Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
9. mar 2009

tak uz to mam aj potvrdene podla lekara som v siednom tyzdni 🙂 je tam jedno babo a bije mu aj srdiecku 😉

jeliska
9. mar 2009

HALOOO SOM TU DNES SAMA? ☹

denduska
9. mar 2009

ahoj jeliii, takze oficialne gratulujem! 😎 a meno uz mate? 😀
ja som mala zas nervozny den, emca bola poobede priserna, vobec nechcela spat a potom som uz aj ja bola priserna a to ma velmi mrzi ☹ a havine som to predsa len dala dolu, a dala cisty obvaz, zatial jej to drzi a uz spi, dostala 5 mg Diazepam, ma 45 kg, takze dufam ze je to akurat...a zajtra rano ideme na "odborny prevaz 😅

jeliska
9. mar 2009

ajoj deni tak to aj eli je niekedy taka protivna a potom na nu nahucim a je mi to moooc luto 😀 inak super ze havinovi je uz lepsia

ada11
9. mar 2009

jeliska, gratulujeme, už máš aj údaje v pase 🙂

denduska, havinko ☹

ada11
9. mar 2009

My sme mali pernú noc, Anet sa zobudila o 00,30 s veľkým plačom, ktorý sa nedal utíšiť, ani cicik nepomohol, dala som jej rektálnu rúrku po prvý raz, trošku poprdkala, ale aj tak plač, pomasírovala som ďasienka Mundisal gelom, vyčistila a navlhčila noštek, chvíľu bolo dobre, asi tak 15 minút, a potom zase plač. Zajtra sa to očkovanie zase odkladá, lebo som namerala 37,1 st.

jeliska , už sa tak na teba teším v lete.... 😉 To budeš mať už aj dosť veľké brušinko ... 🙂

cessy
9. mar 2009

ahojte mamicky mozem sa pridat?? 😕 😕 😕

cessy
9. mar 2009

maly ma vola ☹ tak zajtra sem opat nakuknem, dobru noc..

ada11
9. mar 2009

cessy, vitaj...my sme sa stretli už v regiónoch 😉 😕

cessy
10. mar 2009

ahoj ada11, no ale tam uz ani nechodim, lebo dievcata tam maju rozdiskutovane svoje a to ze ma privitali, to bolo všetko, ked som nieco napisala, tak nikto na to nereagoval ☹pisala som si sama pre seba... ☹

denduska
10. mar 2009

cessy ahoj 🙂
my budeme reagovat 😉 😀
dnes som bola teda s havinou, vraj to vyzera dobre, len jej to budem musiet prevazovat, lebo ona si do toho furt pirka...ale ze stehy mozem vybrat sama... ada, inak aj ju mali ockovat 😀 , proti besnote + psinka a este nieco ine (ja to volam psia hexa 😀 ) ale nemozeme, lebo dostala depotny penicilin, tak az o mesiac.... Inak s malinkou idete na druhe ocko? lebo my sme boli uz v 5.mesiacoch

no, idem sa snazit odsat mlieko na kasu, vcera mi to takmer vobec neslo, ale pripisujem to tomu ze ma emca hnevala, tak dufam to dnes pojde..

cessy
10. mar 2009

denduska este aj kojis. alebo len odsavas?? 😕

taketo starosti s havinom mate?? ☹ to si neviem ani predstavit, asi aj preto, lebo psika som nikdy nemala

monikat75
autor
10. mar 2009

ahojte - jeli blahoželám už oficiálne k bábätku a želám vám veľa zdravíčka a pokojný priebeh tehotenstva 🙂
adi to ma mrzí s tou Anetkou že stále chúďatko má nejaké problémy ☹
denduska a psík sa má hádam už lepšie - aj my sme mali nemeckého ovčiaka a tiež si raz poranil labku, tiež sme z toho boli veľmi smutní ☹

cessy vitaj medzi nami - neboj tu si určite nebudeš písať sama so sebou 😝
pekný deň vám prajem už musím bežať za drobcom je hladný a potom ide spinkať

cessy
10. mar 2009

monikat dakujem za privitanie 🙂

denduska
10. mar 2009

cessy este kojim, ale odsavam jej mlieko na vecer na kasu...teda aj do obeda jej musim trochu dat, lebo ona nic nechce jest bez toho..aj s tym je to biedne, ale aspon daco spapa....inak ma takmer 9 kil, takze rezervy ma, no ale rada by som bola ak by zacala papat normalne...zatial mrkvu nechceme, brokolicu, karfiol jakztakz, zemiak najprv vobec nechcela, naposledy celkom, a bude aj dnes...jabko jej chuti...a number one je cista ryzova kasa, to by jedla cely den...
ale to odsavanie, to sa teda narobim...vraj su mamy ktory odsat nejde lahko, a to som urcite ja, lebo len parkrat sa mi stalo ze to tieklo normalne...
no, dala som varit zemiacky, tak som zvedava co dnes spapame 😠

a adi, inak aj my sme plakali v noci aj rano a carovali s rektalnou rurkou... ☹

cessy
10. mar 2009

denduska ani moj maly tomu papaniu moc neda....ale včera som mu k obedu prvy krat uvarila ryzu so zeleninou a na pocudovanie zjedol hadam aj 5-7 lyziciek, maly je tiez stale kojeny a ja sa s odsavackou uz netrapim, asi aj ja patrim medzi tie, ktorym to mliecko odsavat nejde...mam namrazenych hadam 5 sackov mliecka, ale uz za chvilu budu 3 mes od odsatia, tak ich hadam aj vyhodim...
😉

tana012
10. mar 2009

Ahojtee!
jani-to je super,gratulujem este raz
deni-chuda havino 😢
cessy-vitaj v klube 😀
ja sa lucim na 1 tyzden,zajtra k vam budem uz blizsie.idem domov s malym pozriet rodinku.este vecer sem kuknem ci ste tu.majte sa krasne a pist,piste
ada-anetka sa vam postara o zabavu ☹ ,uz aby jej bolo lepsie

jeliska
10. mar 2009

ahojte 😉
Ja som dnes bola v praci od 7,00 a som nejaka utahana estwe som dostala nadchu od malej.TA JE UZ ZDRAVA ,ALE PRE ISTOTU SME OCHORELI JA A MANZEL TEN JE ESTE NA TOM HORSIE JAK JA.Inak co sa tyxka tehula tak mi nebyva zle teda ak budem mat take ako pri Eli tak budem happy 😀
Inak vitaj cessy medzi nami pocuj aku davas malemu ryzu normalnu jak my dospely jeme?Lebo mam taku knizku a tam pisu ze detska ryza no ja som zacala davat normalnu ale az posledny tyzden a v celku jej to chutilo.
Inak tiez som mala dost mlieka a snazila som sa odsavat ale nic mi neislo , tak som sa na to vykaslala a ked robim kasu tak vylucne od Hippu kde je uz mlieko a ide tam iba voda.
Moni diki aj tebe tani tak si to poriadne uzi 😀 A nejdete nahodou cez PH , ze by si sa stavila? 😉 My chceme ist na velku noc domov a uz sa tesime.
Inak Adi aj ja sa na teba tesim teda na vstky ked pridete alebo ked si dame stretko.To by sme mali vyuzit teraz ked pride Tana 😉
Adi inak chuda Anet hadam to nejako prekonate a uz bude lepsie.Ani my sme nemali peknu noc,Eli nekrici ale sa zacne o 2,30 smiat a zobudi nas .Neviem asi ma nejake smiesne sny ,Uz to trva nejaku dobu a potom kym ju uspim tak som uplne mrtva.Uz jej ani mliecko nechuti.To mi aj dr povedal, ze ked este kojim tak by som mala prestat lebo uz to mlieko nie je tak dobre a mam uzivat vela vitaminov vapni a zelezo.I ked neviem ako sa dostal k tomu zelezu, vsak mne nechyba 😉
Co si myslis o tom deni , ty ako lekarka?Ja som sa pytala u nas v lekarni a povedali mi ze ako sa budem citit a ci ma to bude vycerpavat.Zatial mna to nevycerpava akurat aj tak kojim uz iba na vecer , v noci a rano
Tak sa zatial majte vsetky a piste......................

cessy
10. mar 2009

jeliska dakujem za privitanie, malemu davam ryzu uplne normalnu, presne taku ako varim muzovi SOS. aj v Mama a ja Výživa deti som citala ze moze ryzu od ukonceneho 6.mesiaca a aj tu dievcata na koniku mi to potvrdili, ja som sa to tiez bala najprv davat, ale skusila som a malemu to chuti...aj tie bezlepkove, bezvajecne cestoviny co sa davaju takymto detom, tak aj tie su ryzove 😵
ja zatial kase ziadne nedavam, az od 7.mesiaca...

jeliska
10. mar 2009

ajoj cessy no presne taku istu ryzu davam aj ja 😉 cestovinky som dala raz ale ich nechcela tak uvidim mozno buduci tyzden zacnem davat znovu
akurat kukam ordinaciu a co robis ty ?

denduska
10. mar 2009

caute baby,
jeli to s tym mliekom, take som este nepocula 😕 ..praveze kojit do takeho roka je vraj optimalne...aspon pokial ja viem...
cessy pocuj a tie cestoviny ako vyzeraju? 😅 to nejak popucis? alebo pomixujes? a kde to kupujes? diky 😀
inak ja kasu davam len ryzovu nemliecnu s mojim mliekom...kym sa da 🙄

jeliska
10. mar 2009

vsak prave deni no ja chcem este kojit pokial mozem
inak ja som davala obycajne bezvajecne cestoviny

cessy
10. mar 2009

no konečne som sa sem dostala, maly mi dnes krasne zaspal, len neako si na pc muz na dlho zasadol 😠 , tak som nemala sancu napisat...
jeliska tiez som pozerala ordinaciu, citala som hore prispevky a cakas babo??tak gratulujem 😵

cessy
10. mar 2009

denduska tie cestoviny mam kupene, ale zatial som ich nerobila...to su take biele, teda ryzove a kupila som ich v kauflande,zozenies ich aj v tych specialnych obchodoch, kde nakupuju ty co maju celiakiu, je na nich napisane ze su bezlepkove, teda neobsahuju lepok, .dievcata co ich robili, tak ze ich tak viac uvarili a potom trosku pomixovali, ja ich budem robit mozno koncom tyzdna, potom dam vediet 😉

jeliska
10. mar 2009

diki cessy ja som pozerala na nove teda mame iba ceske programy, inak ja mam teraz muza na poobeddnej je do 23,00 tak to musim vyuzit 😀 inak by som sa sem vobec nedostala 😠 aj vasi muzi hravaju hry alebo to len moj? 😅 uz mi s tym zacina niekedy dobre liezt na nervy 😠 teraz si doniesol volant a hraje nejake formuly jak maly chlapec.No ale ked budeme mat druhe babo tak to si neoddychne 😀 😀

jeliska
10. mar 2009

i ked je zase pravda ze ja mam maniu net 😀 😀

cessy
10. mar 2009

jeliska presne aj moj, ale hry hrava na druhom pc, na tento chodi len na net 😠 😠 😠 a vtedy sa sem nedostanem niekedy aj 3 hod. 😠
ze volant 😀 , to mi teda este doma nemame 😀
druhe babo by nal byt chlapcek, aby mal partaka na hry 😉

denduska
10. mar 2009

hihi, jeli, volant, sranda 😀 😀 moj muz nehra, ale nakupuje na mimiaukciach!! hlavne ze je tam napisane - adrenalinovy sport pre zeny.... 😅
cessy, diky, pojdem aj ja pozriet, lebo ta moja nadherka nechce jest nic...uz sa len modlim, ze mozno masko jej zachuti...

cessy
10. mar 2009

presne tak aj ja, cez den sa sem dostanem len ked maly spi....niekedy ani vtedy, lebo musim nieco porobit...(ved to dobre poznas)...a potom leda tak vecer... 😅

cessy
10. mar 2009

denduska, mne pekne zacal papat mrkvicku...potom zemiak isiel horsie, karfiol mu tiez isiel, ale potom sa to neako pokazilo...vcera som prvy krat skusila tu ryzu a pekne papal,robila som ju s brokolicou, karfiolom a kuskom mrkvi ale samozrejme som sa s nim trapila hadam 20min. 🙄 krutil sa, vsetko ho zaujimalo, stale my chytal ruky... 😒