Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
26. aug 2009

miruste, vajadrujem úprimnú sústrasť ☹ je to strašné, veď to je človek v najlepších rokoch 😕 ☹

hlásenie z Lazaretu- Anet dnes spapala aj banán, čo je neuveriteľný úspech a tááááákto sa teším, lebo od štvrtku je väčšinou len na MM, lebo ju všetko dávilo, ale papáme tak, že si ju dám na dreveného koňa, húpem ju a zároveň kŕmim, no kovbojka 😀 😝 Maťka už nemá horúčku ale to hrdlo má ako fakla 😠 tak kloktá, užíva antiseptické pastilky, nejdem ani dokine, lebo tá by jej hneď dala tie ATB, už pondelok ich chcela dať 😠 no a na výtery bola bežná flóra, takže budeme bojovať bez ATB, zatiaľ. chce to zlaté nervy, ale ak to zvládneme, tak budem rada 😉 ak nie, tak som urobila všetko preto, no potom už nič nenarobím 😉

mirustek1
26. aug 2009

ahojte-dakujem vam
dnes cakam navstevu,pride svokra aj s jej sestrou,tak robim chlebicky,prave vstala Emka,tak ideme papat,varila som jej cuketu,to ma velmi rada

mirustek1
26. aug 2009

ada-tak to ti nezavidim doma,ja to poznam a nech do toho ochorie este aj chlap....hotovy lazaret,prajem rychle uzdravenie

cessy
26. aug 2009

ahojte, co vsetky preberate rovnice???????????,kde ste???? 😕

mirka099
26. aug 2009

ahojte... ja som sa doteraz snazila muzovi opravit dioptricke okuliare, maly mu ich nejako rozobral 😲 som sa zasivala kym bol za pc, aby to nezistil.. ale neporadrilo sa mi ich dat dokopy... jajaj ked sa to dozvie bude penit... nebola to lacna hracka 😒

cessy
26. aug 2009

ahoj mirka, to poznam, moja mamina si inak na ne dava pozor, lebo maly stale len tie jej chytal az jej ich tiez neako rozobral

cessy
26. aug 2009

este si tu??lebo ani na skype ta nevidim 😕 🤐

denduska
27. aug 2009

mirustek, uprimnu sustrast ☹ no ono to vacsinou nikdy nie je "len tak", vacsinou byva nieco v pozadi len clovek si to nepripusta ze aj jemu moze nieco byt...mam priklady aj z blizkeho okolia 😒

ja sem nemozem chodt, lebo sa mi pokazila nabijacka na notebook, 😠 muz mi nabil svojou ale odisiel do prace na dva dni, takze ho musim setrit 😅

jeliska
27. aug 2009

dobre ranko 😉
mirustek uprimnu sustrast 😔
akurat som dala eli do kocika a hned mi zaspala 🙂 chystame sa na vlaciku ku kamoske tak dufam ze bude spat este taku hodku 😀
inak chystam sa kupit surodenecky kocik a este neviem ktory co hovorite na tentohttp://www.detskyraj.cz/zbozi/7718-phil-teds-sp... teraz je este aj v akcii 😉

mirustek1
27. aug 2009

jeliska-vyzera to zaujimavo,ale tam nemozes dat asi take malicke babo,ci je to aj pre take.?to ma ani nenapadlo,ze ty vlastne potrebujes obe deti do kociara dat,no nebude to lahke,ale zvladnete.
a neviete ako je kkatarinka-vobec sa neozvala,ci uz nieco maju?

mirustek1
28. aug 2009

asi si tu budem pisat sama,Emka spi,navarene mam,tak je klud,pobede ideme do mesta,chcem si nieco nakupit

ivet100
28. aug 2009

ahojte, jeliska, tento kocik ma aj moja sesternica a je s nim velmi spokojna, je lahky a lahko zlozitelny co je pre nu velmi dolezite, kedze stale chodi autom. Jej syn starsi ma 2,5 roka, mladsi 10 mesiacov a stale ho plne vyuziva pre obe deti a viem, ze tam mala Oliverka aj ked bol babetko,takze urcite je to aj pre babetka
mirustek, kade chodievas? nikdy ta nestretnem a to som vonku skoro cele popoludnie. Uz sa budeme musiet stretnut 🙂
nocnikovanie sa celkom dari, ale stale sa mu obcas podari kricat "cikat" ked to uz tecie po nohach, takze nehody byvaju, ale doma sa uz snazi, vonku sa obcas pozabudne. Mirustek, mala si pravdu, aj nam uz takmer vsetko ocikal. Nastastie nemame koberce, len take kusovky, lebo to by som len tepovala 😀 😀
tiez pripajam uprimnu sustrast
mirka, mne raz maly tak vykrivil okuliare, ze som ich musela zaniest do optiky, ale od vtedy mi uz nesedia az tak dobre na ociach

laurinkadanielka
28. aug 2009

ahoj mirustek chcem sa ta opytať či je v Prievidzi dračik chodievame tam sem tam a neviem či tam je ak ano kde 🙂 😉

jeliska
28. aug 2009

aahojte ivett tak to som aj ja pocula ze ho chvalia i ked mne sa moc nepaci ze to babo bude moc dole a tu v ph chodi moc aut.... 😝 este som rozmyslala nad jane povertwin 😕

cessy
28. aug 2009

juuj jeli ako sa ti blizi termin porodu, uz mas moc velke brusko???

cessy
28. aug 2009

zas tu nikto nieje ☹ ☹ ☹ ☹ mirka, ty nocny vtak, kde si???muz ma tak dlho dovolenku??? 😒

mirka099
28. aug 2009

Ahojte, ja som tu zas len na skok (cessy ano, MM ma dovolenku cely tyzden) 😉 , akurat co si porobim nejake prevody...
Zajtra sme chceli ist do Betliara, ale nepojdeme.. Jakubko ma strasne ale naozaj strasne vystipanu ritku, uplne az do krvi.. Zacalo to tym, ze dokina nam predpisala Duphalac na to jeho tvrde kakanie... Teraz ma chudacik hnacky, a to som mu to davala presne ako mi kazala 3x5ml. Ked sa kakanie znormalizovalo, uz som mu to nedavala.. ale hnacky trvaju, len co nieco zje ide to z neho von...pokaka sa aj 5 krat za den... ritusu ma celu bolavu, strasne place pri prebalovani alebo ked dlhsie sedi... 3hod cesta autom teda neprichadza do uvahy 😒
nechapem to ideme z extremu do extremu... 😢

mirka099
28. aug 2009

tak a hotovo.. jeli ten kociarik sa mi paci.. a je za super cenu.. na tvojom mieste by som urcite brala. 🙂

cessy
29. aug 2009

dobre ranko, mirka vcera sme sa tu zas nestretli ☹

mirustek1
29. aug 2009

mirka-tak to ti nezavidim,chudacik malinku,mne ma tiez zas Emka vystipanu ritku,neiem co jej zas uskodilo,tak bojujume pri prebalovani,stale ju radsej umyvam.

laurinkadanielka-mame tu az 2draciky,jeden je v meste v Priore a druhy v Kauflande,ten je otvoreny aj cez vikend az do vecera.Co idete mat vylet do Prievidze?

neviete co je s kkatarinkou?

laurinkadanielka
29. aug 2009

Chceme sa ist pozreť do zoo na leva už sme tam boli v maji ale chceme isť teraz niekedy

mirustek1
29. aug 2009

no tam je naozaj pekne,aj my chodime kazdy rok s detmi,chceli sme tento vikend,ale pocasie je otrasne

denduska
29. aug 2009

ahojte, tak ja uz konecne mam nabijacku, aj ked neviem dokedy, zajtra ide muzik zas do roboty 😠 u nas prsi prsi len sa leje, rano o siedmejbola taka tma ze som myslela ze je noc. inak emmka spi strasne, cele noci sa len prevaluje a cicka mliecko a place, uz som rozmyslala ze jej nedam a hotovo, lenze ona spusti taky rev ze sa vobec neda utisit..neviem co mam robit ale som v koncoch TOTALNE..vyzeram ako mrtvola z jacksonovho klipu na Thriller, akurat ze tancovat sa mi velmi nechce 🙄

laurinkadanielka
29. aug 2009

aj naša v noci zle spi tieš sa prevaluje neviem čo jej je asi trošku teplo,konečne sa ochladilo aj u nas prši na večer je u nas vatra k snp aj k ukončeniu prazdnin dufam že nebude pršať chcem sa tam isť pozreť 🙂 😉

mirustek1
29. aug 2009

denduska-preto som ja prestala Emku kojit aj v noci,davala som jej vodu,cajik,a papat az po 3hod,potom som to posunula na 5hod..no jedovala sa,ale po necelom tyzdni naozaj prespala celu noc a je to tak doteraz,uz nepotrebuje ani napit sa.Tak skus,ja som tiez po roku isla nato.Vela sil

mirustek1
29. aug 2009

teraz sme sa s muzikom rozhodli,ze ak zajtra nebude prsat pojdeme na cely den do Race-Oscadnica,poznete to niekto,ako tam je?mali by tam byt rozne atrakcie pre deti,co som pozerala na nete.......

denduska
29. aug 2009

mirustek, ved ja viem, ja len stale na to zbieram odvahu..ono to je v tom problem ze ja som casto v noci sama a ja tu sama nezvladnem pocuvat ten plac a ona ked bude stale pri mne tak stale bude pytat cici 😒 a o tyzden ide manzel na tyzden do anglicka, takze zasa nic ☹ no ale uz budeme musiet potom, lebo to bude stale len horsie a horsie 😔

v oscadnici sme neboli, ale tiez som videla minule v telke ze tam maju byt nejake atrakcie..tak daj potom info 😉

monikat75
autor
29. aug 2009

ahojte, tak my sme včera podvečer dorazili z Rakúska, mali sme sa perfektne, aj počasie bolo dobré, pršalo len málo aj to len v noci, potom pridám nejaké foto, len musím všetky zmenšiť, inak my ich nechce zobrať - inak neviete ako sa to robí - my sme s manželom skúšali kadečo a nevieme na to prísť
dnes od rána len periem - už tri prádla a ako naschvál začalo pršať, takže máme všetko po radiátoroch a na sušiaku 😠 vyzeráme ako v nejakej práčovni 😝

mirustek1
29. aug 2009

denduska-mas pravdu,bude len horsie podla mna,lebo uz si zacne pomaly vydobijat svoje,a cez den este kojis?najskor musis to vynechat,potom vecerne a na koniec nocne

monikat-tak super ze bolo dobre,ja posielam a vkladam fotky cez picasa,a nemusim nic zmensovat,tiez som to nevedela a kamoska mi to ukazala,ten program si mozes sama nainstalovat

denduska
29. aug 2009

monika ja zmensujem cez Microsoft office picture manager...to by si mala mat v pocitaci, je tam taka moznost ze zmensit, ja dam len na kolko % a OK.

mirustek, cez den kojim tak raz dvakrat, ako kedy vyjde, vacsinou len ked niekde sme a chytro treba papat...cez den ani tak nepyta, aj ked jej dam, tak len trosku pocucne a pusti..ale v noci si vynahradi vsetko 😅 ach budem musiet zaviest nejaky spartansky rezim 😀