Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
7. júl 2009

denduska ma je zlatucka,este dva vrkociky a je ako bambulka 🙂 😵

cessy
7. júl 2009

denduska ja idem tiez trosku poupratovat, veru aj zehlit by som mohla 😖 😒

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

cessy-no skoro posledne...este odsavacku nemam...a uz len ozaj par drobnosti.ano tu v TO 🙂

denduska
7. júl 2009

joj vonku brese besny susedovie pes, a stale budi Emmku...uz som tolkokrat mala chut ho odstrelit ale dnes to uz asi aj urobim...len si neviem vybrat ci gulovnicou alebo malorazkou 😠 😠 😠 😠

kkkatarinkaaa
7. júl 2009

denduska- ohooo, ty si aka nebezpecna women!! 😕 😀

denduska
7. júl 2009

no ver tomu, lebo ma uz s.rie 🤐 😠 akurat ze ja tu malorazku ani nerozoznam od gulovnice 😀 ale hlavne ze mame obe 😀

cessy
8. júl 2009

kkatarinkaa odsavacku si ani nekupuj, potom ak ju budes potrebovat si ju kupis.... 😉

denduska potom dojdi aj k nam na kavu a prines si tu gulovnicu....tiez tu susedia maju take otravne psiska 😠 , ze stekaju vzdy v najnevhodnejsej chvili 😠

kkkatarinkaaa
8. júl 2009

cessy- a z by som ju potrebovala uz v emocnici..naaahodou??hm?

mirka099
8. júl 2009

Ahojte... Vcera som sa sem cely den nedostala... Rno sme odisli so svokrou do mesta na nakupy a poobede sme robili u starkej v zahradke. Trhali sme burinu. Najviac sa to samozrejme pacilo Kubkovi.. Vsetko bolo ok, az kym neprisiel betar na to ze zaujimavejsie a vytahovat burinu zo zeme, je vytahovat z tade mrkvicku 😀 tak sme si aj posadili mrkvu pekne naspat do zeme 😠 baby ale bannik co po mesici vyjde z bane nieje taky spinavy ako bol vcera moj maly.. vyzral ako male ciganca 😅 .. ufulany, polepeny, spinavy...
no a vecer zas bol doma muzik , tak nebol cas na net 😉

a co sa tyka toho nocneho budenia... ako som uz spominala cessy, mne tiez maly prespi noc iba od jedneho roka... uz ani neviem ci som to sem pisala... ale ja sraassne rada spim, a tazko som znasala tieto budenia, a mylne domnenia sa ze uz je rano ☹ dlho som na to cakala.. tak nebojte, ani neviete ako a zobudite sa len rano 🙂

nas hlupy sused zase zacal vrtat... zobudi mi maleho somar jeden.. dendi tak sa pripajam na poradovnik na gulovnicu.... aj ked mam taky adrealin v krvi ze by som ho skolila aj vreckovym nozikom 😠 😠

ada11
8. júl 2009

ahojte maminy 😉
včera som tu nebola, lebo muž okolo 19,00 doniesol stráááášne veľa hríbov - 2 väčšie košíky a 2 kartóny /od kureniec/ 😕 😕 😕 toľko hríbov som nevidela už dávno pokope 😕 a to išiel až poobede na hríby, len škoda, že nesvieti slnko, tak sa budú dlhšie sušiť a nemôžem ani na balkón vešať prádlo, lebo všade máme sitá 😀
včera mala Anet 11 mesiačikov, tak už len mesiac budeme mať doma dojča 😉 ozaj, máte niektorá robené profesionálne fotky detí ? 😉 ak áno, kde ste si ich dali urobiť a za koľko? 😉 ja by som ich veľmi chcela, len tie ceny sú neprijateľné 😠

denduska, ty si akčná 😉 nnormálne sa ťa budeme báť 😀

denduska
8. júl 2009

caute babky, samozrejme ze ta besna suka dostala stekaci zachvat aj od jedenastej do pol dvanastej, to je fakt hroza... 😠
inak minuly tyzden ked sme tu neboli, ze nam prisli nase dve mile sproste susedy na ceresne...normalne vosli do nasej zahrady a vysli na rebrik a oberali....a vcera som jednu stretla a on ze Dobry den...drza jak vos...sak ked ja stretnem staru (to je matka s dcerou - starou dievkou), tak je to vytmavim, ze ci si chce najst psiu s.acku v schranke alebo mrtve mysi v zahrade....oni tu kazdemu robia napriek ale to este nevedia ze ja ovladam ine formy susedskeho teroru 😠

a este jeden magor, taky miestny povalac, sa stazoval, ze sa mu nezdravim - ja...prva...pritom on ked okolo mna ide, nepovie dobry den ale BU! uz minule moj muz isiel a pred vsetkymi chlapmi mu vynadal ze este raz a dostane...

normalne mam chut sa odstahovat... 🙄

ada11
8. júl 2009

denduska, to je drzosť s tými čerešňami a ešte akože sa nič nedeje 😕

denduska
8. júl 2009

ja sa uz nevyjadrujem k niektorym ludom, adi...

katka ozaj, ja som mala odsavacku kupenu ale v porodnici mi pozicali ich...a veruze sa mi zisla...len neviem ako je to u vas v TO 😕

ada11
8. júl 2009

ja som odsávačku tiež potrebovala už pôrodnici, lebo Anet sa nechcela prisať 😠 ale po dvoch mesiacoch si to rozmyslela 😉 no ešte sem-tam vytiahnem odsávačku aj teraz 😉

mirustek1
8. júl 2009

ja som tiez pouzila odsavacku v nemocnoci,lebo po cisarskom sa mi nechcelo zacat tvorit mlieko,tak som to podporovala odsavackou.A kojim doteraz,ale chcem prestat,uz kojim len v noci,vtedy je to najtazsie ju prehovorit.

kkatarinka-uz sa ti blizi,ja som bola tiez radsej skor pripravena,tak ti drzim palce,joj take male zlate babo,nam uz vyrastli

Ozaj,dala som do albumu fotky z dovolenky,ale neviem ci som ich niako moc nepozmensovala,vidia sa mi niake rozmazane,ja som v tomto amater a nebavi ma to,tak pozrite ak chcete

kkkatarinkaaa
8. júl 2009

denduska, ada- no musim sa spytat tu priamo v nemocke, ci mi pozicaju..nech zbytocne nekupujem az nebude treba 😕
mirustek- uz uz veru 🙂 konecne sa uvidime s mojim drobcekom nazivo 😵 ale este ma dobry mesiac aj nieco cas...nech tam este pekne cusi 😉

kkkatarinkaaa
8. júl 2009

denduska- inak s tymi ludmi tam u vas...to je ozaj sila...ale ani tu to neni ziadna vyhra 🙄 🙄 keby som mala moznost, uz tu nie som 😖

monikat75
autor
8. júl 2009

ahojte, denduska krásne fotky - malá je zlatučká - hlavne pri tej práčke, tá fotka je súca do nejakej súťaže 😉
a tí tvoji susedia to je hrôza - normálne nemám slov, my máme tiež jedných takých čudákov a špintošov - niečo také ako rómovia - momentálne majú na dom uvalenú exekúciu, takže možno sa dočkáme aj nejakých nových - ale okrem toho, že majú na dvore bordel a burina prerastá cez oplotenie až k nám s nimi našťastie nemáme problémy a tí ostatní susedia sú v pohode, teda neviem si prestaviť, že by si niekto z nich dovolil prísť k nám len tak do dvora a niečo si pooberať zo stromu, to je sila 🙄
mirustek v tom Tunisko muselo byť super, tie fotky sú pekné, snáď sa taj aj my raz dostaneme, keď finančná situácia dovolí 😒

adi aj môj muž bol dnes druhýkrát na hríby a tiež doniesol dosť - ale úlovku tvojho manžela sa to zďaleka nevyrovná, takže tiež sme krájali, sušíme a niečo sme aj zavarili
a ozaj denduska aj my máme u susedov takého psa, že ten breše ako besný takmer na každého - na môjho muža už nie, lebo už sa skámošili - nosí mu kosti a zvyšky mäska a tiež som z neho zúfalá, keď v noci všade ticho a on len breše 😠

cessy
8. júl 2009

ahojte, denduska ja ta veru cakam aj teraz tu psiska stekaju 😠 a k tym susedom....ja sa nemozem stazovat, teda okrem ich psov, susedov mame len oprotu a velmi mily ludia, este ze ich mam, nosia mi cerstvu zeleninku, ovocie....ja nic nesadim tak sa mi to celkom hodi.... 😅

cessy
8. júl 2009

kkatarinkaa neviem ako v TO ale v PE ak niekto potreboval tak pozicali

denduska
8. júl 2009

mirustek, super fotky..a aka si ty zena opalena, pocuvaj 😎
monika aj tvoje som pozerala, Marek je riadny chlap teda...a Nika je krasne dievcatko 🙂

cessy, no ja tiez najblizsich susedov mam super, tiez mi nosia zeleninku lebo my nic nesadime 😅 tie rebeky su vlastne nie hned pri nas ale o jeden dom... ale to je jedno tu je 200 obyvatelov, kazdy sa pozna 🙄

cessy
8. júl 2009

denduska kto by este stihal okolo zahrady chodit... 😒

emmkati uz spinka??

denduska
8. júl 2009

no, cudujem sa aj ja..lebo dnes spinkala doobedu hodinku a potom nechcela ani za svet..odpadla o piatej, uz som si vravela ze dokelu ze nezaspi vecer, ale zahajkala...tak som zvedava kedy Tina zacne brechat... To len my mame zazracneho psa ktory pride o osmej dnu, lahne a spi 😀

cessy
8. júl 2009

denduska mne dnes spinkalcez obed hodinku, potom od 4-5 a teraz zaspinkal o 20.OO. takze cakam ze za chvilu bude vyspinkany 😒

denduska
8. júl 2009

cessy nestras! 😅 a kdeze su ostatne babenky...? mne inak v zahrade zmokol kocik kym som uspavala ani som si nevsimla ze prsi, taky tichy dazd...ale husty 😠

cessy
8. júl 2009

no ja bysom bola velmi rada keby spinkal aspom do 23:oo v kuse, ale pochybujem o tom....
mne zmokla maleho hojdacka, teraz som ju bola davat pod strechu 😠

denduska
8. júl 2009

hojdacka zmokla aj nam, ale ta je na fix na strome, takze musi do rana vyschnut...ale je plastova tak to nevadi...

joj, nase psisko mi tu otrcilo brucho a spytavo hladi ci ho idem skrabkat 🙄 😀

cessy
8. júl 2009

denduska 😀 😀

my male taku malu prenosnu hojdacku na kovovej konstrukcii

co ste dnes cely den robili??

mirka099
8. júl 2009

dobry vecer dievcata 😀 nas si zas caka rusna noc, len teraz som prisla od Jakubka, strasne plakal, ten zubok ni a ni vyjst... zaspinkal.. uvidime dokedy.. asi sa dnes nezdrzim.. aj muz je doma, ale odpadol pred telkou 😀 a mne to akosi vyhovuje.. 😵

denduska
8. júl 2009

hm..ani neviem...celkom dobre sme spinkali do trstvrte na osem...to uz davno nebolo...potom sme sa kocikovali..potom varili...spali...papali..zas kocikovali....pozreli jednych druhych susedov...taky obycajny den...mala by som zehlit ale vobec sa mi nechce...pocka do zajtra 😝 inak Emmka bola dnes veeelmi dobrucka, takze pekny den, aj ked pocasie nie dobre...19 stupnov maximum... a vy?