Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
10. okt 2009

ahojte,
cessy, vcera uz sa prihlasila Emmka...plakala a potom plakala aj v noci strasne zalostne, neviem ci mala nocne mory ci co..chuda
no dnes je kraaasne taka tma ako nechcem povedat kde, som zvedava co budeme robit... 🙄

cessy
10. okt 2009

ahoj denduska, mne maly tuto noc krasne spinkal, kojila som o desiatej...neviem preco sa tak skoro zobudl ked papava o jedenastej. a potom sa zobudil 6.15 a to sme uz stavali 😉
prva noc, co takto potiahol bez kojenia 😨

dnes je otrasne, bola som kupovat kvety, zabudla som doma plastenku, zmokli sme, no hruza 😠

mi ideme okolo stvrtej na tu oslavu, tak aspom takto sa zabavime 😉

cessy
10. okt 2009

kamaratky moje kde ste vsetky??? 😕 😕 😕

mirka099
10. okt 2009

Ahojte !!! juj ale ste sa rozpísali, a ze ja som nocna sova???? 😀
Tak kto vcera dohanal tu matiku??? Musim sa priznat ze vcera sme zvladli hned par lekcii 😀 😀 po dlhom case 😕
ale maly mi zato spinkal zas mizerne.. kazdu chvilkiu bol hore 😖 jaaaaj, keby mi len uz niekto koncence povedal ze preco????? ach jaj, ostava len dufat ze to prejde tak ako to prislo...

Muzik je dnes doma... ideme daco navarit, napiect.. pocasie je skarede ako noc 😖 ...

vy ako vikendujete?? nocne sovy uz prezradili a co ostatne??? 🙂

ada11
10. okt 2009

ahojte maminy 😉

jej, denduska, ja som si až teraz všimla, že budete mať druhé mimi 🙂 gratulujem 🙂 😉 ani neviem kedy si to písala 😕 bude to asi tým, že sem moc nechodím, že? 🙄

jeliska, držím päste pri pôrode, už sa teším na tú krásnu správu 🙂

prajem detičkám, mamičkám i ocinkom hlavne veľa zdravia v tomto otrasnom počasí

😉

laurinkadanielka
10. okt 2009

ahojte no to je dnes upršany den my sa len tak povalujeme ja mam svoje dni tak sa tu len skrucam pirulu si nemožem dat ked ešte kojim tak si chlupkam fernet 😒 a pozerame tv

monikat75
autor
10. okt 2009

ahojte, tak mirka aj my sme dnes mali otrasnú noc, malý zaspal o pol siedmej a potom bol hore od 21.45 až do 23.30, potom horko-ťažko zaspal, potom sa zase o hodinu zobudil, lebo sa pokakal a potom do rána ešte asi tri-štyri krát sa zobudil s veľkým plačom, som mu aj teplotu stále merala ale nemal, aj som mu ďasienka skúšala ale necítiť vôbec že by mu išli ďalšie tak ja netuším čo mu bolo, no a ráno vstal o ôsmej a vôbec nechcel zaspať,zaspal len o 13.15, takže dúfam, že bude spať aspoň tri hodiny, možno už bude chcieť spinkať len raz denne, uvidíme 😉
no baby v noci ste sa rozpísali, vôbec nestíham vás čítať, počasie aj u nás otrasné, vkuse prší, už ma z neho bolí hlava ☹

mirka099
10. okt 2009

moni, myslis z e to moze byt z toho? ja uz som skusala davat ho raz denne ale nam to nepomohlo.. c 😖 i sa to prejavio az po case? vy baby, ktore ste tym presli ako ste prechadzali z dvoch spani na jedno? kedy a preco?

denduska
10. okt 2009

mirka, my spime uz len jeden raz, asi posledne dva tyzdne, davam ju okolo pol dvanastej-12 a pospi aj 2 az 2,5 hodky naraz....ale v noci sa budi aj tak, tak neviem ci je to z toho....vstava o siedmej, chodi spat o osmej-pol deviatej..mne sa zda spanku akurat....tak neviem....

adi, vdaka 😉

mirustek1
10. okt 2009

ahojte,ale ste toho vcera popisali ,my sme mali vcera s muzikom pohodovy vecer,dnes je otrasne,doma nam uz bolo dlho,tak sme sa boli prejst aspon v tescu a v Kauflande a pokupila som uz aj niake darceky detom.Emke som kupila v draciku...moj prvy televizor,poznate to,vyzera to super,tak vam davam tip

mne Emka spava este vacsinou 2x,ale ked chodime na tanecny,tak ju davam spat okolo 11hod a spi len 1X.

vsetkym nech deticky vyzdraveju a pekne spinkaju

mirustek1
10. okt 2009

denduska-ani neviem presne ci tu v mame jasle,je tu sukromna skolka,ale neviem od kolkych rokov beru,do nasej skolky brali aj deti po 2 rokoch,asi 2,5rocne,ked uz nemali plienky,a nemate tam materske centra?ja som davala Klarku aj tam na par hodin medzi deti

laurinkadanielka
10. okt 2009

ahojte miri a da sa tam niečo pušťať ako to funguje?

monikat75
autor
10. okt 2009

mirka asi som odhalila príčinu Marekovej nespavosti, inak dnes mi nakoniec cez deň spal iba raz a iba 1 a 1/2 hodiny, takže už o 18.15 zaspal, som zvedavá dokedy, no takže včera večer som si všimla že má malý na plachtičke trošku krvičky tak som myslela,že sa hryzol do pery, ale dnes večer si môj muž všimol, že má na jazyku taký pupenec, čiže sa asi pohryzol do jazyka, ale našťastie mu potom sám pukol, takže keď to bolo z toho, že ho bolel jazýček, tak už bude možno dobre, no ale radšej sa vopred neteším
inak mirustek ja netuším aký televízor pre Emku si kúpila, asi idem pozrieť cez google že ako to vyzerá

denduska
10. okt 2009

mirustek, ved to ze my byvame na dedine, 30 km do MT, 22 do PD, 8 do Teplic, ale tam ani netusim ci je nejake MC 😕
uz sme aj rozmyslali ze si tu prerobime nejak svojpomocne staru MŠ, lebo sa tu predsa nejake tie male deti najdu..a aj ked sa vlastne vsetky maminy pozname, to je take blbe sa navstevovat doma...okrem toho, nemam vzdy az taky poriadok cez den 😀 😀 😅 😀

monci, chudak Marek, ten ma stale daco v puske..predtym tu aftu, teraz toto..chudak 😖

mirustek1
10. okt 2009

denduska-to mas teda nevyhodu,inak ja milujem navstevy,ja by som kazdy den brala,aby niekto dobehol

monikat-skus mu ten jazycek natriem gelikom na zubky,mozno ba ho menej bolelo

mirustek1
10. okt 2009

baby-ten televizor,to je taka obrazovka,kde je obrazok a ten sa pohybuje,ja som to moc ani nestudovala,ale sa mi to zapacilo,maju to 2 kamosky,ale tie si to kupili este v anglicku,tu to nebolo a videla som to teraz 1x a stalo to len 360Sk,nemam ho ale doma,zabudla som ho u kamosky,ked ho donesiem,vsetko pokukam a dam vediet,este uvazujem o takej hracke,ze tam budu zvieratka a ked sa stlaci,vydava zvuky,tiez z dracika a ta kracia knozka z fischer price,ci ako sa to pise,

mirka099
10. okt 2009

mirustek, ani mne sa cez google nepodarilo najst ten televizor, ale asi viem na co myslis.
dendi tak to je teda dost nevyhoda taketo vzdialenosti od centier, skolok, jasli.. my tu mame aj MC ale funguje len od 9-13 hod.. a to vacsinou spi, dost blbi cas, lepsie by mi vyhovovalo keby to bolo poobede.
moni tak dufam to tejto noci bude lepsie...chudacik, ved aj ja som cela besna ked mam nejaku bolacku v ustach, co uz male dieta? este ked aj dudlikuje..
inac nemate niektora skusenosti s tym co som pisala? ze ma tie cervene vyrazky na celom podnebi ale neboli ho to? od vcera uz nemal ani teplotu.. z nicoho nic, ako prislo aj odislo..

mirustek1
10. okt 2009

ste tu este niekto?ja som sedela so susedou a dali sme si po pohari vinka,lebo nemame doma chlapov,ti isli na futbal do restiky

mirka-Emka mala v ustach infekciu,ale to boli take biele afty a asi ju to bolelo velmi,lebo nic nejedla,napadlo ma nemoze to byt niaka reakcia na jedlo? dr.co hovorila

mirka099
10. okt 2009

tu som, si tu este aj ty? no dokina vravela ze je to virusove ochorenie, zaciatocne stadium... a ze to co ma v puse sa vola afty.. ja som o tom este predtym ani nepocula... 😒
a reakcia to asi nebude...
jaaaaj chlapi maju dnes sviatok.. teda ten moj nie, on futbal nesleduje... a to by som aj ja brala take fajn susedky s ktorymi sa da posediet pri vinku

mirustek1
10. okt 2009

tak este sa mu to poriadne neprejavilo,mozes byt rada,Emke to asi po 3dnoch od natierania zmizlo,tak neboj 🙂
no my mame super susedovcov,maju takeho syna ako my Klarku,velmi si dobre rozumeju,dokonca Klarka ho zevraj miluje a vyda sa za neho 🙂
🙂
a kazdy pondelok mame s nimi sedenie,raz u nich a raz u nas,na striedacku

monikat75
autor
10. okt 2009

ahojte, aj ja som tu, mirustek aj môj muž išiel s kamarátmi pozerať futbal do baru 😉

monikat75
autor
10. okt 2009

no inak malý mi spal od štvrť na sedem do pol ôsmej a potom plakal odušu, takže som ho zobrala do obývačky a tam mi behal a hral sa akoby vôbec nebol večer ale našťastie pred chvíľou už zaspinkal, samozrejme s fľašou mliečka v ústach 😉

mirustek1
10. okt 2009

monikat-on asi zabudol,ze uz ma nocne spanie,ked zaspal tak skor 🙂
no mne to bolo smiesne,ze isli do baru na futbal,to ako keby sme doma nemali telku........... 😎

monikat75
autor
10. okt 2009

no veď chlapi vravia - teda ten môj a jeho kamaráti, že v bare si to inak vychutnajú, ale ja si myslím, že ani nie, veď tam je hluk, takže to je asi len dobrá výhovorka 😝
inak mirustek ja som našla cez google ten detský televízor a celkom zaujímavé sa mi to zdá, a druhý darček som presne uvažovala niečo čo vydáva zvuky ako zvieratká, už som aj čosi našla ale som zatiaľ neobjednávala

mirka099
10. okt 2009

vyprevadzala som muzika do nocnej...
este sa vratim k tym susedom... to mate naozaj super, ked si takto rozumiete este aj polovicky a o detoch nehovoriac... ach, detska laska 😀 ved uz aj ja som zvedava, co na tohto mojho tmavookeho, dlhovlaseho brkana budu vraviet baby 😀

mirustek1
10. okt 2009

a kde si to nasla,tada pod cim,lebo ja som to skusala a nic,a s tymi zvieracimi zvukmi maju v draciku taku farmu,celkom to dobre vyzera,skus cez googe a daj dracik

mirka099
10. okt 2009

dnes som mu umyvala vlasky... ked mu prud vody tie brky vyrovna mal ich vzadu az po lopatky, vpredu az po nos 😀 😀 😀

monikat75
autor
10. okt 2009

mirustek dala som že hrajúci televízor a toto mi našlo, tu je link, snáď mi to dobre skopírujehttp://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=37912

monikat75
autor
10. okt 2009

mirustek je to niečo takéto lebo v dráčiku som pozerala ale tam je toľko tovaru, že som to zatiaľ nenašla 😒

mirustek1
10. okt 2009

mirka-super,ja by som tak veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi chcela keby uz Emke narastli,nech mozem dat sponku alebo copik,ale ona ma len take jemne paperie na hlavke
takze uz si aj ty sama,zapadas medz nas siroty
a s tymi sesedovcami chodime vzdy aj do tych Tatier a nevieme,ze mame deti,oni sa tak pekne zahraju,no nasu Klarku v skolke milovali asi 5 chalani a jeden jej povedal,ze chce s nou aj sexovat...... 🙂

monikat-tu zvieraciu farmu co som myslela,nenasla som cez google