Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
5. feb 2009

jeli az tak nepracujem, ale dajak mi nie je dobre, asi som unavena zo vcerajsej noci, emka dobre nespala..
uz som dokoncila to vysetrenie obliciek ale este musim robit zapalove ochorenia obliciek a to z hlavy nejak neviem a nechce sa mi vytahovat to obrovsku tazku studenu knihu a davat si ju na kolena...brrrr tak to urobim cez vikend niekedy... a ja uz ani neviem co mam na nete kukat..nejaka som unudena ci co

jeliska
5. feb 2009

no aj ja som akurat som poslala segre hlas mozes aj ty jej poslat 5 hviezdicek vola sa anezenahttp://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=86

jeliska
5. feb 2009

je az na 35 miste tak to na zacatku pred tyzdnom bola prva 😀 😀 😀

denduska
5. feb 2009

jeli a to o com je vlastne ta lovela baby?

jeliska
5. feb 2009

akurat som dokojila to je sutaz ked sa zaregistrujes tak okamzite dostanes vzorku lovela baby prasok ale musis mat nejaky urcity pocet bodov a hlavna cena je 1000 e a rok zdarma lovely mne sa nechcelo registrovAt a co nasla si anez

jeliska
5. feb 2009

idem uz spat tak dobru nocku vsetkym a krasne snicky 😉

denduska
5. feb 2009

poslala som 😉 bruu nocku

ada11
5. feb 2009

ja so bola v sprche a teraz ide klinika chirurgov /Greys/ na prime, tak kuknem. dobrú ...ak by tu už nikto potom nebol

monikat75
autor
6. feb 2009

Ahojte ja som včera večer ani nezapla počítač, a ten prsník ma stále bolí, ale som napísala, tak ako aj ty jeli tej annag a niečo mi poradila, tak to idem vyskúšať, lebo nerada by som skončila so zápalom prsníka.
Aj ja som poslala tvojej sestre hlas do tej lovely. Dnes u nás konečne vykuklo slniečko takže idem zavolať kamoške aby sme sa šli prejsť normálne sa mi už žiada ísť von ale doteraz sa nedalo, keď nepršalo, tak mrholilo a stále hmla - otrasné. 😠
Večer tu už budem, malá mi ide skoro spať večer, lebo skoro ráno ide s manželom na Donovaly - na MS - psích záprahov, keby sa dalo hneď idem s nimi, takže môžem v jej izbe byť aj skôr - inak chodí spávať až okolo deviatej večer ale dnes ju dám najneskôr o ôsmej spať aby ráno vstala.
Zatiaľ sa majte prajem pekný dníček. 🙂

jeliska
6. feb 2009

dobre ranko 😉
akurat varim koprovu omacku no moc sa mi to nepodarilo su tam hrcky tak to idem este opravit 😉 potom ideme s eli pre tie kamosky ,lebo oni su 1-krat v PH a nevyznaju sa tu.
Inac dakujem za hlasy uz je na 8, mieste ale to sa posuva stale vcera bola na 35 a dnes 8 no a vecer zase bude ...ale aspon dostane vzorky zdarma, manzel mií hovori nech sa prihlasime aj my aby sme dostali ale to potrebujem 100 hlasov a neviem ci tolko nazbieram 😒 kaslem na to v sobotu tam bolo okolo 60 ludi a dnes je tam registr. 1000 😉 dobre, co ? Ak by ste tam boli aj vy tak vam posleme 😀
Moni to zavidim malej na psie zaprahy ? To musi byt super , a co ty nejdes ?
Tak idem este doupratovat papa Elina mi zaspala tak som rada, dnes sme mali otrasnu noc.OD 2,00 bola hore a neviem ci do 4,00 lebo ja som zaspala a zobudila som sa na to ako sa hraje a krici a to boli 4,00 a tibco vstaval o 5,00 tak nadaval, ze sa ani nevyspi! No asi teraz dospava 😀 😀 😀 myslim elina 😀
Tak uz idem pap

denduska
6. feb 2009

Caute babulky, tak mnde dnes pride kamoska z blavy na vikend..tesim sa, dlho sme sa nevideli.
Monci, na donovaly by som sla aj ja a hned, ani daleko to nemam, no ale moj drahy zajtra sluzi takze nic z toho...snad nabuduci rok sa nam podari.
Jeli, koprovu omacku ja zboznujem, mnam, moj muz ju neznasa tak ako sa len da neznasat..tak si ju robim len ked on nie je doma. Joj, mala sa mi budi, musim ist...zatial paaa

monikat75
autor
6. feb 2009

Ahojte no vyzerá to tak že som tu dnes večer sama - jeli má kamošky, denduška kamošku, adi ani ty tu nie si?
Inak jeli ja by som rada išla na tie psie záprahy ale to sa nedá od malého odísť takmer na celý deň - veď on je ešte stále skoro výlučne kojený - ja som mu len začala dávať príkrmy a zatiaľ spapá len pár lyžičiek a potom ho musím aj tak dokojiť - takže ja s ním musím ostať doma, ale veď keď bude väčší pôjdeme dakedy spolu všetci štyria.

ada11
6. feb 2009

vy ste zdrhli a ja, že sa idem zase vyžalovať. Práve sme sa vrátili z pohotovosti, lebo zase Maťka začala vracať, ale ako nehorázne. ☹ Najskôr potravu, potom šťavy, potom len dávilo, lebo už nemala čo. ☹ ☹ ☹ Tak jej pichli Degan a uvidíme, čo ďalej. U nás sa to s tými chorobami asi nezastaví. 😕

ada11
7. feb 2009

a tu nikoho? ☹ ☹ ☹ To čo robíte o takejto hodine, keď tu nie ste? 😀

tana012
8. feb 2009

no ahoj baby,tak ja som uz naspat po dlhom case,ale tu nikoho?ako ste sa mali?asi vsetko nestihnem precitat,lebo ste sa nenudili 😀 .vidim ze sme sa rozrastli 😉

monikat75
autor
8. feb 2009

ahoj táni ako dopadli návštevy, dobre ste sa zabavili? a to varenie bez toho mäsa ako si zvládla? teraz tu bude cez víkend nás trošku pomenej lebo jeliska má návštevu a denduška takisto, tak tu sme občas len my s Aďou

- ozaj adi tej tvojej Maťky mi je ľúto, hádam sa čo najskôr uzdraví 😅
a mne tiež Marek vyzdravel a Veronika sa vrátila včera z Donovalov a už v noci mala teplotu a dnes je celý deň v posteli, čo je taká chorá - teploty okolo 38 a soplíky jej chudinke tak tečú že už spotrebovala od rána skoro dve celé balenia hygienických vreckoviek ☹

ada11
8. feb 2009

monika, tak aj u vás zúri choroba ☹

tana012
8. feb 2009

ahojte,tak o zabavu sme mali postarane.bolo super.v marci ideme aj my domov.nakoniec sme mali varenie bezproblemove,lebo nedaleko nas sme nasli obchod,kde predavaju halal maso,to on moze jest.takze 😉 tak.dnes hrozne snezi,uz je 15cm sneh 😲 .takze u vas takto zuri choroba? 😖 .skore uzdravenie vsetkym deturencom.

denduska
9. feb 2009

caute babulky, tak my sme sa mali cez vikend super, bola tu kamoska, kecali sme do noci 😀 kupili sme autosedacku cez net, hura, a dnes by mal ist drahy po kocik, len taky maly problem mame, ze od stvrtku mu meska vyplata 😠 😠 😠 to ako naschval.
emmka bola vcera vecer hrooozne mrzuta, neviem ci este stale z toho ze jej ide druhy zub, alebo co ale plakala na plne kolo chuderka.
No ozaj kazdemu uzdravenie prajem, ja som tiez dnes zacala nejak kychat neviem co to ma znamenat 😕

jeliska
9. feb 2009

ahojte krasky!No navsteva nami uz odisla tak sa k vma znova vraciame 😀 😀 😀
tani no som rada ze si medzi nami inac ti co su chori tak nech ste vstci uz konecne zdravi to plati aj pre nas 😀 eli ma sople a je taka mrzuta asi ako vy deni tez jej ide zuby dolne a v noci sa budime furt no aspon dnes sme spali do jedenastej no to iba ja eli uz od sedem buntosila ale manzelik sa postaral aspon volaco 😀 vcera sme mali ist vecer na navastevu ale drahemu sa nechcelo tak sme sa museli pohadat a nakonec isel a potom tam chcel ostat kto vie dokedy 😝 no kym sme dosli domov bolo aj desat tak mala uz spala davno ale doma sa prebrala a nena ne spat tak dnes si manzel bude zehlit 😀 😀

jeliska
9. feb 2009

inac deni s penazmi mi ani nehovor mne este stale neposlali matersku este stasie ze som chodila aspon na par hodin cez vanoce brigadovat k nam lebo od novembra co mam mat rodicovsky prispevok tak este nic a to som tam bola uz 3- krat no tento mesiac mi maju konecne poslat aj za minule i nac nevim keby som nemala brigadu tak asi budeme hladovat
a este mi na urade povedali ze vsak to vam vsetko vratime tak sa nebojtwe potom dostanete vsetko naraz to je mi prd platne ked prachy potrebujeme teraz a nie bo mesiac 😠 😠

denduska
9. feb 2009

hura vyplata dosla tesime sa 😀
ja si konecne idem urobit daco na obed, akosi som zistila ze nic extra doma nemame tak musim prekutrat mraznicku..
jeli to sa cudujem, ze mala vam tak na navsteve spala, nasa by asi tak vecer na inom mieste bola strasne nervna...preto o 7. musime byt stale uz doma 🙂

monikat75
autor
9. feb 2009

Ahojte žienky, ja som už tu a vy?
U nás výplata tiež nie a nie nabehnúť na účet a už o takomto čase vždy mávame, takže sme tiež švorc a čerpáme z posledných rezerv - dúfam,že zajtra ráno už konečne bude. 😠

denduska
9. feb 2009

monci, daco mi hovor...esteze muz ma vlastne troch zamestnavatelov, tak od jedneho prisla...ale od toho co mala dojst este nie 😅 😠
Dnes teda nakoniec doniesol ten kocik, huraaa, tesim sa, isla by som ho zajtra hned oskusat ale urcite bude zle pocasie uz to vidim 😠
jaj taka som nejaka dobita, dnes emmka buntosila rano od 7.

monikat75
autor
10. feb 2009

ahojte vidím, že tu zase nikoho, nevadí, ja som tu len na skok idem pridať nové fotky. Malá mi má angínu, chuderka riadne ju to položilo, teraz mi spí, čo ona cez deň už vôbec nespáva - a teraz spí už vyše dvoch hodín to bude z tej teploy, ale už manžel bol s ňou dnes u doktorky, takže už berie antibiotiká. Takže už len čakať kým zaberú. ☹

felicia1
10. feb 2009

ahojte, mozem sa pridat?

monikat75
autor
10. feb 2009

ahoj felicia môžeš sa pridať, pravdaže, máš detičky, alebo zatiaľ nie?

jeliska
10. feb 2009

ahojte
felicia jasne ze sa mozes pridat a pridaj aj foto a mas nejake deticky alebo nie?
no aj nam konecne dosla manzelova vyplata ale materska mne nie ☹ pracoval iba od polky mesiaca takze nic moc ale aspon volaco 😀
inac moni tak zase mate anginu 😒 no chudatko taka mala a uz antibiotika len aby ju to preslo 😉 idem za eli nejako mrnci prave sme dosli od kamosky tak ideme sa chystat spat

felicia1
10. feb 2009

mam,chlapceka,skoro 2 a pol rocneho,

dakuejem za privitanie 😉

monikat75
autor
10. feb 2009

no ja mám dve deti 6-mesačného Mareka a 5 - ročnú Veroniku, ale to vlastne vieš z fotky, jeli nám výplata ešte stále nenabehla a rodičovský príspevok s prídavkami ten nabieha až okolo 15-ho, takže neviem, už si musím zajtra požičať od mamy, lebo takto to je nič moc.
jeli ako si to myslela, že taká malá a už ATB veď Nika už je veľká slečna 🙂