Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
1. okt 2009

inak miri a dendi to je mi luto 😨 nasej zatial nic nejde furt ma dolne 4 aj horne 4 😅

denduska
1. okt 2009

jaj babenky, inak uz nedokazem drzat tajomstvo 😅 cakame druhe babenko 😵 tak drzte palce nech vsetko dobre dopadne 😅

mirka099
1. okt 2009

jeeeeeeeeej dendi, gratulejem... a chceli ste? tak toto je super sprava.... tesim sa s vami.. 😵 😵 😵 😵 😵

laurinkadanielka
1. okt 2009

ahojte cessy mala my ide spat ako kedy ale vetšinou už do tej pol desiatej buva denduska tak ti držim palčeky nech to dobre dopadne 🙂

mirka099
1. okt 2009

a samozrejme drzim palce aby vsetko dobre dopadlo, a malej emmke pribudol krasny zdravy surodenec...
takto uz na teba v nemocnici uz aj zabudnu 😀

denduska
1. okt 2009

dakujem..teda dakujeme😵
mirka ani nevrav... 😝 ved prave...no co, aspon si to odbijem a mozem sa potom vrhnut na karieru a uz im nevypadnem😅

inak to ten kon dajak zle pocita, ved ja som len v 12tt 😕

monikat75
autor
1. okt 2009

ahojte, jej denduska tak gratulujem k tehotenstvu, určite sa veľmi tešíte 😉 a potom kedy máš termín keď píšeš že ti to tu v pase zle počíta, lebo tu je že 11. 4. 😉 a pravdaže držíme palčeky nech všetko dobre dopadne a na jar sa vám narodí zdravučké a krásnučké bábätko
no zúbky to poznáme, tie aj Mareka vedia riadne potrápiť, ale momentálne máme pokoj, už má vonku dolu 4, hore tiež 4 - z toho minule vyšli po tých predbdených nociach dve stoličky, takže už sa teším 😒 na ďalšie stoličky, to bude radosti...

mirustek1
1. okt 2009

denduska-tak gratulujem,ste sa poponahlali,nech vsetko dobre dopadne

jeliska-tebe sa to uz blizi,uz aby si mala zatym

a ktora bude dalsia tehu???????????????????????????????????????????????????ja uz nechcem

my nemame este ani jednu stolicku,aj Emka horsie spala,stale tak mrnkala,stale som k nej behala,ale ked som si ju dala kebe do postele,bolo uz ticho,tak neviem ci jej naozaj nieco bolo,alebo len vymyslala,lebo tie dasna ma naozaj velmi naliate.ja sa uz tak vsetkeho bojim,ci jej zas nieco nieje.

denduska
1. okt 2009

monci, ved prave to ze termin napisalo dobre, tak preto nechapem..a pocitala som to aj po tyzdnoch v kalendari a vychadza to presne na 12.tt tak nerozumiem..ale to je jedno 😕

mirka, inak ano chceli sme..sice az o par mesiacov ale teraz sa uz tesime...ja som sa smiala ze som dva mesiace predtym ako som to zistila bola na gynde a doki sa ma pytal ci este chcem byt tehotna..a ja ze ano..tak asi som sa zakliala ked som to vyslovila unho 😀 ale vy tiez chcete, ci nieco take som tu zahliadla, nie? 😅

mirustek, my mame zas teplotu..zas 38...teraz spinka tak som zvedava co sa z toho vyvinie, pevne verim ze zub ale vobec si nechce nechat pozriet pusu 😠 😖

mirustek1
1. okt 2009

denduska-ak ma len kratko teploty,tak to mozu byt zuby,ale ak bude mat stale vysoke a viacej dni,daj Emmke vysetrit aj moc....ale hadam to su zuby,ale si vytrpime,kym im vyjdu vsetky a ja zas teraz prezivam s Klarkou,zas vypadavanie a vytrhavanie zubkou.Jednej rastu,druhej vypadavaju.......
A nebyva ti zle?

denduska
1. okt 2009

joj byvalo hrozneee...teraz uz len po veceroch, no nic moc...ale je to ovela lepsie...

s tymi zubami to je hroza, to mas pravdu 😝

jeliska
1. okt 2009

jeeej dendi super 😉 😉 gratulujem a drzim palceky nech je babeno zdravucke 😵 inak aj mne to blbo pocita na konikovi, ale iba o tyzden takze teraz som prave zacala 37, tyzden a nie 38 😅
zajtra idem prvykrat do porodnice tak uz sa tesim ako tam stravi 5-6 hod. 😖

mirka099
1. okt 2009

tak uz odisla kamoska...krpci sa pohrali, vecer pridam fotky.. skoda ze byva v anglicku, najradsej by som ju mala tu. prave som dala kubka spinkat, o 20 minut bude obed, o chvilku pride drahy.. idealna zenuska
😅 dufam si to mysli aj on 😀 😀 😀

dendi, do skupinky snazilky zatial nepatrim, ale uz rozmyslame... ktovie, mozno sa stretneme v nejakej tehu teme. 😅 prave toto sme riesili aj my minule,ci vratit sa do roboty alebo nie. lebo co, ked nastupis po troch rokoch do prace, o rok dva zas na matersku??? jedno je iste, chceme 2 deticky, a stale nam to len tak vychadza ze teraz niekedy uz je ten spravny cas.urcite by som chcela aby bol medzi nimi maly vekovy rozdiel. je tu aj taka tema, vecer si ju docitam, o vekovom rozdiele medzi surodencami. zeny sa tam zhoduju ze je lepsie cim mensi rozdiel, ze prvy rok je tazky ale potom uz je dobre...(inac cely den na teba myslim, tesim sa s tebou a silno drzim palce 😵 )
vy ostatne si co myslite? mirustek, adka, vy mate ten rozdiel medzi detickami dost velky, aj vas nazor ma velmi zaujima...

ale som sa rozpisala, s kamoskou sme si pripili na zdravie a teraz tu vypisujem romany. 🤐

monikat75
autor
1. okt 2009

mirka, na mňa si zabudla? ja mám tiež rozdiel medzi mojimi detičkami takmer 5 rokov, ja osobne si myslím, že aj to aj to má svoje výhody, keď je malý rozdiel, tak sa detičky lepšie spolu prehrajú, ale zase v našom prípade, mi Veronika vie už pomôcť s tým, že malého postráži, pohrá sa s ním, síce tak inak, akokeby bola v jeho veku, pomáhala mi pri kúpaní a prebaľovaní, keď bol menší a tak podobne, a takisto čo sa školy týka, tak je dobre, že keď Nika pôjde na rok do školy, malý bude mať ešte len 2 roky, lebo keby boli po sebe, tak zase ešte aj druháčikovi sa treba dosť venovať a prváčikovi samozrejme úplne najviac 😉
no ale to je môj názor, zase ty máš pravdu v tom, že naozaj nemá význam sa vrátiť do práce na rok a potom zase na materskú
a už sa teším mirka na nové fotočky

ivet100
1. okt 2009

ahojte, v prvom rade gratulem denduska a zelam ti aby tehotenstvo dopadlo dobre a narodilo sa vam krasne a zdrave babetko
Tobiasko tiez este stale pije UM mlieko, nejeden krat som mu uz ponukla kravske,dokonca aj osladene,ale vzdy mi vratil flasku naspat, takze ho vobec nechce pit
so zubkami sme si vytrpeli aj my vela ale hlavne ked isli ocne zubky, vtedy mal maly aj v noci hnacku a prebalovala som ho aj 3x. Ale vzdy to trva len tak 2 noci, co su horsie a placlivejsie a potom ako sa prereze zubok hned je dobre. Viem,ze u niektorych deti to trva aj tyzden aj mesiac, kym sa zubok prereze

mirka099
1. okt 2009

ivet tak to si ma nepotesila, ze najhorsie su tie ocne.. mne kubik uz mesiac neprespi noc, budi sa aj 3-4 krat s placom. a vcera som sa dozvedela ze mu idu dva ocne naraz.(ja som mu aj kukala,ale nic som nevidela, dokina si vsak hned vsimla 😨 ) tak dufam sa nebudu rezat dalsi mesiac.. ale moc to aj tak nechapem, lebo cez den je dobry.. zeby ho to bolelo len v noci? tak preco uz mesiac nespi poriadne???? ja uz som z toho zufala, ved uz tak ktasne od roka prespal celu noc.. asi sme sa tesili predcasne

moni prepac, si mi vypadla... na Marecka a Niku sa predsa neda zabudnut.. minule som ukazovala Mareka muzovi, jemu sa tiez pacia take buckate deticky... ale aj mne.. ja by som ich v jednom kuse len cmaagala 😀 a dakujem za nazor... taky isty ma aj moja mamina, ze vraj mam cas... ma to svoje pre ale aj proti, ako napokon aj druha varianta,, tazko, tuto otazku asi rozumom nedoriesim 😝 😅

cessy halo? zeby matika? ty uz mozes ist rovno za dekanku na matematicku fakultu 😀 😀 😀

cessy
1. okt 2009

halooo???
denduska....no super, to su mi novinky, gratulujeeeem 😵 😵 😵 drzim palceky nech prezijes tehu v pohode a nech sa vam narodi zdrave krasne dietatko 😵 😵 😵 😵

mirka099
1. okt 2009

ahoj nocna sova 😀 😀 co tak neskoro?

cessy
1. okt 2009

mirka ale kdeze matika....asi uz starneme, muz mi spi a ja cakam pokedy sa maly zobudi na papanie a pojdem spat 🙂

cessy
1. okt 2009

ahojky, no teba som dosla pozriet, uz mi chybalo toto nocne pisanie 😉

cessy
1. okt 2009

vidim ze ste tu riesili potencionalne tehotenstva...... 😕

mirka099
1. okt 2009

no dost aktualna tema.. daj si pozor, lebo sa ti "prilepi" to uvazovanie 😀

mirka099
1. okt 2009

uz som na teba myslela ze kde si stratena.. co mas nove?

cessy
1. okt 2009

nooo, radsej budem davat vacsi pozor..... 😵

a vy ste ako na tom s talsim babom??kedy?? 😕

cessy
1. okt 2009

nove????ani nic.....tedaneviem o nicom a ty???

mirka099
1. okt 2009

aj dnes sme sa o tom bavili... nevieme sa akosi rozhybat.. stale len uvazujeme, ze co ako..

cessy
1. okt 2009

vidim ta aj v teme nocne sovy, ty stihas na vsetky strany 😀 sikovnica 😀

cessy
1. okt 2009

takze keby sa postastilo, tak by bolo aj dobre,nie??

a ty by si chcela??

mirka099
1. okt 2009

tak na tu temu som jak vysita... uz som si odvykla od spanku 😀 ... ty mi hovor, pred chvilkou som citala v batolatach o odkryvani sa, a koho tam nenajdem??? 😉

cessy
1. okt 2009

koho cessy??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀