka rozbita.....krvy tooolko...
aj teraz ako spinka tak sa stale budi, uz bol 3x hore a len z izby pocujem bo-bo mama bo....chudiatko moje malicke ☹ 😢

denduska a emka s vymi spava v posteli??nespava vo svojej postielke? keby bolo na mne, tiez by maly do teraz spaval s nami...mne to nevadilo...len muz sa bal ze ho prilahne, lebo maly sa stale len k nemu tlacil 😕

mirustek1
8. mar 2010

cessy-tak tiez mate bo....chudacik maly ☹

ale niekedy ked si vezmem Emku do postele,tak sa k nej celu noc tulim a vychutnavam si to,aj Klarka ked niekedy s nami spi....take su teplucke 🙂

cessy
8. mar 2010

mirustek ja to uz radsej ani neskusam...bojim sa ze by sa potom maly pytal k nam do postele a teraz som rada ze si tak pekne zvykol na svoju izbycku a postielku....ale musi to byt super, taky teplucky kusocek mat pri sebe....ja som mala maleho v posteli do 8 mes. 🙂

mirustek1
8. mar 2010

cessy-ved ani ja nie,len ked niekedy vynimocne,ked mala teplotu,tiez sa bojim,lebo asi pred tyzdnom som ju nad ranom dala ku mne a ona na druhy den vecer ukazovala na moju postel,myslela som ze si nezapamata 🙂 tak to radsej uz neskusam 😀 vezmem si Klarku ked som niekedy sama doma....ta si nezvykne 🙂

denduska
8. mar 2010

cessy, no, spava, to sa jednoducho nedalo inak vyriesit, furt sa budila v postielke a ja som bola z toho unavena stale ju tam chlacholit...a potom ako sa naucila tam postavit, ani sa to nedalo...ze vyplakat? no urcite, ona by tam kludne stala a plakala celu noc...a okrem toho mne by srdce puklo. tak sme ju dali k nam, ani potom nebolo az tak dobre, aj ked lepsie, ale odkedy sa nekoji, tak spinka celkom pekne... ale to je take fajne telicko, aj ked teraz sa otacam chrbtom lebo by mi rozkopala brucho, ale ona aj tak vacsinou ide k muzovi a nanho sa tlaci..jemu to nevadi, lebo si jej vela neuzije ked je furt prec... 😒 a ze si ho ja neuzijem, to mu uz tak nevadi 😠 😠 😠
a mate veru boo, joooj, chudacik ☹ ☹ ale to sa zahoji, mne emmka tiez tak spadla na pusu a to tak krvaca joooj..a este jej to potom aj spuchlo.....ale to sa zahoji 😉

monikat75
autor
9. mar 2010

ženičky, kdeže ste sa všetky stratili 😕 že tu niet ani živej duše 😝

denduska
9. mar 2010

no fiha, dnes sme tu vymreli.... ja sa "zabavam" s emmkou, odkedy sme u nasich je ako z divych vajec..naozaj uz niekedy mam toho vyse hlavy, dnes som na nu uz nakricala, lebo jednoducho som nevladala ju len stahovat zo stola, stoliciek a kade tade, bolo mi to strasne luto, ale co uz... ☹

monikat75
autor
10. mar 2010

ahojte, zase prvá 😉
dnes mi malý vstal už o 5.45, takže už teraz išiel pred chvíľou spať, lebo už by nevydržal byť dlhšie hore 😉
ja mám tento týždeň taký lekársky - včera som bola u svojej obvodnej dr. lebo už 3 týždeň som nachladená a ani za nič ma to nechcelo prejsť, takže už konečne beriem ATB a hádam už potom budem fit a dnes som bola zase na preventívku u gynekológa, lebo od pôrodu som ešte nebola, takže bolo načase, všetko v poriadku, akurát mám vred na krčku maternice, takže mi zobral stery a podľa výsledkov to bude asi treba operatívne odstrániť, takže si možno onedlho pôjdem oddýchnuť do nemocky 😝
denduska máš to ťažké s tou tvojou Emkou, keď je taká huncútka a ešte teraz s tým veľkým bruškom, ale našťastie sa ti to už kráti 🙂

cessy
10. mar 2010

ahojte
moni vred??to som veru este ani nepocula....a z coho sa ti to tam spravilo???dufam ze budes v poriadku 😕 😨

denduska tak teraz malu lienku uc na postielku a budete vsetci pekne v jednej izbycke....

cessy
10. mar 2010

ked som sem isla, myslela som ze budem mat citania a citania a tu skoro nic popisane.... 😨

monikat75
autor
10. mar 2010

cessy, ten vred sa mi urobil už po prvom pôrode, ale vtedy dr. povedal, že keď chcem ešte jedno dieťa, tak to nie je treba operovať, a dnes sa ma spýtal, či už určite nechcem deti, som povedala, že nie, takže preto to treba operovať, dúfam, že to nie je nič vážne 😒