Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
10. okt 2009

moj muz,pripraveny k porodu

mirka099
10. okt 2009

tak uz som dala tie fotky... prezijem hadam nejak tu hanbu 😨 prosim potom nekomentovat 🤐 😅 .. sranda takto si zaspominat..
inac to bolo este pred prerabanim bytu, preto ten bordel 😅

mirustek1
10. okt 2009

a aku hanbu,ved vyzeras normalne,fakt sme mali podobne brucha,ja som zo zadu ani nevyzerala tehu,ale z boku, kazdy na mna vyvaloval oci,ci nebudu dvojicky
a ta druha fotka,to bolo pred alebo teraz takto vyzeras,ziadne brucho...................moj sen

mirustek1
10. okt 2009

prave sa vratil aj moj muzik,sklamany s futbalu,tak pomaly budem koncit a pojeme spat,ty budes este sova??????? 🙂

mirka099
10. okt 2009

dakujem za slusnost.. vyzerak akoby som prave vysla z jaskyne 🙄
to bol zaciatok tehu.. hned ako sme sa "dozvedeli" 😅
nooo teraz je to uz aj moj sen 😠 mam nabrate stehna a brucho... jaaj pochybujem ci to este niekedy zhodim.. a teraz som zas pribrala 😠

ja som bola pocas tehu cela ako balon, ale ty si ostala stihla.. len brucho ako pavuk 😀

ked sa tak zamyslam som zvedava co so mnou urobi druhe tehotenstvo...

mirka099
10. okt 2009

budem kym sa kubik nezobudi...
tak ho chod nejak rychlo utesit 😉
bru noc

mirustek1
10. okt 2009

ja som schudla aj po prvom na moju vahu,aj teraz,len to brucho ako keby tam bolo dalsie, 🙂 ja som zakazdym pribrala okolo 18kg,ale ved niesi tlsta,podla fotiek si chuda

mirustek1
10. okt 2009

aha,az teraz som to lepsie precitala,ze to bola foto este pred Kubkom,tak inu fotku potom nemas

mirka099
10. okt 2009

ale ba.. na bruchu mam vysportovany adidas.... (3 pasy) 😠 ja sa necitim dobre rakto - tych par kil navyse.. netvrdim ze som vreco masti, ale nieje to moja postava... zavidim zenam ako ty, co zhodia uplne na povodnu vahu.. lebo ked zapocitas matiku (teraz mam na mysli tu ozajsnu) jedno dieta=5 kg navyse.. dve deti = 10 kg a to uz je dost!! 😠

mirustek1
10. okt 2009

inak moja kamoska schudla az po druhom,a ma menej kg ako pred detmi a uplne ploche brucho,ja by som chcela este zo 2kg dolu....ale primojich cokoladach a chipsoch,to nehrozi 😀

mirka099
10. okt 2009

ved to.. odopriat si tie vzacne chvilky potesenia ... u mna to ma momentalne na svedomi ze som zacala vecerat s muzom... neviem sa ovladat ked do seba laduje... 😠
zajtra popridavam aktualne foto, tak budes vidiet... uz budem aj ja koncit, lebo mame taku blbu klavesnicu co sa ozyva po celom byte a maleho to rusi...
prajem este raz bru noc.. 🙂
pa

mirustek1
10. okt 2009

ved aj ja koncim a ideme do postele,rano zas oci nerozlepim.................tak dobru nocku,papa

cessy
11. okt 2009

ahojte, vcera ste teda pekne ponocovali..... 😉

my sme z oslavy dosli ale o osmej, maly bol uz velmi unaveny, tak sme isli domkov.net som uz nepustala, muz bol doma, tak..... 😉

mirka099
11. okt 2009

cessy?
ja som vcera vypinala pc presne o pol noci a lahla som si spat.. ani nie 5 min. na to sa Kubo zobudil... a zaspal uz len o pol stvrtej ☹ ☹ ☹ ☹ takze hroza a des ☹

aka bola oslava?

cessy
11. okt 2009

ahoj mirka
oslava v pohode, dobre zakusky takze som si zas poriadne osladila zivot.
a kubko ma este teplotky?????no tie noci ti nezavidím ☹

mirka099
11. okt 2009

cessy nie, uz druhy den nemal teplotu.. ako prisli aj odisli. len ten spanok ostal 😒
dnes mas doma muzika? co porabate? typicka NEDELA?

mirustek1
11. okt 2009

mirka-tak to si moc nenaspala a co robi Kubko ked v noci nespi?je mrzuty,alebo normalne sa hra,no trafilo by ma

cessy-no vcera som ta tu vecer zastupovala,niako sa mi nedriemalo,pomaly asi bude so mna uz sova....... 🙂

mirustek1
11. okt 2009

ja dnes nevarim,mame od vcera,tak som upratovala,este idem podlahy umyvat,teraz tu vegetime s muzikom,Emka spi a pobede ideme po Klarku k svokre.......vonku je otrasne,mna taketo pocasie hrozne deprimuje

mirka099
11. okt 2009

mirustek ved ma aj "triafalo" a poriadne ☹
on sa zobudi, place, utisim ho... potom mrmle, poplackava, place.. zaspinka na "chvilocku" a zas place, poplackava, mrnka... az sa postavi v postielke a zacne "vrieskat". A takto sa to opakuje, az kym to mrnkanie neprejde do spanku - toho praveho hlbokeho. No a to bolo o pol stvrtej ☹

cessy
11. okt 2009

musela som dovarit obed, tak som sa odmlcala, ale uz mam navarene, maly je napapany uspaty, tak mame uz gaucovu pohodu 😔

cessy
11. okt 2009

mirka ano, muzik tu pri mne 😉

mirka099
11. okt 2009

prave mi volala svokra ze idu do nedalekej dedinky na tipicke dedinske hody... tak mozno pojdeme vsetci s nimi, uvidim ked sa drahy zobudi 😉
ja navarene mam, o poiradku vsak radsej pomlcim... a konecne sa odlepim od pc a idem s tym daco porobit. 😀
tak paa vecer 😉

cessy
11. okt 2009

jeej mirka tak to ti veru závidim, bude aj kacicka, alebo hus?????to by som si dala.
ja tiez nemam upratane, ale budem upratovat ked sa maly zobudi a bude s ocinkom. teraz oddychujem a mam vylozene nohy 😉

laurinkadanielka
11. okt 2009

cessy no komu je najlepšie 🙂

denduska
11. okt 2009

ahojte, tak ja som sama doma, od rana prsalo, teraz prestalo, az na to ze Emmka az teraz zaspala..teda asi pred 30 minutami..od rana..som myslela ze ma trafi slak ze co nie je ospala...som zvedava dokedy bude teraz vychrnievat 😠 😀

monikat75
autor
11. okt 2009

ahojte, tak mirka a mirustek tak keď som včera odišla tak malý sa celkom zobudil a bol hore zase až do 23.00, čiže zase vyše hodiny a potom horko-ťažko zase zaspal a potom už len o tretej sa zobudil na mliečko, už som mu dala len 60 ml, lebo predtým toho popapal viac než dosť a spal až do 8.30 takže som sa potom už celkom vyspala 🙂
ináč mirka môj malý keď je v noci hore tak sa správa podobne ako si ty písala o Kubkovi, presne buď mrnká alebo sa chce hrať alebo rovno začne plakať- strašne nahlas a potom od únavy zaspí alebo niekedy až pri fľaške sa upokojí a zaspí, u nás sa tiež po tom nekonečnom daždi teraz trošku vyčasilo, tak manžel vzal deti trošku na prechádzku a aj ku svokre, takže som si tiež mohla trošku popratať a teraz trošku oddychujem pri PC
teda denduska tá tvoja Emka má výdrž, ale si písala že len raz spinká, takže potom ti spí vkuse aspoň 3 hodiny, nie?

cessy
11. okt 2009

dobry vecer, kde ste "vy" nocne sovy??????? 😕 😅

laurinkadanielka
11. okt 2009

ahoj cessy čo mali už buva?moja ešte nie ale zachvilu pojde zajtra sa chystame do to sobotu moc pršalo tak sa nam nechcelo ty chodiš každy vikend na oslavy

laurinkadanielka
11. okt 2009

byby kde ste ja sa tu dostanem nachvilu a vas nikde ☹

cessy
11. okt 2009

lauri....v sobotu som bola pozerat tie gumaciky a nemali a ani mat asi nebudu ☹ tak neviem kde to malemu kupim.... ☹
nie, nie, kazdy vikend nechodim po oslavach, to len tieto dva vikendy sa nam postastilo 😉