Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
8. dec 2009

denduska-typicky lev tvoj muz,..to su levy 🙂 ale vy ste silna kombinacia znameni...no pohroma u vas bude,ked budu pubertaci 🙂 😉
ved vas pes vazi viac ako ja,musia byt zlati ked su vedla seba s Emmkou,ten by ju aj odniesol 🙂

mirka099
8. dec 2009

vyznate sa baby do znameni? ja nie, ale rada o tom citam... my sme s muzom dvaja strelci, maly je byk.

mirustek1
8. dec 2009

ja sa moc nevyznam v znameniach,len priblizne viem ktore ake je,hlavne tie co mame v rodine

nasa Emka rano okrem mama hned krici ka-ka,to je Klarka a ocka tiez nevola nijako,niekedy nanho krici tiez mama.alebo hmmmmmmmmmmmmmmm

jeliska
8. dec 2009

ahojte jejda vy ste toho popisali , ja som na fb a pisem si s kamoskami tak vas nejako zanedbavam 😅 😅 😅 ale idem si vas docitat.Mali mi spinkaju tak dovtedy mam cas.Inak maly ma nadchu chudacik este tak blbo dycha no dnes je mu uz lepsie a to som s nim isla vcera von a asi mu pomohol cerstvy vzduch 😖

jeliska
8. dec 2009

mirustek aj u nas sa vacsinou krici mama co je aj tato aj to co nevie pomenovat tak povie mama a davidkovi ako kedy ale vacsinou je iba da 😉

mirustek1
8. dec 2009

jeliska-my sme ta uz spominali,chybala si nam do temy 🙂 neckalo sa ti?
ja neviem prist na chut tomu fb,nebavi ma to tam
nech sa maly co najskor uzdravi 🙂

cessy
8. dec 2009

ahojte vobec vas nestiham.....malemu idu zubky, myslim ze 3 naraz a vysoke teploty uz od soboty. dnes som volala lekarke,ci to moze byt z tych zubov a chcela nas vidiet. tak sme tam isli, spravila malemu vyteri a cakame na vysledky. som zvedava.

mirustek1
8. dec 2009

cessy-aj teba sme spominali,ze tu chybas,a vy sa takto trapite 😀 chudacik,prajem skore uzdravenie,ak neklesnu teploty daj vsetrit moc
daj vediet ako ste dopadli,drzim palce 🙂

cessy
8. dec 2009

ozaj este ma napadlo, davali ste deticky ockovat proti ovcim kiahnom??dnes sa ma to lekarka pytala ci dam maleho zaockovat a ked som povedala ze nie, tak na mna pozerala ako ma blazna 😕

mirustek1
8. dec 2009

ja tiez nie,ja davam len tie povinne,zajtra chcem ist na to 3.preockovanie,Emka to este nema

cessy
8. dec 2009

mirustek ved ani nas este 3x neockovali a chcela nam to dat naraz.....a to sa dost bojim len toho povinneho, nie to este davat nieco navyse 😠

mirustek1
8. dec 2009

mne Klarka zvladla v pohode kiahne,tak hadam zvladneme aj s Emkou 🙂 a ako je teraz Kubkovi,uz buva?

cessy
8. dec 2009

mirustek neviem mirka pisala ze mu uz je dobre, nie?? 😕

mirustek1
8. dec 2009

cessy prepac,ja som tebe napisal ze kubko,to mal byt Alex 🙂 pomylila som sa,myslela som tvojho drobceka 🙂
Kubkovi ze je uz dobre,len sem tam este zakasle,pisala

cessy
8. dec 2009

no moj alexko ma dost vysoke teploty, ale dnes na vecer mal uz len 37,8 tak som rada ze uz nema nad 38, dufam ze nestupne, ale na noc sa vzdy zvysuje, tak uvidime....

denduska
8. dec 2009

ahojte ja som sama a emmka sa nejak budi.... ja kiahne urcite ockovat nedam, ja som ich prezila a co..

mirustek1
8. dec 2009

to je hrozne,ked takto trpia deti ☹ nastastie teraz Emke idu zuby ani neviem ako,hadam v noci nebudu vysoke uz tie teploty,to je uz dlho od soboty

cessy
8. dec 2009

denduska presne aj ja tak rozmyslam......len ma zaskocilo, ze mu ich hned chcela dat k povinnemu...

cessy
8. dec 2009

no je dlho od soboty, ale uz ani cez den nemal taku vysoku, tak dufam ze teplotky od nas odydu ☹

mirustek1
8. dec 2009

aj dnes hovorili v spravach o nasledkoch po ockovani,hned som sa zlakla,ze zajtra tam chcem ist,lebo vcera som zas odoberala moc,tak ak budu zle vysledky,bude mat ATB,tak sa to zas odlozi a uz to chcem mat asi za sebou 😒

cessy
8. dec 2009

a do kedy musi byt zaocko toto posledne. ja som myslela ze do 18 mes a doktorka mi dnes ze do 16....

cessy
8. dec 2009

mirustek je to svinstvo, kazde ockovanie 😖

denduska
8. dec 2009

no mna sa tiez pytala-teda navrhla ze je mozne si priplatit aj kiahne..a to sme este nemali ani tretiu hexu...ani nemame...a vobec ma nenahneva ak ani nebudeme mat....rozmyslam ze do troch rokov jej nic nedam pichnut..aj ked mi daju pokutu...ak uz to bude potrebne pre skolku, tak co narobim...ale urcite to znesie tisickrat lepsie nez teraz.

cessy, v ockovacom kalendari je napisane 15.-18, mesiac. Vo vyhlaske o ockovani je vsak stanovena len dolna hranica. Cize ockuju sa deti najskor od 15. mesiaca (to vsak nebranilo dokine aby susede malu zaockovala este v 14.mes. 😝 ) Cize teoreticky mozes posuvat do aleluja. Ale vraj je dobre pockat s tym do 2 rokov. Doktori nechcu (prichadzaju o peniazky) ale daju sa najst aj zdielni 😉

mirustek1
8. dec 2009

ja neviem tiez mi hovorila aby sme prisli,ja pojdem,tak uvidim ako bude znasat

jeliska
8. dec 2009

AJOJTE tak u nas co sa tyka toho ockovania tak sme tretiu davku dali minuly tyzden a v pohode.Zatial, lebo sa to moze ukazat az o 10-12 dni 😅 inak ja ockujem co je povinne a na nepovinne kaslem 😉 nastastie eli zvlada vsetko super aj ked jej idu zuby ja som si donedavna myslela ze ma 8 zubov a kazdemu som hovorila a naraz ich uz ma 16 a ani neviem ako jej narastli 😅

jeliska
8. dec 2009

dendi u vas sa to plati?Tak to u nas nie, zatial sme nic neplatili teraz bola na ockovani priorixu

jeliska
8. dec 2009

cessy tak dufam, ze budete mat pokojnejsiu noc 🙂

mirustek1
8. dec 2009

jeliska-tak vy uz mate tolko zubkov 🙂 super
platia sa asi len tie nepovinne ockovania,povinne su zadarmo

denduska
8. dec 2009

jeli no plati sa len za kiahne...
inak emmka tu sedi so mnou, sa zobudila a sama prisla a to spi na nasej posteli, zisla z nej sama v tme a uz je tu tak sa ideme snazit hajat...to som zvedava...ale je kludnucka, sa usmieva, neviem co je to... 🙂

cessy
8. dec 2009

jeli ahoj, no to dufam aj ja ze uz bude lepsia noc, bez zabalov

u nas sa priplaca za tie kiahne, inak myslim ze nie 😉