Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
20. sep 2009

aj moja už buva neska sa unavila už spava raz za den uvydime dokedy to bude 😉 sylvi zabudla som ti poslat tie zakusky 😀 keby sa to dalo 😉 ešte nejake zostali 😉

jeliska
20. sep 2009

moja spava este 2-krat cez den a teraz ked je chorucka tak aj 4 hodiny denne.Inak uz je na tom lepsie ja jej davam hedelix a sopliky odsavam nastastie ma tekutu rymu takze to je v pohode 🙂

laurinkadanielka
20. sep 2009

ahojte musim ist moj drahy ma už vyhana 😉

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
moj drobec spinka tiez iba raz za den a teraz nam prespi celu noc ale kedysi to tak nebolo...mali sme s tym problem.. 😒

No to ma stve vrrr 🙄 a tak som si na ne chutila 😀 My sem tam zajdeme na CZ a tam je jedna dobra cukraren kde si pokupime vzdy zakusky,ale niet nad svokrine 😀 Ake ste mali hody boli aj kolotoce?:o)

Aproppo mozno v buducnosti sa bude aj to dat....to by bolo fakt super ze by sme si mohli takto aj veci posielat 😀 😀

sylvi2
20. sep 2009

jeliska
ano aj my sme odsavali to dost pomoze..."Cephaelis ipecacuanha D12(ipecacuanha)"velmi to pomohlo malemu...za par dni bol ok inac mu to vzdy aj niekolko tyzdnov trvalo....a potom este balsam na prsicka "baby luuf"...a ty sa ako citis? 🙂

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
tak zatial pa dobru nocku.....moj milacik je uz davno v posteli chodieva s detmi..... 😀 rano skoro vstava..... 😉

ivet100
20. sep 2009

ahojte,inak aj ja som na facebooku
ja vas normalne nestiham citat,ale pravdupovediac ked diskutujete v noci na koniku,tak to je vlastne len o tom co prave robite,alebo planujete robit s muzikmi,takze o nic neprichadzam 😀
Tobiaskovi sopliky prechadzaju, no ved konecne,lebo to trva uz tyzden a stale sme len odsavali a odsavali

mirka099
20. sep 2009

ahoj ivett, hod mi do IP tvoje meno na facebooku, najdem si ta 😉

denduska
21. sep 2009

ahojte, vyrazky mame stale, netusim co to je, zajtra ideme na kozne.... inak aj ja som na FB, tak mi tiez hodte vase mena kto tam ste, nestihla som posledovat, nech si vas pridam 😉

monikat75
autor
21. sep 2009

ahojte žienky, som teda mala čo robiť, kým som vás dočítala, toto mi nerobte ☹
my sme boli v sobotu na tej svadbe, bolo perfektne, sme sa zabavili až do rána do piatej, maličkého strážila moja mamka a našťastie sa zobudil len raz na papanie zlatúšik a potom sa trošku zobudil keď sme prišli ale potom hneď zaspinkal
inak cessy, mirka aj ja som na facebooku - síce krátko, takže ani poriadne neviem ako to tam chodí, ale ja sa naučím 😝
mirka inak k tým menám - moja známa má presne dvoch chlapcov a prvý je Maťko a druhý Kubko, ako z rozprávky, takže môžeš spokojne ak budeš mať druhého chlapčeka dať Maťka
jeli takže nakoniec nebude Marek, som sa tešila že tu budú dvaja Marečkovia, ale nevadí, aj Davidko je krásne meno
denduska je mi ľúto malej Emky nejak ju v poslednej dobe stále trápi nejaké tie vyrážky, už nech jej to prejde, to ti fakt úprimne želám 😉
mňa ešte stále trápi tá choroba, už aj kašľať začínam, ale aspoň Veronika sa má už lepšie, už aj išla dnes po týždni do škôlky, tak dúfam, že už bude O.K.

laurinkadanielka
21. sep 2009

ahojte sylvi kolotoče sme nemali neni tu taky priestor na to 🙂

sylvi2
21. sep 2009

laurinkadanielka
Ahojcek a co dnes porabas-porabate....?:o)Asi si aj ja dnes stiahnem ten FB.....:o)

Inac ja som zasa na pokeci.....mam tam dlhorocne kamosky :o)

cessy
21. sep 2009

ahojte
monikat, konecne znama tvar. ale si tu dlho nebola 😉

denduska idem ti hodit IP na face book 😉

laurinkadanielka
21. sep 2009

sylvi aj ja byvam na pokeci daj nic ja mam matulkad a daj si že banovce nad bebravou vyhladať mam tam aj foto dnes neporabam nič moc prala som a teraz poohrievam obed

mirka099
21. sep 2009

babenky ahojte, ktore ste na FB, ak budete mat ccas pozrite si moje video Jakubko - 1 rok dlhý zázrak... upozornujem treba si trosku pridat zvuk.. potom som zvedava na vase hodnotenia 😨
dendi ty ma najdes cez cessy alebo ivett. tak sa nejak pospajajme 😀
vitaqj moni, uz si nam chybala 🙂 napism mi do IP meno na facebooku, pridám si ta ....
musim bezat.. paaaa

jeliska
21. sep 2009

ahojte 🙂
no moni tak tu bude urcite david 😉 aspon si ich nebudeme mylit, nie?? 😀 ak ovsam nebudeme mat holcicku 😅
dnes mi je uz lepsie, trochu sme si s eli pospali teda skor ja Eli sa moc nechcelo 😝 ale aspon je pri mne tichucko.
Zajtra idem posledny krat k svojmu gynekologovi tak sa uz tesim ked budem chodievat do porodnice 😝 😝 brrrrrrrrrr uz sa tesim na tie hrozne fronty 😠 😠

monikat75
autor
21. sep 2009

veru jeli už sa ti to kráti, už len mesiac a tvoj chlapček bude na svete, už budeš mať na nás menej času, keď budeš mať také malé bábo 😉
mirka, cessy, aj ja mám problém schudnúť nejaké tie 2-3 kilá, čo by som ešte chcela, ale nejde to ani za svet 😠 ale ako píšete že riešenie je nejesť a jasné ešte cvičiť a mne sa tak nechce, teda to jedlo to by ešte šlo, ibaže ja veľmi ľúbim čokoládu a nejako sa jej neviem vzdať ale s tým cvičením je problém
inak ženičky - tie ktoré sme tu od januára, v sobotu to bolo už 8 mesiacov čo som založila túto stránku, ani sa to nezdá, ako ten čas letí, ale veď to vidíme aj na svojich drobcoch ako rastú 😉

monikat75
autor
21. sep 2009

a ešte som zabudla, si predstavte mne Marek v noci spal v kuse od 22.30 do 06.45 bez toho aby sa prebudil na jedenie, čo je uňho zázrak, takže snád sa to už pomaly zlepší
ozaj mirustek kdeže si, ešte stále si bez notebooku? a adka ty si sa nám riadne nadlho stratila, asi vôbec nestíhaš, keď máš doma už školáčku, čo...

mirustek1
21. sep 2009

ahojte,tak konecne sa hlasim,dnes sa mi vratil notebuke,ale ste toho popisali,normalne som vas nestihla precitat

vitam sylvi

Emka ma zas od piatku vysoke teploty,pod 39C jej ani neklesli,bola som s nou na pohotovosti,ze to je zo zubov a dnes mala este cez den 38C a vecer zas 39,6C,ja uz neviem ci je to naozaj normalne.Od piatku nic neje,nosim u len na rukach,je mrzuta a cele noci skoro preplace.Aj vasi drobci mali tak dlho take teploty?Lebo uz sa normalne bojim a zatial sa nic neprerezalo.

ivet100
21. sep 2009

ahojte, mirustek,aj Tobiasko maval zvysene teploty pri zubkoch,ale maximalne do 37,5 a to len tak 2 dni. Taketo teploty ma len pri chorobe. Vobec ti to nezavidim, drzim palceky nech to cim skor prejde.
monika, vidis aj Marek sa nauci pekne spinkavat, chce to len cas, ja som to mala tiez tazke,ked bol maly kazdu chvilu v noci hore, ale uz pekne spinkava dlhsi cas

laurinkadanielka
22. sep 2009

baby poradte my dala som si fotky na facebook a neviem dat tu čiaru pod tu adresu na pozeranie tych fotiek neviem čo mam stlačit na klavesnici už sa s tym mordujem dva dni 😒

mirustek1
22. sep 2009

ahojte,mali sme dalsiu hroznu noc,stale mala 39,5C,nemohla spat,plakala,Rano som bola zas u dr.a zistila,ze ma infekcny zapal v ustach a plus tie zubky,tak jej dala antibiotika,no hadam uz bude trochu lepsie,lebo chudatko,uz je velmi z toho vycerpana.

laurinkadanielka
22. sep 2009

miri tak skore uzdravenie musim si zaklopať ale my sme ešte taku horučku nemali 😉

monikat75
autor
22. sep 2009

ahojte, tak mirustek je mi ľúto maličkej, môj Marek našťastie teplotky od zúbkov nemal, akurát vtedy veľmi zle v noci spinkal ale už teraz je dobre, kým zase nepôjdu vonku ďalšie zúbky 😉
laurinkadanielka s tým facebookom ti neporadím, ja som tam veľmi krátko, takže sa ešte nevyznám

ozaj ženičky som sa vám zabudla pochváliť čo vyviedla moja Veronika v sobotu tesne predtým ako sme išli na tú svadbu, tak ona si zvykla na mojom mobile prehrávať pesničky, tak si vo svojej izbičke tancovala a bol s ňou aj Marek, zobral jej mobil , spadol mu a sa vypol a moja slečna ho zapla a veľmi šikovne zadala tri krát po sebe nesprávne PIN takže mi zablokovala SIM kartu, som myslela že ma vychytí od zlosti a ako nanešťastie som samozrejme nenašla svoj PUK kód takže som dnes bola v Orange a našťastie sa to dalo tak že mi zostalo moje číslo aj zvyšný kredit /lebo mám PRIMU/ ešte som tam mala 7 eur a aj služba Clip mi ostáva, len ma to stálo 16,6 eura, čo je dosť, ale keďže mám takú beťárku dcéru čo už mi iné ostáva - keby že si zoberiem novú SIM s novým číslom tak by ma to vyšlo až na 27 eur, takže ešte celkom dobre - ale už som sa poučila že Nike už telefón do rúk nedám 😖

laurinkadanielka
22. sep 2009

moni mne moja telefon mala som ho len polroka švacla my ho o zem a pokazila doteraz ho nemam opraveny 😒

laurinkadanielka
22. sep 2009

sylvi čo je s tebou kde si ☹

mirustek1
22. sep 2009

monikat-oni deti su velmi sikovne,mne Klarka este ked mala asi 2 roky hodila mobil do pohara s bavorakom a uz potom stale blbol.

laurinkadanielka-tiez ti neporadim,ja tam nechodim,ale chcem to skusit,

cessy
22. sep 2009

ahojte, tak mne zas maly v nedelu zhodil mobil zo stola a vobec mi nejde. neda sa zapnut. tak som vyhrabala svoju staru minulorocnu tehlu a ficim na nej.
zatial som nemala kedy ist s nim do opravy, ale dufam ze sa bude dat opravit 😒

cessy
22. sep 2009

tu nikto???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirka, denduska, monika, ada, mirustek a vsetky ostatne???co mate nove???

cessy
22. sep 2009

to fakt mate vsetky muzikov doma?????????

mirka aspom ty napis, ty moj nocny spolocnik 😅