Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
27. jan 2009

reji chora marecek tusim dendi a ja sme zdrave 😉

denduska
27. jan 2009

inak mna dnes skriabalo v hrdle ale prestalo..tak dufam sa to nezhorsi... zas tu fuka v tych kosiciach nenormalne 😠 mam pocit ze nam z domu strechu odnesie

monikat75
autor
27. jan 2009

no denduska to si pamätám ten košický vietor v minulosti sme chodievali z práce na školenia do KE tak to bola hrôza kým sme čakali na električku sme mysleli že nás odfúkne inak a o účese ani nehovorím - hrôza kaderníctva z toho musia profitovať

monikat75
autor
27. jan 2009

aj mňa začalo škriabať v hrdle ale dala som si dvakrát coldrex, papám medík a šumivý multivitamín no a jabĺčka banány a pod. dúfam že ma to obíde stačí že Mareček ochorel

jeliska
27. jan 2009

elina je zase hore inak deni uz som tam napisala pribeh tak kukni

jeliska
27. jan 2009

no uja som chora stale kaslem ale chvala neni elina 😀

monikat75
autor
27. jan 2009

no žienky asi idem už spinkať lebo nejaká som nedospatá a už ledva klipkám takže sa majte krásne
😔 dobrú noc vám aj vašim bábätkám prajem

denduska
27. jan 2009

hehe, no kosice su tym povestne....som si to predtym ani neuvedomila, len teraz ked tu chodim pomenej...
inak vsetci okolo mna su chori, malinka zatial nie, tak dufam ju to obide...monci a co si vlastne robila dnes...

jeli, citala som si...mna by asi porazilo keby som tam bola na tvojom mieste.... 😖

jeliska
27. jan 2009

moni tak sa majte krasne a bruuu a krasne snicky 😉

jeliska
27. jan 2009

deni kuki na ip 😀

denduska
27. jan 2009

sorac baby som sa dnes zacitala do inej temy...monci vyzdrav sa a hlavne malinky a zajtra sa opat pripoj

jeli, uz som ti odpisala 😀

jeliska
27. jan 2009

deni asi kojis,vsak?
ja sa snazim uspat elinu ale nie a nie a muzik este neni doma 😠

denduska
27. jan 2009

a kedy pride....? nekojim, len som pisala mojmu muzikovi sms a uspavala emmku lebo sa nejak budila...

jeliska
27. jan 2009

noo mal by okolo 23,00 tak uvidim mozno zabehne este za kamosom ten byva za rohom

denduska
27. jan 2009

no ten je svetovy 😀 jaj moja, idem ja spinkat....som sa vystavila este aj v tej druhej teme 😝
snad uz zachvilku pride....dobru nocku vam prajem obom...a potom trom 😀

jeliska
27. jan 2009

noo uz prisel tak prajem vam krasnu nocku 😉 😉 😉

jeliska
28. jan 2009

AHOJTE BABENY 😀 My sme mali dnes super den isli sme mimo Prahy za kamoskou takze taky oddych od velkomeste a co vy co ste porabali?Elina bola taka unavena ze uz spinka ,zajtrra sme chceli ist do ZOO ale padlo to pojdeme asi v piatok alebo buduci tyzden.Neva 😀

denduska
28. jan 2009

caute babky, moja emmka uz odfukuje, uvidime dokedy....dnes sme mali nudny den, je tu otrasne pocasie, fuuuka hrozne a leje takze z prechadzky nic.. 🙄
monci ako sa mas? este ste chori? dufam sa to lepsi 😉
jeli, v ZOO v prahe maju dobru klobasu 😀

jeliska
28. jan 2009

no dendi tak to ju musim ochutnat 😉 inac vcerajsiu temu nam zamkli ale to si si asi vsimla 😉

denduska
28. jan 2009

hej, lebo sme sa nechali uniest 😀 inac som normalne kvoli tomu nemohla zaspat, furt som na nu myslela 😔
urcite si daj, bola mnam mnam...teda aspon minule leto

jeliska
28. jan 2009

vidim ze sme tu asi len my no nejako sa to zacina vyprazdnovat 😕

denduska
28. jan 2009

oni zvyknu prist neskor tak este pockame chvilku....a je pravda ze vsetky su chore a tana ma navstevu... ozaj co tvoj pupak...? 😀

jeliska
28. jan 2009

no este stale tam je ale je aspon uz krpaty a co tvoje hrdlo 😀

denduska
28. jan 2009

moje hrdlo je uz OK, ale pre istotu som v tom vetrisku nevychadzala dnes von...ozaj a kde to vy byvate v tej prahe?

jeliska
28. jan 2009

v holesoviciach kde je nadrazi holesovice,poznas to 😀

denduska
28. jan 2009

nie 😀 ja si pamatam len zastavky brikou tusim andel.....zlicin.....geologicka....a barrandov 😀

jeliska
28. jan 2009

no to si pamatas opacny smer 😝

denduska
28. jan 2009

nooo...ale aspon si pamatm daco 😅 praha je obrooovska. a ZOO mate daleko? lebo tam sme sli strasne dlho tak ci to nie je prave ten opacny smer 😀

jeliska
28. jan 2009

od nas je blizko 😀 akurat si pisem s jednou babenou ze dam eline nastrelit uska co myslis staci ked sme jej dali prepichovat pred 4 mesiacmi a uz ma usko zahojene alebo mam radsej pockat az do roka? 😨

denduska
28. jan 2009

no som to tusila ze to bude niekde tam lebo to Holesovice mi bolo povedome 😀 pockaj a vy ste jej uz prepichovali a teraz davate nastrelovat...? ci jak....?