Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
19. mar 2010

inak pisem ako madar, ale dufam ze si pochopila 😉

mirka099
19. mar 2010

..ale ved je len roka dva mesiace neaktualna 😅 a co robis? my sme dnes mali rusny den, a muz mi tu zaspal na posteli 🙄 ..ti chlapi!! nic nevydrzia 😖 😀

mirka099
19. mar 2010

cessy ale ked neodoslem novu spravu, nenacita mi tvoju odpoved, ci? viem ze nemusim vychadzat, ale nama to asi autoaktualizaciu

cessy
19. mar 2010

mirka tak to uz neviem, tak som to este neprekukla 🙂

cessy
19. mar 2010

a co robim??vratili sme sa s od nasich, boli sme ocinovi gratulovat a teraz si tu hoviem, muz tu pri mne lezi a cita si niečo 😉

cessy
19. mar 2010

aj tebe to tak dlho vsetko trva??neako je to spomalene, ze 😕

mirka099
19. mar 2010

aj ja si asi pojdem citat. u nas v hyperke mali 50% zlavy na knihy, tak sme pokupili asi 12 knih!! medzi nimi aj Dan Brown, Strateny symbol tak sa chystam čítať..nečítala si ešte?
my ideme k svokrovi gratulovat bud. tyzden... uz sme mu kupili whisky, dufam sa potesi

mirka099
19. mar 2010

ano, som myslela ze zas blbne nas net, ale pomale to mam len na tejto stranke.. dufam to tak nebude stale 😠

mirustek1
19. mar 2010

aj mne to blbne-asi s tym este robia,ja som napustila babam plnu vanu,tak sa blaznia a asi bude v kupelni potopa 🙂

cessy
19. mar 2010

blbne to veeelmi....mirka prave ju citam 😉

mirka099
19. mar 2010

hej? to je nahoda, už druhy raz čítame naraz jednu knižku 😅
ja si asi pojdem lahnut do poselky, pit cajik, a citat, a snad sa aj muzik zobudi 😅
mirustek tak ked vysusis kupelku snad si oddychnes aj ty... ozaj a kedy chodí Klarka spinkať? ani neviem prečo ma to zaujíma, možno len tak zo zvedavosti aby som vedela čo ma čaká 🙂

cessy
19. mar 2010

mirka som ale na 184 strane a veeelmi sa mi to paci...ale uz to citam hadam tyzden, lebo som taka unavena ze po 5 strane vzdy zaspim 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
na 5O strane je to supeeeer napinave...ako brown 😉 , teda asi okolo 50str. 😉

denduska
19. mar 2010

ahojte, tak konecne to teda ide, aj mne hrooozne pomaly.....ja zehlim, strasne ma boli chrbat, idem asi do vane a hajat...zajtra vas docitam, dnes mi emmka dala zabrat...mala dobru naladu ale aj akcnu...a ja uz nevladzem 😀 tak bru 😵

cessy
19. mar 2010

denduska dobru..pomaly aj ja pojdem, lebo uz mi ocka lepi......
ale este to tu popozeram a pojdem 😉

mirustek1
19. mar 2010

MIRKA-kLARKA CEZ TYZDEN UZ VZDY o 20hod lezi v posteli,ale takto vez vikend okolo 20.30,ale niekedy ma volnejsie ako napr.dnes ked ma kamaratku,tak sa vytesuju,ze pozearju este DVD a pojdu neskor spat,to sa im rata 🙂 😉
a prave mi volal muzik,ze sa lyzuje au do 22.30tak asi im pomaly idem urobit spanie,lebo chcu spat na zemi...dalsi zazitok 😉 ale co neurobime pre svoje deti......a toto vas caka 🙂

denduska
20. mar 2010

ahojte, tak uz mi to ide rychlejsie, my sme dnes s Emmkou same az do vecera, ale nastastie je krasne vonku tak uz sa aj ideme vychystat...inak mame na dvore bahno, vcera sa emmka tak zablatila ze som ju musela pred domom vyzliekat..inak mozete mi poradit co obliekate deturencom? lebo aj ked je prijemne ja sa este bojim, tak emmka stale nosi oteplovacky a pancusky 😀 akurat hore uz ma len tricko alebo bodik a na to vetrovku a ciapku len tenku a sal nenosi....

cessy aj ja si uz idem dat dajaku novu fotku, keby som len mala, mna nema kto fotit ☹ ....aj muzik slubil ze mi pofoti brusko a nikdy nema cas..ked sa on k tomu dostane, uz bude mala na svete😠 😀

to je fajn ze to ide ako chat, len mi vadi trosku ta biela farba, dajake je to nevyrazne..ale zvyknem si 🙂

a co ja viem, ked to tak beriem,mozeme si aj vytvorit sukromnu diskusiu, mne je to viacmenej jedno, len aby som vas nasla...teda ked ma do nej pustite 😀 😀 😀 😀

denduska
20. mar 2010

ahojte, tak uz mi to ide rychlejsie, my sme dnes s Emmkou same az do vecera, ale nastastie je krasne vonku tak uz sa aj ideme vychystat...inak mame na dvore bahno, vcera sa emmka tak zablatila ze som ju musela pred domom vyzliekat..inak mozete mi poradit co obliekate deturencom? lebo aj ked je prijemne ja sa este bojim, tak emmka stale nosi oteplovacky a pancusky 😀 akurat hore uz ma len tricko alebo bodik a na to vetrovku a ciapku len tenku a sal nenosi....

cessy aj ja si uz idem dat dajaku novu fotku, keby som len mala, mna nema kto fotit ☹ ....aj muzik slubil ze mi pofoti brusko a nikdy nema cas..ked sa on k tomu dostane, uz bude mala na svete😠 😀

to je fajn ze to ide ako chat, len mi vadi trosku ta biela farba, dajake je to nevyrazne..ale zvyknem si 🙂

a co ja viem, ked to tak beriem,mozeme si aj vytvorit sukromnu diskusiu, mne je to viacmenej jedno, len aby som vas nasla...teda ked ma do nej pustite 😀 😀 😀 😀

denduska
20. mar 2010

to co toto preco mi to dvakrat napisalo??? 😲 😀

cessy
20. mar 2010

ahojte, kde ste
ja vypisujem v sukromnej a tam nikto.

denduska aj ja budem mat problem najst neaku vhodnu fotku, lebo ja mam veelmi malo fotiek.
ale to brusinko pofotte, bude pekna pamiatka 😉

lela83
20. mar 2010

😉 ahojte aky sme vynoveny 😉

laurinkadanielka
20. mar 2010

ahojte no kde ste všetky 🙂 🙂 bolo dnes krasne ja som si umyla okna oprala zaclony poupratovala 😝 teraz trošku relaxujem pri pc

lela83
20. mar 2010

😉 laurinkadanielka dnes tu fakt nikde nikoho ☹ ja sa zapajam aj do diskusie o pleteni ale ani tam nikoho mame smolu dnes 😒 mozno zajtra tu niekto bude 😒 inak ako sa oteplilo uz tu skoro nikto nepise vsetci su vonku aj ja by som sla von 😒 no ale co uz 😔 aspon keby si tu mam s kym pisat 😔

jeliska
20. mar 2010

ahojte jeej nova verzia uz beziii 😀 😀 maly furt place tak potom sa vam ozvem co mame noveho 😉 a docitam si vas

mirustek1
20. mar 2010

ahojte-tak my sme boli lyzovat,bolo krasne,tak som si vychutnala slniecko 🙂 a hlavne sa opalovala v bufete 🙂
Klarka isla vecer spat k spoluziacke a mujik isiel hrat futbal s kamaratmi a potom na pivko pojde,tak som sama s Emkou,ale som niaka unavena,tak idem do vane a spat,ako keby ma chcelo boliet hrdlo 😀

denduska-ja uz nedavam kombinezu,ale pancusky a nohavice,body,niekedy este pulovrik,mikinu a vestu a prechodnu ciapku,alebo jarnu bundu

jeliska-asi ma zacalo od teba boliet hrdlo 🙂 😉 tebe je uz ok?

cessy
22. mar 2010

halo kde ste sa vsetky stratili????

lela si uz zalozila zas svoju vlastnu temu.....o tu sme zas prisli....to ako kazda pred nou...pride 2-3 dni popise a potom zas nic.....to jak keby sa u nas zaucali, alebo co.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 hruza...nic ine.... 😠

mirka099
23. mar 2010

babenky haloo? nudim sa 😅

cessy
23. mar 2010

mirka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tu zas nikto?????? 😉

cessy
24. mar 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cessy
24. mar 2010

no toto sa m uz vazne nezda 😠 😠 😠

mirka099
24. mar 2010

cessy co sa cudujes, vonku citit jar, taha nas to po nakupoch 😀 u nas bude zajtra aj jarmok 😵

cessy
25. mar 2010

jeeej mirka ahoj, no konecne tu opat niekoho vidim..... 😉