Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
10. júl 2009

mirustek, neboj nie si sama s tymi zvukmi.... 😀 😀 😀 , ja robim to iste, niekedy radsej aj okno pre istotu zavriem.. 😀 😀 😀

ja tiez umyvam zubky od kedy vysli, mam aj take ako denduska na prst aj detskeu kefku vhodnu na prve zubky 😉

katkabg tiez ta vitam 😉

cessy
10. júl 2009

normalne ste mi s tym konom dali chrobaka do hlavy.....no porozmyslam nad nim.... 😉

ada11
10. júl 2009

ozaj a zabudla som, dnes Anet prvý raz spinkala 2,5 hodky a spala len raz cez deň a vydržala byť hore v kuse 8 hodín, a potom zalomila, od 20,45 nebola ešte hore, tak je riadne vyšťavená, uvidím aká bude noc. posledné dni to bolo dosť zlé, taká umrnčaná bola, nervózna, ja som sa ráno cítila akoby som už bola 10 rokov na dôchodku 😠

mirka, a už má tie stoličky prerezané, či ešte nie ? normálne mám až strach ako to bude u nás 😠

práve začala plakať, tak idem, asi som ju prechválila 😠

denduska
10. júl 2009

ozaj babky, som sa zabudla pochvalit - vcera Emmka prvykrat pomenovala zvieratko ze Haba - teda zaba 😀 a dnes urobila prvy krok! 😎

strasne ako rastuuuuuu 😅

ada11
10. júl 2009

denduska, gratulujeme, Emmka je veľmi šikovná 🙂

denduska
10. júl 2009

diky, ale to bolo len take nahodne...ale aj tak ma to potesilo 😀

cessy
10. júl 2009

denduska aj ja graulujem

adi aj ja maleho davam uz asi tyzden spinkat raz za den, lebo sa mu to stale to spanie posuvalo a potom sa mi budil okolo piatej.siestej a potom nie a nie zaspat

inak nam ide uz 5 zubok 🙂
ked uz sa chvalite, tak aj ja sa chcem 😵

cessy
10. júl 2009

a kde mame mirku??? 😕

ada11
10. júl 2009

ja sa už lúčim, lebo muž mi vyčíta, že sa mu nevenujem 😀

mirka099
10. júl 2009

cessy, len teraz som vyprevadila muzika do roboty... moje romanticke plany prekazila mrcha mrchava, a tak sme dotraz lenoslili pred telkou a len tak sa skrabkali... 😵

ivett dnes som mu kupila aj take odrazadlo, asi to co ty vravis (dnes bol nakupovaci den) 😀 . je to aj choditko ze to vie pred sebou tlacit a aj auto ze vie na tom sediet a odrazat sa... na koberci je to este ok, aj ked on ani s tym nechodi ale uteka... strasne mu to ide rychlo, chudacik ledva stiha nozky prepletat 😀 😀 a na podlahe je to dost labilne, uz s tym aj spadol, strasne sa mu tam smyka a vyvaluje sa z boka na bok.. no neviem ci nam to pomoze k prvym samostatnym krockom.. ale aspon nechodi popritoim na spickach. a ani sediet na tom nechce 😖 no neviem, mame to prvy den, uvidime...

denduska gratulujem... pravdu mas strasne rychlo rastu.. najnovsie ma moj maly velky syn strasne rad chova... dnes mi daval do ust chrumky, ale takym tempom a tolko ze som nesihala jest... tak tou malou dlanickou mi to tam pekne krasne napucil,ze som to ani prehltnut nevedela... a taky bol ma seba hrdy ze nachoval maminu, boze baby mali ste ho vidiet... 😅 som ho hodinu vkuse cmagala aky je uz velky...

ozaj cessy a malicky uz teda riadne beha? ja uz ledva cakam v pondelok ze co nam povie detska neurologicka... dufam je s kubikom vsetko ok ...

mirka099
10. júl 2009

adka ta zase nam zdrhnes? nooo ale nastastie s jedinou vyhovorkou ktoru tolerujem 😉 ja ti mozem len ticho zavidiet... ide dovolenka a ja dostanem hnusnu mrchu 😠

a ta stolicka co si sa pytala.. no je vonku jedna cast teraz sa reze zvysok. ako by som ti to nazorne vysvetlila... je prerezany len kraj zubku, taky tenky dlhy pasik... a teraz sa reze zvysna cast ploochy stolicky... a to ho boli, bobacika, lebo to nieje ako predne zubky..spicate...

ada11
10. júl 2009

ešte som tu, normálne sa mi nechce od vás odísť 😉 muž pozerá telku a dal mi ešte na chvíľu pokoj 😀

mirka, prečo chodíš s Jakubkom na neurológiu? Maťka bude s Jakubkom naraz oslavovať, lebo ona má vtedy narodky 😀

mužovi som povedala, že nech mi dá chvíľu, že sa idem s vami rozlúčiť a teraz mi zapotil, že či sa lúčim s celým okresom 😀 😀 😀
tak prajem príjemný pokec, a potom dobrú noc 😉

mirka099
10. júl 2009

adka 😀 😀 😀 skoro som si cvrkla, to bolo dobre... 😀 😀
ideme tam v pondelok prvy raz.. neviem ci som to tu uz pisala... poslala nas tam dr., koli tomu ze ked chodi za rucicky, alebo stoji pri niecom tak vzdy len na spickach.. ako baletak.. a ze aby sa tak nenaucil, lebo ze pozna jedno dieta co sa naucilo spickovat a potom s tym boli velke problemy.. tak nas iba vysetri, mono nam ukaze nejake cviky.. neviem, uvidim... uz sme tam objednani dva tyzdne... teda dobra cakacia doba 😖

cessy
10. júl 2009

mirka moja mrcha mrchava zatial este od poroddu nedorazila............. 😵

poslilink ake si to odrazadlo kupila, aj ja chcem nieci take kupit, alebo len take zvieratko na odrazanie

mirka099
10. júl 2009

cessy vobec mi nejde google, ani dracik stranka.. blbne daco s netom.. sa cudujem ze konik ide 😀 budem skusat...
ej ale ti je dobre... mne prvy krat dosla mrcha po porode presne na posledny den sestonedelia... fuj ani den zasluzeneho pokoja mi nenechala 😠 😠 😠 mrcha hnusna

cessy
10. júl 2009

mne dnes nesiel nastartovat konik...
takze si uzivas....ale ja kojim, ty si kolko kojila 😕

mirka099
10. júl 2009

cessy ja som kojila len 10 tyzdnov ☹ aj tie som si vybojovala... potom som este asi mesiac odstriekavala ale mliecko som stratila... mali sme s tym dost velke problemy ☹ ☹

cessy
10. júl 2009

no co uz ked sa nedalo....mne samaly hned prisal a tahal ako o zivot od zaciatku......doteraz 😵

cessy
10. júl 2009

denduska nam niekde zmyzla.....dufam ze este niekedy pokecame ako minule.... 😅 cez skype...vsetky na raz 😅 hmmmmm??

mirka099
10. júl 2009

cessy tak toto nechapem.. cez internet explorer mi nic nejde, ale opera bezi ako po masle 😠
takze tu je ten link
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

mirka099
10. júl 2009

denduska sa nam venuje svokre 😉

cessy
10. júl 2009

parááádne a este lacnejsie ako to co som videla ja.je to aj stabilne???

mirka099
10. júl 2009

cessy teraz pozeram ze to nieje presne to nase.. vyzera podobne, ale nerozprava a nevydava zvuky 🙂

mirka099
10. júl 2009

cessy skype 😉

cessy
10. júl 2009

ok 😉

cessy
11. júl 2009

dobre ránko ako ste sa vybuvali??a vase deticky??
my sme mali super noc maly sa len raz zobudil a spinkali sme od 19:3o do 7:2o 😅

denduska
11. júl 2009

ahojte zeny, ja som vcera vecer este skypovala s muzikom 😅

k mrche mrchavej, mne dosla tiez este v 600nedeli 😠 a chodi doteraz celkom presne 🙄 a ja ze si oddychnem

my sme mali celkom fajn noc, emmka bola tusim dvakrat hore ale v pohode, neplackala a hned zahajkala 😵

cessy
11. júl 2009

denduska chybala si nam na skype 😵 😵 😵

denduska a ako este kojis cez den??kolko krat??

ozaj a svokrusku si uzivas?? 😕

denduska
11. júl 2009

joj aj vy mne, ale asi by som vas vsetkych nevykryla... 😅 ja mam super svokru a hlavne tu nie som sama aspon chvilu a to je uplne iny pocit 😉

kojim aj cez den, niekedy viac niekedy menej ale vacsinou tak 3-krat...niekedy len doobedu, poobede, ale niekedy emmka normalne pride a zacne mi tahat tricko a plakat 😠 a niekedy keby som jej neponukla ani si nespomenie...tak neviem co s nou mam dalej robit... 😕

cessy
11. júl 2009

denduska ved jasne......ja som to len tak opomenula 😉 muz je najdolezitejsu, to samozrejme 😵

ja mam tiez dobru svokru, nestazujem sa 😵 dnes sa ma konecne vratit z dovolenky, uz sa nevieme dockat. bola na korzike.s malym mi obcas trosku pomoze 😅

ja kojim rano jak sa zobudime, potom niekedy po obede a pred spanim...ale ked mu cez obed nedam tak si ani nevsimne 😕