Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
20. feb 2009

adi, zvykla som si, hlavne sa vyhrievam doma v obyvacke pri krbe, inak by ma asi porazilo 😀 najhorsie je ist v tej kose hore zahradou do humna po drevo, ked mi nahodou muzik nestihne doniest....vtedy si pripadam ako pilni domajsi a polni hospodar 😀 ci ako sa to volalo

jeliska
20. feb 2009

no deni tak dufam ze eli vecne lezkat nebude aspon nie sme sami 😀

jeliska
20. feb 2009

adi a co u vas nie je taka kruta zima

jeliska
20. feb 2009

inak deni vy mate este cas 😉

denduska
20. feb 2009

ved ja viem, ale mozno bude mala po tatovi a z lezenia nebude nic 🙂

ada11
20. feb 2009

jeliska u nás bolo - 2, takže poho, ale potom začal fúkať taký hnusný vetrisko.... 😠 Ináč ja by som už pristala na jar, ešte lepšie na leto - takých 25 st. 😉

denduska
20. feb 2009

babenky idem ja spinkat..som unavena z dneska dost....sladke snicky vam prajem a dobru nocku 🙂

ada11
20. feb 2009

tak dobrú.... 😔

tana012
20. feb 2009

ahojte,ja mam uz skoro dovarene.robim zeleninove rizoto a polievku na zajtra.
za par minut tu este niekto bude?

ada11
20. feb 2009

ja som ešte tu ale už dlho nie.... 😉

tana012
20. feb 2009

adi asi mi to uslo,ale preco ma malinka stale horucky?

ada11
20. feb 2009

ona ich nemá stále, začalo to 4.1 - vtedy ich mala 3 dni, potom 2 dni pokoj, potom zase horúčky 1 den, potom 10 dní nič a potom zase 3 dni, no a dnes mala zvýšenú tepltu. Mne dokina stále, že to sú zuby, ale mne sa to nezdalo, tak som na nu tlačila, aby urobila odbery a ešte som si vybavila nefrologičku a zistilo sa, že tie horúčky boli s najväčšou pravdepodobnostou spôsobené infektom močových ciest a jedna oblička si to trošku odniesla. Teraz odoberám každý týžden moč a 3.3. ideme na sono obličiek, tak uvidíme, a to užíva každý večer Biseptol ako chemoprofylaxiu infektu moč. ciest. Preto ma dnes tá teplota vyviedla z miery...

tana012
20. feb 2009

☹ ,no ja mam tiez vlastne skusenodti s lekarmi a teraz sa budem aj ja riadit vlastnymi pocitmi a vydupem si to.tak dufam ze vsetko bude ok.dobru nocku prajem

felicia1
21. feb 2009

ahojte dlhsie som tu nebola,par dni,

deti su uz zdrave?mne risko neochorel odo mna ked som mala chripku aj anginu ,dnes sa muz zobudil s bolestami klbov tak som zvedava co bude vecer s nim, risko je trosku teplejsi ako byva tak tiez cakam co sa z toho vykluje,ale mame navareny teply cajik, dnes sme boli kupit termosku taku to klasicku co sa znej capuje,tak je stale teply ale aj 3 krat za den ho tam spravime lebo ho vela pijeme,my ideme pobede na oslavu ale len na hodinku a domov,som teraz do obeda poupratovala este malu v izbicke prach musim utriet a je fajront,

monikat75
autor
21. feb 2009

ahojte, ja som vás trošku včera aj predvčerom zanedbala, ale tiež som mala manžela doma, a väčšinou je stále v práci, tak si ho užívam 😝
adi aj mňa to mrzí s tou teplotou u Anetky - chúďatko malé ☹ želám jej skoré udravenie
denduska no tú zimu ti nezávidím, my sme tu mali predvčerom v noci -12 a to už dosť dlho nebol taký silný mráz ale cez deň zvykne byť tak okolo nuly
Adi ja som asi ako ty, lebo tiež by som hneď pristala, keby už bolo teplúčko najlepšie presne okolo tých 25 stupňov
a ešte Lucka tebe som neodpísala, za to odučenie mojej malej zaspávať so mnou - to som už raz písala, že pre veľké brucho som sa už k nej nezmestila na posteľ, tak som jej vysvetlila, že aj mamka s bračekom sa musia poriadne vyspinkať no a napokon si zvykla, trošku bolo plaču asi jeden týždeň a potom už dobre, my máme teraz taký rituál, osprchovať sa, najesť - vypiť kakao, umyť zúbky, prečítať rozprávku a potom spinkať a väčšinou do štvrť hodinky spí, sem-tam ešte na mňa zavolá, že jej treba cikať alebo že je smädná ale to len výnimočne, držím ti palce, skús to aj ty vyskúšať a ver, že trpezlivosť ruže prináša, a netreba sa dať tými našimi detičkami vydierať, čo ako veľmi ich ľúbime 😅
peknú sobotu vám všetkým prajem a jeliska ty si to uži na tej chate 😝

monikat75
autor
21. feb 2009

ahoj felicia, takže aj tebe je maličký chorý -tak aj jemu skoré uzdravenie 🙂

felicia1
21. feb 2009

monikat ahoj 😉 no ani nie ze je chory,len jeden den je horuci druhy den uz nie a to uz ide asi tak par dni dokolecka,mozno ho nieco obchadza a dokonca mala aj sopliky ale som zistila ze ked muzacnem davat hned kvapky tak ho to chyti uplne a ochorie tak uz asi po 2 krat som nedavala nic a dostane sa z toho sam bez liekov,organizmus sa s tym vysporiada sam a ked ma byt chory tak bude a nespravim s tym nic hlavne v tomto obdobi

tana012
21. feb 2009

ahoj felicia,aky stary je tvoj malicky?

felicia1
21. feb 2009

tana ma 2 roky aj 5 mesiacov

felicia1
21. feb 2009

baby poculi ste o tej tragedii autobusu s vlakom? 😢 😢 😢 😢 to je strasne 😔

simona55
21. feb 2009

ahojte ja mam4 deti stoho try uz vecsie jeden najmensi krpec ma 8 mesiacov .

tana012
21. feb 2009

citala som spravy na jojke,no hrozne ☹ .kazdy den si precitam spravy zo slovenska 😉 .
ahoj simona,no to mate krasne velku rodinku 😉 🙂

tana012
21. feb 2009

felicia-nahod nejake fotky.ja mam milion fotiek,lenze ja som antitalent a neviem ich zmensit 😅 .ak vie niekto poradit budem vdacna.

felicia1
21. feb 2009

tana aky mas wind.?

felicia1
21. feb 2009

tani tak som dala par fotiek,mame elmi vela fotiek,dam ti link ked chces kde ich mam viacej

tana012
21. feb 2009

no to si ma chytila,je to ten excel?ja som fakt jak retardovana ked je rec o pc 😀
krasny chlapcek-chlapisko

tana012
21. feb 2009

potrebujem nejaky program na to aby som si tie fotky zmensila?ak ano,napiste aky pouzivate a ja si ho stiahnem.

rejocka
21. feb 2009

🙂 Ahojte maminky,tak na zábave bolo parádne,super sme si zatancovali-vybláznili sa 😝 ,báli sme sa,že nevydržíme a predstavte si odchádzali sme medzi poslednými o šiestej-nespoznávala som nás.Asi sme to dobehli za 5 rokov 😀 ,no to mi je ľúto,že Tvoj Kubko plačkal,tak ste ešte museli uspávať,my sme mali dobrú pestúnku-dedka,prišiel k nám a gazdovali spolu,veľmi sa im to všetkým trom rátalo,neboli teraz u našich,lebo tam je teraz mesačný Tobiasko,a on má iný režim ako tí naši huncúti 😉 ,tak nás ešte pekne nechali ráno vyspinkať,išli von,do obchodu...pekný večer všetkým.papa 🙂

felicia1
21. feb 2009

tana neviesm ci potrebujes ale ak si kliknes na foto pravym tak mas ze otvorit v programe a das ze paint a obrazok a tam das ze roztiahnut alebo skosit a das na 25% aj jedno aj druhe a das ok a potom to len zavries s krizikom a potom das v tabulke co ti vyhodi ano a je to zmensene,to je vsetko,tak dufam, ze sa ti to podari

tana012
21. feb 2009

felicia idem skusit.diky zatial