Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

felicia1
11. feb 2009

ahojte

monikat75
autor
11. feb 2009

ahoj felicia aký si mala deň už ti je lepšie - myslím na tú chorobu

monikat75
autor
11. feb 2009

no nič žienky idem už spinkať, Veronika berie antibiotiká, takže musím skoro vstávať ráno a to ešte ktovie koľkokrát ma zobudí Mareček na kojenie 😕
prajem vám dobrú noc 😔

jeliska
11. feb 2009

ajoj moni tak ti prajem dobruuu nocku a nech uz je veron konecne fit
ajoj feli a co vy uz ste na tom lepsie 😉

denduska
11. feb 2009

ahoj felicia, ako sa mas?
ja tiez odpadavam za pc, ale este mi v krbe hori ohen takze musim bdiet 🙂

jeli uz si nasla daco?

jeliska
11. feb 2009

prave mi sestra pise co jej mam kupit hylofon 🙂

jeliska
11. feb 2009

xylofon

felicia1
11. feb 2009

baby,dik za opytanie, uz je lepsie,

jeliska, co je to hylofon?

moni,dobru noc

denduska
11. feb 2009

xylofon je super ja som mala ked som bola mala 😉 este dlhe roky som nanho brnkala 😀

jeliska
11. feb 2009

kukam na nete ci sa mi nejaky nezapaci 😉

denduska
11. feb 2009

dobre babulky tak ja sa pomalicky poberam..doma uz vsetci spia okrem mna.... jeli keby som vedela kde ten xylofon je, tak ti ho poslem 😀

jeliska
11. feb 2009

ok demi tak dobru nocku papa

denduska
11. feb 2009

ja som myslela ten moj doma 😉 😀 tak bruuuuu vsetkym a sladke snicky 🙂

ada11
11. feb 2009

ahojte maminy, ja som vám vôbec nechýbala? 😉 U nása Lazaret pokračuje, včera sme boli s mužom na pohotovosti, lebo ja som mala 38,5 horúčku, muž mal menej, ale už sme sa dali "kuknúť"obaja. Beriem ATB aj muž. Anet mala minulý týždeň 8 kg, Maťka už nezvracia, ale nechce ani moc papať, len ako cicka, schudla 3/4 kg. ☹ Ach...kedy sa tie choroby už skončia. 😕

ada11
11. feb 2009

felicia, tinesa - vitajte 🙂

jeliska
12. feb 2009

krasny vecer vsem asi vsetci pozerame ruzovku 😀 😀 😀 teda ja urcite elina spi dnes sme mali krstnu na navsteve a doniesla malej taku bielu kozesinovu vesticku no uz sa tesijm ked jej ju oblecem aka bude paradnica xixixi

jeliska
12. feb 2009

inac boli sme dnes v obchode pre xylofon kupila som taky dreveny krasnucky

jeliska
12. feb 2009

asi som tu dnes sama no co uz od zajtra tu nebudem pridu nasi tak nebudeme stihat pisat 😉

denduska
12. feb 2009

ja nemozem pisat lebo moj muz si stahuje somariny z you tube a mne ide vsetko hroooozne pomaly... 😠 tak sa dnes mavajte ☹ 🙂

felicia1
12. feb 2009

ahojte aj ja kukam ordinaciu uz som dokukala , teraz panelak ale ide dobry film na markize takze budem prepinat

jeliska
12. feb 2009

ajoj feliija zase kriminalku a popritom beham k malej nejaka je smadna tak furt kojim ☹

ada11
12. feb 2009

ahojte, aj ja som pozerala ordináciu...

monikat75
autor
13. feb 2009

ahojte, to tu dnes večer nikto nie je? jeli má návštevu, ale kde ste ostatné? detičky som už uložila, manžela mám na nočnej, tak som prišla pozrieť, a tu ticho... 😢

denduska
14. feb 2009

caute babky, ja som vcera vecer odpadla totalne, mali sme dlhy den....isli sme s malou na krv - ako v ramci prehliadky...oxidovali sme tam asi hodinu a to pred nami nikto nebol...cely den som sa isla osalit, same domace prace....a vecer ma vystrelo totalne do postele....
takze dnes ak ma zasa nevystrie, tu budem..zatial sa majte krasne 😉

felicia1
14. feb 2009

ahojte

ja mam dnes uraptovaci den ako pred vianocami 😅

chlapi moji isli na dedinu a ja som zacala davat dole zaclony,umyvat okna,vysavat,ale to aj kuty a ja aj steny vysavat jak sibnuta,lebo mam fobiu z pavukov,drhal som sporak a podobne prkotiny, zacala som o 12:30 a teraz som skoncila, ale to este nemam vyrajbany wc a vydrhnutu vanu a umyvadlo, padam na papulu, ale tak dobre sa citim, ale neviem ci bolo rozumne, este beriem ant,a umyvala som okna aj z vonka, z nutra sme mali vyzdobu vianocnu,a uz ked sa trtkam s tymi oknami tak aj z vonka, a ja len v tricku som bola, tak teraz cakam, ze sa m to vrati?sem tam som si dala mikinu, no popijam teply caj,vecer si dam horuci kupel a hadam ma to nechyti znova,inak risko je zdravi, ja sa cudujem, preco to nedostal, vsetky bacili boli vo vnutri,nechapem, ale ja sa len tesim z toho, no nic, idem pokracovat,

ozaj ako travite valentina?my nic extra, ja som dostala taky kvietok podobne ruze ale je to vysoke ako lupene to ma postupne vysoke, neviem co to je ale vraj nejaka nova kvetina,ale je kraaasna, muz dostal odo mna fidorku to srdce a je po valentonovi,mozno vecer si objedname nieco z restiky,uvidime

zatial sa majte

denduska
14. feb 2009

valentin, chi, moj muz sluzi centralny prijem, takze hlavne on ma valentina ako lusk 😅
inak vcera mi dal kvetinku - orchideu a ja jemu cokoladky v tvare srdiecka... a teraz ani nemam pocit ze to je akoze nejaky sviatok

felicia, ty si mala uz jarne upratovanie 😀 ...ak sa tak nudis, neprides aj mneeee? 😅

felicia1
14. feb 2009

ahoj denduska, ja rada upratujem hocikedy 😀

dioliana1
14. feb 2009

ahoj, pekneho Valentina prajem i v tuto neskoru hodinu... 😀

monikat75
autor
15. feb 2009

ahojte, ste tu dnes večer niektorá, či nie? mne už je Veronika celkom zdravá, v stredu ideme na kontrolu a už ju nechá iste do konca týždňa doktorka doma a až od toho ďalšieho pôjde do škôlky, a pritom už jej škôlka chýba lebo už sa ma dnes pýtala,že kedy tam pôjde 😢
a čo sa Valentína týka, mi ho s manželom neoslavujeme, lebo mi stále tvrdíme, že keď sa chceme niečím obdarovať a dokazovať si ako sa máme radi, to predsa môžme hocikedy a nie len na Valentína - hoci za slobodna sme si kupovali darčeky a vôbec nič proti tomuto sviatku nemám 🙂
a felicia si sa pustila do riadneho upratovania a v tejto zime okná umývať - snáď sa ti tá choroba nevráti - veď ja by som to neriskovala a to som našťastie zdravá 😝