Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
3. okt 2009

aj moj poctivo dral linoleum pred dverami porodnej saly 😀

cessy
3. okt 2009

mirka 😀 😀 😀

jeliska
3. okt 2009

mne bol a praveze mi dost pomohol ,ked som mala najviac tlacit tak som sa mu zahryzla do ruky 😀 😀 😀 a super dychal ako keby rodil on a nie ja 😅 preto, by som chcela aby bol aj teraz i ked popravde sa mu moc nechce a chce byt s eli doma, hmm tak uvidime.Inak u vas sa kolko plati za doprovod:u nas 700 cz co sa mi zda dost 😝

mirka099
3. okt 2009

ach ani nevrav. nejak mi je zle, asi sa povraciam.. boze baby vy ste tehotne a ja tu za vas budem s prepacenim grcat 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀
muz je vedla na posteli cita si knihu.. stahuje nejake filmy, a tam mi jednu stranku nacitava aj minutu... ach
tak by som sla spat, ale s pocitom ze sa zobudil len rano 😕

jeliska
3. okt 2009

asi teraz bude tiez cakat vonku 😀

mirka099
3. okt 2009

jeli to je super ze ti takto pomohol...

jeliska
3. okt 2009

inak ja som dnes precitala celu knizku o zofie bosniakovej mam strasne rada historiu 😀 dnes sme mali oslavovat narodky ale budeme az o tyzden kvoli tym pracam 😝

mirka099
3. okt 2009

lucim sa s vami babky.. muzik uz spi.. tak idem sa schulit k nemu pod paplonik a spinkat.. bru noc

jeliska
3. okt 2009

dobru nocku mirka 😉

cessy
3. okt 2009

musela som odbehnut za malym, plackal a ked som prisla, tak stal v postielke 😒

cessy
3. okt 2009

ale ste sa za tu chvilku rozpisali 😉

jeliska
3. okt 2009

ja este dokukam superstar a pojdem spat moji uz davno spinkaju.

cessy
3. okt 2009

no aj mne uz spia,obaja....a spat??no asi aj ja pojdem..
jeli a co zajtra varite na obed??

jeliska
3. okt 2009

ASI KURA S PECENYMI ZEMAKMI A CO VY?

cessy
3. okt 2009

no my asi plnene rezniky s ryzou 🙂

cessy
3. okt 2009

si tu este??bola som upratat kuchynu 😒

denduska
4. okt 2009

ahojte, tak my sa mame lepsie, vcera cely den bez teploty len vecer trosku a potom zas celu noc bez ale zle mi zareagovala na Diazepam, lebo sme jej mali davat vecer preventivne 1mg kedze mala takmer 40-ky, no ale stalo sa to co sa stava u takych hyperaktivnych deti...v noci chytila zachvaty zlosti, hryzla mna, manzela, paplon...no podivana 😅 taze uz nedostane

inak pri mne muz bol pri porode a som mu strasne vdacana velmi velmi mi pomohol, a potom on isiel obliect a merat malu a strasne plakal 😅

ivet100
4. okt 2009

ahojte maminy, tak vy ste toho zase popisali,ale uz som vas ako tak precitala
monika, kupujem v DM Babylove 600g za 4,94 EUR. Ja som davala tiez HAMI,ale potom nas to zacalo financne dost zatazovat a kedze maly nechce vobec kravske mlieko a teda neviem pokym bude na UM,tak som presla na toto mliecko som velmi spokojna. Chutovo je dobre a malemu po Hami zacalo hned chutit.
- aj ja citavam "mudre knizky" a casopisy,ale Tobiasko nezapada ani do jednej "tabulky". Vie co nesmie robit,ale on to robi naschval a dokaze sa pritom este aj smiat. Niekedy nepomaha po zadku,krik ani to, ze sa ho snazim uputat niecim inym. Som niekedy z toho na pokraji zrutenia a uz sa mi stalo,ze som sa z toho aj rozplakala,ze ma vobec neposlucha.Robi si stale len to co chce on a to sa mu venujem od malinka.Ma to proste v genoch a nik mi nepovie,ze vychovou sa da dieta zmenit. Podla mna len usmernit.

inak vas obdivujem ako dokazete byt na nete tak dlho. To ja chodim spat o 22 hod. a pritom ja sa dobre vyspim,lebo maly prespi celu noc,ale nedokazem tak dlho vydrzat ☹

ivet100
4. okt 2009

este sa zapojim do diskusie, aj moj muz bol pri mne pri porode a bol z toho velmi stastny a dojaty. Bol to pre nas oboch velmi krasny zazitok 😉

ivet100
4. okt 2009

priadala som tri nove fotky do albumu,co sme boli na ihrisku,Tobiasko vsetkym dievcatkam berie vzdy kocik, neviem,ci mu nejaky nekupime 😀 😀

denduska
4. okt 2009

ivet, aj Emmka je taka....este sa usmeje na mna a urobi presne to co vie ze nesmie..napriklad sa vesia cez zabradlie dole hlavou... 🙄 genetika je 80%..20% sa da ovplyvnit...ale po mne to urcite nema, lebo ja som bola strasne bojazlive dieta vzdy za maminou suknou....takze ostava jediny podozrivy 😀

inak este spi, no ani sa necudujem po tej noci 😒

laurinkadanielka
4. okt 2009

ahojte ivet mali je zlaty s tym kočikom naša sa zase hra s autičkami po babikach skače 😉 moj muž nebol pri porode to by nezvladol asi 😉

monikat75
autor
4. okt 2009

ahojte, ste sa teda rozpísali v noci, som zase mala čo čítať 😉
jeli tak som rada, že ste s maličkým obaja v poriadku 🙂 inak čo sa tej prítomnosti manžela pri pôrode týka, tak môj bol pri Veronike, ale len zozadu sa pozeral, nechcel ho doktor pustiť úplne dovnútra, lebo vtedy sa ešte zato neplatilo, takže som nemohla mať proti tomu ani výhrady, ale na čakačke mi veľmi pomohla jeho prítomnosť, hlavne keď už prišli tie posledné kontrakcie, tak som to lepšie zvládla akokeby som bola sama 😵 ale pri Marekovi nebol, hoci chcel, ale Veronika nemala s kým zostať, lebo moji rodičia boli pri sestre /býva mimo Revúcej/ a svokrovci zase na dovolenke, takže som to musela zvládnuť sama, ale keďže mi dali vyvolávačku, tak to šlo v pohode, keď sa to tak dá o pôrode povedať 😕
ivet teda s tou cenou toho mlieka si ma prekvapila, veď ja kupujem 400 g Hami po necelých 8 euro, škoda že u nás nemáme DM drogériu

monikat75
autor
4. okt 2009

teda ivet chcela som napísať že 600 g Hami kupujem po 8 euro, ale aj tak je to rozdiel 3 eurá na balení, čo je dosť

jeliska
4. okt 2009

ahojte 🙂 dnes sme boli u kamosky ,Eli sa vyblaznila.Kamoskina spolubyvajuca ma perzsku macku co vazi 8 kilov 😅 eli sa s nou chcela hrat, ale macka bola nejaka najezena tak sme sa radsej zavreli do izby 😀 😀 keby sa postavila na zadne tak je vysoka jak eli mozno este vyssia 😀 myslim, ze macky na dlho nechcem vidiet 😅
ivet krasne fotky maly je zlatucky aj ty mas peknu fotku 😉
laurinka aj nasa je skor typicky chlapec ,okrem toho ze tancuje brusne tance.Mali by sme ju niekedy natocit aj dnes sa predvadzala pred kamosmi .No podarena jak vrti s bruskom 😀 ucila som ju to asi od 4 mesiacoch 😀 😀
monika pri mne pri porode manzel vsetko videl on bol v strede, potom zase presiel ku mne pri hlave a nakonec strihal pupucnu snuru 🙂
dendi Eli my tiez dnes spala od 11,30 do 14,00 a teraz uz spi s manzelom jak drevo 😀 co sa tyka neposluchania tak mna viac neposlucha ako manzela .Ten jej povie nono a nesmies a posluchne ho 😝 ja si mozem roztrhat hlasivky a nic no ako kedy 😀

cessy
4. okt 2009

ahojte....
ahoj jeliska, zase sa tu stretame....
o tom neposluchani by som vedela pisat....mozem mu 10x povedat, kricat....ako keby nepocul. uz teraz mu hrozim doktorkou, ze pojdeme s uskami na kontrolu 😀
aj nas maly viac pocuva ocinka ako mna.. 😠

jeliska
4. okt 2009

cessy asi je to tim, ze ti chlapi su im vzacnejsi ako my ktore sme s nimi furt 😅

laurinkadanielka
4. okt 2009

jeli to je super mala musi byť zlata ked tak tancuje to sa ako podarilo naučiť takeho drobca 😉 čo si brušna tanečnica?no aj ja by som vedela pisať o tom posluchani čim viacej jej to zakazujeme tym to urobi u nas počuva tak oboch 🙂

jeliska
4. okt 2009

ale coby iba som jej odmalicka ukazovala moje tance 😀 😀 a ona sa na ne namotala 😅 😅

mirka099
5. okt 2009

ahojte.... tak my mame za sebou dalsiu mimoriadne rusnu noc... prave som mu odmerala teplotu, a ma 38. a ja neviem z coho, snad to naozaj budu tie nestastne zuby.. aj v noci bol hore asi 6 krat...
jeli, dendi, prajem vam aby sa vam narodilili krasne zdrave deticky, s plnym poctom chrupu 😅