Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

sipcek
19. jan 2009

monikat,tu ich je plno.Staci si najst vo fore co ta zaujima alebo ak potrebujes poradit,alebo chces poradit Ty.Prijemnu zabavu. 🙂

bubinko83
19. jan 2009

monikat,odkial si? Napiš viac o sebe,hod nejake foto 😉

tana012
19. jan 2009

Ahoj Monika,ja mam 22 mesacneho syna.Zijeme v Skotsku.Aj ja by som si rada poklebetila 😀

monikat75
autor
19. jan 2009

ahojte díky za odpovede
sipcek ja viem že je tu toho plno, ale nechcem sa zamiešať napr. do témy Júlové bábätká 2008, vtedy sa narodil môj synček, lebo tam si tie žienky píšu už dlho a neviem či by ma prijali medzi seba.

bubinko83 som z malého mestečka v Banskobystrickom kraji.

tanaO12 môžme klebetiť o čomkoľvek

jeliska
19. jan 2009

Ahojky 🙂 ja mam skoro 7- mesacnu Elinu a sme z Trnavy ale momentalne zijeme v Prahe no dufam ze nie navzdy i ked mne je to jedno ale mojmu muzovi nie 😀

monikat75
autor
19. jan 2009

ahoj Jeliska, takže máme podobne veľkých drobčekov, takže si momentálne v Čechách a na ako dlho, asi si tam nevieš zvyknúť, podľa toho čo píšeš, však, ja viem doma je len doma, aj ja som taká povaha, ťažko by som si zvykala na novom mieste a ešte tak ďaleko 😕

jeliska
19. jan 2009

Ahoj Monika ja som tuuz 3 roky ja si zvyknem vsade ale moj muz ten asi tazko a ty si odkial 😎

ada11
19. jan 2009

monika, tak to máme približne rovnako staré ďeťúrence 🙂 Akurát ale princezničky, "chlopa" nemáme /zatiaľ 😀 / Staršia dcérka bude mať 5,5 roka a mladšia má 5 mesiacov. 🙂

jeliska
19. jan 2009

Ale chcem sa raz vratit do Trnavy rodne mesto je vzdy rodne alebo skor doma je vzdy doma 😀

monikat75
autor
19. jan 2009

prepáč bubinko, teraz som klikla na tvoju fotku a vidím, že aj ty máš 5-mesačného chlapčeka, tak ako ja. A ty si píšeš aj v rubrike júlové bábätká?

sipcek
19. jan 2009

to Ta uplne chapem,ani ja niekedy neviem ci to nie je take vtrene ked by som sa pridala do diskusie.

tana012
19. jan 2009

pred piatimi rokmi by som kazdeho vysmiala,ak by mi povedali ze ja odidem z domu.a teraz som taaaaaaaaaaak daleko.Ale nic nenarobim,taky je zivot

jeliska
19. jan 2009

No Skotsko musi byt uzasna krajina to ti aj zavidim 🙂

monikat75
autor
19. jan 2009

ada to je ale náhoda, že máme medzi detičkami skoro rovnaký rozdiel a v ktorom mesiaci je narodená tvoja dcéra moja je v septembri

jeliska inak Trnava je veľmi pekné mesto, zatiaľ som nemala možnosť tam byť osobne ale čo som videla v TV tak sa mi veľmi páčila

tana012
19. jan 2009

😀 ako krajina je krasna,ale je to ina mentalita.nehadzem do vreca,ale 😲

jeliska
19. jan 2009

Dakujem moni 😎 je pekna ale bola krajsia teraz je to historicke centrum take vselijake uz to neni ono 😢 to vies pride moderna architektura a je to mne sa strasne pacia historicke mesta ako je napr. Praha ale tiez su tu uz same obchody a tak ....

monikat75
autor
19. jan 2009

veru Tana si poriadne daleko, ale vo VB je vraj vždy škaredé počasie je to pravda, známi tam istý čas žili, síce v Anglicku, a vraveli, že je to tak, že keď tam vyšlo slniečko, tak boli very happy, lebo to nebolo vôbec často, vraj stále zamračené, ´hmla a podobne, teda nič moc, lebo ja som meteosensitívny človek, takže mne by to slniečko veľmi chýbalo 🙂

jeliska
19. jan 2009

tani to by som si prave myslela ze skoti su taki mili rozradostneni ludkovia 😀 i ked aj my sme mili podaktori 😅

tana012
19. jan 2009

aj mne velmi chyba slniecko,ale hlavne krasne horuce leto ☹
Ako sa volaju tvoje deticky?

rejocka
19. jan 2009

ahoj Monika,aj ja by som rada pokecala,ja mám tiež dve detičky,5 ročného a 4ročného,volajú sa Dominko a Dávidko a momentálne sme chorí ☹ ,

ada11
19. jan 2009

monika, teraz neviem, na ktorú dcéru si myslela, keďže ich mám dve - staršia je koncom júla /ale mala byť v septembri - bola predčasná/ a mladšia je začiatkom augusta.

jeliska, mne žije v Prahe brat 🙂

jeliska
19. jan 2009

tana a nechodite na dovolenku cez leto 🙂

tana012
19. jan 2009

aj ja mam rodinu pri Prahe.asi Pristoupim

monikat75
autor
19. jan 2009

no to ti verím za tú mentalitu, vraví sa iný kraj iný mrav a to platí doslova, kamaráti teraz žijú v Írsku a vravia, že Íri sú veľmi zvláštny národ, vraj chlapi tam žijú len futbalom, chodia po fastfoodoch a že vraj sú aj veľmi obézny a aj deti sú už tučnučké 😖

jeliska
19. jan 2009

ada11 jej tak to je fajn mozno sme sa stretli ale nepoznali 😀 inac minule som citala statistiku ze Slovakov len v PH je okolo 60000 to uz je skoro ako nasa TT 😀

tana012
19. jan 2009

jeliska-tak vzdy sa nam podari vymaknut zle pocasie aj doma.bud prsi,alebo je chladno(aj v lete)
monika-no tak nejak,nehovorim ze kazdy,ale je tu takych dost.chvala Bohu moj manzel nie

jeliska
19. jan 2009

Ja si myslim ze najtucnejsie deti su v Amerike i ked tam mam neterku a ta je chuducka ale jej mamina je trosku pri sebe

monikat75
autor
19. jan 2009

rejočka vitaj, pravdaže pridaj sa k nám
vidím že ste sa rozpísali normálne nestíham čítať
adi myslela som na tú staršiu lebo mladšiu si napísala že 5 mesiacov, takže som tušila že je taká ako môj chlapček, inak aj on je koncom júla - 31.
tani moje detičky sú Veronika a Marek

jeliska
19. jan 2009

tano no tak to musi byt smola 😠 ja zase mam radsej zimu ako leto ale mam tu smolu ze tu v Prahe si sneh vobec neuzijem 😅

tana012
19. jan 2009

velmi sa netreba cudovat,ved fast food je najlacnejsi.aj my si dame niekedy,ak nestiham uvarit 😅 .