Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

lela83
13. máj 2010

Dadqa musim končiť moc tu hrmi a bliska sa,tak musim vypnuť net,tak zatial pa-pa

dadqa86
13. máj 2010

oki ahoj...

lela83
13. máj 2010

☹ halooooooooooooooooooooooooo ☹ kde ste všetky? ☹ To som tu len ja Dadqa?

cessy
13. máj 2010

ahojte no neviem zas co si o tejto tu konverzacii mam mysliet 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ved piste co mate nove a nie sa tu dohovarate ake mate IP a sukromne temy...... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 to si mozete teda ist tam a nie byt tu a dohadovat sa tu navzajom
pozrite si par stran do zadu a uvidite o com to tu vsetko je.........
normalne som mimo...prv tato tema bola taka super....babule moje kde ste????? a potom ze nechceme prijat nove.....a na co....ved o nicom nepisu, nepridavaju sa ale pisu si 2-3 len so sebou, to fakt mozete pisat cez IP, alebo v sukromnej 😒 😒 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

lela83
13. máj 2010

ok,tak tu nemam už pisať?Ved s kym som tu mala pisať,ked tu okrem Dadqu nikto dlho nebol?A ja,ked mam niečo osobne teda čo vie len Dadqu,tak jej to napišem cez IP,lebo to sa nerozobera pred všetkymi,teda aby si ma pochopila,ked mam sukromny problem.A Dadqu je moja velmi dobra kamaratka,ktora ma chape aj v tom sukromnom

cessy
13. máj 2010

lela v pohode si piste, ale nemusite sa cez tuto temu o tom informovat......
pisem tu mirke alebo mirustekovi, monike, denduske , lauri ze som im napisala do sukromnej temy????????alebo IP???????????nepisem, ved ked tam pojde najde si tam moj prispevok, odpoved....tak na co o tom vypisovat do inej temy......nepripada ti to divne?? 😒

monikat75
autor
13. máj 2010

cessy tak, tak, píšeš presne to, čo som chcela aj ja 😉

lela83
13. máj 2010

ok ja svoje osobne problemy nebudem riešiť s tym kto ma nevie pochopiť,tak odchadzam aby som tu nezavadzala,tak sa majte pekne a vela prijemneho pisania bezomna.Myslela som si,že tu mam kamaratky ktore vedia pochopiť,že nemožem chodiť von a k svojim kamaratkam,lebo sa musim starať o muža a že som si chcela aspon takto pisať,ale kto nema choreho muža alebo člena rodiny s onkologickym ochorenim,tak ma nevie pochopiť.Dakujem za pokazeny večer a je mi s tohto nanič,ale ved koho to trapy,že niekto kto ma 27rokov ma zničeny život tym ,že nevie kolko mu muž vydrži žiť,tak takych treba odsudzovať,lebo tu si možu pisať len taky,ktory nemaju žiadne velke problemy.To je všetko aj ,tak ma tu nikto nepochopi ako sa možem citiť,že mam takyto pojeb......život,tak už tu načisto končim a nemusite tu o mne už nič pisať o to vas prosim,lebo už mi je do plaču,že ma nikto nechape

cessy
13. máj 2010

lela ty si teda...........nic viac nenapisem lebo vidim ze nieco napisat je uplne zbytocne.....citas vobec co pisem???????

mirka099
13. máj 2010

jezisikriste nemam slov!! to co sa to tu riesi???
lela cessy nechcela vraviet ze nemas pisat sem do tejto temy, ale to ze ked si napisete s dadqou IP, nemusite to tu hlasit, lebo to tu potom vyzera ako nejaky report, a nie diskusna tema 🙄

mirka099
13. máj 2010

cessy napisala som ti super tajnu IP o tom super tajnom tajomstve, vies o tom ze mas vlastne 15 prstov na jednej nohe..dufam sa to nedostane vonka!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
🙄

mirka099
13. máj 2010

nechcem si robit zarty, len so chcela vysvetlit co tym cessy myslela... a nehadajte sa baby, vsak mame dost starosti kazda, naco si tu vyrabat dalsie?? 😕 🙄

my sme dnes kubika ostrihali takze je zasa na kopasa..a akurat varim cinu, mnaaaam 😵

cessy
13. máj 2010

mirka dakujem za supeeeer tajnu IP ale stretneme sa v sukromnej teme a poslala som ti zo 3 maily, ved ty ma pochopis, nie ako tieto tu......

ale vazne baby...to sme fakt na tom zle aby sme si zneprijemnovali neakymi hovadinami zivot????? 😒

mirka099
13. máj 2010

no dost bolo reci o nicom, ide sa diskutovat 🙂
fuuj davno so m nenavarila taku gizdu ako dnes..vraj cina 🙄 kupila som to ako polotovar v Bille a je to hnus 😝 muzovi to inac chutilo, zjedol to ale ja som to supla psovi 😖

mirustek1
13. máj 2010

😀 ach,jaj,ale sa to tu zvrhlo 😀 😀 😀 😀 skoda 😀 😀 😀

nech sem pise kazdy kto chce,ja nemam nic proti nikomu,je to tema pre vsetkych 🙂 🙂

mirka099
13. máj 2010

boze ale mi je zle z tej ciny... tak teraz cuckam piakao, aby som zahnala tu chut 😀

cessy
13. máj 2010

ahojte
mirka pikao????ved to bude pohroma pre tvoj zaludok.....to si skor mineralkou mala zaliat ako pikaom 😀 😀 😀

mirka099
13. máj 2010

pohroma - nepohorma, chutilo mi 😅
a ty si kde? na fb ta nevidim 😕

cessy
13. máj 2010

mirka na FB poslala som ti 4 IP a 2 maily, tak este k tomu ta cakam aj v sukromnej 😀 😠 😕 😅 ☹

mirustek1
13. máj 2010

pikao....milujem,nerobte chutky...... 🙂 🙂

mirka099
13. máj 2010

mirustek!!kde sa skryvas?? alebo si tu inkognito??? 😀

cessy
13. máj 2010

mirustek ahooooj,
dievcata co nespite???dnes nebude ziadna matematika??? 😀

mirka099
13. máj 2010

no mirustek uz je uprostred rovnice sa vykasle na nas! 😀 akurat hlada tretiu neznamu 😀 😀 😀

cessy
13. máj 2010

mirka presne na toto som aj ja myslela....ze mirustek sa nam potajomky vytratila 😒 🤐 😵

mirka099
13. máj 2010

doprajeme jej, nie??? zajtra sa bude venovat nam 😀
to len my dve sme tu same, ulutostilo sa nam otravovat nase pracou unavene polovicky 😅

cessy
13. máj 2010

a my s tymi spiacimi mangelmi mozeme len zavidiet 😕 😔

cessy
13. máj 2010

jasne ze doprajeme........my doprajeme kazdemu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka uplne same....nebojis sa???? 😕

cessy
13. máj 2010

ja zacinam mat strach, vsade tma..... ☹

mirka099
13. máj 2010

veru bojim, hlavne ked si ma aj ty opustila..idem sa skryt pod perinu, a zavolam si svojho ochrancu 😉

mirustek1
14. máj 2010

ahojte kamosky-nemate mi co zavidiet 😉 😉 😉 moj drahy sa vratil z hokeju ked som uz ja buvala,takze ziadne mocniny, odmocniny neboli 😀 😀 😀 ale som sa krasne vybuvala 🙂 🙂 🙂 🙂