Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

lela83
4. apr 2010

😉 cessy poslala si mi klobasu po zlom holubovy alebo este meska,lebo ju este nemam 😉 😉 😉 😉 😉 mirka dakujem 😉 musim teraz naplno vyuzit tych par volnych dni,ale uz mam fain naladu 😉 😉 😉 😉 😉 babeny a co planujete dnes 😉 ja este neviem asi nieaka prechadzka by mi bodla len aby neprsalo 😉 teraz si musim uzit volno do buduceho tyzdna,lebo ma cakaju este psacie starosti ma sa mi pes kotit,tak sa mam na co tesit minuly rok chudatko nasa jessy sa kotila od 21hod. do 04hod.rana chudak pes dufam,ze teraz to pojde rychlejsie 😉 zatial pa

cessy
4. apr 2010

jasne ze som vamvsetkym poslala,len asi tie hnusne holuby ju zjedli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka na teba som jasne ze nezabudla,jedna letela aj na tvoj smer 🙂

cessy
5. apr 2010

haloooo?? 😕

cessy
5. apr 2010

haloooo?? 😕

mirka099
5. apr 2010

😉 kuk

laurinkadanielka
5. apr 2010

tu nikto 😔 😔 😔

cessy
5. apr 2010

akoze nikto???a ja???? 😉

laurinkadanielka
5. apr 2010

cessy kde si??? 😉

mirustek1
5. apr 2010

cessy-a mne si nehodila 😀 🙂 🙂

cessy
6. apr 2010

mirustek jasne ze aj tebe....vsetkym a mne nic neostalo nakoniec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😀

cessy
6. apr 2010

mirustek jasne ze aj tebe....vsetkym a mne nic neostalo nakoniec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😀

lela83
6. apr 2010

🙂 ahojte co mate noveho a co ste dnes porabali?Cessy kde je ta slavna klobasa?Holub nepozna dopravne znacky?Alebo si mu este nekupila navigaciu?

mirustek1
7. apr 2010

ahojte-tak som sem nakukla a tu nik 🙂

lela-boli sme vonku,konecne je slniecko,tak vonku je detom najlepsie 🙂 a teraz musim zehlit,lebo uz 2DNI LEN PERIEM....a ako vy?

lela83
7. apr 2010

ahoj mirustek dnes je naozaj krasne uz bolo na case ved bola strasne dlha zima aj ja sa uz tesim s tohto pocasia ja som vcera aj dnes prala,tak ma zehlenie caka zajtra,ale ak rada zehlis poslem ti aj moje pradlo na zehlenie,lebo ja neznasam zehlit

mirustek1
8. apr 2010

lela-no az tak rada nezehlim takze mi stacilo toho mojho 🙂a tebe uz pojde mala do skoly?

lela83
9. apr 2010

🙂 mirustek ano my nastupujeme septembry do skoly to bude ina sranda

monikat75
autor
10. apr 2010

lela veď aj moja Veronika ide od septembra do školy, aspoň si budeme vymienať pocity a dojmy 😉

lela83
10. apr 2010

😎 Monikat a kedy mala Veronika 6rokov?A ako sa pripravujete na skolu?Mala sa tesi? 😎 Moja Vikusa je expert,tak sa mame na co tesit 😎 Pozri co si vcera kupila.Rozky,ale beriem to tak,ze jej rastu

monikat75
autor
11. apr 2010

lela Veronika bude mať v septembri už 7 rokov, takže si 2x zopakovala prípravku, ale nevadí, ona sa na školu veľmi teší, už sa nevie dočkať, stále len píše, počíta, spája písmenká tak že niekedy z toho fakt prečíta slovo a správne 😉 takže ja nemám obavy, skôr sa bojím aby sa nenudila, keďže veľa už teraz vie - dúfam, že učiteľka ju zamestná 🙂
vikinka je zlatá - aj s tými rožkami - a to je fakt taký malý čertík? 🙂

monikat75
autor
11. apr 2010

aj ja sem pridám jednu fotočku aby si si mohla pozrieť moje ratolesti 🙂

lela83
11. apr 2010

😎 Ahojte 😎 Monikat75,tak Verca je sikula,ked uz spaja slova budete to mat lahsie.Nasa Vikusa ta vie len pocitat.Pismanka ju zatial nebavia.Tak zachvilu budes aj oslavu chystat Verce.Viki je certica hlavne doma.A v skolke su na nu len same chvale.Nechapem to nato aka je doma.Mas teda peknu fotecku.Zlatucke.Inak asi sme tu ostali same vsetky sa uzavreli do sukromnej temy.Uz si ani na nas nespomenu.PA PA 😵 😵 😵 😵 😵

mirustek1
12. apr 2010

ahojte-aj ja som sem nakukla,nebojte budu vase deticky sikovne 🙂

lela-ved vsetko sa nauci v skole,ked ju pismenka nebavia teraz,nauci sa ich v skole 🙂 🙂 a ty si doma,tak to zvladnete v pohode, 🙂

lela83
12. apr 2010

😵 ahoj Mirustek dufam,ze bude mala sikovna v skole 😎

cessy
16. apr 2010

ahojte, pc bol v oprave, tak som sa tu ani nemala ako ukazat
co mate nove???

mirustek1
16. apr 2010

ved si mi uz chybala.......................ale nic nove........vsetko po starom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
17. apr 2010

mirustek ved aj ty mne 😵 😵 😵 😵

cessy
17. apr 2010

nikto????

mirustek1
20. apr 2010

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 predsa ja........................................ 😉 😉 😉

mirka099
21. apr 2010

Babuleeeeeeeee..kde ste??
Potrebujem tip 😉
Ake slnecne okuliare pre deticky? Aby to mal aj na bicykel aj na peso.... 😕 a samozrejme nie cinan 😖 vy mate? ake??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
21. apr 2010

ahojte, ja som teraz objednavala z Next. ale maly ich mal uz na ockach, pozicali sme od kamosa,tak viem ako mu sedia. preto som sa nebala objednat 😉

cessy
21. apr 2010

http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys...

myslim ze tieto...ani uz presne neviem 😒

mirustek1
23. apr 2010

ja som Emke skusala okuliariky,ale ani si to nechcela dat,davala ich dolu a zahadzovala,tak som nekupila 🙂 🙂 ja som skusala v Tescu,neviem aka to bola kvalita,a videla som skoro vsade male okuliare 🙂