Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
25. sep 2009

no veď jasné cessy ako inšpirácia je to super, fakt sú krásne tie kostýmy, len ja mám trošku inú postavu ako tie krásky na tom linku ☹

monikat75
autor
25. sep 2009

mirka díky 🙂

cessy
25. sep 2009

no.....tak ani ja nie som ideal, ale je to vo viacerích velkostiach.....

aco si vyhliadla veronike??
ja mam zas malemu vyhliadnute odrazadlo

monikat75
autor
25. sep 2009

Veronike som vyhliadla tabuľu na písanie - takú obojstrannú - z jednej strany sa píše kriedami a z druhej fixkou a je taká že sa dá položiť na stôl, takže jej ju Marek hneď nezlikviduje 😕

mirka099
25. sep 2009

no ved.. ked uz tak asi osobne to pojdem kupit mame tu dva take "obchodiky" ale ked ja sa tam hanbim 😀 asi nahovorim kamosku...
a co kupime Kubancovi to teda netusim... podobne ako moni pise, hracky ho absolutne nazaujimaju.. predvcerom som mu kupila takeho konika, co cvalal, spieval, a mal na sebe jazdca co pri kazdom pohybe bafkal fajku... no nehodil ho o zem? skoro dobafkal 😠

cessy
25. sep 2009

http://www.pricemania.sk/katalog/odrazadla/puky...

toto asi, muzovi sa veeelmi paci 🙂

monikat75
autor
25. sep 2009

ozaj a aké odrážadlo myslíš, teraz je ich toľko druhov - vyhliadla si niečo tu na nete, či u vás v obchodoch

cessy
25. sep 2009

no uz mam muza doma...takze asi som skoncila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
25. sep 2009

monika hore je link 😉

mirka099
25. sep 2009

cessy pekne... riadny harlej medzi odrazadlami... a maly sa vie odrazat? kubko co ma doma to auticko vobec na tom nechce sediet...

monikat75
autor
25. sep 2009

cessy takéto niečo som ešte nevidela, vyzerá to dobre, len je to dosť drahé, ale pozerám, že najlacnejšie to má firma Biga a od tej asi radšte nekupuj, lebo nedávno tu bola téma o tejto firme, že je nespoľahlivá

mirka099
25. sep 2009

no cessy taka radost z prichodu manzela 😕 chudak... 😀 no ved ho chudaka chod pomojkat, vies aky su chlapi strasne unaveni vzdy 😀 tak uz teda zdrhas?
moni ta tabula je pekny darcek... kamoskina mala ma taku kde sa pise kriedou, a furt po nej carbe 🙂

monikat75
autor
25. sep 2009

no mirka asi ostaneme sami a budeme len tíško závidieť 😢

mirka099
25. sep 2009

baby kto vie co je s adkou.. ani denduska sa dlho neozvala.. aj mirustek. katka ma dost s malinkou ale ostatne su zahada. 😨

cessy
25. sep 2009

jasne ze nebudeme objednavat cez biga, ale priamood toho co to dovaza na SR.

no idem dievcata, pre dnesok sa lucim,pa-pa 😅 🤐 🤐

mirka099
25. sep 2009

no to cessy je na to expert.. furt robi chutky ked je muz v praci 😠 potvora je to 😀 naozaj mozme len zavidiet ☹

monikat75
autor
25. sep 2009

veru mirka, ja som už adi poslala aj IP, ale neozvala sa, takže asi vôbec nechodí na MK, denduska spomínala, že sa niečo vyhodilo na telíčku Emke, tak snáď to nie je vážne a mirustek má tiež chorú Emku, takže asi preto nestíhajú

monikat75
autor
25. sep 2009

cessy tak sa maj, pa pa 😅

monikat75
autor
25. sep 2009

mirka tak poďme dačo vymyslieť - teda darček myslím pre našich drobcov, keďže ich tie hračky nezaujímajú, čo by ich tak mohlo potešiť 😉

mirka099
25. sep 2009

moni staci nieco co je riadne nebezpecne, co absolutne detom nevhodne, co im zakazujeme.. to ich bude bavit najviac 😀
ale vazne, ty si co rozmyslala? pre Mareka?

monikat75
autor
25. sep 2009

mirka asi máš pravdu, bola som v inej téme - tak potom Marekovi musím kúpiť žalúziu, ktorú máme na oknách, lebo to je jeho - zakazovaná ale oblúbená hračka

mirka099
25. sep 2009

😀 davam aj ja nieco aktualnejsie na fb... ked ta nieco napadne aj vas ostatne babky dajte vediet...

monikat75
autor
25. sep 2009

mirka myslíš foto, tak zajtra popozerám, lebo už sa mi začína zívať, čiže asi za chvíľu pôjdem spať

monikat75
autor
25. sep 2009

mirka tak ti prajem dobrú noc 😉

laurinkadanielka
25. sep 2009

baby vy ste toho popisali normalne nestiham ja som prave uspala malu 😉 ja chcem kupiť malej takeho maca s displejom prehrava cd aj mp3 v dračiku ho maju ja si idem darček k vianociam kupiť utorok kabat 😉

mirka099
25. sep 2009

laurie ty tak neskoro davas spinkat malu? a kedy oddychujes? 😕
ja som si vyhliadla pre seba krasnu adidas supravu, ciernu... len neviem ci mojmu drahemu stojim za 85€ 😅 posli link na toho maca

mirka099
25. sep 2009

moni bru noc.. babrem sa tu s fb... a citam nove temy.. niekto sa tu pekne nudi. aspon sa zasmejem 😀

laurinkadanielka
25. sep 2009

to dnes sa jej nejako nechcelo to mava take dni niekedy no na odych je malo času neviem link to som pozerala v letaku opytam sa mužika a potom dam vedieť už idem aj ja hajať dobru noc ja som teraz kupila malej nike supravu za 40€ 😉

cessy
26. sep 2009

ahojte, vcera som musela ist, smutny smajlikovia preto lebo mi bolo luto ze tu musim koncit, inak na muza som sa moooc tesila.

my mame zatial odrazadlo take cervene, ale to nieje moc dobre na odrazani, je siroke a nieje tam miesto na nozicky
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
toto mame.....
a vie sa na tom odrazat, zacal najprvdo zadu, teraz vie aj do predu.aj nasadnut si tam vie sam 😉

laurinkadanielka
26. sep 2009

ahojte cessy aj grilujete? ja idem ešte upiecť kolač čučoriedkovo tvarohovy aspon niečo 😒