Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
9. feb 2010

mirustek to chytanie mocu si neviem ani predstaviť ☹ to ako robis??chodis s flastickou za nou???alebo???v zivote som to veru nerobila 😕

mirustek1
9. feb 2010

alebo ideme zehlit??? 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
9. feb 2010

ozaj denduska, ake uz mas brusinko??? a kolko si uz pribrala??? 😕

monikat75
autor
9. feb 2010

ahojte, mirustek tak to ti nezávidím, že si zase musela zachytávať moč, ja si to vôbec neviem predstaviť, ako by som Marekovi zachytávala, keby bolo treba - veď on na nočníku vôbec nevydrží sedieť - hoci veľakrát vystihnem, že má suchú plienku, a ešte keby bolo treba do fľaštičky alebo dokonca skúmavky, tak to by bol iste veľký problém 😉
mne dnes poobede ide Veronika s manželom na zápis, tak som zvedavá, čo všetko sa jej budú pýtať, ani sa mi nechce veriť, že už o pár mesiacov z nej bude školáčka 😕

denduska
9. feb 2010

ahojte, tak Emmka dnes zasa vystraja, nic nove, zaujimave je ze ked sa naje tak je chvilu kludna, zeby bola stale hladna? 😀 Isli sme k susede, tam sa bavila, potom zas vystrajala ked sme mali ist prec, no hroza....ale suseda ma okrem jeden a pol rocnej este trojmesacneho, tak sa aspon uci co s takym malym babom, aby ho nebila, netlacila a tak...
Ja zajtra vecer musim odist do kosic a moj muz tu s nou ostane na noc sam a pojdu az druhy den - tak to som zvedava aj sa bojim, to bude prva noc bez emmky v mojom zivote 😅

cessy
9. feb 2010

mirustek nechoooooood, tu som 🙂

monikat75
autor
9. feb 2010

žeby sme sa tu stretli až 4 😕

mirustek1
9. feb 2010

monikat-tak drzime palce,ja som mala z toho vacsie nervy ako Klarka 🙂 ,neboj to zvladne,pytali sa na cisla,pismenka ktore poznaju,farby,geometr.tvary a take ....... 🙂

denduska-niektore deti byvaju naozaj nervozne aj od hladu,ako chlApi 🙂 😀 ,a hadam to niako vydrzia bez teba,no som zvedava 😉

cessy
9. feb 2010

moni zeby????
ale mirustek uz asi zehli

mirustek1
9. feb 2010

cessy-nie ,tu som,nesklamem vas 😉 ved mi to neujde,pravda 🙂

cessy
9. feb 2010

aaa mirustek ahooj, ja som zehlila rano.....maly bol celkom kludny, pozeral rozpravky, tak sa dalo

monikat75
autor
9. feb 2010

mirustek veď ja zhruba viem, čo sa budú pýtať, nemám obavy z toho, že by niečo nevedela, lebo ona pozná všetky písmená, čísla, aj gemotrické tvary a aj spočítavať vie bez problémov do 20, čiže určite ju tam nič neprekvapí 😉

mirustek1
9. feb 2010

babky-co ste varili?ja zeleninovu polievku,aj na zajtra,pride mi svokra na cely den k Emke,tak nech maju co jest 🙂

cessy
9. feb 2010

ja som dnes bola u nasich a mamina mi dala lokse s maskom, polievku mi spravila gulasovu, takze ja nevarim 😅

denduska
9. feb 2010

no ja by som mala zehlit ale pri malej nehrozi a vecer sa mi nechce 😝
my sme mali kuraciu polievocku a grenadir...ci ako sa to vola... 😅

monikat75
autor
9. feb 2010

mirustek ja som varila zemiaky - paprikáš a manžel má dovolenku, tak nám navaril vajíčkovú polievku 😉

mirustek1
9. feb 2010

😉 cessy-ty si sikovnica,ja som sa zdrzala s tym mocom,potom som poslala muza s nim do labaku,mne sa nechcelo ist,ja som radsej sedela s kamoskou pri kave 🙂 🙂 a deti sa hrali,inak Emka bila aj tohto kamosa,to bude asi betarka 🙂

🙂 monikat-tak budete kupovat tasku pomaly....

cessy
9. feb 2010

denduska grenadir....ci ako sa to pise 😅 som robila minuly tyzden asi po 2 rokoch...neako ma to ani nenapadlo spravit

monikat75
autor
9. feb 2010

veru mirustek, čaká nás kupovanie tašky - hoci ja som vlani vyhrala jednu v súťaži ale je taká chlapčenská, tak ju asi dám na bazár a Nike kúpim nejakú barbienovskú alebo princeznovskú 😉

cessy
9. feb 2010

mirustek no...ved zas by mi to zostalo a potom sa k tomu nemozem dokopat a len ni to schne a schne a potom sa mi to kopi...........

mirustek1
9. feb 2010

moni-ze manzel ma dovolenku,co je to???????????????????????????ja to nepoznam 🙂 😀 😀 😀 ,
ja som mala este z nedele perkelt a uz papam sladkost 😀 a pijem caj na spalovanie tukov,dobra kombinacia.co?????????????? 😀 😀

denduska
9. feb 2010

cessy my sme to sto rokov nemali, moj muz si vymyslel...som zvedava co emmka na to povie az sa zobudi

cessy
9. feb 2010

mirustek inspiroval si ma aj ja si idem nieco dať 😀

ja som to malemu ani neskusala dat...neako ma to ani nenapadlo.....mohla som vyskusať 😒

monikat75
autor
9. feb 2010

no mirustek, vieš má zvyšnú starú dovolenku a keďže je ten zápis a v sobotu ideme na ples, tak si radšej vybral dovolenku, lebo inak by mu tam šéf ako naschvál dal nejakú službu 😒

mirustek1
9. feb 2010

dendi-nasej Emke chutil granadir 🙂

inak ja periem zas,Emka sa stihla vtedy rano vycikat rovno na kobercek,co mam pri posteli,tak som ho hodila do pracky 😀

monikat-aj Klarka ma tu prizneznovsku tasku,aj peracnik a stale je spinava,nahovor ju na tmavsiu,ale Klarka sa nedala presvedcit,tak ju stale umyvam a cistim 😀

monikat75
autor
9. feb 2010

inak už sa mi zobudil malý, lebo má zase problémy s tým kakaním, takže spinkal len čosi vyše hodiny, zobudil sa asi na bolesť bruška, tak som zvedavá dokedy mi vydrží sedieť na kolenách 😵

mirustek1
9. feb 2010

tak idete plesat---len sa zabavte,ja budem na lyziach tancovat 😀 😀

zajtra musim zas balit veci...ach ja to nemam rada 😀

denduska
9. feb 2010

jeeeej ples, no to sie ste pockam, kym my sa dostaneme 😒
ja uz si pisem zoznam veci do proodnice, som uz normalne zabudla co vsetko tam treba...

monikat75
autor
9. feb 2010

mirustek to ma ani nenapadlo, že sa bude skoro špiniť, ale fakt, lebo väčšinou bývajú princeznovské ružové, takže sa to skoro zašpiní
inak aj Marek už chce granadír, doteraz ani za svet a minulý týždeň sme varili, tak konečne mu chutil 🙂

cessy
9. feb 2010

monika a satky mas ake?? 😕