Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
21. apr 2009

ada tu v TO ai bola v nemocnici??lebo ja som si pochodila 3 nemocnice a katastrofa, bodaj by sme sa tam uz nikdy nedostali, teda ani jedna z vas..... ☹
denduska no ako ste dopadli??dnes som na vas myslela...uz ste domka??

ivet100
21. apr 2009

ahojte, tak som tu po siestich dnoch.Odisli sme v stredu minuly tyzden tak necakane k svokrovcom do Kamenca pod Vtacnikom, bola tam brigada,robili zamkovu dlazbu,tak moj bol pomahat. Maly sa tam poriadne vybehal po dvore,ale tiez sme neobisli bez urazu,ale len take bezne. Potkol sa o kopku piesku a suchol si nostek a celo presne o fasadu domu,tak bol cely doskriabany a stihol sa popalit na prstek aj na jednom stroji,ktorym sa robi ta dlazba. Ale vsetko sa zahojilo a uz je dobre. Ked som citala denduska tvoj prispevok,tak mi az zimomriavky behali po tele. Chuda mala. ☹
Budem sa snazit teraz,ked uz som doma byt na internete kazdy den a nieco napisat. 🙂 dobru noc

denduska
21. apr 2009

ahojte babenky, sme doma...dnes boli ku mne vsetci mili, asi to treba kazdeho najprv spucovat, este aj moj muz im vynadal cez telefon...a on to dokaze ovela obratnejsie urobit nez ja..

ale aspon vas rozosmejem - vcera mala emma na obed polievku s mrkvou - to sa este dalo, boli tam male kusocky - ale s takym haluskami ze by sa jej ani do ust nezmestili....plus druhe jedlo zemiakova kasa a velky kus masa! 😀 a dnes rano zas ranajky krajec vianocky s maslom 😀 esteze ma tie dva zuby aby to dobre pomlela... Samozrejme ze som to zozrala ja, a ona dostala hippku 😝

idem spinkat, aj ona konecne zaspinkala...davajte pozor na svoje deticky velmi a dobru noc 😵

cessy
21. apr 2009

denduska super ze uz ste doma...

inak aj moja svagrina bola s malym v nemocnici (maly ma 2,5 r.) a malemu dali tu vysoku nemocnicnu postel dokonca bez bocnice...tak tiez museli narobit bordel, aby dostali postel pre dieta.bol tam s hnackou a oni mu na obed dali maso+zemiaky a hruskovy kompot....takze tomu co dali tvojej emke sa ani necudujem...

netmona
21. apr 2009

denduška dobru,,,

cessy...no nikedy ,,je to održku, my sme raz leežali v nemoc,,,a dúfam že už nikdy,,prišla som jak príšera ,,nevyspatá,,ale bobak sa chválabohu vyspal a nebol mrzutý

cessy
21. apr 2009

inak tie nemocnice su veru zataz aj na mamicku aj na dietatko.... 😢
len aby tie nase zlaticka boli zdrave... 😵

ada11
21. apr 2009

denduska, tak sa tešíme, že ste už domka 🙂 tá strava pre deti nebola asi pre dojčatá....pošlem im jednotný diétny systém aj s obsahom kalórií a formou jedla? 😀

cessy, áno ležala som u nás s Maťkou asi 3 razy ☹ 😝

ada11
22. apr 2009

dobré ránko a aj celý deň 🙂

cessy
22. apr 2009

dobre ranko, teda uz nie ranko ale az teraz som sa sem dostala....dnes budeme mat zas krasny den.... 😅

ada11
22. apr 2009

ahoj cessy, ja sem nakukám a medzi tým upratujem 😉

denduska
22. apr 2009

ahojte, svokra vzala malu na prechadzku ja jej idem zatial spravit papanie.. rozmyslam ci jej vyprazim rezen alebo ugrilujem kuru po tych skusenostiach 😀
napisala som staznost na kosicku zachranku, ze mi poslali k dojcatu s urazom hlavy RZP miesto RLP, ze na mna pozeral akoby som si vymyslala a este rozmyslal ze nas nevezme do nemocnice, a ze mi dieta celu cestu vracalo, a ze si nemyslim ze by ho vedel zaintubovat, nakolko pracujem na ARE a viem co to obnasa....ale napisala som to uctivo, nemenovala som ho a ani to neurobim..oni si to mozu zistit ak chcu, inak moj muz ho pozna, tiez robil na KE zachranke predtym a povedal ze je to arogantny debil...(pouzil ine slovo, ovela priliehavejsie, nie je az take vulgarne ale nemozem ho tu napisat 😅 )

mne sa to stalo uz predtym, bola som v meste tu v KE, a predo mnou spadol jeden starcek a rozbil si hlavu, dali sme mu prvu pomoc a volali sme zachranku s kamoskou (inak obe sme boli tehu ale ostatni len kukali)...a ta krava dispecerka sa ma pytala ci ten isty ujo uz dnes nevolal zachranku lebo uz boli dvakrat u nejakeho a ze ten nakoniec odmietol odvoz a ze tretikrat uz nejdu...no chapete??? ale nebudem sa rozculovat, hlavne ze sme zdravi...

Pekny den vsetkym! 🙂

cessy
22. apr 2009

ahoj adi.....aj ja upratujem....varim....a toto je moj 1000 prispevok, tak ho ako denduska pridavam sem

ada11
22. apr 2009

denduska, o to viac ťa to štve, že si lekárka a ty by si sa takto nesprávala. ja som mala negatívny zážitok keď somležala s Anet na 600nedelí, jedna sestra sa tam na mne odbavovala 😠 ja som mala takú debku, že až hrôza a ona ešte k tomu pridávala.

cessy, tak 1000 príspevjov je už dosť 😉

denduska
22. apr 2009

baby pozrite si temu Staznost ci nie? to video...vas zmrazi...... 😲

cessy gratulujem k 1000-ke! 😀

monikat75
autor
22. apr 2009

ahojte, denduska teším sa s vami, že ste už doma a že je Emmka v poriadku, a ten prístup toho nemocničného personálu, no jednoducho nemám slov 😠 a to čo si písala a tej RZP tak to je tiež sila, dobre, že si napísala sťažnosť, lebo mám pocit, že niektorí lekári zaobchádzajú s pacientmi naozaj hrozne, česť výnimkám - samozrejme
a to video som si pozerala, a tú maličkú riadne schmatla tá sestrička a aj mňa zamrazilo 😕
ja idem dnes s malým po 5 týždňoch do poradne, potom vám napíšem, koľko váži a predstavte si, že drobec, keď sa drží postieľky alebo ohrádky, už mi vydrží stáť niekedy aj 2-3 minútky inokedy len chvíľu a bac dozadu, a huncút, keď ho dávam sedieť, tak sa hneď stavia na nôžky a ani za svet ich nechce ohnúť 😝 a ozaj konečne sa nám prerezali dolné dva zúbky, hurá 😅
cessy ja ešte mám čo za vami dohánať v počte tých príspevkov 😉
u nás je tiež nádherne ale vraj od zajtra už má pršať, škoda 😒

monikat75
autor
22. apr 2009

a ozaj niekedy teraz by sa už mala vrátiť zo Slovenska aj jeliska, dúfam, že si si to u rodičov užila a oddýchla si si 🙂

cessy
22. apr 2009

denduska ja som to videla, no katastrofa.....kto vie co robili s nasimi detmi ked sme tam nemali muzov s kamerami..... 😖 😒 ☹

cessy
22. apr 2009

a dakujem 😀 😀 😀 , ani neviem preco ma to vcera napadlo, ze nazriem, kolko prispevkov mam a bolo okolo 993. inak to vobec nesledujem....som rada ze stiham obcas nieco popisat.... 😖

cessy
22. apr 2009

halo dievcata...dobry vecer..je tu niekto??
asi nikto, ze....tak idem so sprchy 😅

ada11
22. apr 2009

cessy, ja som tuuuu 🙂

monika, hoď miery 😉

kkkatarinkaaa
22. apr 2009

denduska cessy - no ja som ale dosledna, ze? 😅 po ,,rokoch,, som sa sem konecne dopracovala....este stale nemam vsetky temy v oku a tak nejako nemotorne sa tu orientujem 😒 ale uz som tu 😉

netmona
22. apr 2009

cessy,,,ada11,,,aj ja tu trochu 🙂

kkkatarinkaaa
22. apr 2009

inak- k tomu videu....aj ja som to pozrela..je to otrasne a len dufam ze sa mi to nestane 😕

netmona
22. apr 2009

katarinka,,,je mi jesne z opisu o čo ide tam,,a radšej si to ani nepozriem,som akasi precitlivená 😒

kkkatarinkaaa
22. apr 2009

no nic, mna akosi zmaha spanok tak idem zalomit 😔 dobru noc vsetkym aj detickam 😔

netmona
22. apr 2009

tak dobrú,,, 😔

kkkatarinkaaa
22. apr 2009

netmona- inak, aj ja som najprv zavahala no nakoniec som to pozrela.... 😠

cessy
23. apr 2009

adi ja som sa vcera osprchovala a isla som za malym, bol neaky nekludny...
kkkatarinkaaa uz som myslela ze sa tu ani neukazes.....
denduska kde si?? 😕

monikat75
autor
23. apr 2009

ahojte, adi asi ťa sklamem, lebo nemám aktuálne miery Marekove, nakoľko včera sme sa len previezli ku doktorke a poradňa nebola, lebo na poslednú chvíľu sa dozvedela, že majú nejaké školenie, takže až o týždeň budem vedieť koľko drobec pribral
cessy ešte si tu, či už nie?
si predstavte v noci som dostala taký ľadvinový záchvat, že som myslela, že si budem musieť zavolať RZP ale nakoľko som to už niekedy mala, tak som si uvarila veľa urologického čaju a našťastie to prešlo, lebo neviem si predstaviť ako by som išla ležať do nemocnice že čo s malým a s kojením ☹ asi som niekde prechladla, lebo toto počasie je zradné, sa zdá že je teplo, ale predsta ešte ten vzduch nie je taký prehriaty

cessy
23. apr 2009

monika musela som ist upratovat, maly zaspal tak som to chcela vyuzit.. 😵
ladvinovy zachvat??no parada, uz len to ti treba....pekne si var cajik a bud v teple, lebo keby ides do nemocnice, tak si asi dokojila....a to by bola velka skoda... ☹