Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ivet100
26. mar 2009

zabudla som napisat to najdolezitejsie,na co ste sa ma pytali, tam kde pracuje moj priatel je krasne jazero, je to turisticka oblast a je to blizko Mnichova, takze vela casu sme stravili pri tom jazere,kedze bolo super pekne pocasie 😉

jeliska
26. mar 2009

ahojte 😉 no teda deni tak to ti nezavidim ja by som tiez plakala mne je to tak luto, ale muzovi temu este viac ten ked place mala ze ju nieco boli tak mal dost depky alebo ked sme s nou boli v nemocnici a my dve sme tam ostali 😅 tak tam chcel zostat s nami ale nemohol 😖 inak eli este nepadla, zatial 😅 akurat raz v tom auticku sa otocila na bok a tak a to mi manzel vynadal ze naco som vytiahla taku modru podlozku co brani proti padu 😒
inak ivett tak to aj my ked ideme na sk tak nam trva cesta o nieco menej 4,5 hod ale eli cely cas prespala no uvidim aka bude teraz ked uz je starsia.My nemame auto tak s nou moc nikam nejazdime no hadam bude spat 😝
inac moni aj ja som si vsimla ze nejako sa ada odmlcala asi nieco ma a nestiha aj tana uz by sa mohla ozvat, alebo ona odisla na 2 tyzdne ?iNAK ANI JA TU POTOM NEBUDEM VYSE MESIACA TEDA SKORO CELY MESIAC APRIL, LEBO MY NEMAME DOMA NET TAK NEBUDEM MAT AKO PISAT ☹

jeliska
26. mar 2009

ivett inak to vam teda zavidim uplne to vyzera ako more a deni my tiez mame ohradku a ani si to neviem predstavit bez nej 😀

monikat75
autor
26. mar 2009

ahojte, a jeli vy ako cestujete - nejakým rýchlikom alebo autobusom keď idete na Slovensko?
no to mi je už teraz ľúto, že nebudeme v kontakte, keď budeš na Slovensku a tak dlho 😖
ja som mala dnes na návšteve svokrovcov, nevideli malého už dva týždne, lebo boli nejakí nachladnutí obidvaja, tak sa naňho nevedeli vynadívať, že ako vyrástol a aký je šikovný
inak ivett to jazero vyzerá fakt ako more
no musím už končiť lebo malý je už asi hladosť, takže ideme papkať, majte sa pekne

monikat75
autor
26. mar 2009

no vidím že už píšem hlúposti, to malo byť že malý je hladoš - fakt už idem, pa

jeliska
26. mar 2009

my cestujeme s krstnymi na aute,Autobusom by nam to trvalo aj 5 hod takto sme o hodku skor no ked neratam prestavky ale zatial sme s Eli boli iba raz ked mala 4 mesiace ale chodievame s nou casto po cechach aj na vlaku aj na buse 😉

ivet100
27. mar 2009

Pekny den maminky.Vidim,ze dnes som tu prva,ale to je nahoda,lebo Tobiasko zaspal o pol deviatej,tak mam trochu cas aj na seba a rozhodla som si dat kavicku pri PC.Uz nema horucky,co som si vydychla,ale este trochu kasle,sopliky sa uz tiez ustaluju,tak ho to v noci tak nebudilo,ale vcera prespal cez den 4 hodiny a potom vecer mal problem zaspat,isiel stap az o 22,15 hod.,aj tym,ze nie je unaveny,kedze je stale doma a vobec nie je na cerstvom vzduchu.Ale mozno uz v nedelu/ak bude hlasene teplo 🙂 / by som s nim na chvilinku isla von.V utorok ideme na kontrolu. Jeliska,ani my nemame auto,teda len moj priatel ma firemne tu doma,ale do Nemecka som isla za nim este s jednou pani a jej 4 rocnym synom,ktorej tam robi tiez muz.Musim povedat,ze ten jej syn to znasal velmi zle,teda tu cestu,stale sa pytal kedy tam uz budeme a to takmer kazdu polhodinku,a vobec sa poriadne nevyspal v autosedacke,takze starsie deti to urcite zvladaju horsie,aspon ja si to myslim.

ivet100
27. mar 2009

inak jeliska u mna mas velky obdiv,ked stihas pri malej pracu a este si aj tehotna a k tomu vsetkemu este aj kojis,klobuk dolu pred takymito maminami. Ja som sa mala vratit do prace po pol roku,ale na poslednu chvilu som sa rozhodla,ze nie.Uzivam si matersku a nechcem odchadzat este od maleho,takze ja som ta standartna mamina,ktora si to chce doma uzit s dietatom,ale ked bude mat maly 2,5 roka,tak potom by som uz isla.Snad bude zamestnavatel este trpezlivy.

cessy
27. mar 2009

ahojte, tak aj ja som sa sem dnes neako nevedela dostat...ked maly zaspal tak som varila, potom zehlila a ked sa zobudil, tak som mu dala papat a teraz tu pri mne sedi a hra sa.
my nemame otradku, ale sme kupili cestovnu postielku, vyuzivam ju ako ohradku a ked pojdeme na dovolenku, tak ju budeme mat ako postielku
ivet super, ze uz je malemu lepsie, tesime sa svami... 😉 😉 😉

monikat75
autor
27. mar 2009

ahojte, zase som sa sem dostala až teraz, ráno sme boli na pošte a po nákupoch a potom som musela variť, a medzitým sa postarať o deti, lebo aj Veronika bola dnes doma, chcela mať "dovolenku"
ivett aj ja sa teším, že malý Tobias sa má už lepšie
inak aj na nás s manželom niečo lezie - nejaká nádcha, takže sa od rána dopujeme čajíkom proti nachladnutiu aj s medom a k tomu citróniky, dúfam, že nás to obíde 😝 aby sme nenakazili detičky

inak jeli aj u mňa máš veľký obdiv - to som ti už aj písala, ale fakt si super ženička, že stíhaš aj starostlivosť o malú, domácnosť, prácu a ešte aj dieťatko nosíš pod srdcom - jednoducho klobúk dole 😅 , ja som tiež bola pri malej doma celé tri roky, a aj teraz pri Marekovi chcem byť minimálne do 2 rokov a potom by som si chcela niečo nájsť - ak sa podarí, lebo u nás je strašne vysoká nezamestnanosť a bez protekcie si veľmi ťažko niečo nájdem ale snáď sa mi to podarí

ada11
27. mar 2009

ahojte maminy, tak ja sa hlásim po dlhej odmlke 😉 Nejako nestíham, lepšie napísané ani nevládzem. 😝 Anetka je zahlienená už takmer 2 týždne, ale včera to bolo už lepšie. Chúďa strašne plakala aj pri kojení, lebo nemohla dobre dýchať. Chodím aj na biorezonančnú metódu k jednému Dr.. Boli sme aj na poradni, tak hodím miery 8500g a 71 cm. Ide nám aj zubček, už štrngá o lyžičku, takže super kombinácia soplík, kašeľ a zuby 😠 Papá o dosť menej ako bolo zvykom a kaše odmieta. ☹ Muž berie tretie ATB ☹

jeliska, fakt by si mala trošku spomaliť, ale klobúk dolu aj 100 krát. ja by som toho toľko nezvládla. 😉 Hádam si muž nájde nejakú robotu, u nás to bolo pri Mťke také všlijaké, lebo ja som bola v pôrodnici a muž dostal výpoveď 😠 kedy odchádzaté do TT?

monika, nech vás choroba obíde 😉

ivett, skoré uzdravenie 😉

jeliska
27. mar 2009

ahojte 🙂 no dakujem za poklony ale to si myslim ,ze by ste zvladli aj vy 😉 u nas v lekarne sa az tak moc nenarobim a chodim tam jeden tyzden od rana do 12,00 a druhy az od 15,30 do 18,00 a v piatky som na 10 hod .ale da sa to.Aj eli si uzijem aj ja aj manzel a za to som rada,aspon sa aj on onu postara 😉 a musim ho pochvalit ,ze sa o nu dobre stara amaju super vztah ale jasne ze ked eli zbada, ze som prisla domov tak to uplne trepoce s rukami a nohami kope a krici mam mamam 😀 no teraz ked pojdeme do tt ideme 9,4 a budem tam vlastne s eli sama bez manzela tak dufam, ze nanho nezabudne 😅
diki byby este raz ale ja som taka pohodacka a som mlada tak zatial vsetko zvladam 😅 keby ze som bola starsia tak asi tak nemakam.
ivett teda drzim palce tebe aj tobiaskovi nech je zdravi a to plati aj pre adu vy ste tusim ada cela rodinka chora ☹ a mata je ako aspon ona je zdrava?Inak uz normalne viem vase mena deti naspamat 😀
cessy aj my mae vlastne cestovnu postielku ako ohradku to sme dostali od kamosov a je uz taka stara ale zatial funkcna 😀
moni veronika teda nebola v skolke?Inak kolko sa u vas plati v skolke ? Neviem ci som sa ta uz pytala .No manzelovi drzim palce nech rachlo uzdravie a stymi citronmi nic nezkazi ani s medom.To mozem aj ja jest mnam 😉
inak adi este som zabudla teda anett je super velka kocka nasa ma tusim nieco cez 8 no dlho som ju nevazila 😀
no tibor chce este pockat a potom porozmysla lebo zase sa mu v praci paci a ten stvrtok zatial budu pracovat ale nevedia do kedy 😅
za chvilku nam pridu kamosi a chcu oslavit ze som znova tehula tak sa majte krasne 😀

denduska
27. mar 2009

caute babenky, nejde nam vobec net, teraz som ukradla muzovi notebook, on tu ma aj orange internet ibaze to je slimak slimakovy, jednu stranku nacitava hodinu, takze dnes nebudem pisat...ani cez vikend, pride mi kamoska z blavy, a internet mozno este nepojde stale...

adi, vy ste vsetci chori, tak len sup sup, kurirujte sa aby ste si potom neodovzdavali navzajom bacily...

ja som dnes rano vstala o pol piatej, mala som priserne krce v zaludku, na vracanie mi bolo, este stale ma pobolieva..neviem co to je... moj muz chudak mal ist na seminar do blavy ale ostal doma a isiel neskor normalne do roboty... dufam zajtrajsie rano nebude take iste...bleee 😝

uz mi ta zima riadne lezie na nervy, neznasam ze musim malu stale rvat do overalu a montovat do kocika s dekami, a ona to neznasa tiez, uz chcem teplo, ze ju tam supnem, tak jak je, lahka deka a dovi...ked si predstavim tu obliekaciu ceremoniu ani sa mi nechce ist von... 🙄

inak mne sa vobec z materskej nechce do roboty...ved este 40 rokov ma to caka, mozem sa na to teraz vykaslat, ved vyhodit ma nemozu..aspon zatial 😝

juj nejaka som uhundrana...to to brucho moje krcove ☹

tak dobru nocku vsetkym 😉

ada11
27. mar 2009

jeliska, Maťka soplí... 😠 ...aby pasovala do partie 😀 To máš pravdu, že si mladá, ja som už starena 😉 hm....mať tvoj vek 😉 peknú oslavu 😉

denduska, tak to s tebou súhlasím s tým obliekaním, aj mne to ide na nervy 😒 a to máš nejakú virózu? ☹ aj ja by som vydržala na materskej aj 5 rokov, je to iné ako pri Maťke /keďže bola nedonosená, tak boli aj problémy, kontroly a viac stresu/, ale nebudem môcť zostať dlho ☹ Úver volá... 😠

sladké sny 😔

monikat75
autor
28. mar 2009

ahojte, no tak mne včera konečne malý začal bľabotať a-ba, ba-ba, ba-bab, a-mam,ma-ma, taká som šťastná, že sa konečne rozhovoril 😅
jeli aj ja som od teba o hodne staršia, takže ja by som to už asi inak znášala toľko aktivít a čo sa týka tej škôlky, tak u nás sa platí za stravu 1 euro na deň, t.j. 30 Sk /keďže vy nemáte euro, tak ti to prerátam/ a potom ešte platíme poplatok 7 eur /210 Sk/ každý mesiac -to je také školné - z toho im kupujú nejaké pomôcky, chodia do kina či divadla a tak pod. a ešte v septembri sa platí dosť veľa peňazí, už si ani presne nepamätám za časopisy, ktoré v škôlke využívajú a za ZRPŠ to bolo tuším až do 1000,-Sk, ale neľutujem tieto peniažky ani trošku lebo moja Nika je v škôlke taká šťastná, má tam kopu kamarátom, množstvo aktivít- čo by ma ani doma nenapadlo
a ešte jeli, ja som sa už tiež naučila všetky mená detičiek, niekedy som musela kliknút na fotku ale už nemusím 😝
adi - to ma mrzí, že ste všetci chorí, dúfam, že sa čoskoro uzdravíte, nás to našťastie zatiaľ nechytilo, vitamíny a čajíky pomáhajú 😉

jeliska
28. mar 2009

ahojte 😉 manzo isel s Eli vonku a ja upratujem pokym nepridu , ale sa mi zlomila tyc na handre tak musim pockat kym dojdu aby mi ju tibco spravil.
Adi tak to ste teda vsetci chori nocoskoro sa uzdravte aj ty deni moc neprehanaj 😉 moni no co viem tak tu sa za skolku plati cca 550 cz a musim eli prihlasit uz teraz v septembri co bude mat akurat rok a nieco aby ju vobec zobrali ked bude mat 3 roky.Tu su sklky vsetky preplnene a preto sa to prihlasuju uz dva roky dopredu, dobre, co? 😅 a to ani neviem ci tu este zostaneme alebo pojdeme do TT.
Inak vcera som volala cez skype so sestrou co je v Brazilii 1-krat videla eli tak sme boli take stastne super 😀 😀 Okolo nej bola kopa cernochov a smiali sa eli sa rozhovorila inak moni gratulujem k Marekovym 1 slovam 😀 😀
Pytala sa ma ze kedy prideme za nou tak som jej povedala ze ked porodim 😀 😀
no Tibco uz dosiel z prechadzky tak eli spi na chodbe a my ideme upratovat, lebo potom ideme na navstevu.Tak sa majte krasne 😀

ivet100
28. mar 2009

ahojte,dnes som sa dostala sem az teraz na vecer,nejako rychlo ubehol den a dnes som bola prvy krat po 5 dnoch s Tobiaskom vonku,lebo doma sa uz poriadne nudil,ale boli sme len 20 minut a musim povedat,ze cerstvy vzduch mu len pomohol,hned sa mu lepsie zaspavalo
Adi zelam skore uzdravenie pre celu rodinku
od vcera uz aj mna boli hrdlo a hlava,takze predpokladam,ze som dostala anginu od maleho
jeliska,ked pojdes do TT,tak snad si Eli tatina bude pamatat,ved uz je starsia. Ja som to mala horsie,ked Ivan odisiel robit do Nemecka,tak maly mal 6 mesiacov a ked som isla za nim tak mal 8 mesiacov a bolo vidiet,ze za 2 mesiace na neho zabudol, ked sme tam prisli a tatino sa mu prihovoril,tak si ho vobec nevsimal a bral ho ako kazdeho ineho,ale upravilo sa to behom 15 minut a uz sa na neho usmieval a blaznil sa s nim.Takze fakt take male deti vedia velmi rychlo zabudnut. 😉
jeliska,s tou skolkou to som normalne prekvapena,ze musis Eli prihlasovat tak skoro do skolky,to je sila.

monikat75
autor
29. mar 2009

ahojte, konečne som sa sem dostala od rána, najprv varenie- veď to poznáte, potom maličkému sa venovať a teraz síce spinká ale sme sa hrali aj s manželom s Veronikou človeče nezlob se, takže až teraz sa mi konečne podarilo sa sem dostať
no jeliska to je fakt sila, že musíš Eli prihlásiť 2 roky do škôlky, ale zase Praha je obrovská, takže chápem 😝
my s manželom sme našťastie neochoreli - aspoň zatiaľ ale malá mala trošku zvýšenú teplotu, tak dúfam, že znova neochorie ☹
ivett, dúfam, že neochorieš a že Tobiasko sa má už lepšie
adi aj vy sa hádam už máte lepšie a čoskoro sa uzdravíte
prajem vám všetkým pekný zvyšok víkendu 😅

jeliska
29. mar 2009

ahojte tak my sme mali tiez perny den najprv sme spali do 10 😉 a potom sme isli s eli vonku potom sme mali kamosa a stahovali sme fotky 😀 a teraz idem uz spat 😀
aj ja prajem vsetkym chorym nech su coskoro zdravi 😀 😀

cessy
29. mar 2009

ahojte, tiez nemam poslednu dobu moc casu, ale priebezne vas citam... 😉
uz aby sme vsetci boli zdravi..a zacali si uzivat jar.
pekny vecer

ada11
30. mar 2009

ahojte, ďakujemem za priania skorého uzdravenia, ste zlaté 🙂

jeliska, u nás sa platí v škôlke stravné 32 Sk na deň a školné 320 Sk na mesiac /školné neplatia predškoláci-teda ani my/. Aj známa prihlasovala dcérku do škôlky tak skoro, lebo tiež majú preplnené škôlky 😉 Veď kej ju teraz prihlásiš, tak sa nič nedeje aj kebyže sa vrátite na SK. Budeš mať istotu, že ti princezničku zoberú ak zostanete. Ale do leta v tej Prahe vydrž...18. júla cestujeme 😉

moni, píšeš, že si o dosť staršia od jelišky, tak to by sme mohli byť rovnako staré 😉 snáď Veronika neochorie 😉 Aj naša Maťka rada hráva Človeče, ej...ale by sa spolu zahrali 😅

cessy, ani ja nekajo nestíham 😝

denduska, a vy ako?

ivett, tak sa Tobiasko konečne vyvetral, veď to je strašné, keď musia byť tei deťúrence len doma, keď sú choré ☹ Tešíme s, že ste už OK. 😉

Anet nechce papať, idú jej zúbky a lyžičku totálne odmieta, keď jej dám na lyžičku MM, tak to otvorí pusinku, ale akonáhle príde na to, že je to príkrm, tak totálne zatne ústočka. A ona tak pekne papala.

Chorým skoré uzdravenie a zdraví nech neochorejú. 😉

ivet100
30. mar 2009

ahojte, Tobiasko sa s choroby uz dostal,ale stale berieme este ATB,zajtra ideme na kontrolu. Mna pobolievalo hrdlo,ale uz to preslo,nadcha mi ostala. Maly pocas choroby pekne spinkaval cez den aj 6 hodin a v noci sa to tiez uz upravilo,tak som rada,ze chorobu vylezal a zbytocne nevymyslal stale sa len hrat.
Konecne sa oteplilo a u nas uz teraz ani neprsi, hned je cloveku lepsie,dokonca som si dnes vsimla,ze ako sa oteplilo a naprsalo, vyhnalo to vsetky dazdovky na chodnik 🙂
cely vikend som bola s Tobiaskom sama, tatino v praci, tak dnes je doma a venuje sa malemu
Adi, viem, co to je, ked ti Anet nechce papat, my sme to mali stale,ked malemu isli prve zubky, nechcel vobec jest,len sa stale chcel kojit a hlavne v noci vtedy omnoho castejsie, ale robi to doteraz,ked mu idu zubky a prave v tomto obdobi stolicky. Doktorka mi povedala,ze je to v poriadku,ze nepapa a nemam ho nutit nasilu a ani byt z toho nestastna,ved nezomrie od hladu,ked je kojeny.

monikat a co mala, este ma teplotku,alebo to preslo, mozno len zo zubkov....

denduska a co tvoje brucho krcove, uz je lepsie, davno si nepisala 😉

denduska
30. mar 2009

ahojte babky,
vypadava nam net este stale, aj mobilna siet vypadava, som sama doma, muzik dnes sluzi, pride az zajtra poobede takze som ako pustovnicka...teraz rychlo pisem kym net funguje... 😠

mala som tu cez vikend kamosku, fajne bolo, az na to ze vcera cely den lialo ako z krhly, aj celu noc, na dvore nam stoji 5 cm vody a inde je vsade totalne bahno 🙄

ale teraz dokonca vtaciky spievaju a asi 5 minut aj slniecko svietilo...huraaaa

emmka je uplne zblbnuta z toho posunu casu, vcera mi horkotazko zaspala o 10.vecer a rano vyspavala do 10....a o 11 isla spat zas a este stale spi..to zas bude v noci coro-moro 😀

tiez sa nedalo ist von, dnes neviem ako, vysla som na 3 minuty a fukal silny vietor, tak uvidime....

Zatial sa majte a hlavne v zdravi ostavajte....moje brucho je uz v pohode...dufam tak aj ostane

🙂

ozaj vcera ste nepozerali Ako som prezil? smutne....ale nastastie to dobre skoncilo 🙂

monikat75
autor
30. mar 2009

ahojte, no tak mne malá dnes nešla do škôlky, ale ku doktorke, lebo mala v noci teploty nad 38, takže manžel s ňou išiel, chudák rovno z nočnej smeny išiel ku doktorke a čakali tam dve a pol hodiny, takže do postele sa dostal až na obed, no ale čo už jemu je jednoduchšie s ňou ísť ako mne
no ale predstavte si, doktorka povedala, že to nie je nádcha, ale že asi od bruška má teploty, tak ja neviem, lebo dýchanie má čisté a hrdielko nemá zapálené - no a chcem sa vám pochváliť, moja malá mala v škôlke recitačné preteky a 6 detičiek postúpilo - 3 s poéziou a 3 s prózou - moja Nika má prózu, a zajtra ide vystupovať do nášho kultúrneho domu, takže manžel s ňou ide z domu rovno tam, odrecituje a príde domov, tak nám držte palčeky, nech sa umiestni čo najvyššie - lebo do piatku ju aj tak chceme nechať doma, či predsa neprepukne nejaká nádcha alebo niečo podobné
denduska aj my zvykneme na dvore také blato ako ty píšeš - aj teraz je určite tak, len som nebola ani vôbec vonku, ale v noci tak lialo, že je určite všetko premočené, ale že vraj od zajtra už má byť v á ž n e p e k n e :-
a adi máš pravdu, že by mohli byť zlaté Maťka s Veronikou, keby spolu hrali človeče, no veď snáď sa niekedy stretneme, veď Topoľčany nie sú zase až tak ďaleko
😉
a denduska ešte som zabudla aj ja som pozerala Ako som prežil a aj som si poplakala, ale našťastie sa to dobre skončilo a aj malý aj mamka boli zdraví, a tá Elena Podzámska to podľa mňa výborne zahrala
no už končím a tiež prajem všetkým chorým skoré uzdravenie a majte sa dobre 😝

jeliska
31. mar 2009

krasne ranko 😉 u nas je krasne svieti slniecko tak len vyjst von a podme na prechadzku 😀
aku ste mali noc?No u nas si Eli zvykla ze ked v noci zaplace tak dostane kasu, co bol moj muz vzdy ochotny pre nu urobit.Ale kedze teraz vstava rano o 5,00 tak sa mu nechce a mne uz vobec nie.Tak som jej dala vybrat bud prsnik alebo nic a ona najprv kriku ale nakonec zaspala aj bez prsnika 😉
Inak muzovi uz potvrdili ze nebudu pracovat ani stvrtky tak zacnem chodit do prace a vypustili mu poobedne tak bude chodit iba na ranne. 😢 No ale tu je to asi vo vsetkych firmach 😅 no hadam nejako prezijeme a co u vas ake je to manzo si mysli ze ked sa vratime na slovensko tak to bude lepsie o com ja velmi pochybujem.
No zmenim temu moni tak budem drzat palce Veronike nech vyhraje
inak to ako som prezil to je o com?1-krat io tom pocujem 😒
inak deni aj my to mame s tym posunom casu vstavame rano okolo 8-9,00 a ideme spat okolo 19,30-20,30 takze presne o hodinu no mne je to v podstate jedno ale keby eli mi vecer nezaspla o piatej radsej nech poobede ale to nechce.
cessy ani ja uz ani nestiham chodit na net 😉

adi neboj myslim ze do leta vydrzime 😀 😀 a potom sa stretneme uz sa tesim mozme aj teraz ked budem v tt ze by ste dosli na navstevu 😀
ivet inak my sme boli taki mali hladosi a vsetko sme jedli a teraz mi eli nechce nic jest , nezazila si to s tobiaskom?neviem ani kojit nechce a ani masko zeleninu akurat babnan jablcko ale bez jogurtu no ja jej to vzdy vsetko davam aj ked vypluva ale nakonec aspon nieco zje ale ked je s nou manzel doma tak ten jej potom nic neda akurat kasu lebo to vzdy zje 🙂
tak idem jej dat ovsene vlocky tie ma celkom rada no uvidim kolko zje zatial sa majte krasne a inak aj u vas je take krasne pocasie u nas je 15 stupnov 😉

monikat75
autor
31. mar 2009

prajem pekné ránko, no u nás je tak všelijako, raz svieti slniečko, potom zájde za oblaky a tak striedavo ale hlavne že neprší a je teplo celkom až 12 stupňov, hádam, že už konečne skončila tá zima 😠
moja Veronika bola na tom mestkom kole tých recitačných pretekov a išla hneď prvá, lebo mala chudinka teplotu a ešte jej nepôsobil celkom čípok, ale neviem ako dopadla lebo manžel s ňou nečakal až do konca, ale keby získala nejakú cenu učiteľka povedala, že nám zavolá
no jeli neviem, či na Slovensku je to s tou prácou lepšie, ani by som nepovedala, lebo u nás tiež všetky firmy znižujú stavy, alebo prepúšťajú alebo ľudia piatky nerobia, takže nič moc, som rada, že môj manžel robí policajta, tých aspoň neprepúšťajú, takže on má prácu istú 🙂
no môj malý našťastie nereagoval nejak výrazne na zmenu času, takže som rada
a ešte jeli, ten film Ako som prežil, to dávajú na JOJ-ke, to sú príbehy ľudí natočené podľa skutočných udalostí, je to podľa mňa veľmi dobré, teraz bolo o žene, ktorá počas tehotenstva zistila, že má hrčku v prsníku a zistilo sa, že má rakovinu, tak jej už v 34. týždni vyvolali pôrod a až potom začala podstupovať chemoterapiu, ale našťastie to všetko dobre dopadlo, synček jej bol zdravý a aj ona sa z toho dostala
prajem vám pekný deň, idem sa venovať drobcovi lebo spinkal vonku v kočíku len 25 minút, čo inokedy spí aj 2 hodiny

denduska
31. mar 2009

caute babenky, tak my sme mali zasa zlu noc. O osmej isla E spat, o pol deviatej sa zobudila s prisernym placom ale nechcela ani jest, potom zaspala, a potom bola od druhej do piatej hore..ale neplakala, len bola hore.

my mame zamracene, ale celkom prijemne, dufam sa uz konecne otepluje. A vcera ked bolo este o siedmej vecer vidno, uz som mala pocit ze je leto!

jeli, no to je blbe s tou pracou, ale nemyslim si ze na sk je to lepsie, tiez sa prepusta ostosest, pocuvam to z kazdej strany od vsetkych kamaratok, neviem dokedy to bude trvat, snad uz nie dlho.
monci aj ja som rada ze moj muz a ja mame vlastne taku pracu ze nas skor neprepustia ako ano.

Daj vediet ako dopadla Veronika. Ja som neznasala recitovanie a Hviezdoslavov kubin, pripadala som si strasne trapne ked som to mala nejak precitovat verejne 😀

No, my ideme papat, som zvedava co bude dnes, tiez je slaby jedak v poslednej dobe (aj ked kasa to isti, ako u vas jeli 😀 )

ada11
31. mar 2009

monika, tak Veronika je taká šikovná 😕 to asi málo deti, teda aspon u nás sa takto prezentuje 😕 super, nech vyhrá a aj kebyže nie, tak aj tak vyhrala tým, že sa zúčastnila 😉

jeliska, no asi to necháme na tú Prahu 😉

Ani Anet nechce papať ako jej idú tie zúbky, ale urobila som fintu tak, že jej aj do mäsovo-zeleninového príkrmu dám MM a aspon niečo zje. 😉 i keď stále to nie je to čo bývalo.

monikat75
autor
31. mar 2009

ženičky, Marek dnes oslavuje 8 mesiačikov 🙂
a Veronika dopadla podľa učiteľky výborne, lebo aj so spolužiačkou boli strieborné - Nika v próze a spolužiačka v poézii a to z 18 detí celkovo, takže super, učiteľka bola hrdá, lebo že aj ona videla na malej, že má teplotu a že aj tak to tak dobre zvládla a pritom z ich škôlky išlo 6 detí a oni dve boli najlepšie a pritom sú najmladšie
a ešte som zabudla, dostala knižku a diplom, ale ešte sme ich nevideli lebo až v pondelok pôjde do škôlky, ale už je jej dnes lepšie, ráno ešte teplotovala, ale teraz už teplotu nemá a už jej aj začína chutiť jesť, takže snáď to bol naozaj len žalúdok 😅
u nás je teraz nádherne slnečno a teplúčko, konečne ozajstná jar, takže som šťastná 😝
Marek našťastie papá dobre, aj keď tie zúbky presvitajú zo dňa na deň viac, takže sa už možno pomaly prerezávajú - asi konečne
veru denduska našťastie lekárov a policajtov bude stále treba 😝 takže o prácu sa báť nemusíme
zatiaľ sa majte

denduska
31. mar 2009

ahojte, ja dnes nic nestiham, mala mi konecne zaspala az o deviatej..stale ma stary cas..
monci, gratulujem vam k malemu vyrociu, joj ale ten cas strasne leti, ved pred chvilou sme si ich doniesli z porodnice a uz su to velki betari a betarice 🙂 a samozrejm e aj Nike gratulujem, lebo fakt, ja by som to ozaj nezvladla..nic pre mna.
aj u nas bolo dnes krasne, 12 stupnov, super. dufam ze to vydrzi.
cakam muzika, dnes sa vybral do krcmy, tak som strasne zvedava kedy sa dovali, este stastie ze krcma je za rohom, tak ho budem moct ist skontrolovat ak sa nebude dlho vracat, len ja ho spod stola nevytiahnem, budem musiet suseda poziadat aby mi pomohol traktorom 😀 😀 😝 😀