Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
21. jan 2009

prave kukam na nove cinema cucak no to je haluz 😎 ale uz je konec tak idem po surfovat haloooo ste tu 😕

denduska
21. jan 2009

ja som tu len mi ociska klipkaju...teda zacinaju..uz asi starnem...

jeliska
21. jan 2009

no to som rada dendi akurat hladam nejaku knizku kde by boli cviky tak pre 6-7 mesacne babeno

jeliska
21. jan 2009

nasa elinda ta sa teda nechce vobec pretacat z chrbtika na brusko z bruska na chrbat tak to hej ale naopak ani za svet 😀

denduska
21. jan 2009

my sa pretacame z chrbatika na brusko, ale vacsinou len doprava...dolava sa nam menej paci...noa naspat sa nam velmi nedari tak sa zlostime 😠

videla som nejaku knizku ale hm...uz neviem co to bolo...

denduska
21. jan 2009

aha tu je nieco, hladala to mamicka v babatkach http://books.google.cz/books?id=T4tsfmPfnmYC

jeliska
21. jan 2009

no to som uz kukala ale je to iba pre male babena 😒

jeliska
21. jan 2009

elinka sa zobudila a nechce spat tak musim ist s nou inac asi nezaspi tak zajtra pap 😉

denduska
21. jan 2009

ako nasa emmka 😀 aj ja uz idem paaaa

rejocka
21. jan 2009

🙂 🙂 🙂 ahoje,dnes o 16,00som sa mi narodil krstný synček-volá sa Tobiasko váži 3125g a 51cm,je nádherný a my šťastní 😵

tana012
21. jan 2009

gratulujeme ku krstniatku,velaaaaaaaaaaaaaa zdravia

denduska
21. jan 2009

aj ja gratulujem nech sa drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

rejocka
21. jan 2009

🙂 ďakujeme pekne,od radosti asi ani nezaspím 😀

jeliska
22. jan 2009

jejjj 🙂 rejocka tak to vam gratulujeme nech sa malickemu dari vsetko naj naj 😝

monikat75
autor
22. jan 2009

Aj ja gratulujem ku krsnému synčekovi rejocka, nech je hlavne zdravý. Jeliska ešte si tu, ak áno, ozvi sa.

denduska
22. jan 2009

ja som tu tiez, v ke je otrasne pocasie, ani von asi nepojdeme, je hmla a prsi 🙄

jeliska
22. jan 2009

ahojte kocky u nas je krasne slniecko 😀

jeliska
22. jan 2009

ale von pojdeme asi poobede, lebo mala spinka a mala som tu kamosku tak sme kecali a modlili sa 🙂

tana012
22. jan 2009

dobre ranko damy,pre mna je len rano lebo som sa prave zobudila 😀 .teraz cakam ,svokra mi prinesie domov synceka.ozvem sa neskor.ako ste sa mali?

jeliska
22. jan 2009

ajoj tana dobre akurat sa mala zobudila spala presne 20 min !!! 😠

jeliska
22. jan 2009

mimochodom tana ty si uz tak skoro z praci doma 😕

monikat75
autor
22. jan 2009

Ahojte žienky, aj u nás je otrasné počasie len prší a prší, akoby nestačilo, že celý december / s výnimkou Vianoc/ v kuse pršalo. Jeliska ako ti závidím že v Prahe máte slnečno, ja by som hneď išla na prechádzku, keby sa dalo. Malého som musela dať spinkať na balkón, lebo on je zvyknutý stále doobeda spinkať vonku, a keďže sa nedá ísť von, tak je aspoň na balkóne a už spinká hodinu a pol. Jeliska a to ti maličká tak krátko spinká?

tana012
22. jan 2009

ja pracujem len nedela,pondelok a utorok 😅

tana012
22. jan 2009

sorry,ahoj eliska,ani som sa nepozdravila

monikat75
autor
22. jan 2009

Denduska a ty si teraz v KE. A si tam len na návšteve, veď si písala, že si z Turčianskych Teplíc, či nie?

tana012
22. jan 2009

Ahoj Monika,tak pre zmenu ani u nas neprsi 😲 nechapem,zvycajne stale prsi.no ale ani slniecko nesvieti

tana012
22. jan 2009

moj syncek uz davno nespi cez den,len sem tam napr.ked je chory a tak.mame noci,ked nezaspi do 1.00 😲

monikat75
autor
22. jan 2009

Tak tuším všade okolo Slovenska je pekné počasie. 🙂 A to takto predpovedajú až do nedela, a ja som meterosensitívny človek, takže dovtedy zblbnem. 🙄

tana012
22. jan 2009

monika,ked tvoja veronika mala okolo 2 rokov,kedy ti spavala?

monikat75
autor
22. jan 2009

Tani, takže nič moc, keď tak ideš ráno do práce a do jednej ťaháš s malým "šichtu", to musíš byť potom v práci poriadne unavená.