Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
12. mar 2009

no uz som tu konecne, dnes mi dal veru maly zabrat, nie a nie zaspat...
monikat ten hrncek stal okolo 300sk, skusim ho pohladat, potom poslem link. maly mi vazi cez 9kg, to je myslim ze dost, nie?? 😨
ada aj ta aventova flaska sa da prerobit na taky hrncek, kupis si tie sosaciky a uchytky (ale musia byt od aventu) a mas hrncek 😅

cessy
12. mar 2009

my papame mozno 2 tyzdne, tak mozno preto tak malo ☹

ada11
12. mar 2009

cessy asi kúpim celý hrnček, veď fľašu možno použijú iné deti z rodiny 😀 /myslím bratove, my máme zatiaľ dosť/

jeliska, tak to Eli ja dobrý papkáčik 😉 Snáď tak bude aj Anet 😉

ada11
13. mar 2009

dobré ránko maminy... 🙂 .ale sa nám zase "vyčasilo" 😠 .... Je to nezvyk, že som tu hneď ráno, ale pozerala som niečo na nete a nedalo mi nepozdraviť vás Prajem pekný deň 🙂

denduska
13. mar 2009

tak to je pocasie na figu! moj muz ma promocie PhD dnes, tak to sa naramne tesim, ze je takto... 😠

cessy
13. mar 2009

halo.... 😕 tu nikto nieje??

cessy
13. mar 2009

ja som sa sem cely den nedostala, boli sme na kontrole, na nakupy.. a myslim si, co tam tie dievcata popisu, budem hadam aj cely vecer citat a tu nic 😨

ada11
13. mar 2009

denduska, tak teda mužovi gratulujem... 😉 Ja som mala minulý rok v júni /PhDr./, ale nebola som, lebo som bola tehu a dokončovala som si veci v robote, lebo som o pár dní odchádzala na MD. 😉

jeliska, keď si v práci tak s Eli je muž? A ako zareagovali na druhé mimi vaši.. Šéfka ešte nevie? Toľko otázok som ti dala....

cessy ja tiež neviem čo robia.... 😕

denduska
13. mar 2009

adi, diky, odovzdam 😉 inak otrasna organizacia tam bola, promovanych bolo asi 50, lebo tam boli aj docentes a profesores 😀 a oni vsetci sedeli a ostatni hostia stali!! tak sme so svokrou podopierali stenu jak sproste..horuco jak v pekle..no nemam slov 🙄

jeli, aj mna vsetko zaujima 🙂

inak baby z TO, dnes bolo v spravach, ze v TO chytili nejakeho dilera drog 😀

ada11
13. mar 2009

denduska, tušim niekto aj spávy pozerá.... 😀 Aj mňa až strhlo, keď som to počula...mi sme nemali ani potuchu... 😕

cessy
13. mar 2009

no neako to tu konecne ozilo...ja som si isla dat vanu, ked tu nikto nebol 😅

cessy
13. mar 2009

ja som spravy nepozerala, lebo o takom case kupam a uspavam, ale idem si to pozriet...na markize, alebo na jojke to bolo?? 😨

denduska
13. mar 2009

cessy, ani neviem, zda sa mi ze na jojke....ja som pozerala len tak jednym ockom 😀 ale toto som si vsimla

cessy
13. mar 2009

dakujem denduska, uz to pozeram.. 😉

denduska
13. mar 2009

ci pana, viete co sa nam dnes stalo? sme este u nasich v KE, a tu byvame vlastne v byvalej mojej detskej..to je na poschodi. A moj muz zacal daco majstrovat s kluckou, lebo ze sa ide prezliect a zamkol....som mu vravela ze zamok je pokazeny...no a samozrejme sa nedal otvorit! sme tu ostali ako pubertaci vymknuti, bez mobilu, bez jedla, bez vody....... 😀 asi hodinu, lebo to samozrejme chcel opravit sam, ved hanba, ale neslo to, tak som trieskala na radiator nech niekto pride..nakoniec moj otec musel vylomit dvere...no hroza....uz verim na piatok 13.

cessy
13. mar 2009

a uz som to videla....taktiez tam bolo ze sa tu objavili falosne peniazky ☹

jeliska
13. mar 2009

ahojte
ja som bola cely den v praCI TAK VOBEC NESTIHAM, INAK adi sefka uz vie ze som tehulka.Dva krat sa jej to neratalo a chce aby som isla do prace na plny uvazok po pol roku, no to si este rozmyslim.Inak teraz tibco maju nejake problemy v praci tak nepracuje v piatok, preto chodim na cely den ja a on pride s eli na kojenie

ada11
13. mar 2009

denduska, takže ste mali vzrušo... 😀 😝

jeliska
13. mar 2009

deni tak to ti teda nezavidim a co to bola za dealera v to 😒

jeliska
13. mar 2009

akurat sme dokukali kamenak 2

cessy
13. mar 2009

hi-hi denduska mojmu muzovi sa take nieco tiez stalo...isiel na skolenie do polska a ze sa ide este osprchovat. byvali sme este u svokry, tak sa zamkol....no a odomknut uz neslo. kedze sa uz ponahlal, lebo uz mu dosiel odvoz, tak vybral z dveri sklo a bol vyslobodený.. 😀 😉 😀
nemusel byt ani piatok 13 😎

jeliska
13. mar 2009

cessy tak to je tiez dobre
ja som nejaka k.o tak idem spinkat prajem vam krasne snicky a dobru nocku 😉 😉

denduska
13. mar 2009

cessy 😀 ale esteze tam bolo to sklo 😀 lebo tu v tychto dverach nic, tie maju najmenej sto rokov...

denduska
13. mar 2009

jeli tak dobru... 😉

denduska
13. mar 2009

no..a musim sa aj ja odmlcat, lebo emmka zacina nieco spekulovat 😕 vyspinkajte sa babeny, a dufam zajtra bude uz krasne pocasie 🙂

cessy
13. mar 2009

aj dr.ilko hovoril, ze by sa pocasiem na vikend malo umudrit, tak sa nechajme prekvapit...
ked idete vsetky spinkat, tak sa poberiem aj ja... 😒
dobru noc a pekne sny

ada11
13. mar 2009

aj ja vás nasledujem, tak dobrú.... 😔

cessy
14. mar 2009

krasny slnecny den vam prajem, co robite v takyto krasny den??
ja upratujem a maly si vonku spinka 😉

denduska
14. mar 2009

caute babky, mne sa po.ral pc, vymazalo mi vsetky fotky!!!! zurim, neviem co sa to deje, cely tyzden nejake mrzutosti sa stavaju, nemozem dnes pisat, manzel mi nariadil nepouzivat pocitac kym sa on na to nepozrie tak ze dnes sa s vami nebudem moct bavit (toto len tajne pisem 😅)
inak dobra sprava, dnes som prvykrat urobila emmke spenat, s kukuricnou kasou, zjedla hned, velmi jej ta kasa chuti, som rada...a staci ze jej dam len jednu malinku lyzicku do zeleninky.
Tak sa majte, inak je fakt krasne, zachvilu vyrazame na prechadzku 🙂

cessy
14. mar 2009

denduska mne sa take nieco stalo s pc, ked sa mal maly narodit, zmyzli mi vsetky bruskate fotky ☹ ,nemam ani jednu ☹