Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
3. feb 2009

no adi ahoj ale to neratam kolkokrat som sa sTibcom rozisla ked som bola na SK aj 10 krat hlavne cez skolu 😀 😀 ale to bola pokazde moja chyba ale on ma musel odprosdovat to viete ja som taka panicka 😀 a on podpapucou volakedy teraz uz sme asi na rovnako asi dostal rozum alebo si je isty so mnou 😀 😀
inac adi 3- izb. byty su super cena u vas v tt stoja 4000000alebo 3,500000 podla toho ci je to novostavba alebo tak to ma len tak napadlo ze by sme si mohli kupit na kluc no este mam jednu moznost kamos mi povedal ze on mi z dreva spravi dom staci len material...a poda samozrejme no nevim stava kuch.linky skrine ale dom este nerobil ale ma kamarata a ten stavia tak uvidime ale asi aj tak za 3 roky teraz si urcite nemozme brat hypoteku aj tak nemame na to 😠
deni no ja som tibca teda este nevidela murovat lebo robi uplne niecio ine

jeliska
3. feb 2009

no moni tzo mas dobre ja si berem aj malu so sebou no teraz ju on strazi a to si vybavujem este telefony s manzelovou byvalou sefkou nikdy sme sa nevideli a vsetko som vedela a vsetko vybavovala aj tak to nespravila ako som jej nakazala musim teraz behat po financaku no strasneee 🙄

jeliska
3. feb 2009

no mna na vychod nedostanete!!!!!!!

jeliska
3. feb 2009

aj keby som mala 1000000 nikdy som taM NEBOLA ALE JA SOM VERNA ZAPADU NO I KED MONI KEBY SME BYVALI VEDLA SEBA TAK BY SOM MOZNO POUVAZOVALA TERAZ MI TAM MOZNO ODIDE KAMOSKA NASPAT DO KOSIC TAK NEVIM NEVIM

monikat75
autor
3. feb 2009

veď to ti verím načo by si chodila do tejto hladovej doliny, keď si v stovežatej Prahe, kde o prácu zrejme nie je núdza, veď aj my máme pár známych čo tam pracujú

denduska
3. feb 2009

jeli, ved ty mas vlastne dve deti! nezavidim fakt, moj je zasa uplny opak, on furt len organizuje a vymysla, no je Lev a nanho to absolutne sedi...akurat mi dava take ulohy co on nestiha..ale ja tiez beham, najcastejsie po poistovniach a natahujem sa s tetkami betkami 🙄

denduska
3. feb 2009

hiii, zaryta zapadnarka!!! 😀

monikat75
autor
3. feb 2009

no vidíš aj Košice nie sú zlé to je od nás len niečo cez 100 km a denduška tam má rodičov takže celkom dobrý nápad 😝

jeliska
3. feb 2009

deni jak ty vychodnarka 😉

monikat75
autor
3. feb 2009

no ešte že stredoslováci nemáme prezývku, tak ma to obišlo 🙂

jeliska
3. feb 2009

no budeme to riesit az ked si nieco najdeme 😀 manzelik by isel hned na slovensko aj do kosic hlavne nech je to slovakia on tu nechce ostat a sem prisel len kvoli mne 😅

jeliska
3. feb 2009

moni no vy ste zlata stredna cesta

ada11
3. feb 2009

hm...tak to musím pochváliť môjho muža, prerobil celý byt so svojim bratom, ja som vyberala veci a on aj s bratom robil 😀

monikat75
autor
3. feb 2009

takže on je taký zarytý slováčisko hej no a ty by si radšej ostala a aj domček by si si dala postaviť niekde blízko PH?

denduska
3. feb 2009

no aj ja som teraz stredoslovacka, takze v poho 😉 ja s nikym nemam problem, akurat ma nas.alo, ked mi kamoska co robila v Mladej Boleslavi povedala ze baby, Slovenky co tam tiez robili sa s nou rozpravali cesky... akoze s cechmi, to je fajn, ved niektori nam uz nerozumeju...ale medzi sebou..neviem, zdalo sa mi to (aj jej) dost divne...

jeliska
3. feb 2009

adi no super no aj ten moj prerobi co mu nakazem ale to mu musim furt pripominat a vacsinou on zacne neco robit co moc ani nepotrebujeme ale on to musi urobit a najlepsie ked s tym zacne vecer o osmej 😠

denduska
3. feb 2009

aj moj muz robil vsetko am..este aj plastove okno a dvere daval sam...a drzi

jeliska
3. feb 2009

no deni to je divne 😅 my stale kecame len po slovensky uz aj v lekarne ma za to sprdli ale nedala som sa 🤐
moni mne je jedno ale v ph asi tazko strasne ceny tak najskor nejake mense mestecko

denduska
3. feb 2009

babulky ja idem spinkat...dnes cely den cumim do pc, robila som muzovi prednasku pre osetrovatelky 😉 a uz nevidim na oci..

monikat75
autor
3. feb 2009

aj môj muž urobí všetko čo vie - dokonca v záhrade nám postavil altánok - tam robíme grilovačky takže v podstate máme všetky šikovných manželíkov nie 😅

jeliska
3. feb 2009

musime si ich pochvalit gratulujem dievcence ako sme sa krasne povydavali 😀 😀 😀 ani jedna nelutuje,vsak ?
No ja niekedy hej hlavne ked musi vsetko vybavovat jaa ale zase on musi varit tak sme si kvit 😝

monikat75
autor
3. feb 2009

aj ja sa k tebe dendi pridám tiež idem spať lebo ráno musím skoro vstávať ideme s malým na kontrolu ku doktorke a ideme najprv s malou do škôlky a jednou cestou to chceme obehať takže sa lučim
prajem všetkým dobrú noc 😔

ada11
3. feb 2009

jeliska, veď vy sa tak krásne dopľňate 😀 Ber to, tak, že aj na horšie sme mohli natrafiť. 😀

ada11
3. feb 2009

bambuľky dobrú.... 😔

denduska
3. feb 2009

dobruuu aj vam potom. sladke snicky a nech babatka dobre spinkaju

jeliska
3. feb 2009

aj ja vam prajem dobru nocku muz mi pohrozil ze do dvanastej mam byt v posteli tak budem mat rezervu 😀 😀 papa

ada11
4. feb 2009

dobré ránko 🙂 a praje pekný deň i keď vonku prší 😉

denduska
4. feb 2009

aj u nas! ideme dnes na poradnu, tak som zvedava kolko sme pribrali...potom sa ozvem 😉

ada11
4. feb 2009

dendi, potom hoď miery - nie tvoje ale Emmkine 😀 😀 😀

denduska
4. feb 2009

no naposledy sme mali 7,8 kg ale myslim ze teraz to uz nebude omnoho viac, uz tak nepriberame. tak zatial babenky a prijemny den, aj ked je vonku smutno...