Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
5. júl 2009

jeli takze grilovacka??
aj ja som vcera chcela grilovat, len nakoniec sme isli k znamim a grilovali sme tam.

denduska no co ten vysyp??uz to emmuske zmyzlo??dnes rano som na vas myslela, ked som malemu natierala pupaciky na tvaricke 😉

monikat75
autor
5. júl 2009

ahojte, jeli pozrela som fotky - sú pekné a akú máte veľkú rodinu 😝 a ako sa ti už pekne guľatí bruško a super šaty máš 😎 my sme sa tiež chystali dnes grilovať s kamarátmi ale nakoniec z toho nič nebolo lebo im do toho prišla nejaká oslava ale aj tak by sa nedalo lebo u nás dnes zase ako každý deň lialo ako z krhly asi dve hodiny vkuse - to aj u vás stále prší - mne už to ide na nervy - Nika sa zase nemohla dnes kúpať v bazéne 😠

cessy ten výlet mohol byť super - škoda že od nás je to veeeeeeeeeľmi ďaleko a maličký by takú cestu neviem ako znášal a museli by sme veľmi skoro ráno vyraziť z domu takže by to nebolo ktoviečo
denduska veru ozvi sa aj ja dúfam že už sa má Emka lepšie
a adi ty máš už tiež snáď deťúrence zdravé už by bolo načase 😉

monikat75
autor
5. júl 2009

a ozaj zabudla som mirka ty si priamo z Lučenca? len tak ma to zaujíma - ale ak nechceš nemušíš odpísať 😵

denduska
5. júl 2009

caute babenky, tak ja som nemala cas, lebo vcera sme balili a vecer cestovali z KE..kupodivu Emmka celuuu cestu prespala! Super 😎 A dnes som vobec nemala cas, vybalovanie pranie, zehlenie....ble 😝 nemam rada take dni...a teraz ma caka tazky tyzden, manzel sluzi od pondelka do nedele vsetky dni okrem stvrtku!!! lebo ich je malo v praci tak sa striedaju len dvaja ci ako, no ale on ma este druhu robotu a tam je to napodobne..este ze vo stvrtok pride svokra, tak sa tesim, aspon mi nebude otupno 🙂

mirka, dufam ze uz s muzikom lepsie, to si mi pripomuenula, ako som raz nan mojho tak zufalo cakala, bol tiez par dni prec...a on prisiel, zlozil veci a odisiel k susedom na pivo....to si ma mala vidiet, aky vystup som urobila...a bolo mi jedno ze sa nafucal, este on sa fuci chapes, muzi su niekedy tak natvrdli ze len zasnem 🙄

ozaj Emmka nema rubeolu, kedze to nezmizlo, vedela som ze to nie je to..uz sme sa zacali bat ze lupus...tak sme sli ku koznej a je to zacinajuci atopicky ekzem 😠 lepsie nez lupus, no ale sila, moj muz sice ma, ale len lokalka na rukach aj to si nie su isti ze je to to, len to tak vyzera, ale aj on sam vravi ze to nie je atopak, ale ona je cervena na celom telicku, uz sa jej urobila aj taka krupicka. A este doktorka vravela, ze ma taky atopicky kolorit koze, biely dermografizmus, to znamena ze ked si zaskrabnete, normalne koza zbledne ale hned sa spravi cervena ciara ale jej ostava biela..to je typicke a aj biela ploska okolo ustociek a cervene licka...vsetci v rodine uzasnuti, lebo nikto siroko daleko ziaden alergik ani nic podobne..tak nie som nadsena...radsej by to mohla byt rubeola 😒 Takze tak sme dopadli..

inak ako je tu fajne, uplne sviezo, nie ako v tom kosickom betone...aj ked dobre bolo...

mirka099
5. júl 2009

Ahojte... denduska asi si to ty raz pisala... ze si mala rozpisany text a potom vsetko zmizlo..prave sa to stalo aj mne.. juj, ale mam nervy 😠 😠 😠

mirka099
5. júl 2009

takze este raz...

jeli, cudovala som sa aka ste velka rodinka... uz mi je jasne peco sa k tebe mala za cely den nedostala... muselo tam byt dobre, isla by som....

Monika ano som z LC.. preco sa pytas? Nebodaj sa pozname?? 🙂

Denduska, moji bratranci obaja mali atopicky ekzem.. ale potom z toho nejak vyrastli.. tak dufam ze mala to bude znasat lahko... co sa tyka muzika, tak aj keby sme chceli vymysliet nieco zmysluplneho neda sa, furt teraz robi.... uz aby bol buduci pondelok. ideme znovu na chalupu, na cely tyzden. taak sa tesim.. len vy mi budete chybat... ked si pomyslim kolko vas budem musiet docitat 😕 ajajaj.... setrite ma baby 😉 😀

jeli mas pravdu nase nove clenky bud na nas zabudli, alebo sa este nestihli k nam dostat
😵

mirka099
5. júl 2009

Moni tvoj problem poznam.. ked ja som kupila malemu trojkolku dva tyzdne bolo nanic pocasie, zima, dazd.. asi by pomohlo keby si ten bazenik schovala niekam do pivnice, uvidis hned budete mat pekne pocasie 😀

cessy nemas foto toho nosica? aj ja by som nieco take chcela pre maleho. Ako to vyzrera? si s tym spokojna?

cessy
5. júl 2009

ahoj mirka neako sa tu vecer stretame 😉 😉 😉 😉 😅

mirka099
5. júl 2009

ahoj, no uz to zacina byt milym zvykom.. len teraz sa pre zmenu budi Jakubko, co az takym zvykom u nas zas nieje 😕 idem pozret kde je problem

cessy
5. júl 2009

mirka pre nosic som sa velmi dlho rozhodovala az mi maly narastol...teda mali sme taku obyc. klokanku ale ta sa mi nepacila, lebo v nej maly vysel ako mača. bola to chicco a ta bola do 9kg. chcela som manducu ale ta stala okolo 3000sk.teraz sme kupili znacku liliputi, teda objednala som cez net.fotky z dnesku zatial nemam stiahnute, tak ti poslem len link. inak da sa od nich aj poziciat na vyskusanie. tento co som kupila je myslim ze do 20kg a do 3 rokov dietata. 😉

cessy
5. júl 2009

http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

zabudla som vlozit link, tak tu je 😅

cessy
5. júl 2009

mirka ano, zvykom, aj som sem isla s tym ze tu asi budes 😅

mne sa maly zobudil asi pred pol hodinou a velmi plackal, nemohla som ho utisit, asi samu nieco snivalo. ☹

mirka099
5. júl 2009

ja som pozerala po nete kadejake.. a je to dost drahe... my to sice sem tam urcite vyuzijeme len nie zas az tak casto... tie co som kukala boli 7.000 a to teda nieee

cessy
5. júl 2009

ale toto nieje turisticky nosic, tie maju kadejake vystuze, konstrukcie tie su drahe....ja som chcela len taky, ze
ked pojdeme niekam kde sa neda ist s kocikom, uz planujeme aj navstevu ZOO Bojnice, nosic je super

mirka099
5. júl 2009

cessy ale toto vyzera fakt dost dobre. za ako dlho ti to prislo?
maly je hore, bola som uz za nim.. neplace a tak ho necham tak.. neviem preco nespinka, toto mi robi prvy krat. inac tu na tomto fore musi fungovat nejake tajne mysticke prepojenie, alebo telepatia, lebo co sa stane jednej stane sa aj druhej 😀 mne sa Kubko dnes rano zobudil s obrovskym placom, vystraseny.. tiez mal asi zly sen 😢

mirka099
5. júl 2009

ved prave, take tie kadejake turisticke namakane zas nepotrebujem.. tiez len ked sa pojdeme prejst, aj do zoo a jaskyn by sme este chceli pochodit toto leto..
jaaaj ale uz place, ak sa nevratim vies preco 😉

cessy
5. júl 2009

ze mysticke prepojenie.....ale mozno ze aj ano....ktovie 😕 😉 , len dufam ze sa mi teraz nezobudi ako tebe jakubko 😵 .
dodacia doba je myslim ze 14 dni, ale mne dosiel na 8-9 den?? ani neviem. ved aj ja ho mam len tyzden, ale inak som velmi spokojna....precitaj si tam aj o tom pozicovnom...to je dobry napad pre tych co take nieco nikdy nemali a chcu vyskusat.ja som hned objednala. aj pekne farby maju, ale ja som chcela cierny 😉

cessy
5. júl 2009

no presne, ved by to hadam aj divno vyzeralo, tie su take mohutne, vhodne do tatier 😀 😀 😀

jasne ze pochopim preco, ja som tak vcera musela ist 😉

idem ti este poslat link, kde sa o tomto nosici tu na konikovi diskutuje. v podstate som sa tu o nom dozvedela 😅

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cessy
5. júl 2009

mirka idme spinkat, tak mozno zajtra vecer 😉
dobru noc 🙂

denduska
6. júl 2009

caute babky, no dnes vecer sa k vam pripojim uz aj ja, lebo budem samaaa....samozrejme ak Emmka bude spinkat 😅

co sa tyka nosica tak my mame echt turisticky, lebo moj muz je zatazeny na hory, tak to je povinna vybava...a celkom sa malej v nom paci..ale na dlhej ture sme este neboli...dam aj fotku dnes, ked stihnem..a ked najdem, lebo ani neviem ci mam 😕

cessy
6. júl 2009

ahoj denduska
budeme moc rada 😵 😵 , tiez tu vecer castejsie chodim ked muz nieje doma.

denduska ked chodite na tury, tak to aj vyuzijete.ja som chcela taky, aby som s nim aj do obchodu mohla behnut, na nakup....taky maly, jednoduchy, skladny.

aj ja pridam fotky, len ich najprv musim stiahnut 😉

mirka099
6. júl 2009

bre ranko baby.... tak mi sme mali velmi rusnu noc.. zaspal iba okolo pol druhej. ked som mu kontrolovala dasienka, dosla som na to preco nespinkal. reze sa mu druha stolicka... fuha a doteraz som si myslela ze viem co je to rezanie zubkov.. tak tieto stolicky ma teda prekvapili. 😕
vecer tu budem asi aj ja, kedze muz ma nocnu. nelaka ma akosi ta prazdna postel.

kkkatarinkaaa
6. júl 2009

ahojte kocky.ja som mala pokazeny net 😖 uz je to ok...mna tak nicia tie horucavy,to bude tazke leto 🙄

cessy
6. júl 2009

mirka takze to boli zubky???chudatko male taku bolest musi pretrpiet, aj si mu nieco dala od bolesti??

kkatarinkaa uz som chcela napisat, ze kde si 😕 a ty ze pokazeny net 😅 , ozaj a ako sa mas??brusko este tvrdne??

ozaj ja som aj zabudla privitat nove, ale ako vidimani netreba, ved tu od vtedy ani jedna nebola 😨

kkkatarinkaaa
6. júl 2009

cessy- no mam sa celkom ok...dr mi predpisal amoksiklav....tak som dufala, ze ziadne ATB brat nebudem a vidis...ze to tvrdnutie moze vyvolavat aj infekcia, tak mi to preventivne dal..tak dufam ze to uz bude dobre. Uz netvrdne tak casto, ale este parkrat za den sa to stane.Ale je to uz ovela menej caste ako to bolo...

denduska
6. júl 2009

ahojte babenky, tak my sme dnes mali hrozny den...Emmka vobec od pol dvanastej nespala, milionkrat som ju ukladala aj sme sa kocikovali, nic, len bola stale mrzutejsia a mrzutejsia az o siedmej zalahla...ale ja som znicena tiez...a vy ste co robkali...?

katka, neboj, uz si takmer vo finale, za par tyzdnov budes drzat malinkate babenko v naruci 😵

cessy
6. júl 2009

kkatarinkaa hlavne oddychuj, setri sa 😉

denduska co sme robili????maly mi dnes zacal chodit uplne sam 😨 , tak sa tomu tesil, ze chcel stale chodit, tak som chodila po nom...hoci kde sa pustil a isiel,velmi sa bojim aby nespadol a nerozbil si hlavicku.
alebo potrebovala som si odskocit, malehosom dala do stredu obyvacky, pridem a maly oproti mna kraca a hlasno sa pri tom smial, tak sa tesil, ze sa mu to podarilo

cessy
6. júl 2009

inak maly bol cely den celkom pokojny, aj pri nete som mohla byt. mala som upratane, navarene...tak som dnes oddychovala 😵

ada11
6. júl 2009

cessy, to som ani netušila, že je nejaký Nový Zéland blízko nás 😕 gratulujeme k samostatným krôčikom 🙂 Alex je moc šikovný 😉

denduska, som rada, že to nie je rubeola, ten atopák ma mrzí, dali Emmke aj nejaké antihistaminiká či nie? aj Maťka ho má a užíva Aerius sirup, ona ho nemala moc,, aj kožné testy boli neg. ale aj tak ho užíva, proste tá predispozícia niekde čuší a čaká 😠 sem-tam sa jej objaví ložisko prípadne dve , a potom zase zmizne. to je nna nervy, keď ten tvoj mužík je stále v práci, ach...to vaše povolanie 😉

jeliska, tehotenstvo ti veľmi pristane 😉 , tak sa na teba aj malinkú teším 😉

monika, držíme sa ako-tak, uvidím dokedy, normálne mám už až "boja", keď počujem jednu alebo druhú zakašľať alebo zachrčať 😉 aj ja rada grilujem ale mi len vtedy, keď nás pozve švagor na záhradku, lebo mi nemáme kde, síce mohli by sme u svokra , ale to nie je ono 😉

kkkatarinka, niečo mi ušlo, prečo ti dali ATB, máš nejakú infekciu? už sa ti to kráti, ty chodíš cvičiť a ja tam blízko bývam, to fakt môžeš skočiť ku mne na tu kávu 😉
mirka, takže to boli zúbky, teploty Jakubko nemal alebo ani iné príznaky, len "mrzutosť", píšem len ale dobre sama viem, že aj to je dosť 😉

kiva23
6. júl 2009

Caute baby! Neviete poradit nieco pre Viktorku? Ma kaslik a kycha. a strasneju pri tom natahuje ☹