Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
18. máj 2009

ahojte babeny .Tak mam skvelu spravu 😉 manzela vybrali tak by mal nastupit od 1,7 😉 drzim palce ivet aj tvojmu dufam ze mas tiez dobre spravy 🙂dobre ste babeny drzali 🙂
deni dufam, ze eli necakaju ziadne nocne mory tuto noc uz bola v pohode 🙂

jeliska
18. máj 2009

natali ajojky mozes 😉

monikat75
autor
18. máj 2009

jeliska gratulujem, určite ste s manželom šťastný, že ho vybrali, to by si zaslúžilo aj nejakú oslavu 😝

natali kľudne sa pridaj a vitaj 😉

jeliska
18. máj 2009

moni no oslavu zatial robit nebudeme 😅 i ked ta praca je dalej od ph ale su tam dobre platove podmienky tak neviem mozno este pokukame inde

maminkatn
18. máj 2009

ahojko,,,babulky,,,,,,som semka,,zabludila,,na vasu temu mozem sa pridat,,,,, 😉 😉 😉
som,mamina...sice..starsia,,,,ale hadam to nevadi,,mozem sa pridat,,,,,,,

natalii6
18. máj 2009

dakujem za privitanie...aky ste maki dnik? deturence posluchali? moj Davidko uz lezka v postielke ale nie a nie zaspat ☹

cessy
18. máj 2009

ahojte jeliska parad ze muza prijali, aspom nebudes ty tak casto pracovat, budes uz oddychovat a uzivat si tehu
denduska ahooj, ako mala??
vitam nove mamicky 🙂

cessy
18. máj 2009

natali ako sa ma malicky??ja si uz ani nepamatam ked bol taky malicky, prave dnes som triedila a schovavala Alexove vecicky, normalne mi bolo smutno ze uz nieje take male miminko ☹ 😉 😅

cessy
18. máj 2009

maminkatn......jasne ze sa mozes pridat....na veku nezalezi....budeme len radi 😅 😵

cessy
18. máj 2009

halo a uz tu nikto nieje ☹ ??pisem si sama so sebou 😖 ??halo dievcata 😒

cessy
18. máj 2009

nikto ☹ ☹ ☹
tak idem pod sprchu.... 🙄

jeliska
19. máj 2009

dobre ranko 😉
ivet ako muz dopadol uz vie vysledky 😉
cessy ja som sa na net vecer uz nedostala, manzel chcel pozerat telku 🙄
maminkatn vitaj medzi nami 🙂
u nas je skarede pocasie stale prsi a to hlasili, ze bude slnecno a 24 stupnov a na miesto toho je 13 😒
idem akurat do prace kolegyna ma narodky tak budeme oslavovat 😉

monikat75
autor
19. máj 2009

prajem pekné ránko, u nás síce práve začalo pršať, takže upršané,ale dáždik treba, lebo je už zase sucho 😝
jeliska tak prajem príjemnú oslavu 😉
cessy ja som tu aj večer bola ale neskôr ako ty, tak som už ani nepísala 😵
ivet veru aj mňa zaujíma ako dopadol manžel - daj vedieť
a denduska, ada a katarinka, kde ste?
a naša kiva už asi fakt porodila 🙂

denduska
19. máj 2009

ahojte vsetky babky, nemala som cas, s manzelom sme riesili vazne veci 😠 a s emmkou bolo zle..myslela som ze to len od toho zubu ale zasa vracala, a mala aj hlienovu stolicu, vcera plakala do tristvrte na 11, potom tri hodiny spala a potom plakala celu noc...tak som preskumala vsetko co papala a vyslo mi ze je asi alergicka na kravske mlieko....lebo som jej davala take detske susienky, aj nestle aj hipp ale obe vlastne obsahuju to iste....a piskotu predtym ked som jej davala, v tej mlieko nie je.
ja som to tak v podvedomi tusila ze to tak bude, ved som uz pisala ze my obaja s muzom mlieko nepijeme lebo nam je z neho tazko na zaludok. A to je dnes medzinarodny den mlieka a emma ma prave 9 mesiacov 😀

no nevadi, testovat ju urcite na to nebudem davat, kym ju kojim a nie je odkazana na ine mlieko a prestanem jej davat tie susienky a ked to zmizne tak je to jasne.

jeli gratulujem tvojmu chlopovi! a ivet vy ako?

vitam nove mamicky, nestiham celkom sledovat ale ja sa zorientujem.

kiva ozvi sa!

ozaj ste tu niekto co viete po madarsky? potrebujem prelozit jedno slovo 😅

monikat75
autor
19. máj 2009

denduska všetko naj. Emmke k 9. mesiacom 😅
s tou alergiou u malej to ma mrzí, ale aspoň si odhalila príčinu plaču 😖
s tou maďarčinou ti nepomôžem, u nás síce dosť veľa ľudí vie po maďarsky a v okolitých dedinkách smerom ku hraniciam /to je od nás len 40 km/ sa už hovorí čisto maďarsky ale ja poznám len zopár základných slov, ktoré som pochytila keď som študovala na strednej škole v Rožňave, ale daj si cez google maďarsko-slovenský slovník a určite ti to preloží

kkkatarinkaaa
19. máj 2009

ahojte maminy !! a vitam aj nove prirastky 🙂

ja som prisla prave z mesta, taka strasna horucava, zasa bude asi burka. Mame novinku !! Na sone nam na 99,9% potvrdil Dr. dievcatko 😵 😵 😵 Tak maminka dnes nezavahala a kupila ruzovucku a kremovo zltu ciapocku a bodynka take dievcatkovske 😵 😵 😵

cessy
19. máj 2009

ahojte..... 😅

monikat uz som tu potom neskor ani nebola, isla som spat, lebo som bola akasi unavena 😅

denduska gratulujem emuske a dufam, ze uz jej bude lepsie... Po madarsky neviem absolutne nic...takze ti ani ja nepomozem

kkatarinkaa co som ti hovorila??? to bolo jasne ze to bude dievcatko

natalii6
19. máj 2009

Ahojte mamicky ale mame pekny dnik aspon tu v BA 😉 mne sa dneska splnil jeden sen tak som stastna ako blska idem na koncert mojho naj spevaka aaaaaaach 😀

cessy: davidko sa ma dobre bol dneska na prechadzke s mojou kamoskou tak som si co to porobila

denduska: ake slovo potrebujes prelozit alebo to uz je neaktualne?

kkkatarinkaaa:gratulujem ku dievcatku aj my sme chceli dievcatko ale teraz sme stastny ze mame krasneho synceka ale druhe dufam bude dievcatko 😉

kkkatarinkaaa
19. máj 2009

cessy-nooo, tak si sa trafila 🙂
natali- dakujem. ja sa tesim z dievactka, ale uprimne povedane, tak isto by som sa tesila aj z chlapceka.My zas hovorime, ze druhe bude chlapcek 🙂 Ale to este casu dost, kedze zatial este neni ani to prve 😵 a maly je chutny 🙂

cessy
19. máj 2009

kkatarinkaa preto som sa asi trafila, lebo tu v TO ked nevedia zistit čo to je, tak to je vzdy dievcatko, teda u 3 kamoskach to tak bolo... 😀

janka0
19. máj 2009

ahoj mamini som tu nova mam 3aj pol mes. syna

cessy
19. máj 2009

ahoj janka0 vitaj medzi nami, nase deticky sa volaju rovnako...vsimla si si?? 😅

kkkatarinkaaa
19. máj 2009

cessy-no ale my sme to pekne videli, bolo dobre natocene, tak preto 🙂
janka0-vitam ta aj ja
ja uz idem aj do postele, pa a dobru

ivet100
19. máj 2009

ahojte,v prvom rade vitam vsetky nove maminy,pekne sa to zacalo rozrastat,tak hadam vsetky nam tu aj ostanu 🙂
maminkatn, vsimla som si,ze mas dve deticky-vnucata. Chcem sa spytat, o vnucatka sa staras ako mamina alebo ich len tak casto opatrujes,ze ich mas napisane vo svojom pase tu na koniku? Teda v kazdom pripade,ci je odpoved taka alebo taka, ja obdivujem kazdu maminu aj ked je starsia. Ja vlastne neviem ani kolko rokov mate ostatne. Ja mam 37 rokov a ja sa povazujem tiez za starsiu maminu,ale necitim sa na to. 😉
muz zatial nevie vysledok, isiel do jedneho hotela na konkurz casnika,tak uvidime
jeliska,gratulujem,ze si manzela vybrali a ak najde pracu blizsie v Prahe,tak to bude len fajn
denduska gratulujem emuske

jeliska
20. máj 2009

Dobre ranko 😉
dendi tak to ma mrzi, ale aka si sikula, ze si vedela najst pricinu to ja by som asi nenasla 😅 inak vsetko naj....madarcinu akurat ovlada moja kamoska ja som antitalent 😀

kati tebe gratulujeme ku dievcatku, ale poviem ti , ze kamoske tiez povedali na 99% ze caka dievcatko a ked bola na sale tak jej oznamili ze ma chlapca.Jej manzel sokovany na sestricky :To nie je to dievca. 😀 sestricka:Vsak sa podte podivat ze ma pindurika 😀 😀 A to mali dopredu kupene vsetko ruzove 😀 ale teraz su stastny aj za malu.No dufam, ze vy tak nedopadnete 😀

natali a akeho spevaka si bola na koncerte 😉 a ako bolo aspon si si vyrazila z kopytka 😉

ivet ty mas 37???No vyzeras tak na 28 viac by som ti netipovala 😀 😀 ja som asi z vas najmladsia mam 24.Ivet hadam tvojmu muza prijmu inak dakujeme za to ze ste na nas mysleli 😀 Kedy bude vedet vysledok inak ja som uz Tibcovi hovorila, ci by nechcel robit kuchara, lebo to tu furt zhanaju a muza bavi varit a velmi dobre 😀

moni tak sme trochu oslavili kamoska dostala kilo syru primator a este k tomu ovocnu tortu mnam ta bola vynikajuca 😵 inak u nas je krasne slniecko tak dufam, ze to zostane cely den 😵

cessy ty mas s jankou spolocne meno Alex a my sme zase menovkyne 🙂 inak jani vitaj
no kiva tak drzim palce nech mas lahky porod a adi dufam, ze vy nie ste chori 😒 ozvi sa pa
Krasny den vam vestkym prajem a ja idem do prace 😲

jeliska
20. máj 2009

kati som sa sekla malo tam byt ze su stastni za maleho 😀

kkkatarinkaaa
20. máj 2009

ahojte
jeliska- ano, pochopila som 😉 tak neviem, uvidime,ale ja myslim, ze to bude predsa dievcatko 🙂 a aj keby nebolo, to je uuuplne jedno.hlavne ze je nase 🙂 zatial sme tu asi iba my dve 😎

cessy
20. máj 2009

ahojte...
jeliska kkatarinkaa co nemozete spavat??
my sme dnes buvali do 8:30....davno sme si tak dlho nepospali 😉

monikat75
autor
20. máj 2009

ahojte, katarinka gratulujem ku dievčatku 😉
natalie aký bol koncert Enrigua Iglesiasa - na neho si bola nie? inak v minulosti bol aj u mňa veľmi obľúbený a vlastne stále je len teraz už nemám toľko času na počúvanie hudby ako predtým kým som ešte nemala detičky 😝 ale zase za nič na svete by som ich nevymenila 🙂
ahoj janka a vitaj medzi nami, hádam tu vydržích dlhšie ako niektoré ostatné babenky 😉
ivet ja som tu asi druhá najstaršia, ja mám 34 rokov - tiež som rodila dosť neskoro, ale nevadí, dlho som čakala na toho pravého, ale v dnešnej dobe poznám veľa žien, čo rodili prvé dieťa po 30-ke a ja som to prvé stihla porodiť ešte pred 30-kou
cessy tak to máš super že ti Alexko tak dlho spinká, mne sa malý budí väčšinou okolo 7.OO, málokedy spí dlhšie, už má taký svoj režim
babenky mne tá moja Veronika veľmi chýba - keďže je v tej škole v prírode, dnes jej budeme volať už sa neviem dočkať a v piatok už príde, ale určite je tam o ňu dobre postarané, len ešte nikde nebola sama z domu, maximálne u svokrovcov a tí bývajú tiež v našom meste
prajem pekný deň

kkkatarinkaaa
20. máj 2009

cesy- manzel siel do prace, tak som bola s nim hore.Zajtra bude budicek este skor, idem na ten glukozovy test 😒