Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
26. okt 2009

ahojte zeny, ja dnes nestiham, predstavte si ze vcera kym sme boli prec, tak nam "vnikol" na zahradu miestny pes - taky bastard co sa tu tula zo salasa a nasa fenka sa hara tak si domyslite....no a teraz pozeram ze zasa je za plotom, rychlo som ju dala dnu a pozeram z okna a uz je na zahrade...ale nechapem ako sa sem dostal!!!!!! leda ak sa predral cez pletivo okolo plynomeru😠 ti chlapi su fakt nenormalni, ci je to pes alebo clovek, ked ma prilezitost tak sa hoci aj zabije 😠

ale uz je to jedno, lebo nevieme co bolo vcera tak musime zhanat nejaky psi postinor 🙄

monikat75
autor
26. okt 2009

ahojte, mirka až tak často fotky nemením, zatiaľ mám len prvú,dosť dlho som bola bez foto 😉

denduska mňa ani pri jednom tehotenstve nebolela panva, ale určite si myslím, že to s tým súvisí, ale ako asi to fakt radšej spomeň gynekologičke
žienky môjmu Marekovi už na 99% vyšiel prvý očný zúbok, takže už ich bude mať 12 a na to všetko ani nebol nejaký zlý, len trošku horšie spával, ale oproti tomu, keď mu naposledy vyšla tá stolička, tak to nebolo až také zlé 😉
mirka aj u nás počasie o ničom, včera bolo nádherne a dnes zase zamračené, každú chvíľu asi začne pršať, ešte len začína to protivné počasie a už sa neviem dočkať jari 😒
jeli tak si to uži doma s mamkou, aspoň ti trošku pomôže, lebo prvé dni sú najhoršie, kým si bábätko zvykne, že už nie je v brušku 😅

mirustek1
26. okt 2009

cessy-mnam kolacik,ja som velmi na sladke,prave som dopila kavicku s kamoskou a dala by som si aj kolac ked to tu citam

denduska-ja si myslim,ze sa moze roztahovat panva,ale urcite by som to radsej povedala doktorovi

posun casu u nas sposobil,ze dnes bola Emka rano o 5.30 hod, hore,tak spala dobeda uz o 9hod a teraz zas spi,tak uvidime kym si trosku zvykne a vysla jej konecne stolicka,ale len taky kusok a casto v noci zas mrkala,vyzera ze sa chce tlacit aj druha

marcela74
26. okt 2009

ahojte babeny..........na mna časový posun nevplýva ale s čím mám naozaj problém to je pčasie.nemám rada zimu ani keď prší.

mna dneska marek riadne vycvičil 😢 za celý deň spal iba pol hodinu.až teraz zaspal po kúpaní a som zvedava ako bude spať v noci.

cessy ten koláč môže byť super napíš recept 🙂 🙂 🙂 ak sa ti chce

ja rada pečiem a celá moja rodina je na sladké, takže u nás nedeľa bez koláča nie je nedeľa,a rada vyskúšam niečo nové 😀
ja som cez víkend robila štrúdle tvarohové a jablkové, ale radšej mám koláče z piškotoveho cesta nie kysnuté,tie si muž rozkázal.

no a čoby som vám ešte........doma sme všetci chorí takže neni sa čím chváliť.chodíme s rúškami na tvári ako nejakí doktori to kôli malému ......má už síce soplíky ale aby sa ho nechytil aj kašeľ alebo zápal hrdla. 😔

mirka099
26. okt 2009

moni, tak som to myslela tiez.. viem ze si nemala ziadnu foto, a ja ze teraz ides menit o stosest 🙂
muz uz zaspal v obyvacke,idem si aj ja citat.. kubik sa dnes vyhral z bratrancom, pochabili sa ako dvaja certi 😀 akurart mala Ellka,(4mes) strasne plakala lebo sa ich bala.. furt kricali, vyskali, buchali..
cessy uz si precitala Cerv.kapitana? ja ano, dve noci mi to trvalo 😉
jeli, to mas super ze ti prisla mamina.. pomoc v prvom tyzdni, dvoch je na nezaplatenie 🙂

denduska
27. okt 2009

Ahojte, tak co tu dnes tak ticho 😕
Emmka sa mi vcera neuveritelne vyhadzala po chrbatiku aj hrudnicku, nevieme ci z novej masticky alebo nieco zjedla, ale nic extra drazdive ani nove nepapala....tak je napumpovana fenistilom, nehovoriac o tom ze na ekzem som chtiac nechtiac musela dat kortikoid, lebo to zacinalo byt dost hrozne, tak som zvedava kedy nam daju termin na imunologii, lebo ma to uz prestava bavit.... ☹

mirustek1
27. okt 2009

denduska-stale sa ti nieco komplikuje,hadam uz bude lepsie......

ja som prave dosla z meste,bola som si trochu na seba pokupit a niake este darceky Klarke k meninam

mirustek1
27. okt 2009

co vsetky robite????????????????????????????????????????? 🙂 😉 🙂 😉

denduska
27. okt 2009

mirustek, diky, uz sa jej to skludnilo od vcera, len nechapem z coho to bolo, lebo v tej masti su zlozky take co uz uzivala, a fakt nic extra nejedla....tak netusim.... len nech sa jej polepsi...aspon mna uz nic neboli, tak som rada, lebo poradnu mam az o tyzden v piatok...klop klop klop...

ja inak pozeram mimiaukcie teraz 😀

cessy
27. okt 2009

juuj denduska zas neaky vysyp?? ☹ na malu sa to neako chyta 😒
ja som prave dnes objednavala maleho na imunologiu a termin mame 25novembra. ale akurat nam to sadlo, lebo este mame neake lieciky 😉

mirustek a co pekne si si na seba kupila?? 😕

cessy
27. okt 2009

ja prave hladam neaky recept na tortu, v sobotu ideme babke na oslavu 80. tak jej chcem upiect neaku 😵

mirustek1
27. okt 2009

cessy.sikulka,kedze si mi neposlala kolacik,otvorila som si cokoladku 🙂 😉 ,kupila som si tricko,rolak,rifle,este som nezohnala cizmy

mirustek1
27. okt 2009

ja uz skoro nic nepeciem,ale kupujem...zlenivela som 😀

denduska
27. okt 2009

ja som nic neupiekla odkedy je mala na svete...ani predtym som sa extra nepretrhla, ale stale sme mali nieco aspon z listkoveho cesta, nejaku strudlu a tak...no ale pri nej to nehrozi...cesto by bolo vsade😀

jaj aj ja by som sla na nakupy, ale to u nas vyzera tak, ze akurat nahaname Emmku po obchode a ona vyska od stastia...minule som sa z nej tak smiala, ked upratovala margariny v potravinach, az mi slzy tiekli, skoda ze sme nemali kameru 😅

cessy
27. okt 2009

mirustek no mozno na buduce dam do krabice a poslem ti 😀 😀 😀 .
pekne si si nakupila, aj ja chcem 😵

denduska ja peciem az ked maly zaspinka, bud cez obed alebo az vecer, inak sa mi tiez nesda 😒

mirustek1
27. okt 2009

no ja milujem behat po obchodoch....len poterbujem kupit stroj na peniaze,keby mi ho jezisko doniesol..... 🙂 😉

mirustek1
27. okt 2009

denduska-inak ja som dnes tiez Emu nahanala,kym som si skusala cizmy,tak ona zhadzovala ostatne,bola som taka dopotena....a potom v obchode sa mi na chcilu stratila,schovala sa mi do kabinky.....ale inak dalo sa

marcela74
27. okt 2009

ahojte odpíše niekto ???????????ja sa mi zdá píšem vtedy keď všetci skončia 😕

monikat75
autor
27. okt 2009

marcelka spokojne napíš čo len chceš, ja si tu tiež skoro vždy píšem sama so sebou 😕
a ozaj prajem vám všetkým skoré uzdravenie 😉

laurinkadanielka
27. okt 2009

ahojre baby no mne je dnes hrozne boli ma cele telo a brucho a mam krče ledva som do seba niečo dostala teraz sa my trošku polepšilo tak vas čitam 😉

cessy
27. okt 2009

no.....aj ja si obcas popisem sama so sebou.....
dost casto sa tu stretavam s denduskou a mirustekom, po veceroch je tu nas viac...

mirka099
27. okt 2009

ahojte... 😵
kto je doma??? 😀

cessy
27. okt 2009

ahoj mirka...si tu??

cessy
27. okt 2009

halo, halo mirka.... 😕

mirka099
27. okt 2009

uz som tu 😎
co porabas? mnr uz siel drahy do nocnej

cessy
27. okt 2009

ja papam pecene gastany a muzik este robi v pracovni neake papiere 🙂

cessy
27. okt 2009

co pozeras??

mirka099
27. okt 2009

pozeram dokedy este splacame jednu pozicku... a pomimo kukam panelak..
pecene gastany? hmm ty ich mas rada, vsak? ja som ich nejedla ani nepamatam

cessy
27. okt 2009

ja ich milujem, muz hovori ze som jak srna, stale len gastany 😀

cessy
27. okt 2009

ja som zas pozerala do kedy mame telefony 🙂