Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
19. feb 2009

preco tani ?Uz nemozes

tana012
19. feb 2009

planovala som len opravila z planoval
rozumies?
mozem,len este sa bojim.mala som komplikacie

jeliska
19. feb 2009

aha tak neboj teraz to mozes mat uplne v poriadku ono sa hovori ze prvorodicka to ma horsie i ked na mna to neplatilo

tana012
19. feb 2009

zajtra si precitam tu knihu,lebo mi mame problemy so zaspavanim

tana012
19. feb 2009

ada zase zmizla

tana012
19. feb 2009

jani,v ktorej casti prahy byvate?

tana012
19. feb 2009

hovori ti nieco pristoupim(alebo tak nejak)

jeliska
19. feb 2009

no to hej vsetci miznu

jeliska
19. feb 2009

v holesoviciach

rejocka
19. feb 2009

🙂Ahojte Babulky ako sa máte?Dávno som tu nebola,aj sme boli chorí a stále niečo.Vidím,že ste sa krásne rozpísali a rozráatli od vtedy.My ideme s manželom zajtra na ples!!!!!po 5 rokoch 😅 ,tak dúfam,že sme nezabudli tancovať 😀 ,držte nám palce dievčatá-prajem vám pokojnú nocku všetkým.papa

tana012
19. feb 2009

tak to nepoznam

jeliska
19. feb 2009

neviem co myslis 😒

tana012
19. feb 2009

prajeme dobru zabavu rejocka.a zatancuj si aj za nas 😉

jeliska
19. feb 2009

ajoj rejockatak to je super tak si to poriadne uzite 😀 😀 😀

tana012
19. feb 2009

pristoupim je dedinka pri prahe,alebo cast prahy(nie som si ista)

jeliska
19. feb 2009

tak asi ta dedinka nepoznam to ale kuknem na mape

tana012
19. feb 2009

a kolin je daleko?

rejocka
19. feb 2009

🙂 Vďaka,len dúfam,že nezaspíme o desiatej ako pri detičkách 😀 ,a to ešte ani neviem čo si oblečiem-lepšie povedané do čoho vojdem 😀 😝 ,papa

jeliska
19. feb 2009

kolin je celkom blizko tam sme uz boli reji tak drzim palce a kde ho mate

jeliska
19. feb 2009

tani nechystas sa nahodou sem? 😉

jeliska
19. feb 2009

idem spat eli sa budi tak prajeme dobru nocku papapap

tana012
19. feb 2009

mame tam rodinu,mozno raz,tak dam vediet.aj moj muzik je uz na ceste domov.tak krasnu noc prajem.zajtra tu budem zas.pa pa

tana012
20. feb 2009

pekny den damy.ako sa dnes mate?

lucialast.
20. feb 2009

Ahojte. Rejočka som zvedavá ako si sa bavila na plese. Ja som bola na valentína na plese a bolo fajn až na to že o tretej ráno prišiel môj syn Kubko s plačom.

jeliska
20. feb 2009

ahojte ako sa vam vede a co robkate ?Ja kukam telku a cez den som bola v praci a v pohode som sa odreagovala 😉 😉

denduska
20. feb 2009

caute babulky, vcera som mala muzika doma, tak som si ho uzivala, ale inak akurat sme len problemy riesili.....zamrzla nam hadica v zumpe (tu byva cely den pod nulou a vecer je okolo -16....) no a neda sa teraz vytiahnut....tak neviem co budeme robit..mame suche WC na zahrade, tak ale si to predstavte ako v nocnej koseli bezim s lampasom po polmetrovom snehu v noci ked ma to chyti 😀 neviem co budeme robit..akurat som rada ze emmka ma este plienky 😀

dnes som sama, ale emmca nejak nedobre spi, asi hodinku som ju uspavala, co inokedy celkom pekne zaspi do tych 15 minut, a potom sa zasa zobudila..dufam jej este nejdu dalsie zuby 😅 inak cez den bola v pohode tak neviem....celu kuchynu mam rozbombardovanu tak idem pratat a ked budem vladat vratim sa sem k vam 😉

ada11
20. feb 2009

tana, ja mám už dve deti, takže neplánujeme /ale ešte nie sme si istý či len teraz alebo vôbec/ No dve deti sú aj dosť, ale ja tiež mám rada malé mimi..... Ja som mala v prvom tehu preeklampsiu a Maťka sa mi narodila v 33.t.t, druhé tehu v pohode - Anetku som donosila. Ja sa bojím, že až by sme ešte niekedy mali mimi a boli by nejaké problémy, tak čo s princezničkami a ja som mala oba pôrody sekciou. I keď som sa pýtala, tak povedali, že môžeme ešte jedno- zase sekciu, ale treba viac oddychovať, no ale dá sa to? No a druhá vec je aj byt a financie a 3 deti sú 3 deti.... Tak nevieme ešte či sme skončili alebo.......

Dnes mala Anet zase teplotu, mňa už z toho asi porazí. ☹

jeliska
20. feb 2009

no deni teda u vas je -16 a co to ani nechodite vonku,vsak?Inak tu je -2 a je to uplne v poho ale zajtra rano ideme na chatu a tam je napadane 80 cm snehu a -6-10 tak musime sa poriadne nabalit hadam nam ta voda a plyn bude fungovat 😀 😀 😀 😀
inak adi teda s anet ma to mrzi ☹ ☹

ada11
20. feb 2009

denduska, to tam máte takú kosu 😕 To nie je nič pre mňa. Už si si na to zvykla alebo ti to prekáža?

jeliska, ďakujeme....už som tak verila, že to bude OK.... ☹

denduska
20. feb 2009

jeli, no chodime von asi tak ze prebehneme k susedovcom a naspat 😀 ale vy sa radsej poriadne oblecte, ale to ked budete mat vodu a plyn tak to bude v pohodke 😉

adi, nestracaj hlavu, ona sa z toho dostane 😉 musite vydrzat, budem na vas mysliet.

este jeli, s tym ze Eli nelezie ani sa neplazi, ma napadlo, svokra mi vravela ze moj muz sa vobec neplazil..nelozil..bola totalne zufala, ukazovala mu ako sa to robi 😀 a on nic, az si jedneho dna sadol 🙂

my tiez nelezieme, emmca si lahne na brucho, dvihne ruky a nohy, mava s nimi a srdi sa ze sa nehybe...darmo jej vravim ze tudy cesta nevede 😀