Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

tana012
27. feb 2009

nooooo,porozmyslam.aj ja uz cakam,este pockam par dni a potom si kupim test ak nic.to by bola sranda,ze by sme tu vsetky tehulkovali spolu 😀

jeliska
27. feb 2009

no to hej a sranda by bola keby sme mali v rovnaky mesiac 😉 😉

jeliska
27. feb 2009

a co muzik ten by chcel druhe babo?? 😉

tana012
27. feb 2009

ten uz chce davno,len caka kedy prikivnem

tana012
27. feb 2009

urcite by som sa tesila,ale kebyze si viem vybrat,tak este pockam

jeliska
27. feb 2009

no aj ja som chcela neskor ale ked to pride tak to bude aj + aspon ioch dam naraz do skolky najprv som chcela taky 5-+6 rocny rozdel ale nakonec aj ja som so segrou o rok a pol a super no nas bolo viac bracho o dva a dalsia sestra o dva ale mne bude stacit eli a druhe a potom budem brat antikoncepciu.Teraz som ju nechcela aj zo zdrav. dovodov ale keby som mala druhe tak uz hej lebo budem rodit do 30 😀 😀 😀 aj s jednym vajecnikom 😀 😀

ada11
28. feb 2009

jeliska, gratulujéééééém 🙂 Tak to keď sa v Prahe stretneme tak ty budeš mať bruško, to je sladké... 😉 Ináč ja to mám tak, že mne stačí oparať mužove trenky a som v tom.... 😀

tana, aj tebe držíme päste 😉

denduska, aj Anet sa často budí, ale ona už od začiatku..... 😝

denduska
1. mar 2009

caute baby, ja som mala cez vikend navstevu, mamku, takze som sem nekukla....
jeli huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
inak moja suseda ma malu, taku staru ako tvoja Eli, narodila sa 28.6 a v sobotu mi povedala ze caka druheeee! Aj dalsia moja kamoka asi caka, co sa to s vami vsetkymi porobilo, zacinam aj ja chciet...ale nie nie, ja chcem rodit opat v lete takze si musim dat pokoj so snazenim sa do jesene minimalne 😅 😅 😅

adi inak aj ja som otehotnela vlastne ani neviem ako....a ked sa to zacalo prejavovat, myslela som ze som zjedla nieco pokazene 😀

ada11
1. mar 2009

denduska, ja som bola v šoku, keď som zistila, že som tehu, lebo som bola s Maťkou na rtg pľúc, mala som pohnútku urobiť si tehu test pred vyšetrením, ale neurobila som si , a potom som si to vyčítala, lebo som sa bála, že to mohlo mimi uškodiť. 4 roky som nebola na rtg ako netehu, a potom raz idem a som tehu, len som o tom ešte nevedela 😉 No čo, zákon schválnosti 😠

jeliska
1. mar 2009

ahojte !
Dakujem adi a dendi!!Najprv som mala velke obavy ako zvladnem dvoch po sebe takych malych ale uz sa zacinam tesit i ked sefka asi zo mna radost nebude mat, lebo ta chcela aby som co najskor bola v praci.No este neviem ci som na 100%
kramy ale nemam tak asi som uz sa tesime hlavne tibco ja mam obavy. 😒 Byt neni nas mame 1- izbovy ale jedna super pani nam ho prenajima a le vsak nejako bolo nejako bude 😀
A inak co vy ako sa mate co je u vas nove ?? 😉

ada11
2. mar 2009

jeliska, ja verím, že to zvládnete a nakoniec budete šťastní, že sa mimi podarilo. 😉 Ono to tak malo byť a ty to zvládneš, teda vy to zvládnete všetci štyria spolu.. 😉 No a byt, veď zatiaľ sa tam pomestíte a možno časom sa pritrafí nejaký väčší byt 😉 A chlapi....ha...tí aby mali obavy?....veď chlapi tak nerozmýšľajú ako my ženy...my sme také v tomto racionalnejšie..... Ja idem zajtra na sono obličiek s Anet, tak uvidíme čo a ako. 😉 A zatiaľ sa cítiš dobre, kedy pôjdeš dokine?

tana012
2. mar 2009

ahojte baby,
no ja nebudem tehulkovat,este si pockam.
o 18.00 idem do roboty,ale neskoro vecer kuknem ci ste tu.prijemny zvysok dna 😀

tana012
2. mar 2009

adi,vela stastia zajtra,len to najlepsie prajem

ada11
2. mar 2009

tana, dakujeme 😉 A to o toľkej hodine do práce...jááááj... ☹

jeliska
3. mar 2009

ahojte adi drzim palce my sme dnes rano boli na odbere krvi revali sme a le prezili sme 😀 😀
inak menime nasu dr uz som aj rada, lebo aj teraz ked jej brali tu krv z hlavicky tak ju dali do kazajky 🙄 radsej by som ju drzala vsak ked sme boli v nemocnici tak v pohode som ju drzala a dr jej brala no ta nasa 15 min im to trvalo.Inak aj u vas to tak funguje?

denduska
3. mar 2009

caute zeny,
tak my mame krasne pocasicko, sme teraz u nasich v kosiciach tak sa dnes chystame na prechadzku dlhu..na slnku je tu 21 stupnov!!!

no co jeli, kedy si tu napises do pasu ze cakate babo? 🙂 a neboj nic, vsetko bude super, babka mojho muzika vies byva v prahe, tak vam bude moct robit babysitterku ak budete potrebovat, ona by sa urcite potesila, vsak tam je sama a je uplne suprova 😉

jeliska
3. mar 2009

ajoj deni , no na kontrolu idem az buduci v pondelok a potom si to zapisem ak mi to potvrdi 😀 😀 mala by si mam s babkou zoznamit lebo budeme urcite potrebovat 😀 😀 a co nedorazite cez leto??

jeliska
3. mar 2009

no inak vau tolko stupnov u nas 7 a to rste prsi 😠

denduska
3. mar 2009

urcite pojdeme, aj minule leto sme boli, len este neviem kedy, podla toho ako bude mat muzik dovcu... 😉 no tu je v tieni asi okolo 9 stupnov ale na slniecku brutalne teplucko, sa tesim, od zajtra sa ma uz schladit a prsat..asi nam to posielate 😠 😀

ada11
3. mar 2009

ahojte...Anet má obličky zdravé....jáááj

ada11
3. mar 2009

TEšíM SA..aNET MI TO ODOSLALA..NEMALA SOM TO DOPíSANé..KOPE DO KLAVESNICE A PRSTEKAMI STLAčA... 😀 hops...caps lock... 😠 uvidíme či nám to vydrží, na dalšiu kontrolu ideme 7.4., plávanie nedoporučila dokina, tak nebudem pokúšať, lebo boilo toho už dosť.. 😉 U nás sa teraz zatiahlo, doobeda aj mrholilo 😠

monikat75
autor
4. mar 2009

ahojte, ja som tu dlhšie nebola, mali sme tú návštevu z Krtíša, ale dnes už odišli, takže už sa vám môžem venovať 🙂
jeliska gratulujem k bábätku a neboj sa určite to zvládnete a neskôr si vyriešite aj bytovú otázku 😅 inak aká náhoda aj kamoška čo tu bola je tiež tehotná a termín má tiež začiatkom októbra - ona čaká už tretie bábo
inak nemám nič nové akurát mi máme - teda náš kraj prádzniny takže Nika nechodí do škôlky - a počasie už zase otras - včera nádherne slnečno a dnes celý deň zamračené a mrholí - už aby bolo leto 😝
majte sa zatiaľ krásne - pekný deň aj keď asi všade upršaný
a ešte Adi som rada že Anetka ti má obličky v poriadku - určite si veľmi štasnáááááááááá 😅

afry
4. mar 2009

jeliska
4. mar 2009

Ahojte 🙂
Adi to som rada, ze uz mate pokoj, dufam ,ze uz vam nic nie je a , ze ste cela rodinka konecne fit 😉 My sme zdravi a j u nas je pocasie nic moc ale aspon dnes neprsi.Vcera prsalo tak to stacilo.Sme vam to tam poslali 😀
Moni diki , no som rozmyslala , ze ked budu deti male tak ani nam to nebude vadit ale potom ked pojdu do skoly tak to uz by sme chceli si kupit byt na hypoteku.No este neviem, kde.Manzel chce ist silou mocou naspat na Slovensko, lenze to tam musime mat odpracovane nejake mesiace.Zda sa mi , ze staci ked mame 3 mesiace a pomer neurcitžy.Nie som si vsak ista.Neviete ako to je?Kamarat ten si kupil byt tu v PH a stacilo mu, ked sa zamestnal na 3 mesiace u ceskeho zamestnavatela a hned dostal hypoteku.No neviem ako to funguje na Slovensku 😢 Preto by nam bolo lahsie kupit si tu a hotovo no Tibora ale asi nepresvedcim 😅 mam vsak nato este nejake roky 😀 😀 Inak co sa tyka aj nastupu do prace tak asi budem iba pol roka na materskej ja a potom pojde Tibor.Lebo mne sefka vcera povedala ze mi da 2- nasobok toho co zarobi Tibco. 😖 tak neviem este ako to vymyslime.Alebo budem chodit ako teraz na par hodin ,vsak peniaze su neni vsetko a nejako vyzijeme, nie 😀
No inak este to neviem na 100% tak v poindelok uvidim 😉
Moni a nepodniknete nieco cez prazdniny? No v takomto pocasi asi nic, vsak?
tak papa idem na hodku do prace od 17,00-18,00 nemaju tam koho dat , esteze maju mna 😀 😀 😀 😀

denduska
4. mar 2009

caute baby, doteraz som sa babrala s facebookom, chcela som tam pridat fotky ale stale mi vypisalo, ze pridane a neboli tam 😠 😠 😠 tak nic uz ma presla trpezlivost.
jeli, neboj nic, este mate casu sa rozhodnut, co a ako, ktovie co bude dovtedy, hojooj. S hypotekami neviem ako v cechach, tu na slovesnku je to dost blbe co som pocula teraz ked je ta kriza,my mame hypoteku este asi na sto rokov 😢 a nie je to nic moc...mame na nu aj poistenie pre istotu, lenze to znamena ze 8 tisic mesacne ide tam...a este chceme aj jest a nafta..no horor, radsej an to ani nemysliet a tesit sa z toho co mame 🙂

adi super, ze mala je v poriadku, tak to nakoniec nebolo take zle 😉

monci aj tu dnes prsalo..teda hlasim okres Kosice a od muzika okres Martin..vsade dazd 🙄

ada11
4. mar 2009

denduska, no ako sa to vezme - ten zápal bol pravdepodobne až hore, keďže mala zväčšnú panvičku..ale treba to kontrolovať a chemoprofylaxia Biseptolom a naďalej odbery moču.. 😉 Ale som šťastná, že sa to preliečilo včas, len aby sa to už nezopakovalo. Neodporúčila nám ani plávanie, tak nebudem pokúšať.

Zajtra sme mali ísť na očkovanie, ale nemôžeme, lebo Anet má trošku zvýšenú teplotu 37,1, takže musíme počkať. Som zvedavá, či tento raz to budú už konečne zúbky... 😉

jeliska, ono sa to vyrieši..Brat kupoval byt v Prahe na hypotéku, ale neviem za akých podmienok.. 😉 Ešte keď budú deti malé, tak máte stále čas rozmýsľať či sa vrátite, alebo nie.... 😉

monikat75
autor
7. mar 2009

ženičky, kdeže ste? už tri dni nič - idem aspoň ja opraviť reputáciu 😝
u nás dnes konečne po dvoch dňoch intenzívneho dažďa vyšlo slniečko takže bolo krásne akurát fúkal silný vietor ale aj tak hneď som mala lepšiu náladu
jeli už máš 100 % potvrdené to tehotenstvo - bola si pri doktorovi?
ja nemám nič nové - akurát zajtra máme takú malú rodinnú oslavu - manžel mal narodeniny a včera meniny tak to spájame do jednej oslavy, lebo inak by sme oslavovali každý týždeň a Nika mi už ide od pondelka po prázdninách do škôlky - už som aj rada lebo už vymýšľa hlúposti už jej je doma dlho
napíšte aj vy dačo, čo máte nové

ada11
7. mar 2009

ahojte maminy, čo je s vami? 😕 Ja som síce včera abstinovala s MK, ale 3 dni je už dosť, nemyslíte ? 😀
Unás dnes tiež fúkal vietor ako besný.... 😠 Nech už je jar, ešte lepšie pekné leto.... 🙂

denduska
8. mar 2009

caute baby, my sme mali rusny vikend a dnesok bol priserny....okrem inych veci, nasa havina si rano na prechadzke urobila ranu na labke..strasne to krvacalo..ale manzel jej to vycistil, prestalo..podvecer zacalo zas a uz to bolo obrovske, povedala som ze sa to musi zasit, on ze nie, ja ze hej, nakoniec sme sli na veterinu pohotovost a bolo treba 4 stehy!! ma to trasne ofacovane, ale teraz vecer jej to zacalo znova presakovat...neviem ci mam cakat ci to prestane, ci jej to mam dat zajtra dolu....manzel odisiel do Martina ja som sama tu v KE ostala s malou a nasou Aškou - psicou u nasich, vobec neviem co s tym mam robit, ani sa nemam ako dostat k veterinarovi, nemam kam dat malu, moji rodica chodia do prace, auto nemam, no fakt...je mi jej hrozne luto a bojim sa ze jej to zhnisa ☹ a kontrolu mame az v stredu

jeliska
9. mar 2009

ahojte no my sme mali tiez vikend rusny.I ked na net by som sa dostala keby muz nebol stale na pocitaci a nehral tie svoje hry 🙄 v patek si doniesol volant a furt hraje.No idem akurat do prace ale vecer tu budem na 100%
jeeej deni to je mi moc luto, chudacik havino to naco sa poranil, na klinec?
Dnes idem na gyndu, teda dufam, ak mi kamoska postrazi Eli ak nie tak sa budem muset preobjednat.
Tak vecer hadam nas tu bude viac 😀 😀