Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
9. feb 2010

halo nikto???
posledna tu bola jeli o piatej??? 😕 😕 😕 😕
jeli no ani mne sa doma samej cvicit veru nechce.. 😝

denduska
9. feb 2010

ahojte, tak ja si peciem pizzu, maskrtna som strasne....no a moj muzik sa rozhodol ze vezme emmku do tatier, aaach normalne mam strach ako to zvladnu 😅 😅 😅 ...a pridu v sobotu do kosic kde sa stretneme....

mirustek1
9. feb 2010

ahojte-tak ja som pred chvilou dosla z cvicenia,riadna makacka to bola 😀

denduska-ty mi robis chutky,ale..... 😀 😀 🙂 🙂 a neboj,chlapi ked sunuteni,oni sa vedia pekne postarat,len domatomoc casto neukazuju 🙂 😉

mirustek1
9. feb 2010

cessy-takto ta prepadava ten tvoj muzik..... 🙂 😉

mirka099
9. feb 2010

ahojte .. uz ste mi chybali , a to som tu nebola asi len tri dni... akuart co stihnem fb mrknut, aj to len niekedy... stale prerabame, behame po meste a zhaname nejake pekne obklady, farby, naradia... 😝

vidím ze ste toho popísali, idem si poprecitúvat 🙂

denduska
10. feb 2010

Ahojte, tak po mna dnes vecer pride svagor a vezie ma do KE...aj s Ajsou... a tatino s dcerenkou zajtra vyrazaju do tatier....tak jej musim zbalit kufrik, moje dievcatko, dufam to zvladnu 😅 😅 😅 nebojim sa nicoho, len toho ked sa pokaka..v tom je moj muz ako z nejakej komedie - stale mi ju donesie, drzi ju pod pazusky co najdalej od seba ze fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... 😀

jeliska
10. feb 2010

ahojte tak my zase ideme ku kamosom na vysocinu.Odchadzame zajtra poobede a vraciame sa v nedelu.Tak tu nebudem 😅 inak oni maju dve dcerky vo veku 3 a 5 rokov tak sa eli aspon pohraje 😉 V sobotu chceme ist s nimi do aquaparku tak sa tesim vo vode som nebola ani nepamatam 😀 😀 😀 teda myslim v takej velkej vode xixixixi doma mame iba sprchu 😀 😀
inak deni a ty si s nimi nechcela ist do tatier , alebo uz si si radsej netrufla?Predsa len uz to mas za chvilku 😕

denduska
10. feb 2010

jeli to on vymyslel, aby som si ja trochu od malej oddychla, lebo v poslednej dobe byva neznesitelna...a on to zhodnotil tak ze mame ponorkovu chorobu.. no uvidime, maju tam byt od zajtra do soboty, ci sa nevratia uz v piatok. On je super otec ale trosku jednoducho si to predstavuje 😅 - no ale budem len a len rada ak to bude uplne v pohode.

cessy
10. feb 2010

mirustek, to len nahodne dosiel, lebo zas potreboval neake faktury spravit, tak preto taky prepad....inak chodi az vecer domov

denduska takze budes prvy krat uplne bez emky??? ja alexka necham chvilu s ocinom doma a idem do obchodu a uz rozmyslam ze co asi robi a uz aby som bola s nim doma, ale zas na druhej strane, oddychnes si a ty to teraz potrebujes a ocino si ju pekne uzije 😉

denduska
10. feb 2010

cessy, no uplne prvykrat, teda v noci. Ved aj ked ju vezme niekam na navstevu a uz ked su tam hodinu, tak rozmyslam a som nervozna 😅 No ale potrebujem pobehat po meste a nakupit nejake veci, tak na to snad nebudem velmi mysliet 🙂

monikat75
autor
10. feb 2010

ahojte, veru denduska aspoň si trošku oddýchneš, to ti teraz určite len prospeje 😉 a neboj sa manžel si s Emkou určite poradí, a čo sa týka toho kakania, môj muž je taký istý, on keď zistí, že malý kakal, tak príde ku mne a povie, že ho treba prebaliť, sám od seba sa do toho nehrnie 😒
môj manžel bol dnes na kontrolu s Veronikou, tak našťastie moč už má v poriadku, ale do konca týždňa ju dr. ešte nechala doma, takže to moje dievčatko ani tohto roku nemôže ísť na karneval - a vlani to bolo to isté, tiež ochorela akurát na karneval ☹ a pritom mali s triedou vystupovať s pesničkami a aj niečo hrať na flautách, no čo už, smolu má chúďa moje 😖
inak manžel sa opýtal dr. aj za malého za to kakanie, tak nám dr. predpísala duphalac sirup, tak snáď mu to konečne pomôže a ráno máme ísť s ním na krv, tak som zvedavá, aké budú výsledky

denduska
10. feb 2010

jaaaaj krv monci ani nespominaj, nas caka za tri mesiace kontrola, uz teraz sa trasiem ☹ Veronika ma teda smolu, chuderka 😒

monikat75
autor
10. feb 2010

denduska a na tú imunológiu idete kedy s tými výsledkami?

denduska
10. feb 2010

neviem, mame volat, lebo vsetko este nebolo dorobene...predpokladam ze niekedy buduci tyzden, ale co ja viem..maju tam dost natresk...ktovie preco.... 🙄

mirustek1
10. feb 2010

ahojte-takze asi sme privolali Ivet,ked sme tolko ju uz spominali,ale vcera vecer mi pisala SMS,asi jej dal niekto moje cislo,ze ma uz dlhsie pokazeny pc,vsetky vas pozdravuje a vodicak urobila 🙂 😉

ja som dnes cely den behala,bola som na tej procedure na zmensenie brucha,ale nedali mi istotu,ze mi to pomoze,potom kadernictvo a kozmetika a obchody,vecer som upiekla kolac a este zacinam balit veci 😀 ,tak tu do nedele nebudem,ale budete mi chybat... 🙂 😉

denduska
10. feb 2010

ahojte, tak ja som uz v KE....a predstavte si, o pol deviatej mi volal muzik ze uz idu spat a presne o 6 minut na to sms - uz spi...no ty brdo, som nanho hrda, mne v zivote za 5 minut nezaspala 😎

ja som dolamana, vyse troch hodin v aute, ach joj idem hajaaaaaaaaaaaat 😵

ivet gratulujem super!

laurinkadanielka
11. feb 2010

ahojte tu nikto nieje??????????????????

monikat75
autor
11. feb 2010

ahojte, tak ja som dnes bola s Marekom ráno na krv - predstavte si, vôbec ani trošku pri tom nezaplakal - oni sú celkovo s Nikou také zlaté deti, ani ona neplače ani pri očkovaní a ani keď jej berú krv a malý to isté 😉
dr. nám poradila kúpiť aj glycerínové čípky, tak mi malý konečne dneska už kakal, snáď sa to už upraví 😵
no tak mirustek díky za správy o ivet, tak nakoniec mirka mala pravdu s tým počítačom 😉
denduska no tak vidíš akého máš šikovného manžela, keď tak skoro uspal Emku 😉
mirustek tak príjemnú lyžovačku vám prajem 😉

denduska
11. feb 2010

fiha, tu je strajk 😅
ja som bola dnes na poradni, vsetko ok, akurat vcera vecer ako som sa snazila zdvihnut z vane, strasne ma zabolelo nad pupkom...no a diagnoza je diastaza brusnych svalov - ze sa mi rozostupili ci co, hrozne to boli pri pohyboch, a ze akeho je to rozsahu, sa uvidi po porode, lebo teraz mam aj tak vypucene brucho...asi som mala este slabu brusnu stenu po prvom porode (teda ja som nikdy silnu nemala 😀 ) Ale ked to bude velke, ze sa to da len chirurgicky zasit no bomba, uz sa tesim..

idem este do mesta, bola som aj rano, chcela som si kupit nejaky sveter obycajny cierny sirsi,na gombicky, ale to chcem asi vela 🙄 nikde nic, same ponca a rolaky 😠 ale videla som chutnucke male bodynka, vobec mi ich netreba, ale idem kupit aspon jedno-dve lebo neviem odolat 😵 😵 😵

a co robite zeny, tu v ke je hnusne pocasie, sama clapkanica...inak moji drahi su uz v tatrach na hoteli, naobedovani a idu sa kupat...ako im je fajne, ze 😠 😀

monikat75
autor
11. feb 2010

ahoj denduska, aj ja som tu, manžel sa išiel s malým prejsť a ja som si zatiaľ poriadila a teraz už mám kľud tak som prišla sem pozrieť
tak to mi je ľúto s tou tvojou diagnózou, hoci tomu vôbec nerozumiem
aj tu je takmer celý deň zamračené, doobeda snežilo, potom trošku vykuklo slniečko a teraz už je zase o ničom a čľapkanica tiež 😒

denduska
11. feb 2010

no ja som uz aj doma z mesta a tu nik nebol😕

mirka099
11. feb 2010

ahojte, my sme sa dnes boli so svagrinnou a s nasimi malymi indianmi prejst... ale sme to aj olutovali, boli neposlusni, bili sa, kricali, utekali nam, pochabili sa no des..skoncilo to vypraskom na rit, lebo ked si filipko urobil hrcu na cele a jakubko skrabanec cez celu lavu stranu tvare tak nam praskli nervy... dnes sam diabol do nich vkrocil, prisaham !!! 😅

moni, tak citam ze ty akych anjelikov mas.a tie capiky co spominasa sa beru pravidelne, alebo len v pripad nudze? tu vlakninu ste uz skusali? Kubkovi pomaha, ale len vtedy ked ju zapije aspon 2dcl vody, ak nie skor pohorsi ako polepsi...no a niekedy je to problem lebo just tu vodu odmieta 😠

.. dendi no takze teba toto tehotenstvo nepripravilo o zub ale o zvodne brusko, co? 😅 zartujem prepac... a to nemusis teaz lezat v nemocnici..no znie to dost zle ☹ a ty veselo behas po meste, setri sa 😉

denduska
12. feb 2010

ahojte,
no mirka, tu v ke moji rodicia byvaju nastastie 10 minut od centra a prveho obchodaku, dalej som ani nesla...isla by som brikou, ale uz som vcera mala jednu jazdu za sebou a nasi tmavsi spoluobcania ma svojou aromou prinutili vystupit aj tak o zastavku skor bleeee 😝
Ale vecer ma to brucho straaasne bolelo, dnes som mala ist do prace odniest im papier o materskej, chcela som ich vidiet, ale to je strasne daleko, tak to odnesiem len tu na personalne, co mam za rohom, aj ked zas ma caka ta prijemna osoba 🙄 a zasa je stred mesiaca, predpokladam ze maju uzavierku 😀 😀 😀 no len nech ma nestve, ak nechce aby mi tam voda odtiekla 😠
inak este chcem aj tak daco pokupit ale si pockam na mamku a auto 😅

ozaj baby, cessy, doslo vam to rozhodnutie o priznani rodicaku? a kolko vam poslali za januar?? lebo mne tu povodnu sumu a to mi doplatia?? lebo muzikovi zrusili nejake sluzby tak by sa nam to naramne hodilo do rozpoctu 😅 😅 😅

cessy
12. feb 2010

ahojte, neako sem ani nestiham hodit, cez den mam pc len zapnuty, ale nezdrzujem sa pri nom 😀

denduska rozhodnutie mi doslo, ale neviem ako to budu vyplacat, zatial som ani na ucet nepozerala.

laurinkadanielka
12. feb 2010

ahojte dnes zase nikto??????????????? ☹

monikat75
autor
12. feb 2010

mirka, tak akurát teraz som si dočítala leták o tých glycerínových čapíkov a tam je napísané, že to môžu len deti od 10 rokov 😕 to mi vôbec dr. nespomínala, no ale asi to myslela tak, že výnimočne sa nič nestane, lebo Marek už mal včera 4 deň zápchu, takže už by mu iné nepomohlo a keď sme mu dali ten čípok, tak do 10 minút sa vykakal a potom už zase ďalšie 3 razy, okrem toho mu dávam ten duphalac sirup - ten mi kázala dávať doktorka dlhodobo, tak uvidíme, čo bude - a za tú vlákninu som sa bola spýtať, dnes to malo v lekárni prísť, dala som to totiž objednať a ževraj to nemajú momentálne,takže zase nič 😒
dnes som volala aj za výsledky, čo včera malému brali krvičku, tak má úplne všetko v poriadku, takže aspoň že tak 😉
denduska tak dúfam, že dnes mala tá tvoja účtovníčka z práce dobrú náladu, lebo ty fakt teraz potrebuješ kľud 😉

denduska
12. feb 2010

monci, no bola som tam, ale mala este horsiu 😀 ale nic ine som necakala, trikrat ma odbila ze nam na nema cas, tak som ju na stvrtykrat zastavila ze jej nesiem len papier o materskej..a ona ze to nie jej, ale na mzdove...a ja ze dobre, ale minule povedala ze mam doniest jej...a ona ze to nepovedala...tak uz som - ja, hlboko flegmaticky clovek - zacala penit, vravim ze o rozum som este neprisla a snad si pamatam kde a za kym som bola pred mesiacom a co mi povedal...a zrazu bola mila a pekne mi ukazala do ktorych dveri....tam bola nastastie uplne zlata starsia tetuska, vsetko sme povybavovali popodpisovali este aj okno mi otvorila kym mi hladala lajstra.... 🙂 a nakoniec mi vravi ze este sa mozem zastavit za tou prvou, ci odo mna este nieco nepotrebuje..tak ja reku ze ta odo mna nechce vobec nic 😝 Takze celkovy dojem som si vylepsila nakoniec, nastastie tam uz nemusim ist.

a joj, glycerinovy cipok, ja neviem to je brutal vec, ja som si ich davala len po porode ked som mala strasne problemy - mozem povedat ze horsie ako cely porod ...a neviem, kto ste ich uzivali, tak je tu humus, celymi crevami vam kruti, strasne to boli...aspon mna...dufam ze sa k nim nedostanem uz... 😖 no ale kakat sa musi ked to nejde inak 😒

mirka099
13. feb 2010

ahojte babenky.. tak vidim ze tu ludoprazdno..a ja ze vas idem pocitat 😅

denduska
14. feb 2010

tak ja som tu vcera poctivo nakukala a nikto tu nebol ☹ no my dnes smerujeme naspat domov z kosic, snezi tu ako besne, to som zvedava ake budu cesty okrem toho ze neodhrnute 😒

ada11
14. feb 2010

denduska, tak šťastnú cestu, ale už ste hádam aj doma 😉