Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
11. okt 2009

haloooooo 😕
😕

😨

😢

🤐

spite??alebo sa venujete polovickam 😕

jeliska
11. okt 2009

ahojte tak nam tiez vcera super dopadla oslava 🙂 uz som bola vecer total unavena ze som isla spat uz okolo 8,30 a dnes som sa ani nedostala k pc ,lebo muz furt hral tie jeho hry 🙄 🙄
vidim ze ste tu rozoberali bruska mala by som dat aj ja nejake fotky s bruchom, lenze mame pokazeny fotak alebo baterky do fotaku.Dala som to do opravy a povedali mi, ze do 30 dni to spravia 😕 🙄 tak ma porazi ani fotky s malym nebudeme mat alebo si pojdem pozicat fotak od kamosky 😒
tento rok sa nam vsetko s... 🙄

jeliska
11. okt 2009

inak este furt nemame vymyslene dievcenske meno 😅 mozte nam poradit?uz mi dochadzaju vsetky napady

cessy
11. okt 2009

jeliska ahoj, mi tak podobne, na dovolenke mi spadol a doteraz ho nemame opraveny. rozmyslam, ze co dame za opravu, tak by sme kupili hadam aj novy 😕

cessy
11. okt 2009

jeli dievcenske??ved to bude chlapik, nie???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirka099
11. okt 2009

kukuk 😉 idem si vas najskor precitat 😀

mirka099
11. okt 2009

jeli to asi chce poisti 😀
mna sa pred cisarskym dopredu spytali aj chlapcenske aj dievcenske meno... aby hned vedeli zapisat, ked by som im potom nevedela povedat 😅

cessy
11. okt 2009

ahoj mirka, no pekny dobry vecer 🙂

cessy
11. okt 2009

ako sa mame??muzicek v praci???

mirka099
11. okt 2009

cessy ci bude pekny ti poviem rano 😒 ja sa uz dnes ani nechystam spat, nema to zmysel 😠 😅

mirka099
11. okt 2009

no ano, prave odisiel do nocnej... a ty? co porabate? tvoj je doma, vsak?

cessy
11. okt 2009

ano, ano je doma a pozerame superstar a papame gastany, mnam, mnam 😝

mirka099
11. okt 2009

tak teda z nich nepovyliezali tie cervy? 😅 😀
ja som chcela vidiet tu prvu z Lucenca, ale som ju zmeskala 😖

cessy
11. okt 2009

mirka tie su uz davno v kosi, tieto gastanky som kupila v sobotu na trznici...

ja to moc nesledujem, mna to moc nebaví.. 😒

mirka099
11. okt 2009

vsimol si esste niekto ze "nova" sa uz neozvala??? 😕 🙄

cessy
11. okt 2009

mirka ja som si akosi novu ani nevsimla, kedy tu bola???aky mala nick 😕

mirka099
11. okt 2009

neviem, sa mi nechce listovat dozadu.. ale vyzerala milo, kazdu chvilu mala rodit

cessy
11. okt 2009

jáááj nieco si spominam, mozno ju to chytilo a nemala uz cas viac pisat 😀

cessy
11. okt 2009

myslela som ze tu dnes vecet bude aj denduska......a ona nikde 😕

mirka099
11. okt 2009

jeli uz tu nieje, vsak? mala by sa nam teraz ozyvat pravidelne kazdych 8 hodin, aby sme vedeli ci jeeste stale cela 🙂
ozaj jeli, a tak napis ake sa ti pacia, posudime spolu 😉

cessy
11. okt 2009

jeliska a ty si kde zmyzla??????

cessy
11. okt 2009

mirka to sa jeliska bude prihlasovat, ako keby brala ATB, kazdých 8 hod 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
11. okt 2009

veru, veru 😀
inac dost na nu myslim takto cez den - ze akoby som zvladala male mimino teraz.. bude to mat vesele, ale ona to hravo zvladne 😉

cessy
11. okt 2009

mirka museli by sme zvladnut.......sice si to ani ja neviem predstavit, ale clovek sa musi prisposobit.

cessy
11. okt 2009

medzi mnou a bratom je rozdiel 14 mesiacov a mama musela zvladat,
poznam aj rodinku kde maju 11mesacny rozdiel medzi detmi, a dokonca maju aj rovnaky rok narodenia lebo jedno sa narodilo v januari a druhe v decembri 😅

mirka099
11. okt 2009

prepac, som odbehla.. tak je museli by sme 🙂 prvy rok by nejak bolo a potom by uz bolo lepsie...
minule sa Jakubko s Filipom prvy krat bili.. vadili, robili si napriek.. normalne do seba strkali.. no veselo bolo 😀

cessy
11. okt 2009

a ako kubik spinka???

mirka099
11. okt 2009

zatial spi.. vcera sa zobudil o polnoci...

cessy
11. okt 2009

mne maly spi od 19.25 bez zobudenia, inak sa mi vzdy po uspati po pol hodine budi

cessy
11. okt 2009

a uz kludnejsie spinka??? 😕