Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
29. jan 2009

no jeliska už nám asi išla spinkať, tak dobrú noc 😔

monikat75
autor
29. jan 2009

prepáč jeli už si tu 🙂

jeliska
29. jan 2009

no nejako sa mi to popletlo
moni este som tu a koko pytaju u vas na nastrelovanie lebo tu az 400 ☹

monikat75
autor
29. jan 2009

jeliska ale tá cena to je spred 5 rokov, lebo mne má malá už päť netuším koľko to stojí teraz musela by som sa opýtať známej tá má malé dievčatko

denduska
29. jan 2009

jeli ty pises teda 😀 no a co sme mali robit...aj tak ma potom ohovarali spatne ze som si vybavila statnicu a podobne....ludia byvaju hrozni.... 🙄

monikat75
autor
29. jan 2009

to máš pravdu denduska ale niektorí zákerní ľudkovia to nepochopia akokoľvek to budeš vysvetľovať, kašlať na nich hlavne že ste štastní a ľúbite sa veď aj u vás to musel byť osud veď keby si neštudovala aj ty za lekárku tak ste sa vôbec nemuseli stretnúť ☹
a ozaj denduska za chvíľu sa nám podarí dosiahnuť 1000 príspevkov takže sa snažte 😝

jeliska
29. jan 2009

deni mne tu preskakuju pismena vaaaazne 😀 no vsade sa nejaki blbi ludia najdu co maju kecy poznam to 🙄
moni nemusis sa pytat to ja len tak vsak k vam urcite nepridem aj ked to bude za tych 150 😀
akurat si pisem este s jednou babenou a asi prelozim elinu inej dr 😀

denduska
29. jan 2009

no moni, my sme sa uz inak tolko stretavali vsade, aj na jeden gympel sme chodili, aj v cervenom krizi sme boli, a najradsej spominam ked som sa raz dala nahovorit s kamoskou na taku hovadinu, s ligou proti rakovine, stali sme v kosiciach na hlavnej cely den a rozdavali ludom jablka a letaciky....a tie jabka tam doniesol on 😀 no a na vysku chodil samozrejme tam kde ja a este aj cvika sme mali spolu - ale dovtedy sme sa vlastne vobec nepoznali osobne....slovom osud 😀

no veru jeli, preloz...ved v ph musi byt doktorov do bludu...ci nie?

jeliska
29. jan 2009

teda deni su tu vela ale musime cestovat tramvajom busom metrom no uvidim ale asi ju prelozim aj kamoska odhlasila a dala inam ale ona sa stahuje tak to je o niecom inom dufam ze na nas dr nebude zazerat 😒

ada11
29. jan 2009

jeliska my sme spolu chodili skoro 5 rokov, a potom sme sa zobrali 😉 /celú výšku čakal/

U nás nastrelovanie stojí 200 Sk /prepočítajte si na € 😀 / za obe ušká. 😉

denduska
29. jan 2009

adi mas 1000-i prispevooook 😎

ada11
29. jan 2009

som proste dobrá 😀

monikat75
autor
29. jan 2009

no denduska už tomu prestávam rozumieť teda nechcem byť zvedavá ale bol to profesor na výške či tvoj spolužiak -- teda tvoj terajší manžel lebo si napísala že ťa učil takže už nechápem

denduska
29. jan 2009

no on je en o tri roky starsi, takze bol na skole este vtedy ked ja...ale vo vyssom rocniku 😀 ...no a hned po skole siel na doktorandske a doktorandi maju studentov a on dostal nasu skupinku 😉

monikat75
autor
29. jan 2009

no diky za vysvetlenie už som v obraze 😝

denduska
29. jan 2009

som to napisala nezrozumitelne prepaaac 😅
jeli bud koji alebo uz spii 😕 🙂

monikat75
autor
29. jan 2009

no žienky idem asi spať lebo maličký sa nejak mrví a manžel sa pri ňom snaží spať, lebo ráno skoro vstáva do práce, takže ho idem utíšiť - teda malého samozrejme
prajem dobrú noc všetkým aj detičkám aj manželíkom pa 😔

denduska
29. jan 2009

tak dobru nocku a sladke snicky tebe aj malemu moni, prajem 😉

jeliska
29. jan 2009

nekojim 😉 pisem si so segrou a este som dostala list z bahii od 2 segry tak si idem precitat idem potom spinkat prepacte ze som sa vam nevenovala no ani zajta asi nebudem ale do zoo nejdeme 😠
dobru nocku vam prajem a krasne snicky

ada11
29. jan 2009

ja sa snažím uspať Anet, ale zatiaľ bez úspechu a to ju mám na pleci už hodinu.

denduska
29. jan 2009

preco nejdete do zoo? a odkial? z bahii? to je kde? 😅 a inak dobruuuuu 😉

denduska
29. jan 2009

tak sa majte babenky, idem ja spinkat. vsetkym dobru nocku prajem 🙂

ada11
29. jan 2009

tak dobrú.. 😔 , onedlho pôjdem aj ja, počkám ešte zákonitého z poobednej 😉

jeliska
29. jan 2009

bahia je v brazilii a nejdeme lebo kamoska nemoze ajoj adi aj tebe krasny vecer a akurat mi zavolala kamoska ze ide ku mne no pekne a ja som uz v pyzame 😀 😀 😀

jeliska
29. jan 2009

adi aj ja cakam 😉

ada11
29. jan 2009

eliska, môj už pozerá telku 🙂 Vypnem mašinu, vypijem si čajík a pôjdem haji 😉 Tak teda dobrú ešte raz 😔

jeliska
30. jan 2009

ahojte no ja sa vobec nemozem dostat k pc elina je strasne dnes mrzuta to asi preto ze je hnusne vonku 😅 vobec od rana nechce spat az teraz konecne zaspala ale som zvedava kolko jej to bude trvat.Ba buduci tyzden hlasia zase mrazy tak asi sa do zoo vobec nedostaneme 😢 no a vy co nove?
aDI ja som vcera bola este na nete ale uz sa mi nechcelo pisat 😀
akurat obedujem pri eli sa tusim ani neda normalne na jest dnes ma strasnu naladu stale place a chce byt iba na rukach 😒

lucinka1104
30. jan 2009

Keď už malému konečne vylezú zubky tak tu budem častejšie ,ale teaz sa mi nedá cez deň mrnčí v noci je hore 😝
moja mrcha je stále silná a boľavá 😔
Ano chcela by som znova otehotnieť najneskôr , ekĎ bude mať malý 18 mesiacov , strašne dúfam, že sa zadarí , možno na dovolenke 😀
u nás je fajn počasie no nebolisme von pre moje brucho tak spinká pri okne

Inak som as dsotala do trochu trapne j sytuácie v pondelok by som mala ísť na pohreb, zomrel jeden ujo z rodiny,ale ja si LUkáškom proste na pohreb ísť nechcem 😔 a nemá byť s kým ani by som ho nikomu asi nedala,ešťe sme neboli bes seba viac ako 20 minút

jeliska
30. jan 2009

luci tak by som im proste povedala ze s malym dietatom nepojdem no ono zalezi ci ty chces ist sama na ten pohreb ci si mala reda toho uja a chces sa s nim rozlucit? A lebo ti staci ked sa doma zan ho pomodlis a potom zapalis sviecku na cintorine ja by som to asi tak spravila isla by som na cintorin ale az po pohrebe napr. na druhy den ale to zalezi aj ci ten pohreb bude vmieste bydliska ...
no luci inac ti nezvidim ja ked mam tak mi trvaju 2 dni a bez bolesti no ten prvy den hej ale to az po porode predtym som mala tak ze som ani nevedela co je bolest 😀

jeliska
30. jan 2009

ajojte babenky kukam ze tu nikoho neni ☹