Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
9. nov 2009

ahojte kocky..
vidim ze tu riesite vazne temy, nejdem sa vam do toho kafrat, len vyjadrim suhlas s vasimi nazormi na vec..
muz ma cely tyzden dovolenku, tak som tu pomenej,
kubkovi sme preriadili izbicku, a tak ma teraz najkrajsiu izbu v byte 🙂 to je asi tak vsetko co mam nove 😅
pekny dnik vsetkym idem zhanat nejake darceky na nete 😉

laurinkadanielka
10. nov 2009

ahojte dendi no vidiš mala sa ti sama odstavila ta moja taha o dušu len povie papam lažka si na postel ozaj učite už svoje detičky na nočnik ja som začala včera ale len sedi a hovori kakam a nič ale oblubila si ho 🙂

monikat75
autor
10. nov 2009

prajem pekné ránko všetkým, denduska tak u nás sa tiež dnes v noci stal malý zázrak, malý sa zobudil 2x a nedala som mu mliečko ale len čajík a on normálne ho vypil - konečne a zaspinkal a potom nadránom sa zobudil znovu, zase som mu dala len čajík a spinkal pekne až do siedmej, takže konečne už asi nebude piť v noci mliečko, veď jemu ani netreba, lebo je dobrý pucko 🙂 aj teraz mi pred chvíľou zaspinkal a zase len s čajíkom, takže super 😅
laurinkadanielka u nás je to s nočníkom asi tak, že malý mi tam nechce sedieť ani za nič, čokoľvek mu dám do rúčky, nevydrží tam dlhšie ako takú minútu a potom ujde a sadá si naňho oblečený, takže to už ani neriešim, aj tak som minule čítala, že stačí deti dávať na nočník od 18 mesiacov - a to bude u Marečka až od 31. januára, takže uvidím potom 😉

ivet100
10. nov 2009

ahojte,co sa tyka mojho vodicaku,tak ten uz som skoncila a teraz cakam uz len na skusky,ktore budem mat buduci tyzden
dnes od rana prsi,takze den o nicom a to potrebujem dnes ist do mesta, ani sa mi nechce do taketo pocasia
maly Tobias mi dnes poriadne zvysil hladinu adrenalinu. Isla som mu spravit jablcko s piskotami a on medzi tym stihol vytiahnut asi tak 8 pismen z nasho notebooku. Skoro ma porazilo, davala som to naspat asi hodinu a aj tak mam pocit,ze to tam nie je dane uplne tak ako by malo byt,lebo ked tuknem na niektore pismeno,tak mi ho hned nenapise. Strasne,myslela som,ze ho "prerazím"

denduska
10. nov 2009

ahojte, tak my s nocnikom sme na to asi tak, ze emmka sa pokaka do plienocky a potom mi donesie nocnik na znak toho ze uz je po funuse 😀 takze asi tak... inak tam neobsedi ani minutu..tak 5 sekund maximum...

ivet ja som raz chcela cistit klavesnicu, vybrala som pismenka a uz sa to vobec nedalo dat naspat a musela som kupit novu 😅 to je tak ked vsetko je made in china 😠

laurinka, no odstavila, ale nie uplne este si rano okolo piatej podudka, ale to je skor na ukludnenie, to som jej zatial neobmedzila.. 🙂

denduska
10. nov 2009

fiha to tu dnes nikto nebol? 😕 ☹

jeliska
10. nov 2009

ahojte tak my sme sami manzel je v praci, deticky mi spinkaju a ja kukam ordinaciu 😀 inak co sa tyka nocniku tak u nas nic nehrozi asi tak jak u emky vzdy pofunuse mi donese nocnik 😀

laurinkadanielka
11. nov 2009

ahojte nejako sa vam sem nechce pisať no a to počasie je škarede u nas prši a fuka vietor ozaj denduška ty si košičanka čo si sa sem vydala alebo prestahovala že som taka zvedava 🙂

monikat75
autor
11. nov 2009

ahojte, ženičky kdeže ste všetky, nejako sa nám sem nechce, škoda 😒 , snáď sa to polepší
mirustek, ozvi sa, snáď ste neskončili v tej nemocnici?
ivet na budúci týždeň držím palce na tie skúšky z vodičáku 😉 a kedy to máš, tuším si písala že 16-teho, čiže v pondelok, nie?
u nás len prší a prší a takto to má byť ešte aj ďalšie dni, už ma to počasie riadne štve a maličký chudáčik sa pýta vonku ale veď to nie je šanca ani s kočíkom ísť, veď by sme boli mokrí ako myši ☹

jeliska
11. nov 2009

ahojte 🙂
tak u nas je total ticho 😀 😀 drobci spia 😀 inak skoro ma slak trafil isla som upratovat a za skrinami sama plesen teda skor na rohu 😝 😝 tu je strasne stary byt a vlhne to tu ked zaprsi, tak som isla do obchodu kupovat savo a nastastie to zmizlo 🙄 uz sa tesime ked sa budeme stahovat do toho vacsieho , lebo furt nieco opravujeme alebo malujeme.Inak chcem sa vas opytat , ci niektori z vas byvaju tiez v podnajme alebo mate vsetky vlastne byty alebo domy?
Inak u nas neprsi ale nejako sa mi von nechce.Poobede pride kamoska s malym tak mozno pojdeme na chvilku.

denduska
11. nov 2009

ahojte,tak mne teraz emmka zahajkala a ja si idem pozriet damsky magazin 🙂

laurinka,no my sme sa prestahovali kvoli manzelovej praci a mysleli sme ze aj ja si tam najdem,ale zistili sme o dva dni na to ze cakame babo...takze tak...keby sme to vedeli skor,nejdeme tam urcite...ale teraz uz sme si zvykli aj ked nas to stale taha spat.

cessy
11. nov 2009

ahojte...
denduska este ze pises, idem si to aj ja pustit, maly mi zaspal o 12, takze mam klud
doobeda som navarila, teraz oddychujem 😉

mirka099
11. nov 2009

Ahojte...
aj ja uz myslim na mirustek, neozvala sa nam... dufam nieje v nemocnici s malickou ☹ ... hnusne choroby 😠
u nas cely den leje.. hnusna jesen je tohto roku...
jeli my mame bytik vlastny... ale snivame o domceku.. raz mozno aj to bude 😵

laurinkadanielka
11. nov 2009

ahojte my byvama zo svokrou ale ja snivam o domčeku ale kedy to bude neviem asi len vo sne dnes ma tak vytočila svokra furt poučuje ale som jej povedala svoje až my bolo zle asi to tu už dlho nevydržim a pojdem domov ale muža tam nedostanem tak musim čušat tu moja mamina my do ničoho nekeca 😉

cessy
11. nov 2009

no tak my mame chvala bohu vlastny domcek. u svokry sme byvali 2 roky, rok z toho sme stavali.teda nam stavali domcek.

dnes som tu mala cely den svokru, lebo som neaka nachladnuta...doobeda som si pospalaasi 3 hodinky, potom som malemu dala papat, svokra sa isla domov najest.potom opat dosla a ja som zas isla spat. jaaaj tak som si oddychla. od kedy je maly na svete som takto den neprezila. aj kopu ovocia mipriniesla, takze sa liecim. zajtra dojde zas. uz sa na nu normalne tesim 😵

mirustek1
11. nov 2009

ahojte-konecne sa ozyvam,ale muz potreboval do roboty moju kartu na net,tak som bola bez.Emke vysli v moci zas niake bakterie,tak dnes sme boli na nefrologii a tam jej odoberali moc,od 8.45 je vyumyvali a cakali kedy sa vycika do flasticky,ona nic,potom jej dali sterilny nocnik....nic,potom ju dali do vane,pustali vodu....nic,potom ju postavili na taky stol,pustali vodu a az o 11.10sa im vycikala do tej flasticky.....hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaa 😀 ja som myslela ze ma tam uz trafi.....tak som zvedava ako im to vyjde,piatok mam zavolat
este vam poviem,ze ked som volala na nefrologiu,ci mozem prist,ze ma poslala obvodna,tak dr.mi povedala,ze nema do februara nic volne,a ona nemoze predpisat lieky ked ju nevidi,ze aby som isla lezat na 3dni do nemocky a ona sa tam pride nanu pozriet 😀 .....no skoro ma siblo.....tak som ju uprosila,ze som zdravotnik,ci sa naozaj nenajde niaky termin,alebo ze si zaplatim vysetrenie mimo ordinacnych hodin,ako ist len-tak lezat,tak na koniec nasla termin na dnes....... 😖

ale som toho popisala

my mame vlastny byt,moj muz velmi tuzil stavat dom,ale ho to preslo,ja som tu velmi spokojna v meste

cessy
11. nov 2009

ahoj mirustek aj ja som uz na vas myslela, dobre ze si sa ozvala 😉

cessy
11. nov 2009

sledujete modre z neba??je tam zena ktoru spoznavam s tadialto z konika... 🙂 .obdivujem ju aj jej manzela 🤐 😵

mirustek1
11. nov 2009

cessy-ja som to zapla,ale neskor,to su deti ich,ci vsetky z domova?

mirustek1
11. nov 2009

ja som tu raz tiez zazrela zenu,co ma viac deti v opatere,nespomeniem si meno

mirustek1
11. nov 2009

cessy-bola som nqkuknut v teme?modre z neba a tam pise ta baba,a precitala som si tam ako jednej mamine zomrelo dieta pred mesiacom,pozrela fotky a uz placem...... 😀

ada11
11. nov 2009

ahojte maminy 😉

my sme bývali 6 rokov u našich aby sme niečo našetrili na prerábku bytu, tak teraz bývame už viac ako rok na svojom 😉 byt samoška, že na pôžičku, ale je to iné mať svoje i keď naši sú úplne suproví 😉 domček by sme aj chceli, ale keď sa nedá, tak sa nedá 😉
dnes mala Maťka rodičko a od budúceho týždňa začnú aj známkovať do žiackej - diktáty, čítanie, prírodovedu a matiku

mirustek, tak také patálie ste mali s odberom ..uff 😕 ja dávam Anetke brusinky, ty nedávaš nič? v septembri sme boli na kontrole na nefrológii a teraz ideme v decembri 😉

denduska, tak výtery neboli pomýlené - Anet nemá nič, teda len alfahemolyt. sterpt. teda nič a a Maťka masívne S. aureus, v piatok ideme na imunol´giu, tak uvidím čio nám povie a či jej dá ATB /asi by som bola radšej kebyže dá, aby nevznikli nejaké komplikácie/.

ada11
11. nov 2009

no musím sa vám pochváliť - dnes mám narodky, tak mi gratulovali aj deti, také boli sladké - aj Anet tak triasla ručičkou, Maťka mi nakreslila krásnu kvetinku a ako voňala 😉

ozi a nad darčekami ste rozmýšlali? ja chcem pre Anet aspon jedného mobíka, lebo ona je úplne zbláznená do tejto reklamy, to by ste mali vidieť čo robí, keď ju vidí 😉

mirustek1
11. nov 2009

ada-aj ja davam brusnice,mam zavarane,pridavam jej do jogurtu
no tiez mate stale niake choroby a starosti,nam ale nic nehovorili v skole o znamkovani,stale maju len peciatky,tak neviem ci to zavisi od ucitelky a skoly,aj mne Klarka zvykne k sviatkom kreslit alebo robit srdiecka,je to velmi mile....................................prajem vsetko najlepsie,nech deti robia radost a hlavne zdravie

cessy
11. nov 2009

mirustek myslela si tu kotenko???tej dietatko zomrelo pred rokom, ja som niekde citala aj jej pribeh... 😢 😔 😢

cessy
11. nov 2009

ada vsetko naj 😵

mirustek1
11. nov 2009

cessy nie,to som citala,myslim diapozitiv,pise aj v teme srdieckove deti

ada11
11. nov 2009

cessy, ďakujem 😉

cessy
12. nov 2009

dobre ranko.....
mirustek ja som myslela inu mamicku ☹ , juuj to musi byt velmi tazke ked vynosi dietatko a ono zomrie....radsej o tom ani nepisat 😢 😢 😢 😔 uz mi oci slzaveju 😢 😢 😢

a tu nikto???co este spite??

cessy
12. nov 2009

co mate dnes na plane??
ja tu uz mam svokru, tak sa hadam s pc presuniem do postielky
😉