Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
9. apr 2009

ahojte, tak u nás je tak polooblačno - už aj trošku pršalo - asi 15 minút, ale len tak slabo, denduska to ti verím, že ti treba ten lodný kufor, veď to sa nezdá, ale na dva týždne toho treba hodne, hlavne keď ideš aj s maličkou, inak prajem šťastnú cestu a príjemný pobyt v KE 🙂
a jeli ty už asi tiež dnes cestuješ na Slovensko tak aj tebe šťastnú cestu a uži si to u rodičov 🙂
ivett ani ja radšej nepozerám takéto relácie, lebo hlavne keď ide o deti, tak to prežívam a predstavujem si, že by mohlo ísť o moje vlastné a potom mi je z toho nanič, takže napr. Reflex na Markíze už v poslednej dobe vôbec nepozerám, lebo tam vždy aspoň v jednej reportáži spomenú nejakú chorobu - a hlavne u detí, snáď už spomenuli všetky choroby sveta, takže my s manželom radšej prepneme na JOJ-ku a pozeráme Promi noviny
no tak zajtra už nám začína Veľká noc a v sobotu dôjde aj moja sestra, ktorá býva pri KE, takže tu bude plný dom /keďže bývame v dome spolu s rodičmi/ ale už sa teším na nich
a cessy ty si sa nám kde stratilia, dúfam, že Alexko nie je choručký, a preto nemáš čas ☹
majte sa pekne 🙂

denduska
9. apr 2009

pekny vecer babenky, tak mne dala emca dnes zabrat..fuh..takmer nic nespinkala cez den, a vecer bol tomu adekvatny...mrzuta az hroza, nedala sa ani prebalit, krutila sa ako paragraf, potom sa samozrejme prepiškala, teda aj pyzamko bolo treba prezliekat, no vystavena som ako citron, a nezbalila som nic....az pride manzel rano zo sluzby, tak dostane kocik a pojde ju vyvencit, kym vsetko pobalim..teraz sa uz neda, spinka v spalni a tam je aj kufor aj skrine 😅
monci aj ja radsej pozeram Promi noviny 😀

cessy
9. apr 2009

ahojte.... 😅
ospravedlnujem sa za moju nepritomnost, ale akosi nieje casu. leda tak vecer sa sem dostanem a poprecitam vas...teda pisete riadne 😀
cez den som tu vobec neni, lebo sme si dali spravit zahradu a okolo domu, tak sa tu kopa, navaza zem bucha a neviem co, tak maly mi toho moc nenaspi, tak som stale s nim vonku a sleduje ako co robia. to je teraz jedina nasa zabava pri ktorej je ticho..
monika inak sme zatial zdravy, len nedostatok casu ma trapi 😒
a asi som jedina co k velkej noci neumyva okna, pravda 🙂 🙂 🙂

ada11
9. apr 2009

denduska, jeliska, šťastnú cestu 😉 a príjemný pobyt all inclusive 😀

monika, to je super, že sa stretne rodina 🙂

cessy, takže sa nenudíte 😝

U nás bolo dnes krásne 🙂

jeliska
10. apr 2009

ajojte 🙂
tak my ideme dnes okolo 13,00 uz sa velmi tesim.Tymto sa zaroven aj s vami lucim na 2 tyzdne 😅
Prajeme vam krasne velkonecne sviatky , aby ste sa postretavali s vasimi najblizsimi , malo sibacov a malo vody 😀
Majte sa krasne 😉

cessy
10. apr 2009

adi presne tak, nenudime sa, ale zas maly je taky kludny, ked sa moze pozerat na pracujucich ludi....spokojne dieta, este spokojnejsia mamicka 😉
dnes tu mame klud, tak sa mozem slnit.....maly tu pri mne spinka v kociku, takze si uzivam slnecne luciky 😅
jeli tak stastnu cestu a krasne sviatky 😉

cessy
10. apr 2009

tu nikto nieje??jakto.... ☹

denduska
11. apr 2009

Ahojte babenky, tak my sme vcera docestovali az vecer...totiz moj muz este cez den zahradkarcil, robil plotik a sadil maliny a sial travu a neviem co este, ja som netusila ze on toho chce tolko urobit, tak som bola uz aj nasrdena 😠
cessy, ani my sme neumyvali okna...ved nie sme doma, tak naco 😀 😅
Tu v Kosiciach, je normalne leto, strasne teplo bolo dnes, cele poobedie sa chystalo na burku a Emmka bola taka ista zlostna ako to pocasie....ale uz spinka nastastie, dufam zajtra bude mat lepsiu naladu...a tie horme zubiska jej nie a nie vyjst, tak asi aj to.
Inak uz mame Daylong kremik, tak sa kremujeme, jeli 😉 12 eur ach..no ale ked ide o zdravie...
Joj ozaj, som sa nepochvalila ze uz asi tyzden rozpravame bababababa a mamamamama 😀

cessy
11. apr 2009

ahoj dendus
ja neako pred velkou nocou nestresujem s oknami, ked treba tak ich umyjem....necakam na vianoce a velku noc 😕 .a pripadalo mi to ako povinna aktivita zien pred sviatkami. ked som byvala na cinziaku, tak pravidelne zeny vyseli na oknach....islo mi to na nervy....
inak uz aj mi konecne zaciname plaziť... 😕.
dnes sme s muzom vazili maleho a mal 10,5kg. takze riadny tucko, ze....

denduska
11. apr 2009

fiiiiha, tak my mame 9,2 a to som myslela ze sme tucni! 😀 😀 ja som uz davno okna neumyvala, kym som bola tehu, tak mi ich umyla svokra, ona je super, to mam velke stastie 😎
no, tak uz len par dni pockaj, zachvilu bude na 4 a potom to zacne...vrtulka v zadku a ide sa na skusy 😀

cessy
11. apr 2009

teda nie plazit....maly sa mi dal hned na 4....a tak sa okyvuje a nakoniec povoli nozky a lahne si na brusko...
tere uz normalne chodi po 4??
ja som tiez umyvala naposledy ked sme sa nastahovali a ked som bola tehu, tak mi prisla umyt mamina... 😉

denduska
11. apr 2009

no, aj emma sa najprv len hupala a potom sa pustila...ale hupe sa aj teraz niekedy...asi pred 4 tyzdnami sa postavila prvy krat na 4, ale len sa plazila....a asi pred dvoma tyzdnami sa zacala hupat...a teraz sa uz neda zastavit a vytahuje najradsej kable spoza televizora.. 😠

cessy
11. apr 2009

juuj kable...to je tiez maleho najoblubenejsie....sice ich mame vsetky pre maleho nepristupne, staci mu, ked niekde zbada...napr. ked nabijam mobil hned mu svietia ocka...a ked zacne lozit...uvidime ci su nepristupne 😀

dendusla mate koberce, alebo dlazbu. malej sa nesmyka??

cessy
11. apr 2009

halo dendus kde si?? ☹ ☹ ☹

denduska
11. apr 2009

v obyvacke mame jeden vacsi koberec...ale aj tak z neho stale uteka na plavajucu...tam je to este ako tak, ale teraz uz velmi nekurime tak sa bojim aby na nej neprechladla...ale v chodbe a kuchyni mame dlazbu (tam sa zatial sama nedostala ale uz to urcite pride...a to je teda studene, tak neviem ci tam nedam tiez daco aspon kym lozi alebo jej kupim to penove puzzle...len ci to je fakt teple..? ale vraj hej....
a na plavacke sa jej smyka, no ale tak co mam robit...zatial ju to neodradilo 😅

cessy
11. apr 2009

denduska ja mam tie penove puzzle a my sa na tom hravame, je to teple, aj je to dobra vec, len ci ju na tom udrzis, to by si asi musela mat v celej izbe.. 😉
my mame vsade dlazbu, tak sa toho trosku obavam....

inak nakukni do temy "mlaskanie pri sexe" naramne sa pobavis...teda pokedy tu temu neuzamknu...ja sa tu rehocem a rehocem....

cessy
11. apr 2009

denduska a kolienka nema neake poudierane???lebo niekde tu na nete som videla aj neake kolenacky pre loziace deti, ale pripadalo mi to ako hlupost 😕 😕

denduska
11. apr 2009

ma ich uz trosku osuchane 😅 a hlavne teplaky ma kazdy den cierne a to som si myslela ze mam cisto 😠 ...tiez som rozymslala nad tymi chranicmi...videla som to aj normalne v lekarni...len ci sa jej to tiez nezosuchne...?
cessy, to nic, ved aj nasa odchadza z koberca, to by sme ich museli mat vsade ako sa davali kedysi 😀 teraz bude leto, mame vyhodu 🙂

mlaskanie som citala, je to super 😀 😀 😀

manzel sa mi vratil tak sa lucim na dnes a dobru nocku 😉

cessy
11. apr 2009

dobru noc a pekne snicky, som rada ze sme si trosku popisala 😉

cessy
12. apr 2009

ahojte....
ako sviatkujete??my sedime na terase a pijeme kavicku s muzom....je nadherne....hadam sa aj opalim.. 😵

monikat75
autor
12. apr 2009

ahojte, tak my sviatkujeme len doma a nakoniec sami, lebo neprišla ani moja sestra, lebo sa im na poslednú chvíľu pokazilo auto a už nestíhali dať opraviť, takže sme len my štyria - cessy to ti závidím tú kávičku na terase, ja by som si tiež dala na dvore s manželom - ale smola - má poobednú, takže inokedy 😖
akurát rozmýšľam, že keď vydrží takéto teplo tak budeme zachvíľu aj čosi grilovať alebo variť guláš - už sa teším, len ešte teraz mám trošku obavy lebo večer sa dosť ochladí a kým nie je Nika celkom fit - až v stredu doberie ATB a aj na kontrolu vtedy ideme, tak ešte počkám, lebo by sa jej to mohlo vrátiť a už sa chudinka nevie dočkať byciklovanie - lebo vlani v lete sa naučila bez koliesok, takže je šťastná, len jej ešte musíme kúpiť prilbu, lebo už je povinná
inak cessy idem aj ja nakuknúť do tej témy o tom sexe som zvedavá, či sa pobavím 😝
majte sa pekne - aj u nás je nádherne teplúčko a slnečno

cessy
12. apr 2009

monikat uz ju uzamkli...ale pobavila som sa riadne..neviem kto take nieco moze vobec napisat.....

cessy
12. apr 2009

juuj grilovacky milujeme.....prave vo stvrtok nam robili zaklady na altanok...dufam ze toto leto budeme grilovat na svojom, lebo doteraz sme chodili ku znamin grilovat a ku svokre 😝

monikat75
autor
12. apr 2009

no cessy, aj my máme altánok - manžel postavil vlastnoručne a aj s krbom, takže máme kde grilovať a aj ja som sa pobavila na tej téme, teda mať tak tie jej problémy 😝

denduska
12. apr 2009

krasny vecer vam prajem vsetkym, ja som len teraz nakukla na konika,cez den nejak nevyslo, same navstevy sme absolvovali...
grilovacka mnaaam, uz sa aj ja tesim, len som zvedava ako emmku ulozim. ked uz teraz je v podstate este vidno ked ide spinkat tak co bude neskor..?

ozaj, predvcerom sa emmka prvakrat postavila! takmer mi oci vypadli z jamok, a odvtedy to skusa a skusa...hlavne ze sediet vobec nevie....ani ked ju posadim, tak sedi 5 sekund a bacne....ale pytala som sa v Babatkach a vraj je to normalne ze sa nauci sadat si zo stoja najprv...tak som zvedava 🙂

tak sviatkujte, dufam zajtra budu sami sarmantni pytaci u vas aj u nas a nebudu mat ziadne ruske vonavky, ktore sa nedaju ani vyprat 😀

cessy
13. apr 2009

ahoj denduska super pokroky....gratulujem. Emuska je sikulka 😉 .

monikat75
autor
14. apr 2009

ahojte, ako ste prežili včerajšiu oblievačku? dúfam, že bez ujmy 😝 mňa našťastie manžel neoblial vedrom vody iba decentne nastriekal voňavku, ale známi oblial manželku hneď ráno v posteli vedrom vody, takže mala chuderka skvelé prebudenie ☹
u nás boli kúpači len dvaja chlapci spolu s otcami a poobede môj svokor ale našťastie nikto nemal lacnú voňavku, ale vlasy som si aj tak musela hneď večer umyť a aj Veronike, lebo tám zmes vôní to nebolo nič moc :-
denduska emmka je šikulka, Marek síce sedká pekne sám aj dlhšie ale zatiaľ nestojí, síce keď ho dávam do sedu, tak stále sa postaví na nôžky ale ešte sa neudrží sám
a manžel zobral malého aby išiel akože okúpať starké - manželove -dve, už majú obe cez 80 rokov, ale jedna z nich je ešte stále čiperná - varí, perie, upratuje, vypeká, ešte aj o záhradku sa stará a ešte aj o sliepky a zajace - ale s tým jej pomáha svokor, no a tá druhá býva u manželovej krsnej mamy, tá je už nie je taká čiperná, ale zdravie jej ešte celkom slúži
zajtra ideme s Veronikou ku doktorke, dúfam, že už od štvrtka pôjde do škôlky, lebo jej je už dlho, a ja jej neviem urobiť taký program ako v škôlke a aj kamarátky jej veľmi chýbajú, takže dúfam, že moč už bude mať v poriadku, lebo aj ATB už zajtra berie posledné
majte sa pekne, prežite krásny slnečný deň 🙂
adi a ty sa ozvi, ako s Anetkou, či máš nejaké nové správy aj za tú cytografiu - neviem, či som to správne napísala, ak nie tak prepáč

ivet100
14. apr 2009

Ahojte, tak ja sa sem dostavam az po niekolkych dnoch.Nemala som vobec cas a sviatky tak rychlo usli. Vcera bol maly s tatinom oblievat a poobede sme isli k svokrovcom,tak tam sa Tobiasko poriadne na dvore vybehal. Je mu to vzacne,ked z panelaku vyjdeme trochu do rodinneho domu. A dnes sme uz nabehli na taky normalny den. Doobeda sme isli do obchodu a trochu von a ked si pospinkal maly na obed,tak poobede sme isli az do vecera opat von behat. Mali sme krasny slnecny den a velmi horuci.

cessy a denduska, tak ste mi pripomenuli ako mne zacal Tobiasko lozit po bruchu a tiez sme riesili rovnaky problem,ci mu nebude zima a on zacal lozit prave na jesen a podlahy boli dost studene. Do kazdej izby aj kuchyne sme kupili kusove koberce,ale aj tak dost lozil po plavajucej podlahe. A tiez mal vsetky body na brusku uplne spinave. Ale ked zacal lozit uz to bolo lepsie. Inak malemu sa plazilo lepsie po podlahe ako po koberci a teraz ked beha a nahodou je na boso v ponozkach,tak sa mu zas beha lepsie po koberci, na podlahe sa mu smyka.
A ozaj aj Tobiasko maval osuchane kolena a velmi dlho ale aj to preslo ako vsetko ostatne,tak som to chranicmi neriesila 🙂

cessy
15. apr 2009

ahoj ivet, dlho si tu nebola....ja sa sem tiez dostanem, len ked maly cez den spinka, alebo az vecer... 😔
myslim, ze od zajtra uz hlasia ochladenie....takze zas nic moc...

chcela som sa vas opytat, ako vam spinkaju deticky??v postielke v spalni, alebo s vami v posteli, alebo v detske...od kedy dat dietatko do detskej???zaujimalo by ma to... 😉

kkkatarinkaaa
15. apr 2009

ahojte maminy....ja som tu taky ,,novacik,, rada by som sa k vam niekedy pridala 🙂