Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
14. feb 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyy ta co ste vymreli? 😖 😖 😖

my sme mali super cestu, Emmka bola statocna, vobec neplakala, trosku sa zlostila ale nic extra, cely cas pozerala Macka Pooh 😎

mirka099
14. feb 2010

ahojte...dendi tak super, ze emmka zvladla cestu 🙂
my sme boli u nasich, dnes nam konecne odisiel majster hruba praca je hotova 🙂 a zajtra uz malujeme... 🙂
a co ostatne? co s vami?

denduska
15. feb 2010

ahojte, tak my sme celkom fajn spali, teraz som povysavala cely byt a brutalne mi stvrdlo brucho asi je nacase sa zacat setrit 😀

monikat75
autor
15. feb 2010

ahojte babenky, teda, ja že koľko budem za vami dočitovať a tu len pár príspevkom 😕
tak my sme boli s MM v sobotu na tom plese, bolo perfektne, odchádzali sme odtiaľ takmer poslední ráno o 6.00, teda ešteže naši boli s maličkým, lebo keď sme prišli domov, hneď sa zobudil, ale našťastie sa starí rodičia pekne oňho postarali a zobudila som sa o 12.00 aby som dala malého spinkať a potom som si ešte dve hodinky pospala s ním, takže sa celkom dalo 😉 ale pre zmenu som ochorela - mám nádchu, už na plese som bola trochu chorá a tom mi ešte asi dodalo ten tanec a zábava, takže dnes len oddychujem, teda keď sa to tak dá nazvať popri starostlivosti o Mareka 🙂
mirka a čo ste to vlastne prerábali v tom vašom bytíku? kúpeľnu alebo niečo iné?

mirustek1
15. feb 2010

ahojte-tak my sme uz doma,bolo super 🙂 ,pocasie nam vyslo,aj Emka bola dobrucka,len akurat Klarke ukradli prvy den lyze,tak som bola nastvana,a museli sme jej poziciavat v pozicovni,mala ich na jeziska a 8Oeur je v ri..... 😀 😀 tak ideme kupit dalsie 😀

monikat-tak ste sa riadne zabavili,ako za starych cias...do rana.len skoda tej choroby,tak sa vyliec

denduska-ty sa uz zacni asi naozaj trochu setrit a kde boli vasi v tych Tatrach? 🙂

denduska
15. feb 2010

mirustek, boli v Novej lesnej, v hoteli amalia, mali byt do soboty ale piatok vecer sa vratili lebo dost draho tam bolo, ale vraj pekne a zvladli to super 🙂
fiha tak to je fakt sila s tymi lyzami, by ma porazilo na mieste 😠

no ples, tak by som sla..ale jednak nemozem a jednak moj muz je antiplesovy..on aj ked ide na nejaku taku akciu, len ľabdá s niekym o robote a tancuje az po par pivach ked uz tancuju aj vsetci ostatni..takze tak..no mozno ho prerobim 😀 😀

mirka099
15. feb 2010

Moni, tak na tom plese bolo teda super... urcite si sa trosku odreagovala... ja by som tam mojho nedostala ani nahodou, jedine ak by som na vchodove dvere dala velky bilboard VYCAP PIVA 😀
mirustek tak to aj mna by na mieste trafilo... skoda tych novych lyzi, keby boli nejak stare, ze by sa aj Klarka potesila ze jej kupite nove teraz..ale takto 😒

dendi na teba si pomyslim vzdy ked vidim svagrinku..ona tiez rodi teraz v aprili, a tiez budu mat dievcatko...a brusko ma uz teda riadne...tak sa veru setri 😉 taky kufor pred sebou nosit... nedavno davali krok za korokom cast kedy frank a JT sa stavili zo zenami ze chlapi vydrzia byt tehotni...tak im dali take umele brucha a veru nevydrzali ani den 🙂

mirustek1
15. feb 2010

tak my sme mali dnes v skole karneval,tak som bola pozriet Klarku,bolo dobre 🙂 deti sa vyblaznili 😉
mirka-tosomsi ista ze chlapi by nezvladli tehotenstvo,vedich obycajna nadcha polozi....
denduska-viem kde je ta Nova Lesna,no hotely su naozaj drahe v Tatrach,mali si pozriet niaky penzion,ked uz tam boli,aj my tak chodime,lebo to by sa nedalo chodit kazdy mesiac tam,a aj lyzovat....

mirka099
15. feb 2010

mirustek to mi teda ani nespominaj..kem ma MM chripku, tak mu vidim len noc vystrceny z postele a pocujem nejasne UMIERAAAAAAAAAM 😀 😀 😀

mirustek1
15. feb 2010

mirka...presne,oni su moc citlivy,ale moj muz vacsinou chodi aj chory do roboty,ale ked uz ostane doma,to uz
len lezi...... 🙂 a o nas sa kto postara?????????????????? 😀 😀 🙂

mirka099
15. feb 2010

mirustek presne..do roboty pojde aj so 40... ale doma uz potom umiera 😀
aale zas aj oni vedia niekedy prekvapit, tvory chlapske... tym ze je to zriedkavejsie, tym je to krasjie 😵 myslim starostlivost, varenie, upratovanie a tak 😀

mirustek1
15. feb 2010

len keby to robili castejsie...... 🙂 😉 ale ved kedy,ked stale pracuju 😉

mirka099
15. feb 2010

no ale materksa raz skonci...potom aj my budeme mat narok na umieranie doma 🙂 len kto sa bude starat??? asi len tie nase deturence podraastene 😀

crybutterfly
15. feb 2010

babule, neviete mi tak v krátkosti povedať čo bolo v novej sérii paneláku, drobec v poslednej dobe zaspával trošku pomalšie, niekedy som ho ukladala i hodinku, takže som z Paneláku nevidela skoro nič...
ĎAAAAKUJEM 😉 a pekný večer prajem.

crybutterfly
15. feb 2010

sorry, to nemalo ísť sem 🙂

jeliska
15. feb 2010

ahojte 😀
tak vidim , ze ste toho az tak moc nenapisali 😀 😀 my sme sa vratili z vysociny a bolo nam uplne super 😀 😀 dobre sme sa odreagovali teda hlavne ja 😀 😀 inak my nelyzujeme ale sankujeme ostosest 😀 😀
mirustek tak to ma tiez mrzi s tymi lyzami 😔
ivetke gratulujem 😀
mirka moja svagrina zase caka v juni sranda kolko tehotnych je okolo 😵 😵

jeliska
15. feb 2010

monika jeej ja by som rada isla na ples ale to u nas nehrozi 😠 inak Eli od toho snehu a mrazu prechladla a trosku aj davidko , ale je vidiet, ze ako ho kojim tak je odolnejsi viac ako Elina 😅

mirustek1
16. feb 2010

🙂 ahojte-tak vela ste toho nepopisali,to som tu dnes prva 🙂
ja som bola dobeda u dr,tak Emka man dobre vysledky mocu,no uvidime co nam zajtra povedia na nefrologii,ja idem teraz zas na 2 proceduru na to brucho,tak mi pride mamina k Emke,ale ved uz spi 🙂

monikat75
autor
16. feb 2010

ahojte, mirustek tak to ma mrzí s tými lyžami, ako píše mirka, keby aspoň neboli úplne nové, no čo už, smola ☹
mne už Veronika išla včera po 2 týždňoch do škôlky, tiež má v poriadku výsledky moču, ale vlastne bude chodiť len tento týždeň, lebo na budúci týždeň sú prázdniny, tak ju necháme zase doma 😉
inak čo sa tých tehotných v našom okolí týka, tak presne v apríli - niekedy začiatkom, má tiež termín manželova kolegyňa a tiež čakajú dievčatko, aká náhoda 🙂 a ešte kamaráti, čo sú v Írsku, tak im sa má narodiť dieťatko niekedy v júni a nedávno sme sa dozvedeli, že aj ďalšia kamoška je tehotná, jej vychádza pôrod niekedy koncom augusta, takže aj v našom okolí pribudne zopár detičiek 😅

denduska
16. feb 2010

ahojte, tak mne dnes dala Emmka zabrat, najprv rano bola taka zaspata ale potom prisla suseda s malou a boli ako z divych vajec, a aj ked odisli tak emmka pokracovala v zapale boja...no brutal..teraz spi a myslim ze dlho nebude, ale aspon som sa najedla a co to popratala 😒 sidlo jedno 😅 a potom poviem ze babo bibi v brusku a nech ma uz necha, tak ma pusinkuje na brucho ze babo mooo...moooo... no hroza ani hnevat sa neda na nu... 😅

monikat75
autor
16. feb 2010

denduska, akurát pozerám, že si mala 8000 príspevok, teda, už ich tu máme fakt dosť 😉
a tá tvoja Emka musí byť podarená, najprv ťa zlostí a potom bozkáva na bruško, beťárka malá 🙂

denduska
16. feb 2010

jeeeej na mna to vyslo 😎 ani som si nevsimla, sranda, za rok aj daco, celkom slusne, si myslim 🙂

no Emmka je taka, strasne sidlo ale ked vidi ze sa uz hnevam tak pride s usmevom, da mi pusu a este ma pohladka ze mooo...akoze mam byt este rada...uplne ma navrch pri mne fakt 😠 😠 😠 😀

denduska
17. feb 2010

halooooo 😲

my sme mali hrozny vecer, emmka bola priserna, mala tu navstevu dvojrocneho chlapceka, nic mu nechcela pozicat, len vrieskala a plakala a bila ho a rozbijala hracky - esteze prisiel muz z roboty a videl to na vlastne oci - lebo doteraz mi neveril...ale zistil ze dieta nutne potrebuje socializovat... ja som bola z nej uz taka na nervy, nestihala som ju kontrolovat, prislo mi hrozne zle, tak som len lezala a nevladala sa pohnut ale uz ked mi nevedel ani muzik zmerat tlak, tak som videla na nom ze sa zlakol (a to on sa malocoho zlakne)....ale nakoniec sa mu podarilo..no nechal ma lezat, postaral sa o malu a este aj kolac perfektny upiekol...no mam ja ale stastie 😵 😵 😵

monikat75
autor
17. feb 2010

ahojte, ženičky, kdeže ste všetky? 😕
denduska to ma mrzí s tou Emkou, ešteže sa ti vrátil domov manžel a vidíš aký je pozorný, ešte aj koláčik napiekol 🙂 a dúfam, že sa ti potom už polepšilo a dnes sa cítiš už oveľa lepšie 😉
mirustek a ako ste dopadli na tej nefrológii - daj vedieť, dúfam, že všetko O.K.

mirustek1
17. feb 2010

ahojte-najprv vam napisem co my zas vyviedla Emka,dala som ju na obed spat,a uz bola dlho ticho,tak som ju isla pozriet ako spi a zakryt a ona bola zas cela povyzliekana,plienka aj s HO::::::na zemi a to hovienko porozotierala vsade po sebe,po postielke.... 😀 tak som ju musela celu sprchovat,vsetko poumyvat a dat prat a dat jej cieste pradlo......no hadam len ze ho aj neochutnala 😀 .....mna asi trafi,...........................

denduska.ty sa moja len setri,ja by som mala dnes tlak aj za teba........ale myslim to v dobrom a zo srandy,a vidis aky vedia by t nasi musźikovia aj sikovni...

na nefro-sme dopadli OK,vysledky dobre,kontrola o pol roka a staci kazde 2mesiace davat vysetrovat moc 🙂

mirustek1
17. feb 2010

cessy-co je s tebou,nebyvas tu cez obed.....ani inokedy,hadam ste v poriadku.... 🙂

mirka099
17. feb 2010

ahojte
aj ja som uz myslela na cessy, a cakam kedy sa nam ozve.. no ved dufam ze tu nezacneme miznut jedna po druhej 😨 ako v nejakom horore
😀

my mame dnes s muzom valentina.... vecer pojdeme k svokre nechame tam krpca a my vyrazame do mesta
😵 tak sa tesim 😵

mirustek, vaaaaaau. emmka sa zas ponatierala, no co uz, asi to videla v nejakych tych kupeloch kam chodievate, a myslela si ze je to liecebne bahno 😀 ber to z lepsej stranky, keby ze je leto tak zopar dni by urcite na nu nesli komare 😀 😀 😀 jaaj si ma pobavila, teda vlastne Emmka 🙂

mirka099
17. feb 2010

jaaj dendi vidis na teba som zabudla... normalne sa o teba zacinam bat, ked citavam tvoje prispevky... tak ale teda emmka sa predviedla... ked su taketo neposlusne, mam uz adrenalin niekde v nebesiach a vyberam, varechu.. no a vtedy urobia nieco take ako tvoja emmka na babiku v brusko ze no nooo.. 😵 ach zloby nase lubezne male 😵

mirustek1
17. feb 2010

mirka-tak si ma pobavila aj ty,tym liecebnym bahnom, 🙂 😉

denduska
17. feb 2010

ahojte, no mirka, emmka je hrozne neposedna, ale je aj sikovna a vnimava tak sa na nu ani hnevat neda 😠 😠 😀 ale zas to je aj povaha aj jej tatino je straaaaaaaaaasne tvrdohlavy a svojhlavy ako mulica, on nepozna take ze sa niecoho vzda len tak, on ked nieco chce tak to dosiahne na 100%, a tak isto to bolo aj ked zbalil mna 😅 😀 akurat ze on uz nevrieska a neplace, no ale ked sa zlosti, tiez hadze vecami 😅 nastastie nie po mne.. vcera ma uz dozrala, ale dnes tiez chytila naladu ale uz som to zvladla s ladovym pokojom a aj jej to tym padom trvalo kratsie 🙂

mirustek, tvoja emka je cislo, ona sa len vyzlieka a natiera, vtedy tym sudocremom, ale dnes to myslim dotiahla do dokonalosti 😀 😀 😀 inak som sa ta chcela spytat kde v PD mate to materske centrum, tusim Slniecko sa vola? 😕 lebo muzik vymyslel ze ci tam obcas neskusime ist s emmkou, eln som sa ta chcela spytat kde to je a teda ake mas skusenosti 🙂