Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
14. máj 2009

adi tak super aspon si sa trochu zabavila 😉 😉
inak vcera sme boli akurat v tescu a kupili sme pampers mali akciu za 230 cz a fialove tesco stoja 240 cz tak to si kupim radsej pampers, nie? 😀 Ked sme boli v tt tak ma skoro porazilo ake drahe nie co cez 400 cz u nas aj ked nie je akcia tak to stoji cez 300 cz a nie viac 😅 Slovensko jak preslo na euro tak to tam mate vsetko drahe tu je to min. o polovicu lacnejsie aj maso...
Inak ani my sme nemali noc moc dobru aspon sa teraz Eli vyspala a ideme za kamoskou do parku.

denduska
14. máj 2009

ahojte tak ym sme mali celkom fajn noc, emmka spala do polnoci a potom do siestej huraaa...a potom este do pol osmej....manzel bol v nocnej tak sme mali postel pre seba hihi..

jeli mas pravdu, vsetko je tu drahe....a niektore veci brutaaaaaaaaaaaaaaaaaaal........kapucino co stoji tu nejak 70 korun som v madarsku kupila za 97 fornitov...cize akoby 9,70 skk.... v eurach neviem...

ivet100
14. máj 2009

ahojte,ja som Tobiaskovi davala latkove plienky do 4 mesiacov,lebo bol zo vsetkych plienok vyhadzany,ale potom sme presli na plienky Tesco a teraz od roka pouzivame len plienky babylove z DM,stoja 230,- Sk, vcera som si vsimla, ze aj UM mlieko Hami v DM zlacneli z 270,- na 230,-Sk, v eur to neviem presne,tak pisem este koruny,
dnes idem s malym k svokre,nech je trochu aj so starou mamou 🙂 , len skoda,ze je taka zima,lebo oni byvaju v rodinnom dome,tak by sa mali aspon vybehal na dvore,ale jasne, ze bude behat aj tak, aspon zmena pre neho
Jeliska, zajtra budem drzat palce muzovi,aby pohovor dobre dopadol, moj ide na pohovor v pondelok,tak som zvedava ako to dopadne 😉

ivet100
14. máj 2009

kacenkami, ty si to vzdala a po prvom prispevku sa uz neozves? 😒

jeliska
14. máj 2009

Tak sme prisli z vychadzky .Eli sa zabavila s kamoskmi i ked chcela behat za nimi ale smola ked este nevie 😀 😀 😀 vonku bolo za mracene ale aspon neprsalo.
Ivet diki aj ja budem tvojmu drzat 😵 a co chce ist robit.Moj si moc velmi vyberat nemoze lebo nema skolu dorobenu 🙄 a ucit sa mu nechce aby si ju dokoncil 😠 teraz ide na jeden pohovor robil by tam na vysokozdviznom voziku je tam aj dobre platene tak som zvedava.Hacik je v tom , ze je to mimO pRAHU No keby nebol taky trkvas a tvrdohlavy uz tam mohol byt od januara ale jemu sa daleko cestovat nechcelo 😖 Ale aspon mal dobre sluzby a mohli sme sa striedat a ja som mohla chodit do prace 😉
Tak idem za chvilkou do prace tak sa zatial majte papapa

monikat75
autor
14. máj 2009

ahojte, adi takže vystúpenie bolo pekné a tiež mali tanček detičky? a vybehla ti aj slzička od dojatia, lebo mne áno 😉 a tie Maťkine fotky čakám a stále nič 😒
ivet aj tvojmu manželovi držím palce na tom pondelňajšom pohovore 😝 potom daj vedieť ako to dopadlo
jeliska teda to máte fakt dobré ceny na tie pampersky, ja kupujem tiež len keď sú v akcii, no a minule boli 17 eur - teda 510 korún a to vychádza pri 82 ks myslím niečo cez 6 korún jedna, čo je dosť ale huggies-ky sú tiež dosť drahé - ale tieto sú aspoň kvalitné - vôbec nepretekajú, lebo raz mi kamoška poradila plienky z Lidl, tak som jedno balenie vyskúšala ale to bola katastrofa že ako pretekali, vôbec sa nedali dobre zatiahnuť, takže som zistila, že na plienkach sa šetriť neoplatí 😲
adi aj ja som mala ťažkú noc, už tretiu po sebe, Marekovi ide ten piaty zúbok, už má bielu bodku, tak je taký mrzutý - trhá ho zo spánku, každé dve hodiny v noci sa kojíme, a skoro celú noc ho mám pri sebe v posteli, aby som ho mohla hladkať nech sa upokojí

denduska
14. máj 2009

ja huggiesky kupujem na kosickom blsaku alebo v madarsku....je to o dost lacnejsie.... a este su celkom dobre tie bella happy az na to ze uz tiez dost zdrazeli 😠
idem si lahnut, emmka zaspala, tak si asi hodim aj ja slofika 😅

cessy
14. máj 2009

ahojte, ja som latkove plienky ani raz nepouzila....teda ani som na siroko nebalila...v porodnici nam povedali, ze balit, az po vysetreni klbikov. na klbikoch povedali ze dobre, tak sme ortopedicke nohavicky ani nepouzivali.
my pouzivame pampers active baby a este ani raz sa mi nestalo ze by ich maly precikal...

aj mne prave maly zaspal,tak idem tiez aspom na pol hodinku 😔

cessy
14. máj 2009

no uz som tu zase.....a tu nikoho.....vonku je riadna zima, teraz sme sa boli prejst okolo domu a normalne mam studeny nos....maleho som mala v nosici a ten je teplucky jak kolacik 🙂

ktora to mate manducu??chcela som sa opytat ci tam dieta sedi len tvarou ku mne, alebo sa da dat aj opache...to by ma zaujimalo, ale asi odpoved najdem aj na www.nosime.sk , pravda....

denduska
14. máj 2009

ahoj cessy, ja som cakala cely poobedie ze sa niekto ozve...a nic 😀

aj u nas je kosa...a normalne leje ako z krhly..ale uz bolo treba poprsat, tak som aj rada...

jeliska
14. máj 2009

no ja som eli dala poobede o 14,30 spat a lahla som si k nej a ked sme sa zobudili tak bolo 16,00 😅 co som mala byt uz davno praci, ale manzela nikde 😖 tak mu volam a ze sa zabudol 😀 😀 tak som dosla do prace aspon na hodku aj to sa potesili 😀 😀
teraz eli spinka s muzom a ja kukam ordinaciu a co vy ?

cessy
14. máj 2009

ahojte, aj ja som si prave zapla ordinaciu...ale nevidela som ju uz velmi davno, takze ani neviem o co tam teraz ide 😵

ada11
15. máj 2009

prajem pekný deň i keď vonku to tak nevyzerá 😉

cessy, ja mám Manducu a môžu byť v nej deti len tvárou k sebe, na chrbta alebo na boku. Anet je spokojná, keď je otočená ku mne, aj zaspinká 😉

jeliska, ach...tí chlapi....že zabudol 😀 držíme manželovi päste na tom konkurze 😉 ale nejakú tú školu by si mohol dorobiť, je ešte mladý a budúcnosť má pred sebou 😉

ivet, aj tvojmu drahému držíme v pondelok päste 😉

kiva23
15. máj 2009

Caute baby, tak po dlhom case som tu... Ale stale nie a nie rodit... dnes sme mali termin a nic. S manzelickom sme skusali aj kolo kolo mlynske a nic... Chodim beham lietam upratujem a nic.... Malikej je u mna asi velmi dobre. Vie co robi sikulka. Uz jej nikdy tak nebude 🙂

cessy
15. máj 2009

ahoj kiva ty si este kinderko?????
ja ze uz niee 🙂

ada dakujem a kde si ju kupovala??niekde v TO, alebo cez net??

cessy
15. máj 2009

kde ste vsetky??kupate??uspavate??

jeli ako dopadol muz??tak som dnes drzala palce, ze som tu ani pisat nemohla 😀 😀 😀

ada11
15. máj 2009

kiva 😕 😕 😕 ja že už hodíš miery a ty si ešte 2v1 😉 😕

cessy, ja som ju kupovala v PD ale tá pani spolupracuje s www.nosime.sk, aj cená bola rovnaká

jeliska, tak ako ? 😉

jeliska
15. máj 2009

ajojte no muz dopadol neviem ako, ze sa mu ozvu buduci tyzden tak som zvedava 😉

monikat75
autor
16. máj 2009

prajem krásne ránko - u nás je nádherne slnečno a konečne zase teplúčko, môžme ísť aspoň s deťmi na dvor, lebo včera doobeda pršalo a potom bolo všade mokro takže sa nedalo ísť von
jeli tak dúfam, že manžela si vyberú, lebo peniažky vám treba 😝
prajem vám pekný deň 😉

denduska
16. máj 2009

ahojte ja nestiham, vcera sme sa riadne pohadali, vecer zacala emmka vracat, dnes rano teplota 38,4, pravdepodobne zo zuba, ma to priserne opuchnute a nie a nie vyjst von, neda si to ani pozriet, spusti hrozny rev.... ☹ dala som jej rano paralen, hned jej klesla, ale teraz znova vybehla tak som dala znova...muzik samozrejme nie je doma, sluzi az do utorka, esteze mam svokru na vikend, bo by som sa na mieste zblaznila.... ☹ tak sa modlite za nas a nas zub, nech uz konecne vyjde ☹ papa zatial

ivet100
16. máj 2009

ahojte,tak my sme denduska na tom boli vcera podobne, od stvrtku sme boli u svokrovcov a vcera rano mal tiez Tobiasko teplotu 38,6, dala som mu nurofen a ked sa vyspal poobede uz mal teplotu len zvysenu,ale isli sme radsej domov od svokrovcov,podvecer este zaspal znova na 2,5 hodiny a ked sa zobudil uz nemal teplotu ani v noci a dnes rano uz mal prerezany ocny zub,zabudla som podotknut,ze pri zuboch maly strasne hnackuje,aj v noci. Pri kazdom zube to mame taketo a k tomu vzdy aj sopliky,drzim palce,aby cim skor zubok vysiel 🙂

denduska
16. máj 2009

ahoj ivet, aj emmka hnackuje..teda ani nie hnacky, ale poriadna sracka 🤐 a ma tam aj hlieny, neviem ci z toho tiez, ci to ide ruka v ruke so vsetkym...no smutna som, ona vobec nebyvala chora, ziadne teploty, zuby isli v pohode, ved toto je uz siesty....ach joj...no len dufam ze to skoro prejde... aj sopliky ma, ale nie vela nastastie...

monikat75
autor
16. máj 2009

ahojte, denduska tak to mi je ľúto s tou teplotou, ivet a maličkého tiež trápia zúbky a očné, no to je najhoršie to si pamätám od Veroniky
Marekovi tiež ide 5 zúbok a tiež má hlieny neviem či od zúbkov ale teploty našťastie nemá a ani nehnačkuje 😖
ani môj malý vôbec nebýva chorý, teraz má prvýkrát hlieny v nošteku, predtým mal raz dávnejšie soplíky ale len také vodnaté, takže to dávam tým zúbkom 😢
zatiaľ sa majte

cessy
16. máj 2009

ahojte, denduska tak nech je malicky cim skor fit....nam ide uz 4 zub a zatial je maly v pohode, obcas trosku nervozny, ale inak je stale ako anjelik dobrucky... 🙂

jeliska
17. máj 2009

Ahojky 😉
dendi tak to ma mrzi hadam dnes je Eme uz lepsie 😉
ivet aj tobiaskovi a moni vam nech rychlo dorastu zubky .Nam este nic stale mame dva akurat dnes rano okolo 6,00 bola Eli nejaka uplakana ako keby sa jej snivalo nieco strasne a tak lutostivo plakala, nezazili ste to niektore z vas u vasich? 😔 Chuda mala zavrete ocka a iba tak z nicoho nic sa rozplakala potom som ju uspala a za chvilku znova .Manzel ze ju niekto uriekol 😝
Mali sme tu cez vikend kamosov s dvomi detmi s dvoj rocnou a patrocnou tak sa Eli vyblaznila 😀 Stale sa smiala a hrala bola jak utrhnuta z retazi 😀 😀
Teraz poobede ideme na navstevu k Francuzom tak sa majte krasne ozvem sa asi az zajtra, lebo dnes neviem kedy dorazim a rano idem do prace 😉 tak krasnu nedelu 🙂

ivet100
17. máj 2009

ahoj jeliska,tak toto maval aj tobiasko ked bol mensi,ale ja viem,ze on byva vzdy urieknuty,ked je medzi novymi ludmi a vzdy, ked som ho zabudla umyt cistcom,tak plakaval v noci a vela sa budil.Raz som dokonca aj v noci isla varit cistec a rychlo som mu utrela tvar,aby lepsie spinkal a uz sa nebudil. Ale mohlo sa jej len nieco snivat. Tobiasko raz tak plakal,ze vobec na nic neragoval,ano na cicik,na pohladenie,uplne bol mimo a ked som zistila,ze nieco nie je v poriadku,tak som ho normalme stipla do ruky,aby sa prebral a az potom sa prebudil a ukludnil. Zazili ste to niektora,bola som vtedy trochu prelaknuty z toho jeho spravania.
Dnes sme boli cele popoludnie u nad v Prievidzi v lesoparku,je to taky mestsky park v krasnom lesnom prostredi,kde sa da opakat,je tam restauracia a velmi velke ihrisko pre deti a ked je takto krasne vonku,tak je tam strasne vela ludi a veselo. Tak sme mali o zabavu postarane.
jeliska drzim muzovi palce,aby tu pracu dostal, zajtra ide na pohovor ten moj 😉

monikat75
autor
18. máj 2009

ahojte, prajem krásny deň - ivet držím palce manželovi na pohovore, nech tú prácu dostane 😅
žienky ja som dnes ráno bola vyprevadiť malú ku autobusu - išli zo škôlky do tej školy v prírode, išli s nimi presne aj ich dve učiteľky a Veronike išli aj štyri najlepšie kamošky, tak dúfam, že bude dobre a že nebudú žiadne slzičky, vracajú sa až v piatok, takže budeme len jedno dieťatko na starosti, takže bude trošku smutno 😒

jeli a ivet také niečo ako ste písali som zažila pri Veronike, ona sa hocikedy - zhruba do tých troch rokov takto v noci zobudila a začala z ničoho nič plakať, potom sa horko - ťažko ukľudnila, ja som si presne myslela, že sa správa, akoby presne ju niekto uriekol, ale našťastie teraz už takéto stavy nemá a u Mareka nič také našťastie nezažívam
idem sa za chvíľu s maličkým prejsť, vonku je nádherne, tak to treba využiť 😉

monikat75
autor
18. máj 2009

ešte som zabudla, včera sme mali návštevu - manželovho kamaráta s manželkou a so štyrmi deťmi, tak sme mali veselo, oni bývajú v činžáku, takže boli šťastné, že sa mohli po dvore vybehať, aj Nika sa s nimi prehrala
najmenšie majú ročné dievčatko a ona tak zlatúčko cupkala po dvore, že už sa neviem dočkať, kedy bude Marek takto bežkať, už aby to bolo 😝

denduska
18. máj 2009

ahojte tak zub este stale nemame vonku, ale uz sa belie pod dasienkom.... 😀
jeli, emma to zatial nerobila, ale ja ako mala ano, mamka vravela ze som sa tak zobudila aj 17 krat za noc 😝 ale ja doteraz mavam nocne mory a la hollywood, takze sa necudujem..
u nas je krasne az prilis na maj, velmi teplo, uz sme boli raz von, teraz cez obed nejdeme.

Vsetkym na pohovorch drzim palce, jeli, nech sa tvojmu ozvu ze to vyhral a ivet ten tvoj nech sa drzi.

natalii6
18. máj 2009

ahojte...mozem sa pridat k vam a popismenkovat si svami ?