Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
31. okt 2009

no mirka až teraz som tu, lebo pripojenie na net mám v druhej izbe, škoda že nemáme bezdrôtový, zajtra ideme s manželom variť našu gemerskú špecialitu - gemerské guľky, inak výborné jedlo ale pre tých čo to nepoznajú, by to možno nebolo nič moc a poobede asi ideme na návštevu ku známym, len nám ešte majú volať, či im do toho niečo iné neprišlo, oni majú chlapca vo Veronikinom veku, takže sa aspoň prehrajú 😉

mirka099
31. okt 2009

prepac moni, som sa pustila do gruntu - cely byt je cistucky 😵
tak teda prajem pekny dnik zajtra-nech sa gemerske gulky vydaria 😉

denduska
1. nov 2009

ahojte, u nas je dnes kraasne ale mrzne...malu som poslala sa babkami von a ja dalej pratam..ale uz len take drobnosti v suflikoch na ktore nikdy nemam cas...

mirustek1
1. nov 2009

ahojte a kde ste dnes vsetky???? 🙂 my sme sa vratili vecer domov,uz so vas precitala,aj tu bolo pekne ale zima

mirka099
2. nov 2009

bre ranko... mne sa dnes tak nic nechce... 😖

jeliska
2. nov 2009

ahojte 🙂 k nam dnes pride svokra,uvidim co na nu Eli povie.Lebo mojej maminy sa bala ked s nou mala ostat sama.Je vidiet, ze by sme mali castejsie jazdit k babickam 😀 😀 No na SR pojdeme najblizsie ale az vkoncom decembra alebo v januari. 😅 inak aj u nas je kosa, strasne potom co bude cez zimu 😅

cessy
2. nov 2009

ahojte......mne sa tiez nic nechce robit.....este ze mam uvarene zo vcera 😒

mirka099
2. nov 2009

ahojte babky, ste tu?

cessy
2. nov 2009

ahoj mirka 🙂

cessy
2. nov 2009

co robis???my sme sa teraz vratili z prechadzky, teda boli sme v obchode 😉

mirka099
2. nov 2009

jej aka nahoda 🙂 ja sa akurat obliekam, idem na cerstvy chlebik a na postu 😉

cessy
2. nov 2009

no....to sa casto nestava, ze....

mirka099
2. nov 2009

prezrad co si dostala na narodky? 😉

cessy
2. nov 2009

no.....od koho???
od muzika novy fotak a kyticku krásnych 9 ruzi

cessy
2. nov 2009

od mojho slniecka alexka pusinku 😵 😵 😵

od svokry peniazky a kvetinu v kvetinaci
a od nasich kyticu, mamina mi upiekla tortu a peniazky

laurinkadanielka
2. nov 2009

ahojte no cessy tak možeš fotiť 😉

cessy
2. nov 2009

lauri, no.....ved na dovolenke som jeden pokazila, tak uz konecne budem moct pridat nove fotocky 🙂

mirustek1
2. nov 2009

ahojte,ja som sa prave vratila z mesta,bola som kupit darcek,susud ma dnes 7rokov,ale som unavena a dopotena,Emka dnes vynimocne v meste vrieskala,nechcela sediet v kociari a v draciku robila bordel...no katastrofa a potom ma este vytocilo,ze som zistial pri odchode z meste,ze mi ukradli puklicu z auta....tak mozem asi kupovat novu.....

mirustek1
2. nov 2009

ked sa dari,tak sa dari,dnes mam den"D",isla som pozriet,ci uz Emka spi a skoro ma trafilo 😀 ,ja som zabudla na komode flasu s mliekom,tak ju celu povylievala do postieky,po zemi a na seba,tak som to doteraz umyvala,prezliekala a idem dat prat. 😢 ..............no moja chyba,co mna dnes este caka 😉

denduska
2. nov 2009

ahojte, mne je dnes nejak divne...nejaka depka na mna sadla, ani s Emkou sa mi hrat nechcelo, neviem...a este som videla aj ten novy klip Chinaski a No Name a tam su Kosice, tak som sa rozplakala...no..i takove dni jsou.... 😒

mirustek1
2. nov 2009

denduska-aj take dni byvaju,asi sa aj tvoje hormony buria.....tak skus sa niako rozveselit,alebo zbehni za niakou kamoskou,ak tam mas

jeliska
2. nov 2009

ahojte tak ja mam uz taku hodinu "pokoj" od deti dnes maly ne a ne zaspat a nakonec zaspali obaja s Eli spolu 😀 cakam na svokru manzel isiel pre nu a mala by prist kazdu chvilku.
dendi tak ja som mala tiez take dni, a aj teraz ked som sama tak ma pochyti nejaka depka ze nic nezvladzem ale potom mi staci ked sa eli ku mne prituli a hned mi je lepsie🙂)

monikat75
autor
2. nov 2009

ahojte, mirustek tak to mi je ľúto, že ti ukradli tú puklicu, ale to je fakt pravda, že keď sa ti smola lepí na päty, tak potom už poriadne ☹
cessy tak dúfam,keď už si dostala ten nový foťák, že už aj na túto stránku si pridáš nejaké foto, na FB som pozerala čo máš tie nové a Alexko je zlatučký 😉
denduska to je jasné, že raz za čas sa rozľútostíš a príde ti smutno za rodným mestom a ešte teraz duplom keď si tehulka, tak si citlivejšia na všetko 😵
jeli takže keď ti príde svokra tak ti tiež pomôže s detičkami a môžeš si trošku oddýchnuť, lebo máš určite toho dosť s dvoma takými malými detičkami 😉

cessy
2. nov 2009

ahojte,
nie niemirka sem si fotky nedam, len na FB 😉

mirustek1
2. nov 2009

cessy a preco sem fotky nedas???ak sa mozem opytat?

mirka099
2. nov 2009

ahojte....mam doma muzika, tak tu nebudem...
dnesna prechadzka na chleba nam nakonec trvala vyse dvoch hodin, tak sa aspon prevetral, teraz vecer som piekla kolac-jablkovy, mnam... kubik poctivo pomahal 😅 😵
cessy, tak to su pekne darceky, uz sa tesim na svoje narodky 😵
mirustek, den blbec mas dufam uspesne za sebou, dufam sa tak skoro nebude opakovat.. 😉

kubinovi uz tie ocne priesvitaju, ale nie a nie sa prerezat.. z tychto noci som uz zufala, vidim na sebe ako ma to nici... katastrofa aj vcera... dokonca som si uz kupila aj cigarety, a to uz je co povedat 😠 ☹

mirustek1
2. nov 2009

mirka..mnam kolacik,ja som velmi na sladke a ty si byvala fajciarka???? 🙂 ja som fajcila volakedy,teraz by som sa uz asi zadusila,nechuti mi to 😀

mirka099
2. nov 2009

mirustek... ziadna silna fajciarka niesom... za posledne dva roky, som nefajcila vobec.. predtym ano, ale nie vela. dokazem si kupit krabicku, vyfajcit ju a mat aj rok pokoj. cigarety ma vsak strasne ukludnuju... ked uz idem vybuchnut radsej to zo seba vyfukam 😅

mirustek1
2. nov 2009

no sranda,ze ta to tak ukludni,ked nie si pravidelna fajciarka,a neboj,hadam ta uz coskoro necha Kubko aj vyspat 🙂

denduska
3. nov 2009

ahojte zienky tak nejake ste lenive 😀 sice ja mam co hovori...my sme vcera oslavovali moje meniny, vypila som asi 2 cl slivovice, 2 cl vajecneho konaku a 1dcl vina..dokopy asi za 4 hodiny a bolo mi z toho hrooooozne zle...fuj.. 😝 ako opica ale bez tej euforie pred tym..no hnus...

mirkaaaa, ked to takto pojde dalej 😀

mirustek aj nam minule ukradli puklicu..potom sme striehli ci niekto nepojde co ma take iste a chceli sme mu v noci odmontovat 😅 nam uz aj poskrabali auto, obuchali na parkovisku...no co, aspon ho nikto neukradne..dufam 🙄