Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
26. júl 2009

ahojte, tak vidim ze tu je dnes ludoprazno.. co sa dalo cakat, nedela je nedela 🙂 idem si asi citat, mam rozcitaneho Dana Browna, Anjeli a Demoni.. Citali ste?
Bru noc teda

kkkatarinkaaa
26. júl 2009

caute vsetci 🙂

zajtra sa chystam na tu diabetologiu, na kontrolu....dufam ze uz nema silesova dovolenku
prave odisla kolegyna, bola aj s deturencami, tak tu bolo tak zivo....som hotova, idem zalomit...dobru noc

cessy
27. júl 2009

ahojte
monika este ze to pises, malemu som pre istotu zatrhla hranie so stipcekami.....a jak sa s tym fain zahral. prekladal ich z jedneho kosika do druheho do nemoty.

denduska ako vidim pekne si uzivate dovolenku.

mirka knihy od DB mam davno vsetky precitane 🙂 , dobre pise, ale ta prva bola zo vsetkych najlepsia.ja teraz citam Dominika Dána, aj ten je celkom dobrý 😉

cessy
27. júl 2009

kkatarinkaa no ako u lekarky???dufam ze vsetko oki 😉

mirustek1
27. júl 2009

ahojte-tak som tu,cely vikend sme boli u svokry,mala meniny a dnes bola som s Emkou na kontrole,uz je lepsie,aj v noci bola len 1x hore a uz beha uplne sama a vsade a stihla som s Klarkou zubara,plomboval jej mliecnu stolicku a pekne to vydrzala.

vidim,ze viacerim robia deti stresy a to som jej stipce davala bezne na hranie,tak to uz skoncilo,cloveka ani nenapadne co oni vymyslia.

mimi vitaj tu

katarinka-tak sa ti to krati,mne velmi puchli ku konci nohy,nic som neobula,len si ich casto vykladaj

cessy
27. júl 2009

ahojte....tak ako??co mate nove??
vidim ze akosi nemame v poslednej dobe moc casu na net 🙂

mirka099
27. júl 2009

ahojte... tak dnes sme po dlhom case stravili s MM pekny spolocny den... dobedu sm spolu robili halusky, poobede sme zasli k svokre na halusky, vecer sme vsetci traja hrali izbovy futbal 🙂 chuda suseda pod nami, asi sa jej budem nacas vyhybat 😀

cessy Dominika Dana sa tiez chystam citat, mamina si ho takisto chvali...

mimi kde si? cim to je ze sa nas kazdy zriekne? to sme take hrozne? ☹

veru katarinka daj vediet ako si dopadla.. dufam vsetko ok...

cessy
27. júl 2009

ahoj mirka, si tu??

mirka099
27. júl 2009

cessy iba teraz som tu..

monikat75
autor
28. júl 2009

ahojte, ja som tu včera iba nakukla, nemala som čas, kúpili sme maliny a tak som robila lekvár, takže mi to zabralo dosť času, a predtým ráno som bola niečo vybaviť v sporiteľni
nemám nič nové, maličký ešte sám nechodí len za jednu rúčku, v sobotu oslavujeme Marekove narodky, asi budem robiť tú piškótovo jablkovú tortičku aby z nej aj malý mohol papať a k tomu nejaký koláč a obložené misy

mirka vôbec nie sme hrozné, že sa k nám tie mamičky znova nepridajú, všimni si, že ja ich už ani nevítam, lebo viem, že tu už viac nezablúdia, vieš oni asi hľadajú, že do ktorej témy by zapadli a potom nakuknú k nám ale možno zistia že sú mimo obraz, lebo my si tu už poznáme detičky aj ich mená, takže ich to prejde 😉 ale veď my si predsa vystačíme aj sami nie, my sme tu skvelá partia 😝

mirustek1
28. júl 2009

ahojte-musim sa pochvalit,Emka nam prespala celu noc,to bolo po 1x,tak sa vytesujem a uvidim co bude zas dnes.Rano iden s nou zas na rehabku a chcem povedat,ze uz koncime,ved uz beha a pekne,vobec nie po spickach,tak som zvedava co povedia.

jasne,ze tu nikto nieje hrozny..............................

mirka099
28. júl 2009

ahojte..
ja som bola dnes pokupit Kubkovi hracky za peniazky co podostaval na meniny... ledva sme sa dmov doterigali, este aj za krabicu kolacov som kupila.. bola som uz na smrt vycerpana, hladna, smadna..vrchol bol ked som mala nastupit do autobusu... ruky plne, tlacim kocik, aj to opatrne, krabica s kolacmi na strieske kocika... ludia na mna plazili, vsetci do jedneho ako sa trapim, ale ani jeden nepohol ritou aby mi pomohli. nakoniec som dopadla tak, ze ta krabica plna kolacov sa mi vykydala na zem. Ved co kolace za 10€ a mam z nich blackanicu...tak som si schuti zahresila. ...vtedy sa postavil jeden mlady zo slovami pomozem vam? nevedela som ci mu mam vynadat alebo dakovat... hroza niektori ludia... tak som ostala dobre nastartovana... pridem domov nachovam,okupem maleho a nejaky magor (pardon, musim si ulavit) zacal vrat do panelu... normalne som si musela naliat frtana, lebo by som bola zinfarktovala...

jaaj, prepacte za tolko citania, musela som si ulavit...

mirustek, to je super, ze malicka takto pekne spinka... mne kubik zacal takisto tesne po roku, a spinka tak doteraz.. drzim palce aby vam to uz ostalo..

monika, myslela som to skor ironicky... mas pravdu, myslim ze sme tu dobra partia spravnych bab ... 😎 😎 😎 asi sa uz aj ja namiesto privitania spytam ci sa mieni "u nas" zdrzt 😀

denduska ako pokracuje dovolenka? asi skvelo, ked nemas cas ani mrknut sem.. 😀

ivet100
28. júl 2009

ahojte,nemala som ani cas nakuknut sem,lebo som bola vcera a dnes v praci a nejako potom doma nic nestiham
monika, ja ked som nakukla do tejto temy prvy krat a videla som ako ste ma perfektne privitali, vobec mi nevadilo,ze sa ostatne poznate uz dlhsie, jednoducho som pochopila,ze ma prijmete, kdezto v inych temach ma vobec ani neprivitali, nie este to,ze by so mnou komunikovali ☹

mirka099
28. júl 2009

ivet suhlasim s tebou.. preto to aj nechapem... ja som tu bola uplne nova, prvy krat v niecom takomto... mala som vtedy naozaj tazke obdobie, a doteraz som vam vsetkym vdacna... konecne ma mal kto vypoocut, poradit.. vedela som sa vzit aj do situacii, co ste mi popisali vy. velmi mi to pomohlo..

mirustek1
28. júl 2009

mirka-tych laskavych ludi poznam,tiez ma vytacaju,ked musim prosit o pomoc do autobusu,radsej s nim chodim len minimalne.

ivet-to mliecko Emke chutilo,vypila sice len asi 15Oml,ale na zaciatok staci,aby jej nebolo zle,viac som ju nenutila.

mirka099
28. júl 2009

mirustek radsej by som kamene pojedla ako niekoho prosila o pomoc... raz sa mi stalo ze som poprosila ( este s hlbokym kocikom, kubko bol jeden alebo dvojmesacny... mi odbil ze mam pockat kym nepride novy autobus (ten nizkopodlazny, co sa sklana, v celom meste su 4) som sa zaprisahala, ze sa nikomu nebudem uz doprosovat

mirustek1
28. júl 2009

mirka,lenze sama ho vobec nezdvihnem,uz som aj rozmyslala,ze si kupim len golfac,ale ja vacsinou chodim autom,tak my to moc nevadi.

ivet100
29. júl 2009

tak k teme jazdit autobusom by som mala vela co rozpravat. Uz sa mi stalo nejeden krat,ze mi nikto nepomohol a ked som mala hlboky kociar,tak som si ho nejeden krat vynasala sama, tak ako keby som isla po schodoch. V lete najradsej chodim vsade pesi,len v zime autobusom. Preto som si kupila radsej golfac, je lahucky a tak si ho lahko dam do autobusu teraz aj sama 🙂 a nemusim sa nikomu doprosovat

mirustek, je fakjn,ze Emke mlieko chuti, ja som dala vcera malemu tu kasu, nakoniec som kupila Sunarku ryzovo-bananovu a chutila mu velmi, je to podobne ako kase babylove, len cena vyssia, skoda ☹ , nemali prestat vyrabat tie kase, normalne ma to nahnevalo,ale mlieko je stale dobre a aj to trochu zmenili

vidim,ze dnes sa sem este nikto nedostal, ale take je leto, urcite ste radsej vsetci niekde vonku alebo pri vode, ja stojim pri zehleni a "kratim" si cas, pokym maly spinka

cessy
29. júl 2009

ahojte, vy ste sa teda zas rozpisali... 😉

ja tiez nikoho neziadam o pomoc...lebo uz som raz zle dopadla 😠 ....co mate tazsie kociky, tak to vam veru nezavidim vykladat ich do autobusu..ja tiez nemam najlahsi, staci mi ked ho nakladam a vykladam z auta 😖

ivet to akoze prestali vyrabat DM kase 😨 ?????vsade pocujem ze aka je ta keksikova dobrucka...tak sa ju chystam kupit, lebo doteraz som kupovala len sunarku, alebo hami takze ju uz ani nekupim???? 😕

cessy
29. júl 2009

mirka a ake hracky si nakupila kubikovi?? 😕 😵

mirustek1
29. júl 2009

cessy-prestali ich vyrabat,su namiesto nich ine BIO-kase,ale vobec tak nechutia,velmi tam citit obilie,ja som do nich aspon banan primiesala,aby chutili,ale vyskusaj,mozno vam pochuti

dobeda som bola v meste,kupila som si nieco na seba,ale behat s 2 detmi....no radost

a ozaj,mali sme ist na buduci tyzden do Tatier a moj muzik ma prehovara,aby sme isli uz teraz piatok,ze hlasia pekne pocasie,tak zas budem balit.

a este musim povedat,za Emka uz 2.noc v noci nepapala,len raz sa napila cajiku,tak hadam to niako dobojujeme a cicik si ani nespomenie.

monikat75
autor
29. júl 2009

mirustek tak to máš super, že ti Emka prespala už dve noci po sebe bez papania, mne Marek ešte stále 2 krát v noci papá, výnimočne aj trikrát, pritom som už skúšala aj čajík, ale neúspešne, takže neviem, kedy on mi prespí celú noc ☹
mirka to ti nezávidím tú cestu autobusom a tých akože ochotných ľudí, no hrôza 😠 a škoda tých koláčov a verím ti, že si bola riadne naštvaná, mňa takéto veci vedia riadne vytočiť
ja len čítam, že o akých kašách to píšete, lebo v našom malom mestečku DM drogériu nemáme len 101-ku, takže aj keby som chcela tak im neviem kúpiť - ale zato supermarkety už máme tri a stavajú nám už aj Tesco

mirka099
29. júl 2009

cessy - viac menej take drobnosti... take drevene vkladacky zo zvieratkami, taku naucnu vkladacku korytnacku aj s hudbou, potom este tu pyramidu co ukladas kruzky na seba, jaj a este Noddy volantik, vsetko z draciku... kamaratkina mala mala 3 roky, im som taku drobnost-drevene kocky. pozrala som aj darcek co kupit bratovi so zenou.. poradte.. co sa tak najviac zide takemu mrnusovi.. problem je ze oni uz vstetko maju co podedili po nas 😅

mirka099
29. júl 2009

moni tak sa priprav na napor na penazenku, ked vam stavaju Tesco.. Ja tam malemu kupujem kraaasne vecicky, oblecenie Cherokee ale aj hracky.. Niekedy tam nahodia super zlavy az 75 % (okrem toho som tam pracovala skoro 2 roky)

bambulka8159
29. júl 2009

ahojtee ja rada popisem s mamickami som taktiez maminou 7 a 9 rocnych synov

denduska
29. júl 2009

caute nestiam vas citat, len s tym busom a kocikom mi napadlo, ze ja som raz jednej mamicke pomahala trepat kocik do briky a to som bola v osmom mesiaci ale nedalo mi ked som videla to zufalstvo a nikto jej samozrejme nepomohol, bolo jej to strasne trapne, ze ja dviham s kocikom aj brusisko. No ale neporodila som skor 😀

inak my sa zajtra vraciame domov, normalne skoda 😒 ale aspon budem mat cas na vas 😎

mirka099
29. júl 2009

idem uz spat, v poslednom case tu uz vecer niet ani zivej duse... nie ako za starych cias,, 😀
neda mi este, ja som sa pobavila
http://www.uzisito.sk/SEXY-CESTOVINY_g747.html
kuk na link, na tej stranke je strasne vela peknych, zaujimavych a stylovych darcekov.. kazdy ma nieco do seba. tento len tak na pobvenie 😉

cessy
30. júl 2009

ahojte...ja som tu vcera bola aj som napisala dobre ze nie roman 😠 .......a cele sa mi to zmazalo 😠 , teda odoslalo mi to...ale neviem veru kam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . tak som bola nahnevana, ze som zavrela pc a isla spat 😀

mirka no......fakt na pobavenie, keby mi to prinesli v restike neviem veru ako by som zareagovala 😀 😀 😀

cessy
30. júl 2009

mam vytat nove??? 😕

cessy
30. júl 2009

alebo je to fakt zbytocne??? 😕 😕 😨